Деякі з нержавіючої сталі нержавіючої, ніж інші

Я дуже засмутилася в останній миски з нержавіючої сталі, яку я купив. Залишив його в раковині немита від салат протягом тижня, поки мені довелося бути в гостях, повернувся, і це була іржа знизу і всередині. Ж сталося з дещо іншого миски, горщики і посуд протягом багатьох років, всі продаються як нержавіюча сталь.

На даний момент, тільки 3 з нержавіючої сталі предмети у мене, що по-справжньому нержавіючі і дотягли мене за 10 років чайник, ложка і горщик, який дала мені мати, коли я переїхала.

Все інше або заіржавів, або розробляв ці чорні ями, які я не знаю, що вони є. Мій гак для тіста, наприклад, зібрали більше і більше, поки нарешті не зірвався на одній з локацій ями.

Так як я можу визначити речі, які дійсно зроблені з нержавіючої сталі? Я хочу більше речей, як мій горщик, її отримали подряпини і синці, багато насильства, але, як і раніше, блискучі.

+449
cptully 21 лип. 2012 р., 13:51:06
34 відповідей

На смак цукру там подобається вам це чи ні, ви можете використовувати свинину в якості інгредієнта в чомусь іншому, де солодкість є активом (салати, запіканки і т. д.), або збалансувати солодкість з іншими смаками.

Для мене Шлях вперед, щоб спробувати збалансувати солодка з кислинкою і гірчинкою, і дуже хороший спосіб, щоб зробити соус для барбекю з цими якостями. Додати цукор, так щоб він буде протистояти солодкість в м'ясі. Я думаю, у південному стилі гірчицю і оцет соус буде працювати також має гірке і кисле якості. Трохи несолодкого шоколаду або розчинна кава додає насиченості і гіркоти. Або замість соусу можна пару м'ясо з харчовими продуктами, що дозволить збалансувати солодкість, як капуста, зелень, шпинат.

+917
LoveGandhi 03 февр. '09 в 4:24

Чим крупніше помел, як я помітив, просто полегшує френч-прес для очищення. Маленька меле дійсно застрягли в нижній частині скла, і це займає три-чотири полоскання, щоб отримати їх все. З великим молоти, я отримую стільки ж підстав робити це через екран, але я можу очистити натисніть просто одне полоскання.

+867
jvspcorbust 26 лип. 2011 р., 07:57:43
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я купив так званий "самогубство гарячим соусом" від гарячих лиже близько року тому, коли я побував в Каліфорнії. Я забув спитати, як цей соус ставки на Сковилла шкала, тому що я зазвичай не хвилює, що багато чого про тих цифр, поки смак хороший.

Тема зайшла в недавньої дискусії, і я спробував знайти цю інформацію в Інтернеті. Багато постачальники надають цю інформацію, але я нічого не зміг знайти, навіть груба оцінка, про соус самогубство. Від того, що я читав досі цей соус є одним з менш гарячих.

Може хто знає цього гарячого соусу дати приблизну оцінку, наскільки гарячий це?

Оновлення: Згідно з їх веб-сайті гарячі лиже "ХХХ" соус-три рази так жарко, як соус самогубство. У разі якщо хтось має інформацію про це, це може також допомогти.

Редагувати: чи є спосіб оцінити соуси за шкалою Сковилла? Хіба індекс існує для соусів? Чи є спосіб, щоб виміряти жар?

+850
Ezequiel De Simone 11 груд. 2018 р., 02:43:27

Я експериментував з барбекю на різні курці за останні кілька років.

Спочатку я пробував деякі Кінгсфорд брикетів і було важко регулювати температуру. Там було надмірна кількість золою, яка, здавалося, задушити вогонь. Я зробив невелике дослідження і виявили, що глина додається в брикети, щоб дати їм свою форму, і це було ймовірно, причиною всіх попелу.

З тих пір (до недавнього часу), я використовував деревне вугілля і були досить задоволені результатами.

Цього літа я помилково купив ще один мішок брикетів марки Стаббс - і я використав це з тих пір. Цей вугілля, здається, горять спекотніше і довше, ніж кусковий і без зайвої кількості попелу я знайшов при використанні Кінгсфорд.

Інші люди пережили це, а?

 • Зробити briquetes горять спекотніше і довше (в цілому), ніж грудку?
 • Це Kingford дуже "попелястий" деревне вугілля або, може бути, я просто погана сумка?
+796
Adrian 27 черв. 2010 р., 14:10:56

Бачачи "млинець" з картоплею і змушуєш мене посміхатися. :)

Але в будь-якому випадку, ви можете (і ми зазвичай робимо) не використовувати масло, але звичайні масла (каноли в 90% випадків як eruopean зґвалтування відрізняється від США). Колір млинців буде залежати від типу картоплі, а не товста ти обсмажуємо його на.
Щоб компенсувати горіховим ароматом обсмажити цибулю перед додаванням у суміш, поки вони вам коричневий (не повний Браун вважає).

Для яєць заміни можуть бути обрані в залежності від того, який остаточний смак ви хочете мати. Наприклад, якщо ви кладете цукор на "млинець" одним з кращих варіантом є бананове пюре. Ви можете використовувати трохи більше картопляного крохмалю.
Якщо вам подобається їх кислий (зі сметаною або навіть більше смаженого лука) можна використовувати aquafaba. Нут зробить більш горіховим ароматом, хоча я віддаю перевагу) боби мають більш нейтральний смак.

І пам'ятайте: перший млинець завжди погано.

+722
edgan 9 серп. 2011 р., 09:41:12

Деякі (багато) хліб машини не змішуються, так що ви можете не отримати гарну суміш, що ви робите. Але це варто спробувати.

Якщо ви робите хліб відразу після додавання інгредієнтів, вона, ймовірно, не має великого значення, як ви додати інгредієнти; просто покладіть дріжджі і цукор і таких в центрі.

Якщо ви використовуєте таймер, важливо, що дріжджі залишаються сухими до моменту початку змішування. Що дав мені найкращий результат це:

 1. додати воду, цукор, сіль, яйце, жир;
 2. ця суміш, переміщаючи каструлю навколо, поки інгредієнти розчиняються в основному (або розмішувати дерев'яною реалізації);
 3. потім покласти всю муку в купу в середині сковороди;
 4. зробити поглиблення в центрі цієї купи, покласти дріжджі в цьому дуплі;
 5. потім встановіть таймер.

Ще одна порада: якщо ви поставите каструлю на кухонні ваги при додаванні інгредієнтів, і натиснути "Тара" на вагах після кожного інгредієнта, це набагато простіше, щоб все зважити. Це відноситься тільки якщо ви використовуєте інгредієнти по вазі, звичайно.

Нарешті, експериментувати з сумами, які відрізняються від рецепту може значно поліпшити ваш хліб. Це залежить від машини. Я також виявив, що "французький" установка на машину (= більше випічки) дав найкращий скоринки.

+679
Shreesh Katyayan 25 черв. 2018 р., 18:57:15

Цей міф заснований на тому, що вино може бути "прибивають", суя пробки або обробки пляшку грубо.

Доктор Вінні', консультації експертів журналу Wine глядача, має це сказати на цю тему:

Хтось запитав, є чи не робити пробки "поп", коли ви витягнете його будуть жалити вино. Інші також просили про синці по відношенню до декантації. У мене ніколи не було вино, що було добре в один момент і пошкодив поруч з-за обробки, і можна сміливо сказати, що синці вино-Це міф.

Джерело: http://www.winespectator.com/drvinny/show/id/5369

а також:

Вино не "забитий", переміщаючи його навколо. І дозвольте мені розглянути деякі інші міфи, наприклад, що вино буде синяк, якщо ви зробите пробки "поп" або забій якщо ви зціджуватися: немає і немає. Поза розбивши пляшку об бетонну підлогу, я нічого не знаю, що буде такий прекрасний вино і пошкодити його в один рух.

Джерело: http://www.winespectator.com/drvinny/show/id/40542

Ви, швидше за все, є проблеми зі старою, крихкою пробки падають у вино, ніж деякі псевдо-гомеопатичні магія відбувається, коли грюкне пробка.

+663
YIHANG WANG 12 квіт. 2011 р., 17:59:05

Беруть далеко не всіх кави створені рівними спробувати різні боби, поки ви не знайдете той, який дає вам кращий удар для вашого долара, Старбакс темного обсмаження ставить мене в кращому настрої, ніж foldgers або Максвелл Хаус. Мікотоксини ? Брендинг? Суб'єктність?

Цілком можливо, що безіменний блогер / кави та доповнення продавець має чутливість до мікотоксинів.Що люди, які регулярно вживають здоровий грибок, бактерії зазвичай не впливає.

Або це може бути те, що інші хімічні компоненти кави впливають регіону вирощування, які найкраще підходять до його фізіології.

Ми не знаємо справжню причину , ми можемо припустити, що більша частина кави, доступних для нас абсолютно безпечний , за винятком лише того, що токсичні речовина кофеїн іноді називають фитотоксина!!!

+640
Rohit Reshi 27 трав. 2013 р., 02:21:30

Коли я роблю перець чилі, я використовую сушений перець анчо і чіпотле, який я регідратації яловичий бульйон. Однак, так як вони легкі, вони просто плавати на поверхні рідини, і тому вони не зволожує дуже ефективно - одна сторона може бути трохи сухий.

Чи є спосіб я можу гарантувати навіть, ефективної регідратації?

+638
beshoyso 12 квіт. 2017 р., 17:56:26

Ви повинні повністю покрити металеве кільце, в іншому випадку ви ризикуєте гарячий елемент. Вам необхідно тільки відварити, як вам треба вище цей мінімум стільки води, щоб економити електроенергію. Перевірте всередині вашого чайника, вони часто мають мінімальні й максимальні рівні як-то відзначений.

+631
Ludivine ANTON 3 груд. 2011 р., 05:46:41

У мене 800 грамів сирого кісткового мозку кісток з продуктового магазину. Є 5 кісток, відріжте близько 2 дюймів завдовжки. Скільки яловичому бульйоні я можу зробити з цими кістками? Імовірно, я не можу зробити 15 літрів відвару з 800г кісток, але я теж сподіваючись отримати більше, ніж літр... того, що є розумним кісточки до коефіцієнту води?

+625
psoft 2 бер. 2013 р., 18:01:41

Ось в Китаї, це нормально, щоб повторно використовувати знову і знову чай. Зазвичай першу чашку від чаю гіркий. Китайці звичайно залити одну чашку, а потім її викинути і випити другу чашку з тих же листя. Робітники тут можна побачити велику кружку або банку чаю. Коли п'яні, вони доливають воду з гарячою (але не киплячою) води. Це буде продовжуватися весь день.

На наступний день, однак, вони не будуть повторно використовувати чай. Моя китайська дружина завжди говорить мені, якщо я повторно використовувати попередні дні чайного листя. Вона каже, що вони погано для вас, хоча я ніколи не мав жодних проблем собі.

+582
DIMON933 12 вер. 2017 р., 22:17:00

Як rfusca каже, вони будуть у порядку протягом декількох днів в холодильнику, однак, якщо ви хочете, щоб перетворити їх у щось більш смачне і менш швидко псується, щоб піти з яйцями, можна приготувати їх у чорну квасолю, оладки.

По-перше, готувати квасоля з часником, рубаним цибулею, Чилі та порошок, щоб їх пом'якшити. Пюре або пюре, а також знизити до загустіння, потім додати сіль. Зроблено правильно, це може бути смажена, що-небудь смачне, щоб піти з яйцями. Напевно, одне з моїх улюблених страв з літа в Гватемалі.

В залежності від того, скільки води ви видалите з бази оладки, воно має бути добре в холодильнику протягом 3 днів до тижня. Також можна сформувати котлети, укладені між шарами вощеного паперу або харчової пергамент, і заморожені на невизначений термін.

+532
Vincent17 5 лист. 2011 р., 21:06:02

Якщо соус мочити. Я додаю трохи сухого тонкого помелу сир, щоб поглинути додаткову воду в соус. Дешевше соусів, схоже, більше води. Також сухі спеції додала, буде поглинати деякі.

+512
Aniowek 5 черв. 2012 р., 23:08:31

Вони повинні робити? Екстракт ванілі комерційних вимірюється "пас"

Одна стулка" становить ~13 унцій фактичний ванілі (менше 25% вологості) подрібнюється і розчиняється в галоні розчину з 35% алкоголю

Кожен множник кількості дроблених зерен означає, що він іде вгору "пас". наприклад, 52 унцій зерен на галон "4 рази"

Виробник державному рівні "скласти" на пачках громадського харчування, на споживчій упаковці зазвичай буде "одне стадо", якщо не вказано інше

Є й інші ванільні продукти, щоб спробувати, порошку, пасти, всі, і, ймовірно, більш поширений "натуральний ароматизатор", з мало або немає спирту. Їх важко порівнювати, оскільки вони мають різні профілі смаку

Порівнюйте ваші характерні витримки на цей Heilala ванілі

+480
Scott Hester 21 лип. 2016 р., 13:36:45

Треба сказати, дзвінки для інгредієнтів таким само розпливчастим, як "італійська приправа" в рецепті-це моя улюблена мозоль, в основному з цієї причини.

Одна річ, ви могли, ймовірно, зробити в цьому випадку, оскільки я бачу, що рецепт, який ви пов'язані ваш коментар був нещодавно оновлений, варто зв'язатися з автором і дізнатися, які італійські приправи, які вони використовували, якщо ви хотіли бути абсолютно точним.

В іншому разі, якщо ти поспішаєш, я кажу йти за нею і додати шавлія. Схоже, мені так подобається шавлії або італійська приправа, що це буде вирішальним різницею в одну сторону або іншу.

Дві інші поради, які можуть допомогти:

 • Тест для приправи, як ви готуєте! Ви можете виразно зробити це в даному випадку. Спробуйте додати всі, але мудрець, дегустації, і подивитися, що ви думаєте. Можливо, ви вирішите йти з додатковою мудрець, якщо він на смак чудовим, як є. Або знову додати шавлія і смак! Ви могли б навіть вирішити, що 1/2 Т мудрець не вистачає! Я взагалі консерватор я в перший раз за рецептом, але я часто буде більш ліберальним, про метання в більш або навіть різних спецій пізніше піти, якщо мені це подобається.
 • Для рецептів, які ви вирішили зберегти, ставитися до нього як наука і вести облік ваших експериментів! Я роблю нотатки на рецепти, які можуть включати які бренди/рецепти я використовувала для приправи суміші, який розмір банок я використовував, скільки цибуля я купив в моєму місцевому ринку, щоб отримати суму в рецепті, коли я роблю заміни, і коли я вирішу піти на більше/менше, спецію, etc. Це не допоможе вам з першого разу, але це, безумовно, допомагає вниз по дорозі.
+457
C0rD 2 січ. 2014 р., 06:36:23

В принципі, вершки краще, коли холодно. Якщо крем зберігається в теплі, то рада буде остудити крем. Оскільки вона вже холодна, консультація для охолодження обладнання (в тепле обладнання дозволить збільшити темп крему).

М'яким науки: вплив температури на розмір бульбашок, які утворюють, як жир чіпляється за себе, збивання часу, і перевитрата (повітряні осередки структури / повітря фазового об'єму). Іншими словами, як легкий і пухнастий, він буде отримувати і як довго це, ймовірно, залишатиметься таким чином.

Попередження, важку науку від впливу температури збивання на прочуханку властивості та реологічні характеристики збитими вершками:

Наслідки биття температури (від 5 до 15°С) на збивання (збивати час і переповнення) та реологічні властивості збиті вершки були вивчені. Жирові глобули агрегації (відношення агрегації жирових кульок і в'язкості сироватки) і фактори повітряного міхура (вибіг, діаметр і площа поверхні) були виміряні для вивчення механізму збивання. Час збивання, заскок, і діаметри бульбашок зменшується із збільшенням температури, за винятком розміру бульбашок при температурі 15°С. коефіцієнт агрегації жирових кульок має тенденцію до збільшення з підвищенням температури. Зміни у твердості і розмірів бульбашок в процесі зберігання були відносно невеликими і при високих температурах (12,5 і 15°С). Зміни в перевитрата під час зберігання були відносно невеликими в середньому температурному діапазоні (7,5 до 12,5°с). З результатів, температурний діапазон від 7,5 до 12,5°С рекомендується для приготування збитих кремів з гарною текстурою, і певній температурі має бути ухвалено при обліку вибраний заскок. Співвідношення між вершками деформації, твердості та в'язкості сироватки була високою (Р2=0.906) та зберігаються у всьому діапазоні температур випробування (від 5 до 15°С). Аналогічний результат був отриманий при різній швидкості збивання (140rpm). Множинний регресійний аналіз в діапазоні від 5 до 12,5°С, показали високу кореляцію (R2=0.946), в якій залежної змінної модуль зберігання збитих вершків і незалежних змінних поверхні міхура і в'язкості сироватки. Таким чином, жир агрегації і властивостей повітряного міхура є важливими факторами в розвитку твердості крему. Результати цього дослідження свідчать про те, що для биття температура впливає на жирові глобули агрегації і властивості бульбашок повітря у збитих вершках, що призводить до зміни її реологічних властивостей.

+416
sarah kindiki 28 лют. 2010 р., 03:25:43

Я намагався 370, а також починаючи з 500 і скинувши до 350 після 10 хвилин (прикривши зверху фольгою в даному випадку). Правильний парам завжди була вставивши термометр для м'яса, щоб переконатися, що вона ідеально 175 градусів meatiest частини грудей (увага: термометр не повинен торкатися кістки)

+347
om shankar 1 груд. 2011 р., 18:29:04

Як і все сире м'ясо або страви, такого ніколи не буде 100% безпечно для вживання в їжу; у кращому випадку мова йде про ризик безпеки харчових продуктів, зробивши кроки, щоб пом'якшити цей ризик, коли це можливо. З цієї причини, вкрай важливо, щоб курка бути як можна більше при температурі холодильника. При різанні використовуйте попередньо охолоджені обробну дошку, якщо це можливо, і відразу ж подавайте. Для додаткової безпеки, бланшувати курячий вбити поверхні патогенів, і відрізати приготований екстер'єр.

Враховуючи слизова, желеподібна консистенція сирого курчати, я вважаю, що найкращі результати прийдуть від дрібно ріжу курку (дрібними кубиками) або дуже тонко нарізати. Ці підходи, здається, працює добре для суші і тартар з тунця, які мають схожі текстури. Як з суші, вам потрібен гоління-гострий ніж, щоб отримати чисті зрізи.

Для ароматизаторів, ваші цілі носять двоякий характер: додати аромат і вбити патогени. Кислий соус або маринад є обов'язковим, для зниження рН нижче 4 і зробити її ворожою до патогенів. Кислотність і зменшити злегка сірчисті нотки в сиру курку, при взаємодії із сіркою в молекули і роблячи їх менш летючими. Доведена до крайності, це може призвести результат подобається севіче, де кислота денатурує білки і утворює текстуру схоже кулінарії. Свіжі, дрібно рубаний часник-це смачна, а також ворожих до патогенів. Багато ароматичні трави також володіють антимікробними властивостями, з гуньбою бути помітним визначним у цій області.

Є кілька способів, ви могли б розвинути це в повноцінну страву звідти:

 • Зробити це, як севіче: свіжий лимон/сік лайма, часник, чилі пластівці, цибулю, сіль, і, можливо, трохи кінзи або коріандру.
 • Йти європейським: білий винний оцет, чебрець, розмарин, петрушка пластівці, часник, чорний перець, сіль, і, можливо, трохи оливкової олії
 • Іди суші! Замаринувати її в рисовий оцет, соєвий соус і спеції, і подавати його в суші-роли, в супроводі з великою кількістю васабі і маринований імбир. Ці приправи допоможуть знизити ризик безпеки харчових продуктів з їх антимікробної/antiparasite властивості.
 • Іди суші частина 2: замаринувати, як зазначено вище, але окремо подавайте з хріном-соус, що містить лимон. Редагувати: мабуть, є реальний рецепт уздовж цих ліній. Toriwasa, або курка сашимі. Я знайшла кілька рецептів з використанням васабі (хрін), соєвий соус, петрушка, і заради. Курка зовні готують, але інтер'єр залишається сирим.

Я хотів додати пару моментів до цього: у мене є серйозні сумніви з приводу сирої курки в якості інгредієнта, навіть з кращі кулінарні можливості. У кращому випадку я думаю, що це буде їстівне, але не смачно. Проблема в тому, що сира курка-це неймовірно м'який, і де він не м'який, він має неприємний, злегка сірчистий аромат. Текстура одягати теж. Я можу помилятися, звичайно, але я думаю, це краще вирішувати як теоретичні вправи, а не фактичне блюдо. Якщо ви спробувати будь-який з цих ідей і отримати харчове отруєння, це ваші власні Данг вина для їжі сирі курячі... ти цицьку.

+342
SnowPraha 12 січ. 2011 р., 20:33:14

Кальцій містять продукти:

Їжа міліграмів (мг) в одній порції відсоток ДВ*
Простого йогурту з низьким вмістом жиру, 8 унцій 415 42
Сардини, консервовані в олії, з кістками, 3 унції 324 32
Сиру чеддер, 1,5 унцій 306 31
Молоко, знежирене, 8 унцій 302 30
Молоко зі зниженим вмістом жиру (2% молочного жиру), 8 унцій 297 30
Молоко, лактоза-зниженою, 8 унцій** 285-302 29-30
Молоко незбиране (3.25% молочного жиру), 8 унцій 291 29
Молоко, сколотини, 8 унцій 285 29
Моцарела, частина знежирене, 1,5 унцій 275 28
Йогурт фруктовий, з низьким вмістом жиру, 8 унцій 245-384 25-38
Апельсиновий сік, збагачений кальцієм, 6 унцій 200-260 20-26
Тофу, твердий, зроблений за допомогою сульфату кальцію, ½ склянки*** 204 20
Лосось, рожевий, консерви, твердих тіл з кісткою, 3 унції 181 18
Пудинг, шоколад, розчинна, зроблені з 2% молока, ½ склянки 153 15
Сир, 1% молочного жиру, 1 склянку розпаковується 138 14
Тофу, м'який, зроблений за допомогою сульфату кальцію, ½ склянки*** 138 14
Шпинат, приготований, ½ склянки 120 12
Готові до вживання пластівці, збагачені кальцієм, 1 склянку 100-1,000 10-100
Розчинний напій для сніданку, різних смаків і брендів, порошок, приготований з водою, 8 унцій 105-250 10-25
Замороженого йогурту, ванілі, м'якого морозива, ½ склянки 103 10
Ріпа, варені, ½ склянки 99 10
Капуста, приготована, 1 чашка 94 9
Капуста, сирі, 1 чашки 90 9
Морозиво, ваніль, ½ склянки 85 8.5
Соєві напої, збагачені кальцієм, 8 мл 80-500 8-50
Китайська капуста, сирі, 1 чашка 74 7
Тортилья, кукурудза, готові спекти/посмажити, 1 середній 42 4
Тортила, борошно, готові спекти/посмажити, одне 6", діаметр 37 4
Сметану, з пониженим вмістом жиру, культивовані, 2 ст. 32 3
Хліб, білий, 1 унція 31 3
Брокколі, сировину, ½ склянки 21 2
Хліб з цільного зерна, 1 скибочка 20 2
Сир, вершки, регулярний, 1 столова ложка 12 1

Крім них, є кілька кальцію Supliments на ринку.

Джерело.

+327
Sad Pencil 30 серп. 2013 р., 16:46:07

25ºF не така велика різниця, тому я б просто розділив температуру в середині: 335-340F.

Замість 60', мета на 50 і перевірити готовність, встромивши штир в булці. Якщо він виходить чистим, це робиться.

Я б залишила запіканку на 30', а потім перевірити. Якщо це зроблено, це зроблено. Якщо ні, ви можете тримати в духовці буде ще деякий час.

+311
Chesca 21 лист. 2017 р., 18:43:38

Ми просто купили локшини, вермішелі і після закипання них був інтенсивний хімічний запах. Спочатку подумав, що це може бути просто боби мунг, тому що у нас ніколи не було тих, хто був до ха-ха. Потім, побачивши людей зауваження про потенційних хімічних речовин seaping в них, або використовуються, щоб відбілити їх, як описано в цій статті http://vnnewscenter.blogspot.com/2013/06/how-to-tell-noodles-contain-toxic.html ми думали , що це краще не ризикувати, і викинув їх в корзину.

+311
qwark 5 бер. 2013 р., 11:51:25

Наскільки я знаю, зберігати пляшки на їх стороні-це погана ідея.

Для screwtops, я вважаю, що зберігати їх на стороні буде з плином часу руйнуються пломби, особливо коли багато алкоголю бере участь.

Закупорених пляшок використовувати м'які низької щільності пробки, щоб зробити його легко видалити і вставити пробки, і на відміну від важче, щільніше пробки використана для вина, ці пробки просто не витримати тривалого впливу алкоголю.

+307
fess 20 лип. 2010 р., 23:35:15

Я отримав цей цукор рок чай з подарунковий набір, і на мій смак, на смак він нічим не відрізняється від рафінованого цукру. Це займе більше часу, щоб розчинити, тому я не розумію, як можна заварювати його листя і зробити солодкість ви бажаєте. Я тільки що закінчив чашку чаю протягом приблизно 10 хвилин, і є ще крихітні камені, сидячи нерозчинені в основі чашки.

+303
stdneon 17 квіт. 2012 р., 08:15:02

Я також використовувати подрібнені сушені насіння граната терпкий смак індійське каррі. І після приготування, ви не пом'ялися текстури, а гладка Каррі.

Однак, для приготування м'ятного чатні, я використовую свіжий зелений манго і розумію, що вони не мають рідкого вмісту в них, а також целюлози, яка врівноважує рідини.

+288
Anne Thompson 25 вер. 2015 р., 19:03:37

Перш за все, дозвольте мені уточнити, що я не фахівець з безглютенової кулінарії. Я працював з безглютенової муки, які в основному готують з рису, але Red Mill від Bob вся мета безглютенової випічки борошно має відмінну репутацію. Я б не припустити, що є причиною проблеми.

Сказавши це, є кілька речей, які я помітив в рецепті ви використовували:

(1) він не містить солі можна додати 1/2 чайної ложки. сіль.

(2) майже не було імбир в пряники рецепт на свою половину рецепту, я б використовував як мінімум 2 чайні ложки. мелений імбир і, можливо, навіть трохи свіжого тертого імбиру.

(3) підставляючи 3/4 склянки меду на 1 склянку цукру б додати трохи рідини, щоб тісто і пара зайвих унцій загальна вага - напевно, не достатньо, щоб зважити його вниз, проти розпушувач і соду в рецепті. Я думаю, ти вибрав там суцільна підміна.

(4) я думаю, що вміст жирів буде не вистачати. Жири, принаймні, пшеничне борошно, буде но розварювати хліб, перешкоджаючи утворенню клейковини. Я не знаю, як жири в поєднанні з безглютенової борошна, але вони дають відчуття вологи в хлібобулочних виробів із пшеничного борошна і я припускаю, що вони будуть мати порівнянні наслідки безглютеновый хліб. У порівнянних пшеничного борошна пряники, я б пішов з 8 ст. (1 паличка) розтопленого вершкового масла, а не 2 столові ложки. масло. Вершкове масло додасть кращий смак, звичайно. 2 столові ложки. масла звучить як щось млинці рецепт, не рецепт quickbread.

(5) я не думаю, що ваш рецепт вимагає досить борошна, щоб підтримати рідкі інгредієнти в ваш пряник. Я б рекомендував збільшувати ваші борошна з 2 чашками в 2 1/4 - 2 1/3 чашки (навіть 2 1/2 чашки було б обурливо). Використовуючи трохи більше борошна, ймовірно, буде генерувати найбільше збільшення пухнастості.

(6) замість випічки пряників в каструлю хліба, я б порекомендував випічки в 8"Х8" або 9"Х9" квадратний лист. Що багато тісто в каструлю хліба може виявитися занадто багато для будь-якої кількості закваски до ручки. Маючи тісто викладають на велику площу, зробить тонше пряники, але закваска може впоратися. Природно, в іншій сковороді, потрібно регулювати час випічки, 40 або 50 хвилин - ви можете сказати, коли пряник не буде зроблено, бачачи, що сторони відірвалася від каструлі і зубочисткою вставлений в середину виходить чистий.

Я сподіваюся, що не дуже багато відповідей. Я хотів бути як можна більш чіткими. В основному, більше борошна, більше масла, більше імбиру, і пан буде моя рекомендація. Сподіваюся, безглютенова фахівець може зважити для покриття будь-яких міркувань, про які я не знаю.

+253
jirostina 8 груд. 2017 р., 03:52:04

Я чистив свій чавун минулої ночі. 3 каструлі, 1 гриль/сковороду-гриль, і жахливий кришка. Вони зроблять вам гидоту. Це жахливо забудувати все навколо країв, і ті страшні конуса речі. Мені довелося здатися, перш ніж я міг зробити його дійсно чистим.

Дозвольте мені поділитися тим, що я роблю, щоб очистити мою чавуну, включаючи кришку. Він змушує їх працювати як антипригарні сковорідки. Вони приправлені, але не за так. Я їх мити з губкою, в даний час 3М повністю розкладається мікроорганізмами, яку я люблю. Вони тривають довгий час. Потім, щоб висушити їх, я поклав їх на пічку. Я застосовую тільки масло до них після спеки був вимкнений. Я використовую соняшникову олію з високою точкою диму. Потім я щедро протріть сковорідку з олією. Я виявив, що підтримання їх у такому вигляді набагато легше очистити. У нас є харчова алергія, і ми гарантує, що наша посуд чисті.

Є ще одна ідея для кришки, я почув густий Козери сіль добре чистить чавун, але я не пробував це сам. Я швидше за все сьогодні, коли я повернуся у вирішенні моєї огидною кришкою. Якщо це працює, я буду розміщувати ще один коментар.

+202
nezy b JAMES muntangah 21 лист. 2017 р., 01:42:16

Ми знайшли сушені пельмені на продаж за 50 мішок.. тому, звичайно, взяв їх усіх... але .. навіть після варіння протягом 30 хв ще і хрусткими всередині і мали рибний присмак... таааааааак .. я був сповнений рішучості використовувати ці.. я готувала в наявності... дайте охолонути трохи.. і застряг весь горщик в холодильник... на наступний день... зливають приніс свіжий горщик води до кипіння і повторно нагрітої... та даааааа .. чудово!.. прекрасна закуска блюдо... ( не погано за 50 центів мішок лол)

+146
PepeHands 28 трав. 2010 р., 16:57:19

Досить багато. "Начинка" - це будь-яка речовина, всередині тісто або тісто як харчовий продукт (а всередину начинку бутерброд, начинку булочки з корицею, начинка всередині пирога, начинка у кальцоне). Тому, коли ви говорите про торт, що-небудь між шарами наповнювача: більше глазурі, шар варення, може бути, деякі ганаш.

Глазур являє собою специфічний тип річ, яка використовується для покриття зовні торта. Існує безліч видів (контраст масляний крем збиті), але, як правило, більш солідне, ніж глазур, яка також може бути використана для покриття зовні торт. Загалом, речі на вершині торта під назвою начинки, точно так само, як речі, на вершині піцу під назвою начинки, але це зазвичай не вважається глазур або обмерзання або глазур.

Тому ви можете бути начинкою в глазурі, але ви не можете мати глазур з начинки.

+115
Reallyqv 27 черв. 2014 р., 03:54:07

Я не хімік, але цукор, напевно, винен.

Мед являє собою насичений розчин цукру. Так насичений, власне, що він прагне кристалізується з часом.

Гірчиця являє собою суміш твердих частинок (насіння гірчиці) з рідинами (вода, оцет та інші). Його послідовність визначається тим, скільки рідини, тверді тіла можуть поглинати.

При змішуванні обох разом, ви додаєте багато цукру, щоб гірчиця. Цукор витягає рідини з твердих речовин шляхом осмосу. Концентрація цукру поза тверді частинки гірчиці значно вище, ніж усередині. Щоб вирівняти концентрації, воду тягнуть з твердих частинок і розбавляє суміш, роблячи його рідким.

Ви можете спостерігати той же ефект, якщо бризнути на свіжі фрукти з цукром. Цукор витягає сік із фруктів. У промислових масштабах цей метод використовується для виробництва сухофруктів: такі речовини, як сахароза, інвертний цукор, кукурудзяний сироп і сіль залучити вологу з твердого фрукта або овоча і залишити relitively за сухого продукту. (джерело)

+107
Yoyomo 28 черв. 2019 р., 03:17:42

В додаток до того, що Sobachatina запропонував, я також читав, що (після замочування) для зняття шкур, який може допомогти. Як довго ви замочіть квасолю? Я маринував мене (у холодильнику) протягом дня або два, і я думаю, чим довше час замочування теж допомагає.

+100
mKay 21 бер. 2018 р., 03:47:20

Любив свою трамонтина 3 шт індукційна система з Костко, поки не трапилося. Кипів кілька яєць, як я роблю щоранку і робили протягом 9 днів поспіль з цією системою. Сьогодні вранці я міг мати температуру трохи вище, але не набагато більше. Коли вода дійшла до кипіння, я поклала 2 яйця. Коли прийшов час, щоб витягти їх я вимкнув плиту і пішов, щоб зняти кришку, але не зміг, тому що застряг. Я думав, що, можливо, йому потрібно охолонути, тому я залишив його в спокої на 12 годин. Однак кришка все ще застрягли в каструлю. Я не бажаю примушувати її. Я навіть тримав його догори ногами, як на фото.

enter image description here

+44
etoi2pi 15 квіт. 2012 р., 17:37:03

(Ігнорування попередньої версії: я не помітив цього рецепту не було пшеничного борошна.)

Цей рецепт отримує всі його структури з вівса.

Миттєві овес попередньо гідролізованого, так що вони готують швидше. Звичайний овес тільки натуральні вівсяні, можливо, вирізати, і розкатані. Вони вимагають більше вологи і часу, щоб hydrolize.

Рецепт буде , ймовірно, працювати, можливо, з трохи іншої текстурою. Вони можуть випікати швидше за рахунок того, що овес вже гідролізований.

Якщо ви виберіть рецепт, де структура виходить з пшеничного борошна, типу овес буде мати менше значення.

+22
Tim Murski 14 серп. 2010 р., 03:37:33

Якщо ви будете шукати "мультиварка" на Amazon, ви побачите безліч пристроїв, схожих на той, який ви пов'язані, і переважна більшість з них здатні робити те, що ти просиш. Ще один варіант, який безперечно варто розглядати, оскільки ви вже звикли до підготовки такого страви ви хочете зробити з вашим рисоварка-перехід на більш дорогі японські моделі, такі, як Zojirushi умами. Я володію порівнянних рисоварка і це, напевно, мій улюблений маленький кухонний прилад. Це також, здається, зроблені спеціально, щоб зробити саме те, що ви говорите, що ви хочете зробити. Він використовує масив датчиків, щоб сповільнити-готувати/пара до досконалості і автоматично переходить в 4 години тримати-теплий цикл, коли приготування їжі здійснюється. Ви також можете встановити старт-таймер, Якщо вам потрібно більше часу, і ви хочете його почекати якийсь час, перш ніж він почне готувати.

В якості додаткової переваги над мульти-скороварки, ви зможете без особливих зусиль приготувати рис, що виходить так невимовно чудово, що навіть рис в престижному азіатському ресторані не зрівняється з тим, що ви можете зробити у себе вдома з одним натисненням кнопки. Це японський дизайн для вас; коли електроніка столиці світу також є місцем, де практично всі їдять рис щодня, інженери компанії збираються випускати один хрін високотехнологічного виробника рису.

Заздалегідь прошу вибачення, якщо така відповідь вважається недоречним; я розумію, що відповіді не повинні бути тільки думками, але є багато різних методів і приладів/інструментів, які можуть бути використані для виконання ОП мета та не об'єктивно кращий спосіб, щоб зробити це. Пропозиція хто-небудь, ймовірно, буде заснований на тому, що вони будуть робити на власній кухні.

+11
Lester Ingber 5 лип. 2016 р., 13:37:17

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil