Як визначити розмір мати стартера, щоб використовувати, щоб побудувати Левайна для жорсткої/сухий закваскою для опари?

У мене здоровий, активний суха закваска стартера (50% гідратації). Більшість рецептів, які я хочу використовувати його, попросити десь між 100 м, 150 м і 200 р. Скільки стартер буде я повинен використовувати для того, щоб підготувати Левайна таких кількостях?

+151
appdroid 3 січ. 2015 р., 03:17:12
34 відповідей

http://www.usimprints.com/store/all-promotional-products/product/thin-slotted-turner/?utm_source=google&utm_medium=product%2Bsearch&utm_campaign=base

це посилання на найближчий я зміг знайти по вашому опису і фотографії. Я вважаю, гнучка non-силікону/меламін шпателі в доларовому магазині або у великих "перша квартира" набори стилів з великої коробки магазині, як цілі і речі як цей:

http://www.target.com/p/Chefmate-51-pc-Kitchen-Gadget-Set/-/A-10717429 Я не знаю, чому ці шпателі вийшли з моди, я теж вважаю їх дуже зручно.

Я зазвичай знаходжу їх досить легко в секонд хенді. ось де я отримав свою останню пару.

+985
steve cook 03 февр. '09 в 4:24

Так, вони, звичайно, пов'язані. Але як з багатьма зв'язками в реальному світі, це не ідеальний +1 кореляції. Так, тільки тому, що помідори і картопля є пов'язаними, і на смак не схожий, це не означає, що немає двох споріднених рослин смак схожий, або схожий смак в споріднених рослин через випадковість.

По-перше, багато людей говорять про "смаку", як якщо б воно було одне. Насправді, є багато речей, які сприяють смак. Його можна умовно розділити на поєднання чотирьох факторів: поєднання п'яти основних смаків (солодкий, кислий, солоний, гіркий і розумом), текстура, аромат їжі, і дегустатор внутрішні психологічні чинники(1). Кожен їжа має перші три з них, а також сигнали, які створюють на четвертому.

Я не буду обговорювати тут психологічний фактор, як я не володію достатньою інформацією щодо неї, а також тому, що воно не властиве самій їжі, але в комбінації їжі і дегустатор. Отже, давайте подивимося на інші три.

 1. Основний смак. Це може бути як потрапило в пов'язаних з харчовими продуктами.

  • Практично немає рослин, які послідовно солоний.
  • Умами зустрічається в деяких (в тому числі томатний ви згадали), але не працювати в сім'ях.
  • Гриби зазвичай мають чудовий смак розумом, але не забувайте, що мова йде про цілому царстві, а не кілька споріднених рослин.
  • Солодке теж навряд чи залежить від сімейного заводу, це більше про частини рослини. Найбільш багатим джерелом солодощі в рослинах фруктози. З точки зору заводу, це відмінний спосіб, щоб зберегти енергію як для годування голодних насіння або спокусити тварини в їжу плоди(2) і розповсюдження насіння. Крім того, це відносно легко створити, якщо ви є заводу. Тому рослини з багатьох сімейств використовувати його. Але вона, як правило, виробляють у плодах, і тільки після того, як вони отримали багато сонячного світла. Я підозрюю, що там можуть бути хімічні причини у еволюційне пояснення (це краще для заводу, коли її насіння тільки після того, як вони дозріли). Таким чином, ви можете знайти солодощі в багато рослини з мало відношення.
  • Кислинкою з-за присутності кислот, а також відсутність цукру (Цукор маски наше сприйняття кислотами, а кислий). Кількість кислоти більше заводу-сім'ї-в залежності від кількості фруктози. Деякі рослини, наприклад, дині/огірки/сімейний гарбуза, мають дуже мало кислоти, в цілому, в той час як інші дуже високі в ньому, як цитрусові. Поруч кількість, тип і розподіл кислота теж різна. Лебо згадується ревеню і щавлю: це з тієї ж родини, і є тільки кілька їстівних рослин, які містять ті ж кислоти (щавлева кислота). Цитрусові мають високий вміст лимонної кислоти, яблука в яблучну кислоти, а виноград в виннокам'яної кислоти. Також зверніть увагу, що в той час як більшість рослин буде сконцентрувати кислоти в плодах, в інших рослин, таких як ревінь, він буде скрізь. Ми, люди, можете відчути різницю між цими кислотами, коли ми приділяємо увагу. Так, в той час як ви, ймовірно, знайти сильну зв'язок між частину рослини (плід або не плід) і рівня кислотності, ви знайдете також зміна рівня в різних плодів різні в сім'ї. І за всім заводам, ви знайдете відмінності в профілі кислинкою смак.
  • Гірчинка. Це самий сімейний-залежна частина з п'яти основних смаків. Алкалоїди, дуже поширений клас хімічних речовин, що виробляються рослинами, смак гіркий. Але кожна сім'я, завод прагне виробляти свій власний алкалоїд (або інші гіркі речовини), які мають дещо інший тип гіркоту. Так, якщо одна їстівні рослини Гіркий, тоді інші рослини того ж сімейства мають високу ймовірність бути занадто гірким, і подібним чином (пам'ятаєте, що це відрізняється, ніж солодка ситуація - фруктоза Фруктоза рівна на всіх заводах).
 2. Текстури. Це не дуже пов'язані з сім'єю. Текстури, істотно варіюється в межах заводу, в залежності від того, яку частину ви візьмете з рослини. Вишневе дерево деревина має текстуру більше схожий на грушу дерево, ніж вишня або вишневий лист. Текстура обумовлена макро-механічні властивості найбільш поширених матеріалів в рослинах, таких як крохмаль в зернах, фруктоза-у-воді липкий фруктовий сік або міцний геміцелюлози стебел і листя. Це приблизно між рослинами - дві крохмалю може трохи відрізнятися, але, коли вони упаковані в ядрі, вони відчувають себе схожими на зуб. І часто, в одній сім'ї може зробити різні типи крохмалю (можна борошняний або борошнистий картопля, борошнисті або розсипчастий рис і т. д.). Таким чином, очікувати, щоб знайти подібну структуру в рослинній їжі не між родинними сім'ями, але в суміжних частинах рослини. І крім того, очікуємо, що текстури різко змінюються у відповідь на приготування.

 3. Смак. Це район, де відносини є найбільш очевидними. Невеликі відмінності в молекулі маю на увазі величезні відмінності з тим, як вона сприймається (я думаю, що були приклади, коли це дійсно не було речовини, але його структура рацемический яка важлива, як і його смак буде сприйматися). Ароматичних речовин у рослини на потреби сім'ї і тому смак сильно залежить від родовідне дерево рослина. Це, наприклад, дуже очевидно смаку, що орегано і чебрець пов'язані тісніше, ніж, скажімо, орегано і імбир. Аналогічно, смак гарбуза й дині можуть бути дивно схожі, якщо ви отримуєте дині, вирощені без достатніх на Сонце (Сонце буде виробляти багато солодощі та ароматичних речовин в дині, яка буде змінювати свій смак). Звичайно, будуть випадки, коли лише один завод з даної сім'ї розвивалися, щоб утримувати тієї чи іншої хімічної речовини, яке ми вважаємо підписи за його смак, і тоді люди можуть почати сперечатися, що немає ніякого зв'язку. Але якщо ви приймаєте це одне хімічну речовину з суміші, він, ймовірно, смак дуже схожий на своїх двоюрідних братів. Є також приклади для рослин без особливого ставлення, що містять ті ж речовини і, отже, проявляють подібний аромат, але вони рідше. Хімічний відповідає за смаком анісу-це такий приклад, він знаходиться в декількох рослин без тісного зв'язку.

Зверніть увагу, що ваш приклад прекрасно пояснюється це пояснення. Помідори і картопля є частиною тієї ж сім'ї. Але картопля є підземний бульбу, а помідор-це фрукт, тому абсолютно різні частини рослини. Ніхто з них не має сильний аромат підпису ви не можете відчувати запах картоплі з далека. Помідор краще, але вона все ще має інших елементів, домінуючих в його смаку профілю, в тому числі цікаве поєднання кислого і умами рідко зустрічається в інших рослинах, і соковитою текстурою, поєднує борошнисто-вологий тканини драглистої насіння шипованих речовина, яка є більш кислою, ніж інші. Ми навіть не їдять частинами помідор, які мають самий аромат (стебло і листя). Так, на рівні, де ми очікували б більшої схожості - який смак - у нас є маленький внесок на смак будь-якої з них. На двох інших рівнях, той факт, що вони різні частини рослин домінує рівень їх відмінність.


Виноски

(1) ці роботи у несподіваних ракурсах: наприклад, я колись читав дослідження, де люди повинні були вгадати смак мармеладних ведмедиків. Ведмеді були сфальсифіковані, так що аромат не відповідає колір. Люди в принципі здогадувався, грунтуючись на колір, смак - вони заявили, що були жовті лимонними, хоча вони були приправлений вишневим і т. д.

(2) у цьому пості я буду говорити тільки про ботанічних фруктів і ігнорувати назвою "фрукти", використовуваний на кухні. Так що помідор-це фрукт тут.

+919
EpsilonVector 25 серп. 2012 р., 04:27:19
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

enter image description hereЯкі плоди це?

Будь ласка, дивіться фотографії, спасибі. Це Форт-Лодердейл, штат Флорида, США. Це близько 3 дюймів у діаметрі.

enter image description here

+901
saurabh000345 23 лип. 2010 р., 17:36:50

Наскільки я завжди вважав, що є 3 причини для цього.

 1. Теорія В. висока температура вражає шкіру, допомагаючи шкірі свіжий, якщо ви коли-небудь поставити чіп в холодну масла ви помітите, що це займає набагато більше часу, щоб чіткими, ніж одна впала на ту ж нафту, але ще гарячі. Або більш докладний опис, можливо ... ви коли-небудь прошу поставити в холодне масло? Зверніть увагу, як він не пихкає, просто стає коричневим.

 2. Висока тепло допомагає запечатати м'ясо я теорія допомагає зберегти вологу, Хоча більшість з 'вологи' в свинячий шлунок насправді сало саме поливаючи себе.

 3. Висока температура допомагає піднімати температуру в салоні вище "небезпечній зоні" швидше.

Тепер я згоден з вами, сам вибух не робить потріскування шкіри, особливо після прикрити м'ясо фольгою після першого вибуху, який по суті означає, потім шкіра розпарюється протягом 5 годин. Проте я намагався мінімум один раз з самого початку, і кінцевий результат був тонкий хрусткий, але трохи жувальні майже тріск шар навіть через півгодини при 230 В кінці. Так що я думаю, що висока початкова тепло відіграє вирішальну роль для отримання хороших тріск у довгостроковій перспективі, навіть якщо це не здається, це для початку.

Я б запропонував не зациклюватися на якихось часових рамок для початкового вибуху. Тримайте піч на повному ненормальний, поки шкіра не пузириться, якщо я буду нервувати (це трохи брудно, і ризиків серйозних опіків кожен раз) я ллю 300С нафту поверх мого свинини на півдорозі в мій перший вибух, який дійсно допомагає шкірі пухир і приводить в досконалий світ хрусткою скоринкою в кінці.

+893
Bublyash 9 черв. 2012 р., 18:13:26

Тому я купила чавунну жаровню. Тут нічого не сказано на коробці про те, що preseasoned чи ні. Так що я подивився кілька посібників в інтернеті, щоб побачити, якщо там було щось особливе, що мені потрібно зробити, перш ніж використовувати його, і я знайшов цю сторінку , яка говорить:

Якщо заздалегідь не досвідчений, перше, що ви помітите, що Ваша нова голландська піч буде покрита товстим шаром парафіну.

Це дивно, тому що я не помічаю якийсь віск на моїй жаровні. Це темно-чорний і трохи блискучий. Я очікував, що якщо він вже був досвідченим, він би, напевно, так би мовити на полі, чи я помиляюся?

Що таке віск повинен виглядати? Звідки мені знати, якщо мій досвідчений чи ні?

+841
molotov 12 черв. 2013 р., 09:00:44

Проблема з використання товченого перлів є те, що вони не завжди повністю розчиняються. Кука тезауруса показує, що вони можуть бути размельчены в порошок або подрібнюють на кавомолці або ступці і використовувати аналогічно крохмаль. Однак, є й перлини, які є миттєвими і ті, які не. З миттєвим тапіоки можна замінити 1:1, з регулярними тапиокой, подрібнюють, було б 2:1.

А чим вони гарні?, вони гарні в якості згущувача за умови, що ви не заперечуєте проти маленьких желатинових кульок в те, що ви робите. Рисові і пудинги з тапіоки приходять на розум; серед тих, хто використовує його в Каррі і тушковані страви, для її потовщення майстерності; також він може бути використаний в якості глютен загусник в місце муки.

Якщо ви біжите з кукурудзяного крохмалю або кореня стріла, ви також можете звернутися до пилоподібний матеріал. Ті ж правила застосовуються; кашку 1 столову ложку в холодній воді на 1 склянку рідини загуснути. Однак, не доводьте до кипіння або ви будете в кінцевому підсумку за приготування крохмалю.

+840
Simin YANG 4 бер. 2013 р., 16:01:12

Звичайним способом є використання згущувача. Деякі з них вимагають потепління, а інші-ні. Гуарова або ксантанова камедь буде працювати, якщо використовується в холодний соус. Це найпростіший спосіб. Якщо у вас немає їх, можна використовувати желатин, але ви будете мати, щоб розчинити його в теплій рідині, а потім додати в холодний соус, а потім чекати, щоб згустити. Жоден з них не змінює смаку.

Якщо ви не з "без добавок" фракції, ви можете просто використовувати більш товстий молочними продуктами. Я не думаю, що жирні вершки будуть особливо добре підходить для йогурту. Кращим вибором буде заквашенный продукт густіше, ніж йогурт, наприклад, сметаною або крем-фрешем. Але ви також можете використовувати сир, хоча це призведе до зміни смаку (не роблячи його поганим або дуже відрізняється від оригіналу). Хорошим вибором буде крем-сир рікотта, сир, сир або маскарпоне.

+832
samliu 20 жовт. 2012 р., 07:46:54

Моцарелла не може бути неодноразово виготовлена із рецепт, за молоко відрізняється по рН та вміст білка від корови до корови. Я роблю моцарелу успішно протягом більше 10 років. Я провів сотні експериментів і можу сказати вам, що. Купити рН-метр, який зробить ваше життя менш напруженою і моцарелли будемо послідовні.

+768
Mohmmed 14 серп. 2018 р., 10:10:49

Я не можу отримати достатньо сиру пармезан. Я часто ловлю себе брати шматки від Блоку, або знищити його просто звалити її прямо в мій рот.

Я завжди хотіла, щоб там був якийсь спосіб, щоб якось розчинити його в крем, який я можу викладати на шматок хліба або крекер. Я пробував плавити її з маслом або кремом, але він швидко відокремитися від усього, я розплавити його жирне чи ні. Я не намагався покласти його в блендері, але я впевнений, що вона просто перетвориться на скупчення соус.

Який-небудь трюк?

+730
user237010 13 жовт. 2019 р., 18:46:06

Ви намагалися використовувати (без запаху) зубною ниткою? Що б виправити головне питання, що брауні прилипає до поверхні ножів по шляху вниз.

enter image description here

+723
taigrr 12 груд. 2016 р., 12:03:09

Якщо безе виходить з печі липкий, можна трохи знизити температуру і подовжити час висихання (щоб уникнути потемніння) - вони повинні відчувати себе цілком сухої та дуже світло, що йде з духовки.

Цукор є гідрофільним- якщо повітря вологе, ніякого конденсату, навіть коли ви не бачите його на безе розчиняється цукор, а потім вони почнуть відчувати себе липкою, і спіраль почне.

За словами всіх моїх пошуків, то краще зробити їх на низький день вологості. Звичайно, де я живу, влітку, ми практично не отримуємо.

Якщо у вас виникли проблеми з них у сховище, ви могли б спробувати купити осушувач пакети, і покласти їх у контейнер. Більшість осушувача не продукти харчування безпечними, тому не варто чіпати безе. Amazon має багато варіантів.

+686
nan agg 18 січ. 2012 р., 06:30:00

Ні, це не можливо, щоб більше просочити дерев'яні тріски, шматки дощок, або будь-який інший розмір, що ви хочете кинути на гриль (в межах розумного, я б не мочити їх протягом декількох тижнів, тому що вода дістане брудний). Насправді, вказівками часто призводить до істотної недооцінки оптимального часу замочування. Я припускаю, що це тому, що виробник не хоче лякати людей, кажучи: "замочити на 12-24 години перед використанням".

Деревини курить Краще, коли вона мокра. Якщо вона суха, вона горить і виробляє менше диму протягом більш короткого періоду часу. Що ви дійсно хочете, щоб дерево, щоб бути наскрізь мокра, так що він тліє, а не полум'я і виробляє безліч диму протягом тривалого часу.

Як і слід було очікувати, чим більше шматок дерева, тим довше він буде курити і більше вам потрібно, щоб ввібрати його. Мій взагалі раз мочити наступним чином:

 • Дрібні сколи - це дуже маленькі, розміром з монету. Як правило, вам тотально насичених в 2-3 години.
 • Великі фішки - між дрібні тріски і шматки. Замочити на 12 - 24 години.
 • Чанкі - це, як правило, бути близько 1/2 до цілої розміром з кулак. Ці хочуть, щоб вбратися протягом не менше 24 годин.
 • Дошки, Дошки для куріння. Витримайте протягом 8 - 12 годин.

Завжди можна замочувати на менший час, ви просто не отримати досить багато димоутворення. Судити потрібно грунтуючись на тому, що ви готуєте. Якщо ви хочете трохи диму на стейк, що ви тільки варити протягом 5-8 хвилин, то ви не потрібно турбуватися про це. Якщо ви намагаєтеся копчений лосось, це більш важливо. Якщо ви хочете курити обухом по 12 годин, це дуже важливо.

+684
user1452533 22 серп. 2013 р., 06:13:07

Якщо ви замочіть бобові (в цьому випадку спліт Нут, він же хана дав), але в кінцевому підсумку не готувати їх, коли вони будуть завершені", що є кращим способом, щоб зберегти їх? У воді чи без? І як довго можна зберігати? Час витримки для мого нуту тільки 3 години.

+668
berliny 22 січ. 2016 р., 17:06:44

Так. Соєвого молока (або будь-якого іншого немолочного молока, такі як мигдальне молоко) може використовуватися як прямий замінник молока. (Ваш пробіг може змінюватись, якщо ви робите домашнє соєве молоко, які можуть мати більш "бобовий" смак). Крім того, веганским маргарином, таких як баланс Землі може бути використаний в якості прямого замінник вершкового масла. Насправді, це дві з найпростіших веганські заміни.

+665
Ivan Ferrer Villa 3 бер. 2010 р., 00:08:24

Я досить впевнений, що це градуси за Цельсієм. Вони не можуть бути градусів за Фаренгейтом, що не deepfry, якщо вони були. Аналогічно, якщо у вас є фритюрниця, яка може тільки посмажити один самородок в той час, вони не можуть бути Вт, вони на порядок занадто мала для цього.

Я поняття не маю, що параметри "температура" та "min" може означати. Якщо б вони були на двох різних циферблатів, я б припустив, що один встановлює температуру і час нагріву в хвилинах (але другий тільки робить мало сенсу, оскільки ви не можете залишити фритюру речі в спокої і повернемося до цього питання після того, як він виключився). Це було б припустити, що "темп" - це не варіант, але на етикетці всі дані, і дизайнер помилково додали точка, як в масштабі позиції. Тоді "хв" буде тримати масло ледве тепле.

Градуси ви оберете, буде залежати не тільки від типу їжі, але точний рецепт. Від початкової температури продуктів харчування, розмір харчовими продуктами, тісто типу і т. д. вся різниця у виборі. Якщо ваш рецепт не скажу, ви застрягли експериментувати. Я хотів би запропонувати, починаючи від 190 і змінюється там.

Якщо ви знайдете пропозиції температурі, обов'язково перевірте за допомогою термометра, якщо параметр є точною. Більшість приладів за межами сувид нішу дико помиляєшся щодо їх температури.

+665
Maged Aly Yossef 22 лют. 2010 р., 17:10:30

Вершки вершковий сир (жирів) і цукру размалывает кристали цукру, що робить їх менше і також кладе повітря в кульки жиру. Пізніше, коли ви спекти остаточної суміші повітряних кишень розширити роблячи запечені збиті суміші (збільшує зростання...).

+629
user312840 3 бер. 2010 р., 17:42:35

Багато кубинські рецепти використовувати сік кислих апельсинів в якості інгредієнта, наприклад, соусом "мохо". На жаль, кислі апельсини важко знайти в західних США.

Запропонованих стандартних замін в залежності від кулінарної книги:

 • співвідношенні 1:1 солодкого апельсина і сік лимона
 • співвідношенні 1:2 солодкого апельсина і сік лимона
 • співвідношенні 2:1 солодкого апельсина і сік лайма
 • різні поєднання апельсинового соку і оцту

Мені прийшло в голову сьогодні, що Мейер лимони представляють собою щось середнє між мандаринами і лимонами, і як такий може мати смак близький до кислі апельсини. Питання:

 1. Це лимон Мейєра насправді близько за смаком кислі апельсини?
 2. Що коефіцієнт заміщення чи повинен я використовувати для лимонного соку (плюс, можливо, солодкого апельсина і/або сік лайма), щоб кислий апельсиновий сік?

Шукаю відповіді в документації і/або безпосередній досвід тут, будь ласка, а не здогадки. Спасибі!

+576
user293187 23 черв. 2014 р., 08:14:36

Граніт є природним вулканічної породи, так що якщо у вас вольфраму чайники і атомні печі, він повинен бути безпечним, щоб ставити гарячі каструлі, якщо товщина його більше, ніж кілька см (>1"). ;-)

Якщо ви не знаєте, чи є це синтетично запечатані, візьміть ватяну паличку і промокніть трохи для зняття лак для нігтів на ньому і застосувати його до невеликої площі, на (під)стороні вашого лічильника. Якщо ні плями зліва (або на зародку або на прилавку), немає синтетичного ущільнювача і воно має бути абсолютно безпечним.

+559
NdongA 24 лип. 2015 р., 11:27:00

Ви могли б спробувати мікрохвильова піч Браунінг, або чіпсовий, блюдо (я просто намагаюся дати вам тут умови пошуку). Він буде поглинати мікрохвильову енергію, і стати досить гарячою, щоб чітко ваші Баджо ("якимось чином, якщо ви даєте йому свою чергу, і поки ти там, відкрий двері, щоб випустити пар назовні. Попередити кого-небудь загальна кухня, загалом-то, на всякий випадок, вони хапаються за неї без роздумів, і сухий чай-рушник або духовки-рукавички в наявності, тому ви можете впоратися з цим.

+545
ftkg 14 січ. 2011 р., 08:29:29

На додаток до Джо відмінний відповідь, у моєму дитинстві (де їх зазвичай називають 'пече' (їжа), але вони вийшли з 'запіканка' (судна).) Я дізнався дві важливі відмінності:

 1. час. В 'тушонка' ніколи не було зроблено менш ніж за 2 години. Це не рідкість для того, щоб міхур в каструлю або жаровні протягом 4 або 5 годин. Пиріг' порівняно з ним, як правило, за годину в духовці, а потім зробити. Якщо меню для рагу, і так вже не булькає і на кухні прибрався, коли я повернувся додому зі школи, я впевнений, що я отримав пристойну закуску для себе, тому що вечеря буде трохи пізніше, ніж зазвичай. :)

 2. їжа проти вхожий. В 'тушонка' традиційно всю їжу. Його можна подати з хлібом або ролі, щоб витягнути останні шматочки з миски, але тушонка була дійсно всю трапезу. Пиріг завжди мали допоміжна посуд якась. Куряча локшина запіканка підійшов до столу із зеленою квасолею (іноді в запіканку зі своїх.) і морква на стороні, лазанья прибув з салатом і часниковим хлібом. і т. д.

Як на ваше друге запитання, я все ще бачу різницю в моїй родині, сім'ї моєї дружини, друзів і багатьох формально навчених кухарів. Але в основному я думаю, тому що я на Середньому Заході, де hotdish є королем, і кожен тут знає, що hotdish це; я бачу більш розмиті межі між 'суп' і 'рагу', ніж я 'тушонка' і 'каструля/спекти/hotdish, якщо чесно.

+478
Cherni 5 лют. 2010 р., 01:22:36

Солонина повинна бути доведена до кипіння з холодною водою на 35 хвилин за фунт, а потім вимкнути і дати охолонути рідини, це дасть кращі результати шляхом охолодження рідина, ви будете мати вологі страв тушонки

+414
ronald oetzel 13 січ. 2012 р., 22:44:54

Річард, стартерів можуть відрізнятися з багатьох причин від типу і віку дріжджів, я віддаю перевагу старомодним "торт" дріжджів (який все важче знайти) або пивні дріжджі (що стало легше знайти за весь інтерес в "будинок", "ремесло" & "ремісники" пивоваріння. Вода також може вплинути на швидкість росту дріжджів, жорстка або м'яка вода, муніципальна (хлор і фторид) може вплинути, а також висоти. Так що в принципі, якщо є "запах або колір" ви, ймовірно, буде ОК. Не кладіть кришку на банку занадто щільно, дріжджі "живі" і зростає, що означає, що він дає вуглекислий газ і може створити тиск, якщо кришка занадто туго. Тісто, напевно, не буде подвійним рядом так швидко, і ваш стартер буде розсудливим з віком, ви, можливо, захочете використовувати велику банку або контейнер, поки ви не дізнаєтеся, чого очікувати. Удачі і будьте обережні, якщо ваші сусіди запах смачної Сан-Франциско аромат випічки хліба на заквасці, вони можуть бути стукає у ваші двері!

+341
4unkur 26 січ. 2016 р., 16:14:15

Я не є які-небудь дані про вплив рН, але крохмаль може зробити ваш компот окремо для консервів: http://www.sbcanning.com/2011/08/canning-pie-filling-education-in-clear.html.

Дві альтернативні загусники тапіока та clearjel. Я використовував clearjel для консервування з відмінними результатами. Я не використовували тапіоку можна, але волію його в пироги.

(опубліковано в якості відповіді на рекомендації з Sobachatina)

+311
jondavidjohn 1 груд. 2014 р., 18:02:33

Я використовую столову ложку або оливкової олії, або просто достатньо, щоб покрити дно каструлі. Підготувати лосось, поплескуючи їх висушити та посипати сіллю і перцем. Нагріти сковороду, поки є хороший блиск, потім обсмажити з обох сторін протягом хвилини або двох. Потім покласти його в 350 градусів духовці, поки він доходить до потрібної температури. Я ніколи не була проблема з в'язкою або жирна риба. Я пробував масло в минулому, але я вважаю, що оливкова олія містить менше "важкий" аромат.

+275
Richard vickers 25 серп. 2016 р., 13:20:13

Я вчуся на тест учнівства, і я знаю, що одне з питань про те, чому ви додаєте томатної пасти до коричневого складі. Мене вчили, що це за глибину смаку і кольору. Однак вибори на тесті поділяються на а) смак; б) колір; в) кислотність г) Для прискорення процесу приготування їжі (?!) Мені цікаво, якщо хто-небудь знає, власне одна з причин, ми додаємо томатну пасту до кісток?

+264
Karen G 15 груд. 2018 р., 17:21:14

Мій чайник має купу чорних точок всередині нижньої частини. Я пробувала мити її і з допомогою губки, щоб вичистити його, але не виколупується. Безпечно продовжувати використовувати його або я п'ю те, що вилуговування з чайника?

Щоб краще описати це, чорні точки-це маленькі точки, як якщо б ви використовували ручку, щоб "точка" папірець. Точки розташовані тільки на внутрішній частині чайника, тієї частини, яка стосується води. Його не видно зовні дно чайника. Точки розташовані по всій нижній частині, немає однієї частини, де вона згустків.

Я дуже сумніваюся, що це цвіль. Це може бути іржа, але я думаю, (але багато разів помилявся) вона змила з допомогою губки. Заздалегідь дякую за вашу допомогу.

Редагувати: Нещодавно додані зображенні нижче enter image description here

+259
Pradyumna Prasad 10 лип. 2015 р., 14:12:18

Я бачив, як варити яйця занадто рано для кето тісто на початку цього тижня і визначається ця "дрібнота бабла" було щось, щоб бути засудженим. Якої товщини повинні 'тісто' бути згорнуто, особливо для інших додатків (тако чаші і Начо чіпси в тому числі)

+255
zsxwing 6 груд. 2012 р., 11:24:06

Коли я роблю варення, я поклала його, поки він гарячий в банку, а потім банку закрити кришкою (цілісний, навинчиваемой металевою кришкою) і покласти в холодну воду. Після цього, я можу зазвичай тримати варенню поза холодильника протягом декількох місяців. Але, коли я намагаюся відкрити банку, це дуже складно і в багатьох випадках мені доводиться використовувати плеєр щоб скласти відкритою кришкою.

Чи є спосіб, щоб запечатати варення для тривалого зберігання, таких, що він може бути відкритий легко?

Редагувати: я тільки що купив джем в супермаркеті. Консервують так само, як мій джем у скляній банці з один-шматок гвинта-на металевою кришкою. Він може залишатися на полиці протягом декількох місяців без охолодження. Відкриття це дуже легко - просто крутити кришку трохи і він відкриється. Мені не потрібно застосовувати силу або якого-небудь спеціального інструменту або техніки. Кришка залишається неушкодженою і може використовуватися повторно. ЯК ВОНИ ЦЕ РОБЛЯТЬ?

+187
rdytfuygiuho 16 квіт. 2017 р., 05:54:13

Халапеньо б дійсно не бути хорошим вибором, але якщо ви можете купити їх на місці червоний Тайський перець чилі відмінно підходить для цього: я використовую 2 з них за пляшку горілки, а потім трохи рідкого меду, але я поклав перець в цілому і залишити їх бути не менше 6 місяців.

Як вам здається, трохи поспішати:

 • Одягайте рукавички!
 • Розріжте їх на 2
 • Видалити насіння
 • Вирізати їх на дрібні смужки
 • Додати їх бурбоном за кілька днів наперед

В "Я хочу все і я хочу це зараз!" метод:

 • Одягайте рукавички!
 • Розріжте їх на 2
 • Видалити насіння
 • Обсмажити їх в достатньо виноградне масло, щоб покрити їх всіх
 • Додайте стільки крапель пряним гарячим маслом тепер у вас є бурбон, поки смак, як ви хочете, щоб ве1
 • Служити негайно.

Примечание1: алкоголь, переконайтеся, що масло розчиняється поки ви не починаєте лити її в...

+166
ypresto 26 серп. 2018 р., 04:49:58

Це залежить, якщо ви можете зберегти ці продукти, як правило, в холодильнику на 10 днів, то вони повинні бути також добре в гаражі (враховуючи, що це навіть холодніше, ніж звичайний холодильник), але і інші речі повинні бути розглянуті, щоб зберегти потрібні якості їжі:

хліб, напевно, краще всередині будинку, загорнутий у бавовна або льон кухонне рушник (очищається без хлорки або сильно парфумовані миючі засоби, без пом'якшувачів), а потім в пластик, тому що якщо вона замерзає і відтає, що не добре для її текстуру.

Я не знаю, кондитерський виріб торт, але з фотографії на Google, здається, досить солодкі і хрусткі, тому основна проблема, я думаю, що це для запобігання вогкості; не можна допускати, щоб вологість. Якщо торт купив і упакованих в пластик, він буде добре, якщо домашні ви можете обернути його в папір.

для булочок (я припускаю, що вони повинні бути м'якими) я б обернути їх на пластик (для запобігання їх висихання) і зберігати їх у гаражі.

+131
richardbolt03 2 лип. 2014 р., 23:09:24

У вас є соуси голландський і Беарнский соус, який готують з яєчних жовтків і топленого масла. У вас також є майонез, який зроблений з яєчним жовтком і маслом.

Що б сталося, якщо б ви зробили голландським/беарнским з олія або майонез з топленим маслом? Чи це можливо?

+130
dqshll 1 жовт. 2010 р., 15:21:27

Ні, приготування в духовці і приготування на плиті не буде робити ті ж результати. Розподіл тепла зовсім інший, Час приготування буде відрізнятися, і вам доведеться брати участь у каструлю під час приготування, Щоб тепло рівномірно. Краще починати з рецептом плита з тими ж інгредієнтами, ніж змінювати духовки рецепт на плиті.

Є кілька хороших (але дорогих!) тостер доступна зараз, де можна посмажити речей на час приготування їжі. У мене є одна знайома, яка готувала качку в неї тостер і був задоволений результатом. Я не впевнений, як їх можна порівняти за ефективністю в реальному печі; хоча простір ви опалення набагато менше, ізоляція є, ймовірно, не так добре.

+127
konserw 7 лип. 2013 р., 16:50:11

Я бачила рекламу на телебаченні для приготування спагетті без варіння локшини, просто покладіть їх у воду приблизно на годину. Це може бути зроблено?

+123
Vigole 27 трав. 2016 р., 18:59:27

Хрін має відмінні тони, які ви не можете повторити з іншими інгредієнтами, не є ні однієї заміни ви можете зробити. Найближчий я думаю, що ви отримуєте суміш з імбиру і гірчиці. Я б спробував нальоту разом трохи свіжого кореня імбиру і подрібнене насіння гірчиці, може бути з домішкою оцту. Доброї, міцної гірчиці може працювати, якщо ви можете зробити щось на зразок Коулмана (британський бренд) ви могли б спробувати його в якості заміни самостійно або змішати його з імбиром.

+26
user357800 26 лют. 2016 р., 10:33:52

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil