Чи можна відновити випічки брауні післязавтра?

Я робила пироженко вчора пізно ввечері і залишив його протягом двадцяти хвилин. Взяв тістечка і залишив їх на верхній частині печі. Я збирався перевірити їх за те, що зробили, але стало іншим чином зайнятими або просто забув (але я не пам'ятаю, щоб покрити його, так що вони сьогодні досить волога). Коли я поїхав сьогодні ввечері я знайшов, що це трохи під зробили-це, можливо, буде потрібно ще 5 хвилин в духовці. Але я не впевнений, що це безпечно, або якщо це буде валити будинкові.

+997
glarrain 14 жовт. 2019 р., 18:25:39
30 відповідей

Покладіть м'ясо в су-вигляді мішка, і помісти в каструлю з овочами.

+989
Pranav Ramachandran 03 февр. '09 в 4:24

Там точно щось округлення відбувається тільки тому, що арахісове масло має 100.1 р поживні речовини на 100г продукту. Це не досить, щоб пояснити розбіжність. Додавання поживних речовин на смажений арахіс дає 95.4 р. Я думаю, ми можемо припустити, що решта 4,6% - це вода. Так що, можливо, вода була збита з арахісовим маслом.

Що я думаю більш імовірно (хоча може бути додатковий) полягає в тому, що там значно менше жиру в арахісове масло (48.1% проти 51.7%). Хоча це може бути аж до різних сортів арахісу, я підозрюю, що деякі жир видаляється при обробці, можливо, щоб уникнути нафтової плями на поверхні.

Швидше за все це просто різні вихідні дані. Різні горішки могли бути використані в розрахунках-будь, що узгоджується з фактичними використовувані інгредієнти-це інше питання. У самому справі, якщо ви подивитеся на інформацію про харчування для сирого арахісу онлайн, ви отримаєте цілий ряд значень. Немає нічого особливого копійки, то ж стосується і бананів. Я впевнений, що якщо дивитися на наукову літературу на будь-яких продуктах харчування, ви знайдете широкий спектр опублікованих значень, що відображають природні варіації, а також вимірювання variabilility -- це буде поширюватися на цінності опублікованих для споживача.

+972
Khari Thompson 22 лип. 2017 р., 21:11:44
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

В залежності від марки соусом з чорних бобів, цей рецепт не потрапляє на кілька елементів балансування, який може також змусити вас додати у більше, ніж те, що називається в соусі з чорної квасолі (таким чином пересолили страва).

Стир-фрай соус, як правило, потребують кислий елемент (світлий або чорний оцет, томатна паста, лайм, фруктовий сік) і деякі солодкі елемент (цукор, патока, мед, фрукти), навіть якщо це не буквальне "кисло-солодкий соус (який додає більше кількість цих елементів та їх залишки). Якщо ви покладаєтеся на соусі з чорної квасолі (яка існує в основному за умами, сіль і аромат, але можуть містити трохи цукру і оцту, щоб заповнити цю роль, проблеми, описаної ймовірно, відбудеться.

+949
Salman Lashkarara 18 черв. 2016 р., 11:24:05

Я не знайшов, що немає однозначної відповіді, найпоширеніше, що я знаю, що це залежить від того, що вам подобається тісто для піци. Я знаю багатьох людей, які використовують звичайне тісто для піци. Я особисто вважаю, що занадто "хлібним", але їм це подобається. Коли я вперше дізнався, мене вчили використовувати базовий французький рецепт хліба і додати пару столових ложок рослинного масла, потім дайте піднятися в прохолоду, а не тепло. Багато використовують більш високий клейковини борошна, але якщо ви віддаєте перевагу більш вертушок, як тонка скоринка потім цільних зерен і додаткових щіпку солі і готувати відразу після викочування з однією тільки рости. Якщо вам подобається більш густий, тягучою скоринкою, то я пропоную дозволити тісто робити другу 10-15 хвилин піднятися після того, як ви його готовим для начинки, але, перш ніж покласти їх на. У більшості випадків, що багато хто з нас вважають за краще піци, незалежно від того, якщо ми, як тонкі, товсті, хрусткі, жувальні, або що там ще комбо з дрібних бульбашок бродіння, який вимагає більш повільне зростання, ніж хліб. Вища клейковини, більш еластичним замісити трохи зайвого масла і щіпку солі все це може допомогти вам в цьому. Починаючи з звичайного перерви тісто буде обмежувати вас вниз, щоб тільки бути в змозі піти з більш повільним зростанням в моїй голові.

+890
naXa 14 січ. 2019 р., 15:41:31

Мій маленький випічку, наприклад, маффіни не правильно ростуть. Вони піднімаються однобоко і проливав за паперовими справами. Нічого поганого з духовкою. Я пробував різні речі, наприклад, волога суміш, сухі суміші, меншу кількість у випадку, більшу кількість у випадку, неначе вентилятор дме суміш торт у бік. Не трапиться з всі мої торти, в основному дрібних. Будь-які ідеї ?

+848
Maryam Mushtaq 3 лют. 2016 р., 03:44:45

М'який розплаву зростає із збільшенням жиру і емульгаторів. Емульгатори прийняти в роті відчуття гладкою і шовковистою, але не так багатий, як жир. Твердість збільшується з білками. Товщина збільшується з сухого речовини (трохи), білки і додаткових зв'язуючих речовин.

Я не знаю, яке почуття ви хочете досягти, але ось список релевантних факторів і що вони роблять. Інформацію (плюс інфо вище) повинно бути достатньо, щоб налаштувати існуючий рецепт в потрібному вам напрямку.

 • співвідношення яєць на молоці: більше яєць значить більше сухої речовини, жиру більше, більше емульгаторів.
 • співвідношення Білок яєчний жовток яйце: яєчних жовтків, жиру, емульгаторів і білків. Яєчний білок є тільки білок.
 • згущене, згущене, звичайного молока або вершків. Давайте візьмемо звичайного молока в якості бази. Для порівняння, згущене молоко має пропорційно більше сухої речовини і жиру. Згущене молоко має навіть більше сухої речовини через цукру. Крем підвищує вміст жиру багато, а тому що жир в сухій речовині, він також збільшує вміст сухої речовини, але співвідношення жиру і в цілому сухої речовини значно вище, ніж в молоці (звичайному, випаровується або конденсується). Не розраховуйте на багато білків молока, їх порівняно небагато і були так чи інакше переварені (якщо ви використовуєте сире молоко або вершки).
 • Зв'язуючий агент. Борошно і крохмаль додати тільки товщина (борошно містить деяку кількість білка, але не сильно). Тапіока, маранта і ін. є крохмалі. Желатин-це білок, додає товщини і твердості. Смолами додати товщини і емульсію. Якщо ви використовуєте щось більш екзотичне, запитайте в коментарях.

Решта з вашого списку не має значення. Або, більш точно, це так, але є одна правильна комбінація, і ви не повинні налаштувати його в спробах змінити відчуття в роті.

Це насправді неправильно вимірювати час приготування. Те, що ви хочете, щоб виміряти температуру вашого заварний досяг. Жовток емульгатори приступають до роботи близько 50°С. крохмаль повинен 70°С. перших видів яєчний протеїн почати обов'язковими у високих 70-х років. Десь на 80%, інша яєчні білки теж зв'язати. Ви не хочете, щоб цей останній прив'язки станеться - якщо це станеться, ваш заварний крем стає занадто пружною і випромінює якусь рідину після охолодження. Якщо ви його ще вище, він отримує не тільки фірма, але зернисті. Якщо ви дозвольте цьому кипіти або кип'ятити, ви також отримуєте великий заповнених рідиною бульбашок в Печена заварний крем, і піщаний текстуру плита-порушили.

Таким чином, необхідна температура в низькій до середини 80-х років. Я зазвичай прагнуть до 85°С. правильне час-це все, що потрібно, щоб досягти цієї температури, і залежить від іншого, що ви перерахували - але відносини настільки складні, що заварні креми зіпсуєш визначити правильну комбінацію для вашого духовкою/плитою та посудом, шляхом проб і помилок буде коштувати дорожче цукерки термометр (моя ціна до 15 євро). І якщо ви йдете з проб і помилок метод, ви не зможете досягти передбачувано крему за межами вашої власної кухні.

+837
JohnPaul Aguilar 5 трав. 2013 р., 17:59:39

Додати води.

Вода має властивість утримувати температуру при кипінні, нижче, ніж потрібно, щоб спалити їжу. Звичайно, з більш товстими супи, страви ляже на дно, і коли лежали на прямий тепла через піт, температура може локально підняти досить високо, щоб спалити. Так, змішуючи досить регулярно буде пропускати воду через котел, підтримання температури зрівнюються, і їжа невлаштованим, щоб запобігти те, що місцеві hotzone створюються.

Звичайно, іноді їжа починає вставляти, або суп стає трохи сухим, або його потрібно залишити в спокої на трохи, або навіть постійному помішуванні занадто багато часу/сил/уваги для однієї причини або інших. І як тільки він починає вставляти, це дійсно не хочу розклеїтися і причепилося кілька бітів, як вони піймають по краях, тому всі профілактичні поради не допомагають, як тільки він досяг цієї точки.

Отже, ми повертаємося до додавання води. Маючи більше води в каструлю, щоб почати, буде легше розмішувати, легше тримати температуру стабільною - і кілька годин варити, простіше дати загуснути в кінці, ніж тримати його на потрібній текстури, весь шлях до кінця. Але коли він не дає в образу, це дійсно допомагає, щоб додати трохи додаткової води при перемішуванні, прямо тоді.

Додавання (прохолодною водою (гарячу) сковороду, і конкретно до їжі обпалені на сковороді, а потім дозволити посидіти трохи перед шабрением у нього, як правило, для того щоб підняти їжу з каструлі - процес, більш або менш як видалення глазурі, же принципом, як і замочування. Різниця температур може допомогти, я вважаю, додавання води допомагає відклеїти їжі, навіть коли суп вже досить тонка, але важко осідаючи.

Конкретний метод, щоб взяти ложку, добре перемішати, при цьому очищаючи весь шлях до дна горщика і чищення, як велика частина осіла їжу як можна працювати безкоштовно з ложкою і деякі жиру ліктя. Нехай сидять близько хвилини, потім додати трохи води (в залежності від кількості супу, текстури, і залишився час приготування, але я часто ходжу з пів-склянки як мінімум).

Подряпина в нижній знову, нехай сидять протягом трьох-п'яти хвилин, потім приступати до роботи в цей шар знову з ложкою. У цей момент Ви повинні відчути, як кора працює вільно, деякі патчі сходить, залишаючи дно в цих областях горщик-гладкою. Альтернативний механічно працюючи в інші короткі, хвилина-або-трьох періодів даючи йому спокою, поки абсолютно безкоштовно застряг на продукти харчування. Якщо є біти, які можна провести безкоштовно в розумній кількості часу і зусиль, ви можете перезапустити процес шляхом додавання води знову, дозволяючи сидіти трохи довше перед наступною спробою (нехай тепла і води вбираються в їжу) і вишкрібання знову.

Згорілі продукти змішуються відпочинок, який не буде добре, якщо ти цього хотів, - що, ймовірно, може бути зроблено шляхом передачі горщики ніби як wnight згадав, що буде корисно, якщо він дуже сильно обвуглені. Але якщо ти заважаєш досить регулярно, це не повинно було занадто загруз, занадто довго і повинен бути більше спалив-і-прилип, як гілка, а не як вугілля.

Кілька переваг цієї техніки, то, по-перше, що це займає набагато менше зусиль, щоб розмішати його, розліпити, то нехай сидить періодично не помішувати постійно, а також те, що він прагне, щоб додати трохи аромату в суп за рахунок створення і включення те, що в основному фронд, всі ці пікантні реакцій, що Браунінг, і він прагне, щоб згустити суп з агресивною зіскоблювання і перемішування, як правило, відірватися біти, найбільш міцно застряг залишаючи їх в свій суп, щоб згустити і змішання смаків більше. Ці речі я би закликати в свій суп, але, очевидно, якщо це проблема, то вона не може бути кращим рішенням для вас.

+835
tiMbeRdroP 9 вер. 2014 р., 22:49:50

Можна купити клейковини борошна з найбільш супермаркети в ці дні, або магазинах здорової їжі. Проблема ви зіткнетеся, буде досить розсипчаста суміш. Можливо, спробуйте використовувати рисову муку і включають в себе дуже (і так, я дуже злий) невелика кількість гуарової камеді. Ви можете купити гуарова камедь у більшості магазинах здорової їжі, або навіть в деяких аптеках. Удачі. Правка: поки ви не додаєте інші продукти, такі як оливки і т. д... потім-магазині ви чапаті (ООН-приготований), як би ви такі предмети, як тісто в холодильнику зіп-лок пакет.

+827
miasp 10 січ. 2018 р., 23:52:47

Цей пост описує, як моя бабуся зробила б пиріжки в електричною сковородою.

+760
Sahidul 8 серп. 2011 р., 08:48:56

У мене склалося враження, що більшість моркву спочатку були більш фіолетовими і, що він по суті розводять, щоб бути замінений сьогодні більш поширені помаранчева морква. Після того, як отримані деякі фіолетова морква останнім часом я думаю, що причина, вони все ще є рідкістю сьогодні є те, що, як і багато інших фіолетові продукти (буряк наприклад), вони мають тенденцію, щоб пофарбувати все інше на тарілці фіолетовий, і як такий не підходить для презентації гарна їжа, і тому менш популярні.

+755
pinjasaur 22 бер. 2013 р., 17:00:16

Ви можете збити яйця, додати розтоплене вершкове масло, знову збийте, щоб вийшла емульсія, потім додати молоко, все це буде емульгованих.

+748
Robert de Graaf 8 лют. 2014 р., 12:45:33

Просто додайте більше льоду. Я був барменом протягом багатьох років.

Не використовувати гуарова камедь.

Якщо занадто рідке, то додайте більше льоду кілька кубиків за раз. Я використовую блендер, а не міксер маргаритавилль так що може бути проблема.

 • Якщо взяти склянку і наповнити його навалювати з льодом покласти його в блендері.
 • Потім додайте 2 унції текіли і 1 унцій Тріпл сек або Куантро,або метушня або будь-якого іншого ароматизованого ви хочете.
 • Потім ви можете додати не більше 2,5 унції рідини (Маргарита) в цьому.
 • Якщо ви працюєте з пюре, ніж ви можете використовувати 2 унції, як полуничне пюре з половиною унції Маргарита.
+716
oorst 30 бер. 2011 р., 08:27:54

Я завжди чув, що ви могли б рівень торт, взявши великий довжини зубної нитки, об'ємний торт на необхідному рівні, витягніть туго, поки зубочистка виходить все шляхом. Тоді, якщо це не зовсім правильно, перевернути цього сосунка догори дном (дно повністю рівень врешті-решт!). У майбутньому, якщо він тільки з печі, ви можете натиснути на торт, використовуючи свій долонею і чистим рушником, щоб допомогти підштовхнути будь "купол" вниз. І, на майбутнє, ви, можливо, захочете спробувати Бейкера смуги , щоб отримати навіть торт з самого початку.

+685
Shazbot Polska 17 груд. 2013 р., 12:03:22

Я хочу зробити пудинг з ирисками і охолодити його у формочки. Оскільки пудинг вимагає жовтки, я вважав, що робить білки в безе на чолі. Якщо я це зроблю, я зможу коричневого доліва з газовим пальником замість випічки всі запіканки в духовці? Або випічка (наприклад, для безпеки)?

+625
The DOuG Trainer 3 серп. 2010 р., 22:33:13

Я живу в Австралії і що дешевше замінити сир Грюйер для випічки шарувань з сиром?

+566
veljkost 9 черв. 2019 р., 18:18:34

Мені подобається використовувати зацукрований імбир замість свіжого імбиру в страви, що будуть солодкі, але я хочу використовувати його в набагато меншому обсязі, ніж вона приходить. Моя проблема полягає в тому, що навіть з допомогою добре заточеного ножа, вона десни як лезом і обробна дошка зовсім небагато. Чи є якийсь метод лікування лезо або зацукрований імбир, які полегшили б розрізаючи його трохи?

+557
FUSSHEVA 11 січ. 2011 р., 13:39:20

Садівничі вапна зазвичай суміш кальцію і магнію гідроксиди. Це, ймовірно, не надто пізно, щоб забрати деякі травлення вапна в розділі Каннінг вашого продуктового магазину. Це CaOH. Крім латиноамериканських продуктових магазинів, східно-азіатські та китайські продукти зазвичай носять його. Якщо ви шукайте горіхи бетелю, там обов'язково бути порошкоподібної вапна в тому ж магазині

+553
Zyoo 4 вер. 2011 р., 09:35:20

Крохмаль в пасту води і вариться протягом декількох хвилин, що знижує його смак. Якщо додати крохмаль в соус, в той же час як макарони блюдо смак крохмалисті.

Можна додати крохмаль, щоб соус кілька хвилин, перш ніж макарони і варити до смаку, якщо соус впораюся.

Можна додати трохи крохмалю, щоб макарони водою, щоб зробити його роботу. Або ви готуєте будь-крохмаль-вода окремо.

+506
abdelali boulhilate 23 груд. 2017 р., 15:48:18

Кілька речей тут. В першу чергу, доки ви не намагалися засмажити, ви, безумовно, можете готувати індійську їжу з оливковою олією. Це не традиційний, звичайно, але я знаю досить багато індійців, які роблять це час від часу, в тому числі і моя свекруха.

Це вірно, що я також знаю деяких індіанців, які ніколи не зробити це (насправді, Кералан подруги матері, яка готувала з нами в моєму будинку один раз, щоб продемонструвати деякі рецепти на кокосове масло і відмовився розглядати або ріпакова або оливкова, а замість цього відправився з гірчицею).

Це може незначно вплинути на смак, але якщо ви не використовуєте багато, це не буде домінуючим ароматом. (Якщо ви не впевнені в цьому, почніть з малого - змішати навпіл з звичайним маслом і подивитися, якщо це працює для вас, потім поступово збільшувати оливкової олії в суміш.) Якщо ви можете готувати авиал з гірчичним маслом, можна приготувати палак панір з оливковою олією. :-)

Але так, ви можете або нагріти оливкова олія або змішувати його з чимось (або обидва) і м'який він. Змішуючись з кислотою, наприклад лимонним соком або хорошим оцтом добре працює, та/або подрібнення часнику або трави, щоб зробити пасту або соус. Ви можете приготувати його або просто залишити як є.

Грецька дівчина, яка жила з нами цілий рік, коли я вчилася в школі, використовується, щоб помістити оливкову олію в сковороді потім сковороді обсмажити шматочок хліба в ньому, потім зверху його з невеликою кількістю цукру. Поєднання тепла і цукор пом'якшує смак трохи. (В цьому випадку він нагрівається досить довго, щоб зробити хліб золотий, коли ви покладете його, і нагрівають до досить не просто замочити маслом, коли хліб піде ст.)

Це все ще на смак як оливкове масло. Він просто не буде настільки домінуючим і "зелений" смак.

Редагувати: Що стосується посилань на правильність приготування Цибулю в оливковій олії на помірному вогні, дивлячись на Тесс Маллос повна середземноморської кулінарної книги, майже кожен рецепт починається з інгредієнтами "2 ст. л. оливкової олії, 1 велика цибулина" також починається з Інструкції", Розігріти олію на сковороді. М'яко приготуйте цибулю в олії до прозорості, близько 10 хвилин". (Осьодна з них хтось виклав в інтернет.

І ось графік диму точок масел, і ось ще одна. Ви, напевно, зверніть увагу, що точка диму кокосового масла вказана як 350, і одну з цих посилань перераховані температуру димоутворення оливкової олії як діапазон між 325-375. Якщо ви визнаєте, що в ній можна готувати цибулю для індійської їжі в кокосовому маслі без куріння олії, які більшу частину Південної Індії, погодиться, то це повинно бути можливо приготувати лук для індійської їжі в інших масел з аналогічної точки диму.

Цей спосіб приготування Цибулю в оливковій олії, не будуть брати нафту в момент куріння. Якщо ви досягли точки від куріння, необхідно зменшити вогонь і почати знову зі свіжими інгредієнтами, але абсолютно реальні можливості, щоб не досягти цієї точки. Цей спосіб приготування Цибулю в оливковій олії дуже легко перенести в індійських рецептів. Знову ж таки, це не традиційний користуватися оливковою олією в індійській кулінарії, але цілком можливо для більшості страв. В моїй кулінарії, тільки індійські страви, приготовані на плиту, що для цього занадто жарко, смажене у фритюрі страви. Якщо ви робите індійсько-китайської і приготування стир-фрай, то так, інші сполуки можуть застосовуватися, якщо ви використовуєте смаження Спосіб.

Однак, приймаючи це ще один крок вперед, він теж насправді можна адаптувати таким же рецептами, як правило, зроблені як печеня готувати в звичайній сковороді і на слабкому вогні. Це, знову ж таки, не традиційної, і це адаптація. Але якщо ви віддаєте перевагу використовувати оливкову олію, ви можете зробити інші зміни, щоб зробити блюдо, яке дуже схоже на оригінальну страву, хоча і не є ідентичними.

+435
NIki 27 лют. 2010 р., 14:01:47

Я припускаю, що ви маєте на увазі ви не розігрівати суп, коли розігрівання.

Розігрівати ефективно кип'ятить воду в їжу, в основному на поверхні, і як мінімум залишити його в барабан, ніж це було раніше.

Що стосується запаху, вода видаляється з курки може бути викриття певний запах їжі або навіть носити його і доставляючи запах до носа.

+401
Bill Colby 19 жовт. 2011 р., 07:42:42

Переконайтеся, що м'ясо береться з холодильника як мінімум за годину до приготування.

+392
dree 21 груд. 2011 р., 19:32:56

Вичерпно досліджував серйозний їсть статті `Наука про найкращої шоколадне печиво' має деякі актуальні ідеї.

Зокрема: Браунінг вершкове масло заздалегідь (як в бер-нуазет) приносить його горіховий смак. Оскільки це видаляє вологу, це може бути необхідно, щоб компенсувати, додавши трохи більше яйце або яєчний жовток. Розтоплюючи масло дає більш щільне печиво, яке варто спробувати більш маслянистий, ніж печиво більш Кейки з методом відстоювання.

Європейський масло має трохи більше молочного жиру , ніж американське масло (щонайменше 82% проти менше 80%), що дає більш багатий смак. Я рекомендую експериментувати з кілька різних марок.

+348
Cleo Maranski 15 груд. 2012 р., 18:22:33

Як вже казали, ви напевно не потрібен міксер для тісто для піци. У мене немає фантазії змішувача на всіх, але я почав намагатися використовувати звичайний ручний міксер тісто кріплення гака. Я думав, що це була біль, так що я пробував вручну замішувати другий раз. Це було набагато легше і так само добре працювали. На стороні записки, у вас є камінь для випічки для піци? Я помітив, що зробив величезну різницю в текстурі тісто.

+307
Betaver 27 квіт. 2015 р., 16:32:45

У Греції, традиційно вони використовують курку або козла в якості білого м'яса баранини, так як темне м'ясо.

Як в маринаді, спробуйте, оливкова олія, рубаний часник, свіжий тархун і орегано. Мені особливо подобається це на курку.

Як варіант, спробуйте естрагон, часник і йогуртовом маринаді. Це добре на козла або ягняти, як йогурт діє як пом'якшувач.

Залишити в маринаді мінімум на пару годин або бажано на ніч. Сіль після видалення з маринаду.

+304
xylus 27 лют. 2010 р., 09:06:28

Існують різні фактори на роботі тут:

 1. Заморожування харчових продуктів "неправильно" (тобто не заморожений, не у вакуумі) призводить крижані кристали, щоб сформувати в харчовій, пошкодження молекулярних структур. Це те, що викликає багато заморожених недоїдки, щоб стати "безформним" або зміни в текстурі.

 2. Знову ж таки через утворення льоду і рух води, коли підігріта їжа, найдрібніші частинки, такі як спеції можуть бути втрачені в паровій і/або стічні води.

 3. Екстремальні температури (гарячої та холодної) може призвести до денатурації ферментів в їжі, зміна смаку, текстури і т. д.

 4. В якості їжі сидить, смаки в їжі, може змішати по-різному, викликаючи в їжу менше різних смаків.

 5. Якщо ваш морозильна камера не особливо чистим, і їжа не добре запечатані, вашу їжу можна поглинати інші запахи, які знову "маскування" оригінальний смак вашої їжі.

Сподіваюся, що дає вам деякі ідеї.

+284
Jonas Bros 3 вер. 2016 р., 15:33:45

Я залишив контейнер у верхній морозильній камері протягом приблизно двох або трьох годин вона була м'якою, але все ще дивився і пробував ОК. Я вискочив назад у морозилку і тепер він повернувся до первісної консистенції, але є шар більш темного кольору на дні, я думаю, що може бути цукор, так що я збираюся використовувати зверху трохи тільки.

Мій був лимонний шербет не домашній, але магазин купив.

+282
Jade Belford 19 серп. 2019 р., 17:20:40

Я шукаю, щоб замінити мій >10-річний Калфалон антипригарній посуду. Я бачу антипригарній поверхні, відриваючись від сковорідки, і я починаю турбуватися про те, що багато чого в нашій їжі.

Я люблю легкість очищення антипригарній посуду, але я побоювався знову купувати його. Я повинен вибрати для антипригарній чи ні?

+244
Algebra is Awesome 15 лип. 2012 р., 13:06:57

По-перше, ви можете зробити шоколадний пудинг в каструлю (через шоколадний пудинг суміш), листкове тісто випікати в духовці протягом декількох хвилин, а потім викладіть пудинг в листковому тісті, щоб зробити смачний шоколадний торт.

До речі, ви також можете зробити те ж саме з фруктами, такими як яблука, вишні, чорниці. Ви можете зробити саморобний фруктовою начинкою або купити начинки консервованих фруктів. Удачі!

+125
5pac3m0nk3y 3 вер. 2018 р., 01:01:06

Я люблю кардамон з моєї морквяні котлети. Я з перське походження, так це ностальгічна спецій для мене. Мій друг і я люблю punchiness кардамону тому я часто ліберальне з ним. Нещодавно я використовував коробку морквяний напівфабрикат (супер зволожуюча) і додала 1 ч. л. кардамону і 2 ч. л. кориці суху суміш, і це було чудово для нас. Якщо я був робити його знову, для гостей, я б, напевно, просто додайте половину чайної ложки кардамону. Я теж люблю Кленової глазурі з моїм морквяний торт.

+95
Brode 2 вер. 2012 р., 16:50:27

Epicurious мати деякі корисні відео про метанні ножів, вони можуть бути знайдені в:

http://www.epicurious.com/video/technique-videos/technique-videos-knife-skills/1915458779/knife-skills-how-to-sharpen-a-knife/1915433332

Ще один цікавий джерело Rouxbe, вони мають велику кількість кулінарних відео урок онлайн, які включають в себе навички роботи з ножем. Цей сайт, однак, вимагає підписки:

http://rouxbe.com/

+81
Han He 11 лип. 2016 р., 17:08:45

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil