Є особлива причина, чому сухе протирання призначені для роботи з гриля порівняно з іншими методами приготування їжі?

Я помічаю, що сухий треться призначені для роботи з грилем.

Чому це так, чому вони не можуть добре працювати з чимось на зразок смаження?

+139
Alfred Mathew 2 бер. 2017 р., 21:13:44
33 відповідей

Майже всі густі супи я роблю містять імпульси. Я використовую різні сушених бобових, але зазвичай не більше двох видів в один суп.

Спробуйте поекспериментувати з горох, які приходять в жовтий або зелений, сушений зелений горошок і різні сорти сочевиці.

Інші згущувачі інгредієнти включають картопля, солодкий картопля, каштани і перловка.

Імпульси, залежно від сорту, може зайняти деякий час, щоб згорнути, так що якщо ви хочете густий суп без інші овочі будучи перевареними розглядати тільки додавати цибулю на початку і додати інші овочі, суп стає густішим.

+945
Zahoor Shah 03 февр. '09 в 4:24

Я використовую хлібопічку тільки для замісу і першого підйому, а потім запекти в духовці. Хліб рецепт nachine не дають жодних напрямків випічки, розмір буханки може бути не зовсім те, що ви хочете, але крім цього, я знайшла рецепти повністю взаємозамінними. Використовувати як хлібопічку і не хлібопічці рецепти в хлібопічці (переконайтеся, що ви використовуєте відповідний розмір), і використовувати як просто хліб теж вручну.

+945
Alvin Ronquillo 17 квіт. 2018 р., 22:46:40

Ви можете зберігати свіжі трюфелі в кухонний рушник і закрити його в скляній банці. Тут (http://www.truffle-shop.com/storing-truffles) я навіть читала, що можна зберігати трюфелі з рисом або яйцями. Парфуми будуть пробивати шкаралупу яйця, а потім ви можете з'їсти трюфель яєчню, не ставлячи на трюфелі :-)

+835
vaddieg 13 жовт. 2016 р., 09:03:58

Мене вчили, що "Вінер" відноситься до оригінального рецепту витоки у Відні. Цей шніцель у віденському стилі спочатку була телятина.

Американські ресторани німецької кухні зазвичай подають різноманітні страви з м'яса, приготовані в paillards (сплощена з калаталом) в паніровці - взагалі тільки телятину називається "віденський шніцель".

Вдома, я віддаю перевагу використовувати вирізати центр свинячі відбивні, щоб підготувати те, що я називаю "Swiner шніцель". Я згоден з відповіддю вище, стрункішою і краще. Шніцель кухаря дуже швидко і мармуровість-це зайве.

+835
Jerry Gerrick 4 січ. 2013 р., 06:38:44

Давайте поглянемо поза суворого нами щербет "категорія", що означає "заморожений фруктовий молочний" і перевіряємо попередника від арабського світу šarba, що означає "холодний напій", який став сорбет по-французьки.

При цьому, як правило, бути підсолоджений фруктовий сік з або без алкоголю не подається як десерт, він також може бути поданий несолодкий і часто спиртовій основі, а смак-миючий засіб протягом кількох страв.

Ці солодкі шербети є місили і поки вони можуть бути менш "гладка", ніж їх крем-аналогів, не кажучи вже заварним кремом і морозивом, вони не повинні бути як зернистим, як граніти.

Так що для вашого випадку:
Обидві цукрового сиропу і спирту зробити щербет або шербет дещо м'якше. Регулярні (США) щербет буде прагнути бути "важче", ніж морозиво з високим вмістом жиру. Без цукру або алкоголю, просто збивати ваш щербет / сорбет і служити напівм'який прямо з машини або покласти його в морозильник протягом обмеженого часу тільки, щоб ущільнити небагато. Не робіть це "заздалегідь" або ви можете витягти цільного шматка льоду з морозильної камери за кілька днів.

+816
Gurina89 30 лист. 2010 р., 13:15:40

Метод, який я використовую, щоб перець розрізати навпіл, і де-насіння їх, потім замочити у воді на деякий час перед приготуванням. Це, як правило, залишають багато аромату, але і зменшити вогонь.

+805
Steve Bauman 12 лют. 2013 р., 12:01:24

Ти не робиш нічого поганого, за винятком, можливо, купилися на рекламу. Навіть масло, яйця приклеюються на все, що не є антипригарній сковороді. Він приймає справжнім експертом, щоб посмажити яєчню, навіть з маслом, в чому завгодно , але антипригарній сковороді. Навіть керамічної антипригарній каструлі може стати проблемою досить швидко. Поки тефлон-це тільки поверхня, що я регулярно використовувати, щоб посмажити яйця.

+785
Bruno A 5 бер. 2019 р., 05:04:42

Я не можу говорити на ціні, а не порівняння-купував з цією функцією в увазі. Однак, я використовував різні домашні газові плити із Тип деко. Я буду йти вперед і підводити підсумки:

Тл;ІН: я дуже волію в духовці деко.

Ось чому.

По-перше, позиціонування. Бройлер ящиками зазвичай знаходиться в самому низу діапазону, під фактичною піч. Це означає, що для того, щоб розмістити їжу чи прийняти його, ти повинен зігнути всю дорогу вниз до підлоги. Я сподіваюся, що ергономічна завдання тут очевидна, але у мене є побоювання безпеки, а також. Якщо ви ніколи не пробували приготувати 10 кг пашини у бройлерів ящика, тоді й дізнаєтеся з мого досвіду: це менш ніж оптимально. Вам буде заводитися зігнувшись у талії, коли тягнуть свої готові стейки, в кінцевому підсумку, нахиляючи сковороду і розлити м'ясного соку на шляху до верхньої частини діапазону, і ледве встиг штовхнути ящик закритий, перш ніж ваша собака лиже зовнішню каструлю. У духовку бройлерів представлена без додаткових проблем, ніж ви б при регулярному використанні печі.

Друге: гнучкість. Бройлер ящиками часто оснащені ніяково розміром каструлю, який менше, ніж сама піч. Іноді це дужки або рейки, щоб утримувати його на місці в центрі скриньки. Це дурний дизайн, який важко чистити, іноді навіть важко видалити, і обмежує ваше кухонне простір. Пан також рідко має можливості рухатися вгору або вниз, обмежуючи вертикальне простір теж. У духовці бройлер, ви можете відрегулювати існуючих стійок, щоб отримати товсті елементи, і контролювати, наскільки близько ваша їжа потрапляє до джерела тепла (і, отже, наскільки швидко це оладки). Я часто штовхають на бройлерів в кінці варіння з речами, як запечена картопля, щоб отримати хороший коричневої скоринки зверху в самому кінці. Я не зміг помістити каструлю я використовую у бройлерів ящик, але з в-піч версії я навіть не доведеться відкривати двері. У духовку бройлерів також пристосувати будь-який розмір піддону, який поміщається в духовку. Пам'ятаю ці флангові стейки?

Що стосується дизайну, більшість газових плит, що я бачив в духовку бройлерів з двома окремими пальниками, основна версія внизу, яка надає непрямі тепла в піч вікно, і бройлерів вгорі з тепловий щит, щоб відобразити його енергії вниз в духовку. Ящиками часто, здається, розроблений, щоб скористатися тільки однією пальника в нижній частині печі, що забезпечує як непрямі тепла у вікно печі і прямого тепла ящик. Це в основному моє припущення; я не інженер.

Ця конструкція може зробити ящики трохи дешевше (знову ж таки, я не перевіряла), але я думаю, що переваги переважують будь-які гроші за додаткову пальник. Я буду настільки сміливим, щоб сказати, що ви будете дуже задоволені різниця, якщо все, що ви коли-небудь використовували ящик.

+740
AndreDuarte 25 груд. 2013 р., 22:34:30

Це залежить від того, що ви маєте на увазі під "зіпсувати".

Мета в холодильнику, щоб запобігти їжу від вирощування патогенних організмів. Існує чітка залежність існує: чим холодніше навколишнє середовище, тим повільніше їжу "зіпсованих", або небезпечним , щоб поїсти.

Але ми також хочемо, щоб наша їжа була смачною. І холодні температури не змінює текстуру і смак деяких продуктів, особливо фруктів і овочів. Якщо він залишається вище нуля, деякі з них все-таки вам неприємно, особливо помідори і тропічні фрукти. Чим гірше проблема, якщо температура стає нижче нуля. Тоді все виходить солодкавим і неприємним. Та тому що холодильники не дуже точний контроль температури (через неточні датчиків, але і з тим, що температура і вологість змінюється на всьому просторі холодильника), термостат встановлений занадто високою, що може призвести до температур нижче нуля, принаймні, в деяких частинах холодильника, роблячи деякі овочі, особливо зелені салати, практично неїстівні.

На цей раз, я на стороні ваших сусідів. Я ніколи не бачив холодильник, який було необхідно повернути терморегулятор до. Молоко і приготована їжа не тільки при температурі нижче 4 градусів за Цельсієм, що для більшості холодильників, які я бачив відповідає середнє положення. Термінів придатності на основі цієї температурі. Сир насправді віддає перевагу більш високі температури, наприклад 15 градусів, людина просто зберігайте його в холодильнику через відсутність кращого місця в типовій кухні. Установка термостата на максимальних налаштуваннях отримує холодильнику навколо, іноді навіть нижче точки замерзання, і так, це робить неможливим, щоб зберегти овочі в холодильнику (я бачив, як вони стають поганими в закритому ящик для овочів теж), і витрачає багато енергії, крім.

+717
LINDA FOREMAN 6 лют. 2019 р., 15:43:39

Я не впевнений, як це віддуватися, так як кухня настільки сильно відрізнятися.

Чистою, прохолодною кухні буде сильно відрізнятися в парній жарко, брудно, з точки зору як ймовірність забруднення і росту мікроорганізмів після їжі забруднена. Деякі патогени також майже повсюдно. Будинку може бути чистіше, ніж вони мали звичай бути, але в помірних частинах світу вони також теплі.

Це не допоможе, що майже інструкції все написано для випадків, коли для того, щоб нічого не підозрюють громадян (включаючи осіб підвищеного ризику), а не в будинку.

І тоді це також залежить від їжі. Деяку підтримку зростанню особливо погані видів особливо добре (наприклад, варений рис), інші схильні гадити в помітних способів, перш ніж вони завоювали гидоти (багато молочних продуктів і хліба насправді).

З мого досвіду я можу сказати, що ризик від їжі-це насправді досить невеликий порівняно з іншими джерелами харчового отруєння - але розмір вибірки не використовувати. Навіть якщо це не загроза для вашого здоров'я в цілому, харчове отруєння-це дуже неприємно, тому варто докласти трохи зусиль, щоб уникнути його охолодження досить швидко гарячої їжі і охолоджувати його. Я іноді забуваю, що починається занадто жарко, щоб покласти в холодильник, але не втрачайте його, і ось як я знаю, що ймовірність повинна бути низькою. Це не рекомендація, це далеко не так.

+699
makrom 26 груд. 2019 р., 14:11:13

При прийнятті перець або баклажани паста (запашні і змішані), паста дуже густий, навіть желеподібний. Чому? Який інгредієнт в клітинах плода потовщується, це так? Або це дуже низьким вмістом води?

+683
jussist 10 лип. 2010 р., 00:35:19

Результат на спині як ви помітили, а потім вискоблюють вени під холодною проточною водою, використовуючи ніж або великий палець.

+589
GilbertMiami 2 вер. 2010 р., 09:34:42

Я бачив, як корисним інструментом на деякі харчові процесори, де вони мають невеликий отвір в горловині, яка ідеально підходить для приготування майонезу. Якщо ви заповните живильник труби з нафтою, нафту впаде через отвір по одній краплі за один раз, приймаючи всі труднощі, починаючи емульсії вручну. У мене є пара питань щодо цього інструмента:

  1. Яка правильна термінологія для нього? Я завжди думаю про нього, як "вушко крапельниці" але я не знаю, якщо це точний термін.

  2. Там нічого особливого в конструкції отвори, що уповільнює масло по одній краплі за один раз? Чи це щось про в'язкість масла, що це?

Я люблю робити домашній майонез, але роблю це з моїм блендером-це реальна біль і я б волів не мати, щоб перейти на велику комбайн для автоматизації починаючи емульсії. Я сподівався просто 3D друку роз'єм для кришка мого блендера, яка буде включати один з цих дірок, але я вирішив спочатку запитати і подивитися, якщо отвори потрібні якісь спеціальні властивості, щоб працювати таким же чином...

+524
user181145 19 лют. 2010 р., 16:52:27

Я знаю, що ця нитка спосіб старий, але я просто знайти його, він узяв мене років, щоб з'ясувати, що це був мій м'ясною начинкою, яка була надто вологою, що робить мій Тамале назавжди в Steam.

+489
Hugh Jurkiewicz 4 лип. 2018 р., 03:03:52

Є кілька варіантів:

  • оберніть в'ялена в паперові серветки/рушники, перш ніж покласти в пакетик
  • покласти в'ялену в паперовий пакет, а потім в пластиковий
  • покласти трохи сирого рису, як Optionparty згадав

Вибір способу залежить від того, як довго він приймає пошта повинна бути доставлена. Рис-це самий довготривалий спосіб, але він також буде додати вагу упаковки. Паперові пакети і рушники однаково ефективні, але вони не довше, ніж на кілька днів.

Що б ви не робили, переконайтеся, що пакет добре закривається, щоб запобігти будь-яку вологу ззовні потрапити всередину.

+480
bonifaz 30 груд. 2014 р., 07:19:44

Я купую органічні чорниці, які приходять в маленький пластиковий контейнер. Мені подобається мити їх і покласти їх в контейнер Tupperware. Після того як я мити їх я розміщую їх між деякі паперові рушники, щоб дати їм висохнути, але вони беруть назавжди, щоб висушити таким чином.

Чи є кращий спосіб для цього?

+480
natali92103 4 квіт. 2010 р., 14:44:36

ви повинні дати їм повністю охолонути на решітці, перш ніж перейти їх на тарілку або герметичний контейнер.

Це дозволить запобігти крохмаль на дні з парою на плиті.

+456
c6c 30 трав. 2010 р., 17:43:15

Я намагаюся товщають тепло-чутливий суміші. Я хотів би використовувати кукурудзяний крохмаль в якості згущувача, але від мого розуміння, крохмаль необхідно підігріти майже до кипіння (95 ° С) для гелю в суміші. Хотілося б, щоб уникнути нагріти всю суміш до кипіння. Якщо я зроблю з крохмалю розчин, нагріти її до кипіння, а потім додати його до холодної або кімнатної температури суміш, воно все одно є ефект потовщення?

Я б волів, щоб уникнути інших потовщення альтернативи, такі як ксантанова камедь або маранту.

+452
cmorq 8 серп. 2010 р., 14:04:43

Це спірно. Я працюю в кафе, і я зовсім недавно був у їх суміш дуже липка. Вони дуже смачненький, хоча, тому, я думаю, що це залежить, якщо ви хочете насолодитися багатим і сирне печиво або сухі (ті, що старі люди їдять в Англії, жартую). Я думаю, ми адаптувалися тут в НЗ.

+445
A Nath 20 груд. 2015 р., 21:26:37

Є три речі, які потрібно спостерігати поза для відносно тривалого зберігання: вологи, кисню і світла.

Занадто багато вологи, і ваш продукт потенційним харчовими продуктами гниття організмів. Якщо ви робите цибулю рядка, цілком ймовірно, що процес смаження буде вже розібралися з цим і вологи до прийнятного рівня. Великі цибульні кільця можуть бути проблеми як з цибулею шматки, як правило, мають набагато більше вологи - причина того, що ці товсті хрусткі цибульні кільця з Бургер суглоба ви кладете в холодильник, не так добре, на наступний день. Мені не вдалося знайти фактичне значення на кількість відсоток вологи, але якщо у вас є обладнання для того щоб виміряти це кількість досить імовірно, що вам не потрібна наша допомога, щоб відповісти на ваше запитання.

По-друге, два чинники, які впливають на ваш продукт гіркне: світла і кисню. Якщо ви смаження в будь-якому маслі, яке менше, ніж повністю насиченого (майже нічого крім сала або повністю гідрогенізовані рослинні олії), у вас є подвійних зв'язків в жирні кислоти ланцюга схильні до окислення і УФ-деградації, і в достатній кількості отримані сполуки є дуже неприємним (масляна кислота наприклад).

Згіркнення Вікі посилання

Вам потрібно або 1) замінити кисень в контейнер з чимось на зразок сухого азоту, або 2) Покласти поглинач кисню в контейнері (ті, мало "не жерти" пакети в деяких мішках продукти ви купуєте). Також, причиною того, що багато чіпси продаються у лавсанові мішки для запобігання псування внаслідок впливу світла, тому використання коричневого скла пляшки буде краще зрозуміло, хоча не зовсім захисний.

Я не знаю, що "консервувати" було б гарною ідеєю, так як оточуючі баночки на водяній бані ризикнув би вводити більше вологи і можуть бути недостатньо води, що залишилася в банки, щоб випустити повітря при кип'ятінні, яка, як вакуум утворюється при консервуванні. Це може бути краще використовувати консервною банкою у вакуумній камері (Так у мене є один в моїй кухні, але я не нормальний). Побічним ефектом цього буде те, що тривале перебування у вакуумі буде видалити додаткове зволоження шляхом перегонки залишкової води, і ви могли б потім долити в камері з інертною атмосферою (азот), потім, так менше потреба в пакети поглинача кисню.

+431
hehaotian 8 бер. 2016 р., 04:34:32

Приготовані на повільному вогні тушкувати до внутрішньої температури 160 F плюс. Отже, пройдено в духовці, з якоюсь рідиною. Лікувати його, як свинячу лопатку і свіжий пікнік і ви повинні бути добре, так як більшість шинкою рецепти (що це, насправді) взяти на себе хам, що вже вариться.

+406
Burak 19 трав. 2017 р., 22:21:59

У мене є великий мішок ~50 халапеньо у мене в морозилці, заморожена менш ніж за добу після того, як взяв. Як довго вони триватимуть, і як я знаю, вони пішли погано?

+394
John Garreth 23 лют. 2012 р., 03:59:45

Ні, не роби цього.

Гарні млинці зроблені в межах вузьких параметрів теплообміну. Ви можете спостерігати це, коли робите млинці на плиті - перше креп-це майже завжди погано. Пан, схоже, або не досить гарячою, або занадто гарячою. Після першого, це як-то "стабілізується", або зайве тепло починає повзти на тебе. У другому випадку, він буде отримувати дуже жарко через деякий час, і ваші млинці будуть почати кидати бульбашки на першу сторону і палаюча на другому.

Якщо ви знаходитесь в хорошій зоні, хоча, і вирішили зменшити жар - сказати, бо треба було заробляти хороші крепи за останні 20 хвилин, і тепер це ваш останній млинець і ви хочете, щоб вимкнути плиту на ранніх ви будете в кінцевому підсумку з поганою креп знову, навіть якщо ви думаєте, що у вас достатньо тепло, що залишився від обліку каструля (і табличку під ним) гарячої так довго.

Враховуючи, що млинці так чутливі до температури, я б навіть не почали експериментувати з кам'яними установки. Якщо у вас немає грубки, зробити портативну плиту, вони дешеві і практичні, не займають багато місця. Я використав, щоб мати індукційний блок, який був досить хорошим і мав хороший млинці.

+381
user86507 24 квіт. 2019 р., 17:46:02

Я купила базилік на ринку фермі у Флориді. Фермер сказав, щоб обгорнути вологим паперовим рушником навколо стебел, а потім поклав його в коричневий паперовий пакет, і він буде тримати протягом декількох днів....до тижня. Я зробив це, і це працює! Тепер у мене є свіжий базилік на кінчиках моїх пальців.

+369
MichaelLink 26 квіт. 2012 р., 06:25:17

Це не буде проблемою, оскільки безпека курку, якщо це може негативно позначитися на якості. Це не безпеку, щоб заморозити все, що було безпечним, перш ніж відправився в морозилку.

+364
DCT 7 вер. 2010 р., 16:01:26

В цілому газовий гриль допоможе вам приготувати швидше, ніж при використанні вугілля. Використання газу також ріже вниз на прибирання попелу.

Якщо палити кожен день я б на наступний день, коли був гарячий гриль, прямо перед тим, як я почав готувати. І прибирання буде швидкою скраб з грилем щіткою. Більш періодичні шляхом очищення можуть бути необхідні.

+313
deonides 25 лип. 2010 р., 22:02:53

і вибачте за елементарне питання, але я... Основні кухаря.

Я намагаюся повторити просту їжу я купую в місцевому магазині, це нормально, коли їжа гаряча, але при охолодженні, залишивши в холодильнику і їдять протягом тижня, локшину завжди триматися разом.

Ці локшини я використовую - і я готую його з куркою, солодким соусом чилі та інші овочі і т. д. Я читав моросить з оливковою олією допомагає, Але це не допомогло мені, тому я припустив, що при варінні, а не при введенні у ванни, щоб зберегти протягом тижня.

Я також читав, що замість цього ви повинні готувати локшину окремо, потім промити їх - зараз я ще не пробував цього, як при приготуванні локшини додаю трави/спеції і т. д., Не то полоскати, мити страви з локшиною?

Або я повинен промити спочатку, а потім кидаємо в каструлю з страви з курки і т. д., а потім додати спеції і прянощі?

Заздалегідь спасибі!

(Я буду їсти локшину холодної на наступний день, не потрібно розігрівати).

+312
btl nns 12 трав. 2019 р., 10:57:14

Я вирив навколо небагато, і більшість людей, схоже, згодні, що це нормальна поведінка каперсів, хоча ніхто не робив якихось реальних твердження, чому, крім того, що каперси мають різну щільність, і розсіл не.

Звичайні тести на свіжість (вони виглядають/запах/смак добре?) рекомендується. Каперси в розсолі повинна тривати ~9 місяців з дня розкриття баночки, або 3 роки в темній коморі нерозпечатаними.

+278
Ricky W 12 січ. 2012 р., 14:03:18

Я віддаю перевагу червоне вино при приготуванні їжі з цукерками. Зазвичай я би використовувати Mitolo Блазень 2010 Шираз, він добре працює з молочним шоколадом, тому що багатство стиглих фруктів.

+276
Jules24 14 груд. 2011 р., 15:19:47

Короткий і ясний відповідь: це абсолютно безпечно. Як з будь вареною їжею, офіційний безпечний період становить 4 години поза холодильника. Це неважливо, якщо у вас є яйця, або що-небудь ще всередині.

Я знаю, що багатьом людям плювати на офіційні керівні принципи і перейти на відчуття і типу харчування, і це їх право. Але немає ніякого способу, щоб дати відповідь, як довго він буде "хорошим" за цими критеріями, це суб'єктивне відчуття. Якщо ви хочете ризикнути і взяти його. Ніхто не може сказати вам, наскільки великий це дійсно, тільки те, що ви ризикуєте харчове отруєння, якщо ви робите це.

+234
ppgdev 20 серп. 2018 р., 00:50:47

Типовою проблемою є те, що сухий не прилипає до сухого, вологого і не прилипати до мокрої, тому ви повинні чергувати, але не будувати занадто товсті даного шару.

Як сира курка має тенденцію бути вологою, додайте трохи борошна, щоб воно ... але якщо це вже висушений від приготування їжі, ви б краще піти прямо на вологі (пахта, яйця помити і т. д.), і тоді стає сухарях на нього.

Крім того, занадто товсті будь-якого з шарів призведе до проблем, так що якщо ви не "цвіте", переконайтеся, що ви збити будь-вільний борошна перш, ніж йти в мокрий, а потім нехай мочать капати як можна краще перш, ніж йти в сухарях. Крім того, якщо він був занадто мокрий, коли, вийшовши з мішка (який ви натякнути), ви могли б мати подібні проблеми. Якщо ви збираєтеся борошно, ви хочете його злегка вологою, але не надмірно вологим; поплескуючи сухий могло б допомогти.

Я також бачив чимало рецептів, які дозволяючи паніровці предмети, сісти на решітку на деякий час, перш ніж смажити, і більшість стверджують, що це для поліпшення зчеплення, але я не знаю, що конкретний процес залучені (якщо це тільки просте висихання вологого шару, або якщо є якийсь інший процес відбувається).

+163
kozzztya 13 жовт. 2017 р., 13:35:30

Загальноприйнята точка зору щодо зберігання спецій (будь то цілі або мелені), здається, схильні до прохолодному, темному, сухому місці. Однак, я дещо обмежений на кухонну шафу, і очевидно, що різні варіанти спецій доступна не зробити велику роботу на "темній" спереду, і в мою кухню не на "крутий" фронті.

Це нормально (як на смак-мудрий і безпеки харчових продуктів-мудрий) для мене, щоб тримати мої спеції в холодильнику? Я зазвичай зберігаю їх у невелику скляну баночку я купую їх, або (коли купив в пакеті) в закривається пластиковий контейнер-тип контейнерів, всі в зоні свіжості (в основному тому, що я зазвичай не заповнювати обидві).

Яким би не був відповідь, він застосовується до сушених трав також?

Для уточнення: моя кухня не отримує будь-якого природного світла (на жаль).

+162
tahhan 8 квіт. 2011 р., 18:40:39

Я маю на увазі газ - відкритим вогнем і нагрівається менш ніж за хвилину. Не підігрівати роблячи ніякої різниці при випічці з газом?

+42
Cihan Sancak 25 вер. 2015 р., 02:49:26

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil