Хіба погода за вікном щось змінити в temp печі. для випічки

Я знаю, що вологість може зробити різницю в тому, як ваш хліб може вийти. Ви коли-небудь, щоб відрегулювати темп. на печі в залежності від погоди? Я нарешті знайшла хороший рецепт хліба, який нам з чоловіком дуже сподобався. Я зробив це знову, і Корі було дуже важко. Я зробила все те ж саме. Це було холодніше в бік, коли я зробила перший. Хліб на смак дуже хороший, як інший, це просто скоринка була дуже важка. Я розтопленого вершкового масла на ньому, як і в перший раз. Я завжди кладу топлене масло на мій хліб, коли я виймаю його з духовки.

+571
yara mohamed 19 квіт. 2014 р., 13:21:14
28 відповідей

160°F є внутрішньої температури. Вам не потрібно турбуватися про це. Щоб приготувати його, ви робите це зазвичай, поки внутрішня температура становить 160°F. Що я зробити, це використовувати сковорідці до коричневого кольору м'ясо всю дорогу, користуватися дерев'яною ложкою або лопаткою, щоб розбити його на більш дрібні шматки, злити масло, додати соус, зелень і спеції, дати покипіти, остудити і сервер.

Особиста Примітка: Розмарі зробить ваші спагетті солодкої і неаппетитной.

+986
user271217 03 февр. '09 в 4:24

Резюме: якщо я щось пропустив або ти робиш дуже дивні речі з вашим холодильником, ви б у більшості заощадити кілька доларів за рік, зберігаючи свій холодильник/морозильна камера повний. Крім того, запасаються водою (або інших речей), щоб заповнити холодильник/морозильна камера простору не буде Вам заощадити багато, якщо ви тримаєте це там зберігатися дуже довгий час, так як це коштує стільки енергії, щоб охолодити воду в першу чергу.

Є кілька вагомих причин для цього:

 • якщо вам потрібно, щоб вижити короткочасні відключення електроенергії (як ТФД ноти), маючи багато льоду або їжа в холодильнику і все в порядку вже
 • велика кількість їжі в холодильнику/морозильнику буде простіше, щоб охолодити або заморозити їжу більш швидко, що іноді може допомогти в продовольчої безпеки/охорона
 • аналогічно, маючи більше їжі, може допомогти звести до мінімуму невеликі коливання температури, коли часто знову відкривши двері, можливо, пособництво в продовольчої безпеки/якості в деяких випадках
 • якщо у вас є дуже неефективний холодильник, який охолоджує нерівномірно чи не добре ізольовані, мати більше їжі запобіжить стільки, їзда на велосипеді і вимикається (хоча упаковка холодильником теж цілком може також запобігти велоспорт правильно)

Все це можливо, причин, щоб мати м'який переваги для зберігання холодильнику трохи більш повний. Але, з енергетичної точки зору, немає обґрунтування навмисно наповнюючи холодильником з надлишком їжі/води, так як енергія, необхідна для охолодження будь-яких твердих або рідких речовин, як правило, багато, багато разів суму, необхідну для охолодження повітря.

Крім того, якщо вашою головною турботою є холодне повітря "випадають" з холодильника, коли двері відчинені, я хотів би запропонувати, наповнюючи його порожні контейнери , які є тільки в них повітря. Вони дадуть вам перевагу не втратити, що надлишок холодного повітря, але без витрати енергії для охолодження рідини не треба. (Але, знову ж, швидше за все, виграють напевно пару доларів за рік.)

Подробиці нижче.


Я намагався шукати якісь достовірна статистика, і хоча я знайшов багато, багато джерел, які роблять цю заявку, я взагалі не бачу реальні цифри по економії енергії або навіть теоретичного розрахунку, щоб підтримати логіку практики.

Насправді, мені іноді здається, з'являються на "міфи" списки енергетичні групи, такі як тут:

 1. Міф: Ви можете економити енергію, зберігаючи свій повний холодильник, закривши її швидко, і регулярно чистка змійовиків.

Насправді, всі ці три дії не коштує ваша проблема. В дослідження, проведені Balsnik було встановлено:

Загальне використання від всіх холодильником дверних прорізів додає до <50 кВт * год/рік, або близько $5.
Поставивши пляшки з водою в холодильнику, щоб зберегти його повного додає до <0.1 кВт * год/рік.
Чистка котушки – ні актуальних знайшли заощаджень.

Чи з цього документа (на наднизькі температури морозильники ефективності):

МІСЬКА ЛЕГЕНДА? Повний морозильна камера займає менше енергії для роботи:у формальним приводом для цієї ідеї полягає в тому, що теплова Маса займає більше часу щоб зігрітися, тому компресор не повинен працювати. Думаю про це: у той час як зміст зайняти більше часу, щоб зігрітися, він також приймає більше часу, щоб охолонути, так що компресор працює стільки ж кожен день. Основних ізолюючих факторів товщина стінок і прокладку цілісність не змінюється до повного або порожнього морозильника, так навіщо зробити різницю в теплопередачі? У той час як частота циклу піде вниз, тривалість циклу піде вгору. Тепло вході в кабінет не зміниться. Є номінальна потужність Спайк на початку кожного циклу компресора, тому більш циклів можна очікувати зростання споживання енергії в трохи. Дані не були широко поширені, так що залишається в міських легенда статус зараз.

Логіка це остання посилання, схоже, вирішити питання про те, чи є невідкритий заморажівателя/холодильника буде більш ефективним, якщо його повністю (як це іноді стверджують, що холодильник буде "працювати менш старанно" чомусь). Очевидно, що не має особливого сенсу, так як цю цитату ноти.

Проте, щоб судити про це точно, потрібно враховувати те, що відбувається , коли ви відкриваєте холодильник/морозильна камера. Ось звіт від енергозбереження група, перепробував ряд тестів (в тому числі відкриття дверей протягом різних періодів часу). Вони прийшли до висновку, що верхня морозильна камера моделі холодильників використовують менше енергії, коли повний, хоча вони відзначають у своєму аналізі, що він не включає в себе додаткову енергію, необхідну для охолодження додаткове харчування в першу чергу. Але одного разу, що їжа холодна і холодильник повний, є деякі енергетичні вигоди для топ-морозильники. (Скільки невідомо, так як їх графіки поки немає чисел.) Для інших типів моделей морозильна камера, результати випробувань були неоднозначними, тому немає чіткого благо порожній і повний холодильник. Їхній висновок: "Тому наша порада-не хвилюватися про те, щоб холодильник повний, і більше зосередитися на збереженні закритими дверима".


Для теоретичної точки зору при відкритті холодильника, давайте спробуємо деякі розумні припущення:

Середній холодильник розмір в США становить близько 20 футів3. Якщо припустити, що холодильник не упакований повний і половина повітря замінюється температура повітря в приміщенні при відкриванні дверей, що б приблизно 10 футів3, або близько 0,28 М3.

Використовуючи статистику тут, ми можемо підрахувати, що при охолодженні, що 10 м3 повітря вниз на 20°C (наприклад, від кімнатній температурі близько 25°C до + 5°C) потрібно близько 6,8 кДж енергії, або 0.0019 квтг. На морозильна камера такого ж розміру, температура повітря, ймовірно, повинен бути знижений приблизно на 40°С, 20°С, тому ці цифри будуть подвоєні.

Якщо ми відкриваємо двері холодильника 20 разів у день, за рік, що складе близько 13.8 кВт / год на холодильник з 10 футів3 порожнього простору, або 27,5 квтг морозильна камера з таким же обсягом порожнього простору. Статистика в першій цитаті вище оцінки 50 кВт/год в рік для всіх холодильник дверні прорізи, тому цифри, схоже, потрапив в яблучко. В основному, він стоїть пару доларів кожен рік втрати енергії для відкриття холодильника.

Тепер припустимо, що замість цього ми повантажили, що 10 футів3 з водою замість повітря. (Це сміховинно великою кількістю води, але я використовую його, щоб зберегти займаний об'єм такий же для порівняння.)

Кількість енергії, необхідної для охолодження води від кімнатної температури може бути розрахована аналогічним чином з цих чисел. Охолодження 10 м3 води на 20°С знадобилося б близько 23 000 кДж. Заморожування до -15°C від 25°C потрібно близько 120000 кДж. (Ця цифра значно вище, з-за надлишку енергії, необхідне для перетворення рідкої води у твердий лід.) Вплив додавання великої кількості води було ясно показано в дослідженні, згаданому вище, де крім 150 фунтів. води кімнатної температури викликало холодильнику може підскочити до близько 65°F і займе майже півтора дні, щоб повернутися до нормальної температури.

Щоб помістити ці цифри в більш корисною формою:

 • Ви б для охолодження повітря в холодильнику близько 3500 разів, щоб "компенсувати" кількістю витраченої енергії охолодження такого ж об'єму води.

 • Вам потрібно охолодити повітря в морозильній камері близько 9000 разів, щоб "компенсувати" кількість енергії, витраченої на заморожування той же об'єм води.

Оновлення: як Джо цілком справедливо зазначає в коментарі, я припустив, що сухе повітря тут, щоб спростити розрахунки. Але реальної кухні повітря буде вологим, і його вплив не є незначним. (Я припускав, що помилка буде менше, ніж 50% або близько того, але в розумних рамках припущень, це, напевно, в 1,5-3, залежно від вашої кухні вологість і вологим, як ваш холодильник.)

В усякому разі, якщо ми почнемо с при відносній вологості 50% на кухню при 25°C, і ми припускаємо, що холодильник охолоджується до 5°C у холодильнику і -15°C в морозильній камері при підтримці відносної вологості 50% при цих температурах (які, очевидно, вимагають видалення водяної пари), ось деякі оновлена статистика:

- Тобі доведеться охолодити повітря в холодильнику близько 1800 разів, щоб "компенсувати" кількістю витраченої енергії охолодження такого ж об'єму води.

- Тобі доведеться охолодити повітря в морозильній камері близько 5500 раз, щоб "компенсувати" кількість енергії, витраченої на заморожування той же об'єм води.

[Див. розрахунки нижче для деталей.]

В основному, в залежності від того, як часто ви відкриваєте свій холодильник, і температура в приміщенні, ви, ймовірно, потрібно зберігати в холодильнику води, протягом щонайменше кількох місяців перш, ніж бачити будь-які заощадження енергії (на всіх). Ви, ймовірно, потрібно зберегти (те ж) води заморожені як мінімум на рік, щоб отримати будь-які заощадження енергії. Навіть тоді, для розумних кількостях води (наприклад, кілька літрів), то малоймовірно, що ви б заощадити більше, ніж кілька доларів в рік на витрати на електроенергію (а скоріше менше).

Заключне зауваження про повну холодильників: навіть якщо вам вдасться заощадити кілька центів на рік з повним холодильником, мій практичний досвід підказує мені, що я тримаю двері відкритими набагато довше, коли холодильник повний, ніж коли він майже порожній, так як я часто потрібно перевезти речі або взяти що-небудь тимчасово, щоб отримати речі в спину. Так би ця теоретична економія коли-небудь матеріалізуються? Я не знаю.


Для тих, кому цікаво, ось "робота" для розрахунків вище. Я припускаю, що обсяг 10 фут3 = ~0,28 М3. Зверніть увагу, що різні наближення були використані тут, щоб отримати "приблизна" цифра -- зокрема, щільності і питомих теплоємностей була прийнята постійною в температурному діапазоні, який може ввести 5-10% помилки для повітря розрахунки, і набагато менше води, розрахунки.

(1) системи охолодження (сухого) повітря на 20°С

 • 0,28 М3 повітря × щільність 1.205 кг/м3 при 20°C з таблиці = 0.337 кг
 • 0.337 кг × 20°С [такий же, як 20] питома × тепла 1.005 кДж/(кг К) = 6.8 кДж
 • 6.8 кДж ÷ 3600 = 0.0019 квтг

(2) системи охолодження (сухого) повітря на 40°С

 • Ж вага первинного повітря
 • 0.337 кг × 40°С × 1.005 кДж/(кг К) = 13.6 кДж

(3) охолоджуючої води від 25°C до + 5°C

 • Обсяг 0,28 М3
 • 0,28 М3 × щільність близько 1000 кг/м3 = 280 кг
 • 280 кг × 20°C і питома теплоємність у 4,18 кДж/(кг К) з таблиці = 23400 кДж
 • Примітка: очевидно, ніхто не може і не повинен заповнити домашній холодильник з ~600 фунтів. води, але я використовував той же обсяг тут, щоб виробити енергію, необхідну для порівнянних обсягах споживання, оскільки він стверджував, що заміна повітря еквівалентний об'єм води буде мати значення.

(4) охолоджуючої води від 25°C до -15°C

 • Лід має меншу густину, ніж вода, тому для досягнення остаточного обсяг 10 м^3, ми повинні почати з меншої кількості води.
 • 0,28 М3 × щільність льоду 916.8 кг/м3 = 256 кг
 • Охолодити до 0С: 256 кг × 25°C і питомої теплоємності 4.18 кДж/(кг К) = 26800 кДж
 • Заморожування: 256 кг × тепла промерзання 334 кДж/кг = 85700 кДж
 • Холодний лід до -15°C: 256 кг × 15°C та питому теплоємність льоду 2.108 кДж/(кг К) = 8100 кДж
 • Загальне охолодження: 120,700 кДж

(5) охолодження, схожими кількість води, щоб повітря в холодильнику = 23400 кДж ÷ 6.78 кДж = близько разів більше 3450

(6) охолодження однаковий об'єм води в повітря, і в морозилку = 120700 кДж ÷ 13.6 кДж = близько 8900 рази більше

(7) охолодження повітря при 50% відносної вологості при 20°С:

 • Ми отримуємо масові частки водяної пари в повітрі при 50% вологості з Молье діаграма. Тут X при вологості від 0,5 становить близько 0.0098 кг/кг при 25°C та приблизно 0.0026 кг/кг при температурі 5°С.
 • Ми потім розрахунок ентальпії (ч) вологого повітря як знайшли у Джо посиланням тут.
 • При 25°C: Н = (1.005 кДж/кг°с)(25°С) + (0.0098 кг/кг)[(1.84 кДж/кг°с)(25°С)+(2501 кДж/кг)] = 50.1 кДж/кг
 • При температурі 5°С: Н = (1.005 кДж/кг°с)(до 5°C) + (0.0026 кг/кг)[(1.84 кДж/кг°с)(до 5°C)+(2501 кДж/кг)] = 11.6 кДж/кг
 • Дельта год (зміна ентальпії) = 50.1 - 11.6 = 38.5 кДж/кг
 • Вологе повітря трохи менш щільний, ніж сухе повітря: використовуючи цифри від тутвологим повітрям становить близько 1.199 кг/м3 при 20°C.
 • Масу повітря, використовуючи вище обсяг вступом 0,28 М3 становить 0.336 кг
 • Енергія, необхідна для охолодження = зміна ентальпії × маса = 38.5 кДж/кг × 0.336 кг = 12.9 кДж
 • Зверніть увагу, що різні цифри можуть незначно змінюватись в залежності від зміни температури, але як на засланні Джо, ми можемо припустити, що вони досить постійні, що це не вплине на остаточний відповідь більш ніж на кілька відсотків.

(8) охолоджуючого повітря від 25°C до -15°C в морозильній камері

 • Використовуючи діаграму Молье, зазначеного вище, ми отримаємо фракції вагою близько 0.00055 кг/кг при 50% вологості при -15°C
 • Використовувати аналогічні розрахунки вище
 • Ч при -15°C = -13.7 кДж/кг
 • Дельта-ч від 25°C до -15°C = 63.8 кДж/кг
 • використовуючи масу і щільність, як зазначено вище, загальна енергія, необхідна для охолодження становить = 21.4 кДж

(9) розрахуємо коефіцієнт як вище, до 1800 разів більше енергії, щоб охолодити еквівалентний об'єм води в холодильник, і 5600 разів більше енергії, щоб заморозити його.

(10) відносна вологість може коливатися в обидві кухнею і холодильником, тому такі розрахунки слід розглядати лише як приблизна цифра, може бути різною в 2-3 рази в якому напрямку в крайніх випадках. Незважаючи на це, кількість енергії, необхідної для охолодження навіть вологого повітря є незначним порівняно з тим, що потрібно для охолодження будь-якої рідини або твердої їжі.

+945
Hillary Christina Rose Grimes 18 вер. 2019 р., 16:35:56
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я експериментував з грибами, яйцем і змішати грінки замість рікотти ще полірувати рецепт, але мені подобається. Я навіть зробила лазанью на сніданок омлет, деруни, сальса, і ковбаса, і сир, звичайно.

+921
BKilmer 26 лист. 2012 р., 11:04:43

Я виявив, що методів приготування зробити набагато більша різниця, ніж використанням паелья або різотто рис. Я використовував джерело рису для моєї паелья дуже обережно, але я тепер купуйте різотто з рису навалом, і я не можу сказати, різниця в готовому продукті. За умови, що він мінімально перемішують і додають не надто багато запасу, різотто з рису ідеально підходить для приготування паельї.

+911
010110110101 10 лип. 2018 р., 17:37:58

Я використовую дегидратор для зневоднення трав, таких як петрушка і кріп. Я використовую низькій температурі (95 Ф = 35 ° С), щоб зберегти смак. Темно-зелене листя зазвичай повністю висохне через кілька годин, але світло-зелені стебла залишаються злегка вологими.

Свого часу я зробив помилку, поклавши всі разом в банку; він зловив цвіль через кілька днів і мені довелося видалити його.

Я спробував відрізати стебла від листя і висушити їх окремо, але це виявилося досить трудомістким завданням, оскільки кожна частина має різну довжину, тому мені довелося розрізати кожен шматок окремо.

Що ви робите?

+829
rustik99 22 лип. 2010 р., 00:05:00

Я бачив, як подібні речі трапляються з плоскою електричною плитою з невеликим поглибленням в (цей вид: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Electric_stove.jpg )

Це може статися, коли плита мокра. Якщо є вода в дуплі, коли ви покладіть вашу каструлю на неї, і плоске дно горщика закриває порожнину, під ним вода почне кипіти. Якщо плиту і дно каструлі теж жирна, її можна наклеїти на плиту.

Коли вода в порожнині почне закипати, вона буде стрімко розширюватися. З нікуди йти, можна на горщик летять, коли це станеться. Це не так, як у вас вже було якесь внутрішнє відчуття, повинно бути.

Якщо це станеться: не зловити його. Найголовніше, що виходить з того, що ви можете сказати: "Ей, ти бачив, що я зловив його". Більш ймовірні сценарії передбачають спалювання себе або відрізання пальців (для ножів).

Коли речі літають по повітрю, цілком імовірно, ви будете мати, щоб вимити підлогу, навіть якщо ви ловите його.

+799
Agnesius Santo Naibaho 28 лип. 2010 р., 20:31:49

Я думаю (як це часто буває з попередньо обробленого м'яса) часто залежить від того, хто ви купуєте його. Я часто купую кошерні підготовлений птахів (які завжди попередньо в розсолі солили) і у мене ніколи не було ніяких скарг. Гарна річ про кошерних продуктів, що це робиться за особливими правилами, під суворим наглядом. Це не процес заводі.

З іншого боку, я не можу витримати в розсолі птиці з великими компаніями птиці. Їх основна мета-збільшити вагу птиці, а не смак.

Фабрика ДКП спрямована на мінімізацію часу і витрат. Вони будуть використовувати дешеві інгредієнти (в основному просто вода і сіль, без додавання трав) і вони будуть використовувати весь процес займе мінімум часу, швидше за все ін'єкцій, який має додаткову перевагу, що вони можуть змусити більше рідини (і, отже, вага) в м'ясо, ніж зазвичай приходять від поглинання. Вони, ймовірно, інста-заморозити його, так що чекати зараз-не проблема, але замерзання викликає свої власні проблеми.

Я б сказав, для досягнення найкращих результатів, витратьте час. Приємно відпочити, солі, і ніякого тиску на м'ясо. Для досягнення найкращих результатів (мова тут Туреччина) шукати "природні" або "мінімальній обробці": якщо він говорить, що ви не повинні турбуватися про конкуруючих добавок.

+773
VMAtm 6 жовт. 2012 р., 17:26:28

Можна оливкове масло замінити на рослинне масло в коробку суміш торт?

+751
Mostafa Haghpanah 13 січ. 2010 р., 01:28:50

Ви не можете позбутися від вапна аромат, він там і залишиться. Ваш кращий курс дій, щоб спробувати збалансувати сильний липовий аромат з солодкими і солоними смаками, наприклад подрібнення обжарювання на ложі з цикорію/Цикорій листя з соєво-гірчичною заправкою.

+737
Bruno Sway 26 лют. 2019 р., 14:31:53

Я робив зелений чилі, я використовувала орегано, цибуля, часник, кмин, свинина, свіжі халапеньо, сіль і перець. Я вирішив додати трохи томатного пюре (бренд полює), а от коли проблема з'явилася, металевого смаку. Я додала цукор, який не вирішить проблему, то я додав трохи порошку чилі, який не змінює смаку. Я дійсно не хочу, щоб кинути його. Може бути, я спробую трохи оцту. Дякую за всі поради.

+720
Tyler Furrison 10 черв. 2014 р., 16:31:30

У мене питання до досвідчених пекарям там. У двох словах, Я цікаво, якщо є "головний" рецепти для тортів, кексів і т. д. Можливо, це трохи складно, але тут йде пояснення...

У хлібопеченні, як я розумію, справа в гідратації, коли справа доходить до реальних рецепт.

Основний Білий Хліб:
Борошно в | 100
Вода | 66
Сіль | 2
Дріжджі | 1

Змінюючи кількість води в рецепті (поряд з деякими іншими факторами, звичайно, у підготовці, наприклад) будуть давати різні види хліба. Тепер, мій питання дійсно випливає з ідеї, що ця формула "майстер" для хліба існує протягом тривалого часу, і поки він дійсно не існувати для інших речей. Я подумав, що, можливо, є рецепти для тортів і ще багато чого, що 'майстер' рецепти. Торти мають деякі загальні рекомендації, наприклад.

Я не кажу, що обов'язково з конкретними інгредієнтами, тому що іноді пекарі воліють жир, справжнє масло, олія, etc. Що я дійсно хочу знати, якщо хто має якісь ідеї про те, чи дійсно ці рецепти дійсно існують.

Бісквіти та торти робити, хліб чи (зразок), такі речі, як морквяний пиріг зробити.

Чи знає хто-небудь про що-небудь ще?

+624
user83582 11 жовт. 2014 р., 09:19:48

Я вважаю, що подрібнені помідори прекрасно працювати для піци. Я кістки 1 - 1.5 великий іспанський цибулю, заправити з 3-4 зубчики часнику в оливковій олії до м'якості, потім додати банку подрібнених помідорів, сіль, орегано і сушеним перцем чилі пластівці. (Я якось пряним соусом, тому я часто додати часник і/або пластівці перцю чилі). Кип'ятіть частина зайва рідина з томатів, дають всі шанси ламатися, і ви повинні бути добре йти. Якщо ви виявите, що це занадто тонко для вашого смаку, додайте побільше цибулі або інший овоч, як болгарський перець і пюре все це справа.

Напевно уникнути додавання зайвої рідини (наприклад, біле вино).

+572
emamie 18 трав. 2018 р., 01:33:20

Для снарядів і каннолі, я просто використовувати хороший мішок замку застібки-блискавки.

 1. Викласти начинку в Кварта розміру сумки з блискавкою.

 2. Закрийте мішок достатньо, щоб отримати стільки повітря, ви можете з.

 3. Викласти начинку в холодильник у високий стакан або чашку з блискавкою як ви отримуєте снаряди готові. Начинка застигне деякі, які це добре.

 4. Використовуючи хороші ножиці, вирізати невеликий отвір, потім помістіть невеликий отвір в раковини і видавити достатньо, щоб кінець оболонки, переключити інші сторони. Для каннолі, просто зробіть дірку трохи більше шоколадною крихтою.

 5. Зберігайте залишки в мішок галонів в морозилку на наступний раз, але заповнювати краще свіжий. Я не зможу заповнити снаряди чотирьох годин вперед; вони просто сподобаються.

 6. Помістіть десерт в морозилці, так що вона не дозволить оболонки м'якого до порцію.

+572
Manuel Borges 16 лип. 2016 р., 08:52:03

Мій досвід показує, що методи, які викликають маслами, щоб стати aerosolised, мікроскопічних крапель, звішених в повітрі, є найбільш проблематичними.Ці методи, як правило, ті, що при більш високих температурах і більш короткий час приготування їжі.

На цій підставі я не смажачи філе жирної риби або готувати їх під грилем/бройлера. Замість цього я шукаю рецепти, де риба готується більш повільно і укладено або закриті, щоб зменшити ступінь, в якій частинки aerosolised нафти може циркулювати в будинку.

Методи включають:

 • браконьєрство
 • Готувати в пергаменті
 • випал при більш низькій температурі протягом Вег бази.
+538
user10152717 29 лип. 2017 р., 08:37:25

Я знаю півняче м'ясо на смак відрізняється від курки. Навіть колір сильно відрізняється (темніше і стрункішою для півника). Хоча є невеликий попит на півнів на ринку.

+480
suman sarkar 12 черв. 2013 р., 00:06:45

Я роблю майонез, повільно збиваючи чашки легкого оливкової олії два жовтка яйця і столову ложку діжонської гірчиці. Майонез не такий густий, як магазин купив Майо, але це досить товстим, щоб поширюватися.

Однак, коли я помішую у твердих інгредієнтів, щоб зробити айолі емульсії раптом стає дуже тонкою. Він не ламається, але він перетворюється в рідину. Це сталося з рубаним часником і з рубаними молюсками. Іноді після перемішування в твердих інгредієнтів виглядає так, як ніби там бульбашки виходить з емульсії.

Чим це викликано і як я можу запобігти?

+385
Isentropic 21 трав. 2012 р., 03:25:17

Я почала робити домашній йогурт, і я зазвичай тримаю два види одночасно. Один lactobacillicus штам bulgaricus, решта-це біфідобактерії штаму. У них різний смак, і виглядають точно так само - тому я звичайно хочу дізнатися, хто я беру з холодильника, але не можете сказати, дивлячись. Я роблю йогурт в маленьких баночках, призначених для домашнього консервування, і вони тільки приходять в один колір.

Weck jar.

На відміну від варення, часу мало, я тільки 6 банок в пакеті будь-якого типу, і є принаймні один із кожного типу в день. Тому я хочу, щоб те, що виживає пральна баночки (не паперові етикетки). Я теж не хочу робити постійні сліди на моїй фляги. Я подумую почати збирати щось foodsafe в кожній банку такою, що видно зовні, але не мають уявлення про те, що ця річ повинна бути.

В ідеалі, рішення повинно також працювати для скла затиск-кришки контейнерів, як ці, тому що я міг би перейти на них:

enter image description here

Що є практичним і естетичним рішенням для розмежування видів йогурту?

+362
kghshdad 3 серп. 2010 р., 00:59:34

Це майже неможливо сказати без вивчення всіх різних видах-синій/фіолетовий картопля і запам'ятовувати невеликі відмінності за розміром і відтінку. Один трюк полягає в тому, що картопля з глибокої, темної синьою шкірою, зазвичай мають фіолетовий плоть. І більш легкі, більш імовірно, мають плоті, що жовтий або навіть білий.

Іноді картопля буде табличка з точною назвою їх розмаїтість:

Приклади:

 • Королівський синій картопля - світло-блакитний шкірою, жовтою м'якоттю; як правило, великі і овальної форми
 • Andirondack синій картопля - темно-синій/фіолетовий шкіри, світло-фіолетовий плоть
 • Все-Синього Картоплі темно-синій шкіри і плоті

(Я пропоную робити в Гуглі картинки цих сортів, щоб зрозуміти різницю)

Один цікавий факт: Andirondack синього картоплі гібрид, розроблений Корнельського університету, який є, як він отримав своє фіолетовою м'якоттю. Я не впевнений, якщо фіолетовий м'якоттю картоплі існує в природі.

+350
Karlheinz Reinhardt 5 лют. 2016 р., 01:53:35

Я пробував курити зараз два рази курку і обидва рази взяли принаймні 6 годин. Я кладу курку (близько 6 фунтів) на мій курець з 40 вугілля і додати трохи дров. Я також періодично додавати вугілля і деревини.

Це дійсно займе 6 годин палити курку такого розміру?

+347
dEBRUYNE 12 груд. 2016 р., 13:07:22

Я занадто сильно вдарив по киплячим маслом. Навіть коли я тримаю дійсно моє обличчя далеко від лотка до мене доходить.

Є загальні рекомендації або кращі практики, щоб уникнути удару з киплячим маслом?

+313
user13308 2 бер. 2012 р., 23:34:21

Як колишній майстер жаровня в місцевому кафе, я можу засвідчити важливість трамбування основи. Посилання на Діни піст має велике інформація про те, як зробити відмінний знімок. У кав'ярні, я використав, щоб зробити слухачів утрамбуйте еспресо за шкалою, поки вони не отримали почуття для цього.

Коли еспресо правильно грунтом і утрамбовують, постріл повинен намалювати в красивому, крему кольору "мишачий хвіст" (у порядку, стійкий потік, що як би "смикається" трохи).

+261
ToshNeox 21 лист. 2013 р., 00:20:30

Цей стіл поставляється з передньої секції здоби хліб, Бет Hensperger:

Розмір випічки булочки час прибутковість
Міні/камінь (1 5/8") 10-15 хвилин 18-20
Регулярні (2 3/4") 20-25 хвилин 9-10
Негабаритних (3 1/4") 25-30 хвилин 6-7
Кекс торт (8-9") 55-65 хвилин 1

Час випічки для 375-400°с; Більшість рецептів падатиме приблизно в цьому діапазоні. Зверніть увагу, що прибутковість не обов'язково збігаються з типовими Пан розміри; наприклад, якщо ви берете рецепт призначається для 12 регулярні кекси, ви, ймовірно, мають більше тіста, ніж потрібно на каструлю 6 негабаритних мафіни. Можливо, це ваша проблема - ви може бути перелив. Якщо навіть після його масштабування відповідно обсяги, ви все ще маєте проблеми, можна спробувати знизити температуру на 25°С і збільшити час випікання.

("Мафін торт" відноситься до випічки в 8-9" Пан якийсь- автор каже, що ви можете піти з ним будь-який рецепт мафінів, але я ніколи не пробував!)

+213
HunOL 8 жовт. 2019 р., 21:12:42

Ви можете додати аромат до їжі розпарювання. Наприклад, мідії на пару в пиво або вино можна також додати, що до дна димлячої каструлі, такі як блакитний сир цибуля перець, і ці аромати будуть в кінцевому підсумку в Мідії в топ. і смаку мідій осідають на дні бака, який буває зробити дуже смачний суп.

+137
Ian Yang 2 груд. 2019 р., 02:17:58

У мене є МОКа горщик

enter image description here

Я дуже задоволена кави. Однак, після того, як я налив першу чашку, якщо я залишу тепло (але низька), кава набуває металевий смак до нього. Якщо я убавлю вогонь, то вона йде холодна.

Отже, мої запитання: Це такий чайник гарний тільки для першої чашки? Якщо ні, то як я можу уникнути будь-який результат? Також, може хто-небудь сказати мені, чому він отримує цей металевий смак до нього?

+129
Ivanstame 13 квіт. 2017 р., 15:49:52

І кекси завжди є глазур.

Для мене це насправді справжній відмітний ознака: глазур. Збризніть глазур'ю-це одне, але як тільки ви помістіть глазур на кекс, це вже не мафін в нашій свідомості. Гей, у вас є якась межа!

+115
Papa G 6 січ. 2018 р., 21:48:08

Якщо "гострий" означає, що надто багато алкоголю залишилося, повернути його до кипіння і варити більше, то відрегулюйте з більш крем, якщо це необхідно.

Якщо "гострий" означає, занадто кисла, ваші варіанти:

(1) додати більше вершків і інших інгредієнтів, щоб розбавити кислоту (2) спробувати замаскувати кислоти з невеликою кількістю цукру (3) я думаю, що можна спробувати нейтралізувати кислоти з дуже невеликою кількістю чогось простого, начебто харчової соди. Але це здається поганою ідеєю, він, ймовірно, смак жахливий.

+114
CyanogenMod 30 груд. 2012 р., 01:23:30

Повністю згоден з @Hobodave знову свіжі гребінці. Ви також можете купити заморожені морські гребінці, і ці мені зануритися в світ яйце, потім злегка пальто в панко, сіль, перець і подрібнений чорний перець. Ви повинні готувати / пальто з заморожених, так що будьте дуже смачний гребінець філе з злегка пряним покриттям. Дрібні гребінці вийшли дивовижні, використовуючи цей метод, і вони є більш екологічно чистих продуктів.

+38
Stewart Henderson 8 квіт. 2014 р., 13:56:29

ви повинні придбати його в інтернет-магазинах, які мають справу з харчовими гірчичне масло, і очевидно, що гірчичне масло, яке цитує для "зовнішнього користування", тобто не для споживання.

+24
Mike Nelson 8 вер. 2014 р., 07:25:58

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil