Витяг аромату з лимонної цедри

Які є хороші способи добування самий смак з лимонної цедри і цукру+вода?

Я занурений у рідину, яка була просто до кипіння і залишила остигати.

Але мені цікаво, що краще методи можуть бути доступні. Я вважаю, що "сутність" жирна і не змивається на водній основі легко рішень.

Що б Алтон Браун робити?

+874
Ryan Monahan 2 груд. 2018 р., 05:47:06
35 відповідей

Для новачка, я рекомендую сковороду з антипригарним покриттям, і ширше. В іншому випадку, ви ризикуєте мати корочку на смаженої тофу прилипати до сковороди. Більшість тофу є досить делікатним.

Дві підказки: 1. сухий і пресувати сир перед смаженням його 2. не натовп каструлю.

Якщо ви досвідчений кухар, див. відповідь BobMcGee по.

+990
Mircsicz 03 февр. '09 в 4:24

Тамарі-це особливий японський варіант соєвого соусу. Це трохи сильніше, хоча я не впевнений, що фактичні відмінності у виробництві між двома. Якщо ви замінили стандартний соєвий соус Тамарі, я уявляю рецепт на смак менше соусу, в розмірі, пропорційному сумі соус, для якого згідно з рецептом. Може бути, додати ще соєвого соусу за рецептом б приблизний ефект, або зменшивши її на якусь суму, перш ніж додавати, але це чистий домисел з мого боку.

+985
Jason To 19 серп. 2012 р., 08:55:59
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ана це дійсно залежить від того, яке блюдо ви робите, і те, що текстуру і смак ви після і характером державного часник: нарізаний, подрібненої, подрібненого, стукав і т. д.

Якщо ви хочете, що гострий смак часнику повинні бути на смак, можна додати їх подрібнюють, шаткують, нарізають у страва в середній стадії. Якщо ви не хочете, щоб смак занадто багато часнику, але тільки, щоб піти разом, потім фарш, тим краще, і ви можете додати ві-біт на більш ранній стадії приготування. (Мені довелося редагувати цей уривок, як я написав його, змінюючи етапи)

Часник може бути використаний як для на основі масла і страв на водній основі. Навіть для салатів без масла! але з деякими ароматами лимона/лайма і сіль. Ми зазвичай змішати один сирий часник зубчик (за кількістю) при гуакамоле!!!

Так ти гасінні овочів? Або соус на основі страву? Якщо страва йти поодинці або з іншим набором звичайно страви? =)

** Оновлення як в ОП правка:---------- **

Я повинен сказати, що це досить рідко можна побачити кухарів, бажаючи зберегти вигідну гострий смак часнику/лука... ;)

Приготування Часник, скажімо, варіння або смаження впливає на нього в інший спосіб: її змінює смак як хімічних речовин, розщеплюють і реформи у романі ароматичних сполук. Вона також стає солодшим, коли великий цукор і вуглеводи розпадаються на більш прості цукру, такі як фруктоза і глюкоза, обидва з яких досить солодкий смак для нас.

Ключ до дійсно великим часниковим ароматом? Використовувати комбінацію методів, як зазначено у вищезгаданій статті. Особисто мені подобається робити кілька речей. Маринування з подрібненим/рублені/нарізаний часник буде на вашу користь. Чим довше головне-інгредієнти, загорнуті з сирим часником перед приготуванням, тим краще вони вбирають смак, а також аромат. Це працює тільки для швидкого/короткого приготування страв. Тому що більш тривале варіння вбиває гостроту і робить страву ніжніше.

Все зводиться до хімії інгредієнтів і тепла, не кажучи вже про досвід ви можете зробити разом!

+966
Rooge 19 квіт. 2016 р., 00:28:54

Ресторани мають величезні вентилятори.

Комерційна фритюрниці мають контроль температури.
Приклад блок контролю температури:

enter image description here

І масивні нагрівальні елементи (зауважте 4 регулювання температури):

enter image description here

Масивні нагрівальні елементи забезпечує доставку тепла. Коли ви помістіть заморожену рибу він повинен вигнати якесь тепло, але це обережні, щоб не отримати занадто жарко, через контроль температури. Тільки градієнт температури викликає гарне перемішування. Коли ви нагреете свіже масло ви можете побачити ворушіння навколо.

Якщо масло горить і диму, то ваш глибокий-Fryer дуже жарко. Навіть більшість домашніх фритюрниць мають контроль температури. Або ви, можливо, неправильного використання масла. Дешевше вдома блоку буде мати менший опалювальний агрегат, тому вона буде мати більше проблем з підтриманням сталої температури, а регулятор температури біля нагрівального елемента повинно заважати будь-яке масло від горіння.

+938
Andrew Zhilin 6 вер. 2012 р., 22:03:55

У мене є рецепт, який закликає до ячмінь місо. Я не знаходжу ячмінь місо в магазині, але вони мають близько п'яти інших видах. Я можу підставити іншу? який? дякую

+923
JMattey 22 лип. 2019 р., 01:12:44

Часник також можете додати бархатистість в залежності від того, як ви приготуєте його, але зазвичай потрібно трохи сіль. (Що ви сказали, ви намагаєтеся уникнути, так що вам доведеться вирішити, якщо невелика кількість солі варто)

В принципі, ви дрібно потовкти або пропустити через м'ясорубку часник, а потім розтерти сіль в нього, поки воно не вставити. Це можна зробити за допомогою ступки і маточки або просто за допомогою бічній стороні ножа подрібнити разом з часником і сіллю на обробну дошку.

Цілком можливо, що ви могли б бути в змозі уникнути сіль, якщо ви змішують з часником і лимонним соком в блендері, але я ніколи не пробував. (Я не знаю, як якщо сіль тільки на садна, ані Якщо кислота може викликати проблеми)

Якщо сіль потрібна тільки для стирання, можливо, ви зможете використовувати чорний перець або подрібнене насіння гірчиці замість солі

+904
GREY BAT 9 бер. 2013 р., 04:36:12

Як і всі сири, зробити її пружною необхідно тиск. З паніром ви зазвичай натисніть в одязі і друшляк (переконайтеся, що він достатньо сильний)

Сир панір повинен у співвідношенні 10:1 на молоко лимонний сік (залежить від лимона), які повністю згорнеться

На 1 літр молока-молоко, спробувати вага 2 кг протягом перших 15-30 хвилин, потім навантаження до 5 кг за кілька годин

+884
Self Improvement Tips 24 груд. 2011 р., 17:12:19

Так, ви будете просто відмінно продовольчої безпеки мудрим. У Bernzomatic головки доступні з тригерами є кращими для зручності. Я насправді рекомендуємо вам подивитися на карті/МАПП газ, який дозволить знизити ризик "факел-смак", але як згадувалося вище питання продовольчої безпеки-це не проблема, це той же пропан, що ваш гриль використовує.

Кілька порад, Завжди починайте перед факел подалі від їжі. Там буде невеличка хмарка газу, які ви не хочете вразити свою їжу. Зберегти красивий синій жаркому полум'ї і хвилі Твої драні, як ви малювали пензлем мазки на полотно, так що ви не отримаєте "гарячих точках".

+869
Humbert Toby 23 лип. 2018 р., 01:53:49

Я знайшла рецепт кукурудзяного хліба, який я хочу спробувати, але він закликає до "1 чашка" Гойя "кокосовий крем". Дві проблеми: одна, у мене немає такої тварюки (я 100% впевнений, що я знаю, що це таке), по-друге, я пристрасно ненавиджу, ненавиджу, ненавиджу і смак кокоса. Ви не знайдете мене накипіло трохи тертого кокоса, щоб зробити свій власний крем, який є єдиною пропозицією заміни, які я знайшов.

Таким чином, враховуючи, що (як вже згадувалося) я ненавиджу, зневажаю і ненавиджу смак кокоса, що я можу використовувати замість цього? Яку роль кокосовий крем, граючи тут? Інгредієнти:

1 склянка борошна
1 склянка цукру
1 чашка кукурудзяного борошна
1 щіпка солі
1 стакан кукурудзяної олії
4 ч. л. розпушувача
1 чашка Гойя кокосовим кремом
4 яйця


+856
davidgo 9 січ. 2015 р., 22:36:59

Рис проводиться варити рис, як зазвичай, але тільки половину шляху. Потім злийте рис і готувати в духовці при температурі 350 градусів, поки не досягне бажаного набряклість. Це легко.

+839
user85727 1 квіт. 2015 р., 01:16:53

Насіння квіноа кілька візуально схожі на кунжут, коли сирі або смажені.

Вони трохи більш сферичною, в той час як кунжут лестити формі. Текстура-це, напевно, теж дуже схожі.

enter image description here

Lineseed також віддалено схожий, якщо трохи темніше в кольорі і трохи більше за розміром.

enter image description here

+821
Ross B 21 серп. 2013 р., 23:47:00

Рецепти з молоком і/або вершками (панна-котта, морозиво, заварний крем, ...) часто запитують на насіння стручок ванілі (в Європі принаймні). Справедлива частка тих, хто також зазначити, кинути стручок в молочному, а також. Так як я повторно використовувати під потім (на ванільний цукор або екстракт ванілі), я повинен очистити їх, і я не люблю це робити.

Є реальна різниця смаку при додаванні РМО, а також, враховуючи, що ви можете очистити практично все насіння? Робити рецепти Просто прошу тебе зробити так, тому що ви отримаєте більше насіння в молоко або вершки, чи все-таки під себе надають особливий смак?

+772
Wishan Phonok 6 лист. 2018 р., 10:10:27

Я ставлю каструлю з молоком у велику каструлю, містить деяку кількість води. Це робить його набагато важче для молоко до кипіння; але не потрібно кип'ятити для того, щоб перетворити в сир. Це займає набагато більше часу, щоб перетворити цей шлях (1-2 години), але за цей час я можу залишити його в спокої і просто перевірити назад кожні 5-10 хвилин, щоб побачити, якщо це почало виходити, і швиденько перемішати, щоб порвати шкіру.

+737
Antal 6 жовт. 2015 р., 13:40:00

Які Шаосин вина-я повинен купити? Мій супермаркет має shaohsing рис приготування вина, який має додавання солі. Після дивитися онлайн, там, здається, люди кажуть, що додають сіль, щоб обійти його продавати без ліцензії на алкоголь і що він схожий на інші кулінарні вина. Я теж хвилювалася, що зайва сіль може зіпсувати рецепти я знаходжу в інтернеті.

+718
Maxi Cortaviento 25 бер. 2010 р., 05:58:50

Я шукаю безпечний спосіб, щоб видалити шкіру.

+673
Steven Bower 18 лист. 2011 р., 23:23:46

Використовуйте нитка/мотузку і зв'яжіть їх, щоб вони не розвалилися. Я б ще пари їх, поки сили дозволяють легко складати разом, так що ви отримаєте обидва кінця закриті.

+645
Spandan Banerjee 31 бер. 2013 р., 22:11:42

Всякий раз, коли я глибоко тортильї обсмажити, щоб використовувати в якості покричи (як у халва покричи) воно стає дуже хрустким і жорстким. Я хочу знати, як я можу тримати від м'якого? Я використовую сирі коржі.

+638
Ilovescience 19 квіт. 2014 р., 16:00:41

Це може часто статися з морквою, чорницею і насінням соняшнику. Це з-за того, що тісто дуже лужна або не мають харчову соду рівномірно перемішуються в клярі. Антоціани та інші пігменти кольору харчовими продуктами чутливі до рівня рН. Коли вони знаходяться в контакті з більш лужною обстановці вони будуть міняти колір. Хоча, можливо, трохи неапетитний колір, він як і раніше безпечно, щоб поїсти.

Або переконайтеся, що ваш випічки соди повністю змішується з сухими інгредієнтами і рівномірно змочують, або спробувати трохи знизити соди.

+615
Norberto mercado 8 січ. 2014 р., 08:00:43

Можете ви, будь ласка, запропонуйте мені, як, щоб запобігти рис від отримання дуже мала чорного кольору комахи, вони дійсно дратує нас, поширюючи спільний дім і турбує мого маленького дитини багато. Я від Хайдарабад, Індія.

+605
computerfreaker 1 бер. 2010 р., 14:37:20

Партія випічки для ефекту масштабу є гідною метою, але, оскільки у вас є тільки 1 каструлю в такому вигляді ви не зможете отримати цю форму і випікати в одному пакеті.

Я згоден, що постановка (хлібопекарська 1-го тайму другу половину пізніше) є деякі проблеми. Тому, я пропоную...

 • Використовувати інший лоток форми з аналогічного обсягу (тобто 8" або "9" торт або пиріг пан), що у вас є 2 або

 • Використовувати один великий піддон (тобто 9" х 13" або 10" пробка піддону), щоб спекти весь рецепт як одну велику хлібину або

 • Розділити один великий лист з фольгою та/або меншу каструлю, щоб дати вам 2 рівних відсіку.

Для кожного з них повинні бути деякі незначні коректування часу випічки/розміщення. Дізнатися більше про ці та отримати обсяг інформації на багато Пан форми і розмірів радість випічки блогу відмінна стаття. Є огляд основних математичних розрахунків, плюс додаткові поради щодо їжі 52 пост рецепт регулювання.

Якщо обидві мети (ефект масштабу + 2 буханки, що має ту ж форму) однаково важливі 3-й варіант краще, крафта подвійний або потрійний шар алюмінієвої фольги на 2 буханки каструлі, використовуючи ваше поточне хліба як цвіль. Девід Лебовиц показує, як зробити це легко. Переконавшись, що кути повністю сформовані ключ! Вони потребують підтримки під час випічки, так що я б розмістити їх хрест-навхрест з обох кінців 9"х13" Пан, з вашого оригінальний для хліба догори дном, між ними в якості додаткової підтримки, або якщо це занадто широко, щоб відповідати, іншу, більш вузьку каструлю хліба, як чай булкою або навіть ряд порожніх банок супу. Основними завданнями є поділ і стабільність, тому форма не так важлива. Ви отримаєте трохи кращу форму батона, якщо Центр підтримки вище, так що якщо ви можете помістити каструлю хліба або вертикальний ряд чистих, порожніх банок, що б бути краще.

Я сподіваюся, що це допомагає!

+579
AlbinaS 9 квіт. 2016 р., 13:38:29

Курячі грудки не вимагають надзвичайно високою спеки, ні сильних пекучих (насправді, вони досить легко перепечеться), так як чавунна сковорода, безумовно, ефективний, не потрібно. Будь якість Пан буде робити.

Якщо ви гасіння прості курячі грудки (можливо, злегка маринований або досвідчених), методика досить проста.

Часто, ви краще Пан-смаження наступним чином:

 1. Розігрійте сковороду протягом 5 хвилин на середньому вогні (або пальника, якщо ви не електрик), і масла його злегка.

 2. Покласти курячі грудки і залишити спокійно на середньому вогні, поки вони не підрум'яняться з одного боку, і вийде з каструлі, 4-5 хвилин.

 3. Переверніть груди знову і знову, залишати недоторканими, поки не підрум'яниться.

 4. Якщо це не зроблено, в невелике (350 Ф, 180 С) духовці до готовності, напевно, 5-10 хвилин, залежно від товщини вашої грудей.

  Ви знаєте, що вони зробили, коли вони реєструють 160 - 170 F (в залежності від ваших уподобань, мені подобається нижній кінець діапазону) на високу якість миттєвий читання термометр. Ви також дізнаєтеся, щоб знати, коли вони зроблені на основі текстур з яким опором вони повинні бути сунувся.

 5. Як тільки вони зроблені, видалити їх з каструлі і дайте їм відпочити хвилину або дві.

 6. Протягом цього часу можна повернути каструлю на плиту і створити сковороді соусом на ваш вибір.

У той час як трохи більше роботи, стукати молотком м'яса (у мене жодної, тому я використовую 8-дюймовий сковороді, як молоток), щоб ще товщину не більше, ніж трохи менше дюйма (2 см) допоможе приготувати їх швидко і рівномірно.

Примітка: якщо у вас є справжні котлети (товщиною близько 1/4 дюйма, менше см), потрібно злегка підняти спеки, а тільки варити протягом 2-3 хвилин. Фаза духовка навряд чи буде необхідно. В іншому випадку, техніка та ж.

+564
DAvi B 15 квіт. 2017 р., 19:18:21

Наша компанія робить програмне забезпечення для ресторанів, але ми зіткнулися з проблемою. ми не знаємо правильні слова в англійську за дві речі

 1. Повідомлення про те, що йде на кухню, надрукований на чековому принтері в кухні і містить те, що на кухні буде готувати. наше найкраще припущення-кіт, кухня замовити авіаквиток.

KOT / bong in our language can look like this

 1. те, що ви називаєте ці додаткові повідомлення, які можуть бути на кіт або як її називають. Це може бути м'ясо, наприклад, "рідко", "середньо" чи може бути "дуже жарко" або "без цибулі". ці повідомлення змінити те, що клієнт замовив. ми не згодні з цим. в здогади. "KitchenNotification", "KitchenMessage" або "CookingMessage"

У кого то може працює або працював у ресторанах, повідомте нам правильні умови для цього

дякую :)

+485
kyt3 31 груд. 2010 р., 13:41:22

Один варіант я недавно випадково випробуване, було додати більше жиру. Рецепт я зазвичай використовую дзвінки на 2% молоко, але я купив незбираного молока замість цього. Трохи більш високим вмістом жиру морозиво досить м'яке, що у мене не було, щоб нагріти його на прилавку, як мені завжди доводилося робити раніше.

Тепер, оскільки ви збираєтеся молочних продуктів, вам доведеться знайти свій жир кудись ще. Комерційна морозиво вищого ґатунку мають діапазон до 16% жиру. Поєднання води і повітря збиті на льоду вершки, зберігає їх м'якими і гладкими. Той же принцип, який застосовується до алкоголю (як Майкл стверджував) застосовується для жиру. З набагато нижчою точки замерзання, вона допоможе зберегти морозиво залишається м'яким. Я не впевнений, який тип масла ви використовуєте, але кукурудзяна олія має найнижчий при -20 С, соняшник може бути трохи більш нейтральним і замерзання -17 градусів за Цельсієм, він повинен мати приємну м'яку консистенцію при низькій температурі. .

+435
Hemant Dave 20 лют. 2016 р., 08:14:09

Якщо ви маєте на увазі металеві Титан - дуже малоймовірно. Якщо ви маєте на увазі з'єднання титану, такі як оксиди - це дуже ймовірно. Оксиди титану використовуються у майже всіх сучасних фарб. Я очікую плавленого керамічне покриття є в рівній мірі можуть містити сполук титану. Люди, які пишуть в інфо про продукти ліберальні мажори мистецтв і не знаєте титану, навіть якщо він вкусить їх. Металевий Титан буде досить легко визначити: по-перше, це магнітний ? Якщо "так" - не Ти. Він відчуває "холод" ( передбачається, що близько 75 F), якщо "так" - не Ти ( алюмінієвий відчуває холод з-за високої провідності) . Як це "важкий/щільний ? Якщо "так" - не Ти ( нержавіюча становить близько 50 % більш щільна, ніж ти). Як це щодо суб'єктивних тестів ,було б добре потренуватися на відомих алюмінію і нержавіючої обладнання в першу чергу. При необхідності, шліфувальний круг СПАРК тест; алюміній - немає іскри . з нержавіючої суспільства помаранчеві/червоні іскри, ти -яскраві білі іскри.

+414
somu dey 5 серп. 2013 р., 08:47:08

Я любитель карамелі виробника! Я зробив карамельки протягом багатьох років, але нещодавно мої карамельки почали повертати дуже важко. У мене є новий горщик, і я думаю, що він довго тримає тепло, а градусник продовжує рости навіть після того, як я зняв його з вогню. Це каструля з нержавіючої сталі з товстим мідним дном. Що б бути кращий вигляд пана використовувати? Я на жорсткий бюджет, так що мідь-це питання.

+384
Joey Okazaki 1 трав. 2017 р., 19:19:51

У італійців коли-небудь використовувати nixtamalized кукурудзяного борошна ("крупи") для поленти, або вони більше не називають це полента?

Цей словник дає деякі приклади, де "мамалига" - це синонім "полента", але це не здається правильним.

+339
Kasapo 13 квіт. 2011 р., 03:13:23

Я колись хотів розморозити заморожену курку. Зазвичай я включив духовку і, коли вона досягає 250 градусів, вимкнути її і покласти все, що ви хочете розморозити. Повернуся через годину або два пізніше, і це буде абсолютно відтанув. Тим не менш, я кинув курку, забув вимкнути вогонь вийшли протягом дня і зовсім забув про це. Я прийшов додому до кращої смаженого курчати в мене було до сього дня. Ноги були розслаблено висять від тіла шкіра була хрусткою і відмінно і це навіть не досвідчений. Сьогодні я збираюся приготувати на 250, тому що це занадто жарко, щоб готувати протягом дня протягом 2 годин при 350.

+331
Magneto 23 лист. 2016 р., 16:52:20

У деяких випадках, приготування їжі робить більш доступними калорій, і тому він може розглядатися, як зробити їх вище в калоріях.

 • Яйця містять більше калорій при варінні, бо сирі яйця містять ферменти, які заважають поглинання (вважається, що це захисний механізм від хижаків). Варити яйця дезактивує ці ферменти.
 • Рослини, в більшості випадків, зайняти більше часу, щоб витягти всі поживні речовини, ніж наша всеїдність травної системи дозволяють. У корів ЧОТИРИ шлунка, щоб повністю переварити траву! Тому що в процесі приготування розпадається на рослинній матерії, існує більш доступними після кулінарії.
+304
Mariluz Rosado 6 квіт. 2017 р., 14:07:02

Згідно цієї сайт уряду Канади, дата на ваш продукт слід читати як 15 грудня 2014 року. http://www.inspection.gc.ca/food/information-for-consumers/fact-sheets/date-labelling/eng/1332357469487/1332357545633

+256
Yicheng Wang 15 бер. 2010 р., 21:38:55

М'ясо кенгуру є об'єктом того ж рівня контролю, як мікробного тестування, іншого червоного м'яса. Це абсолютно безпечно, щоб поїсти точно так само, як і всі інші червоного м'яса. Немає паразита проблем в продукті. Єдиною умовою є той, який в рівній мірі відноситься до баранини або яловичини: це вагітні жінки, літні люди, маленькі діти і хворі люди не повинні вживати сире м'ясо з-за можливого токсоплазмозу Рік.

+207
JC Reveles 30 серп. 2018 р., 12:33:26

Чорний кардамон використовується тільки в м'ясні підливи і не може використовуватися в солодких стравах. Зелений кардамон може бути використаний в обох. Можливо, ви захочете подивитися цю сторінку на чорний кардамон:

http://www.mangalorespice.com/Products/Spices--Dry-Fruits-Spices/M-Spice/Black-Cardamom/pid-3748657.aspx

Перевірте цю сторінку для зеленого кардамону:

http://www.mangalorespice.com/Products/Spices--Dry-Fruits-Spices/M-Spice/Cardamom-Green/pid-3761071.aspx

Сподіваюся, що допомагає.

+189
IMFletcher 4 жовт. 2011 р., 21:39:47

Я готую два свіжих шинка смажиться відразу на велику юрбу. Інструкція по хвилин за фунт. Додати смажить на загальну фунтів або малюнок для одного?

+177
Omkar Ijantkar 22 груд. 2017 р., 10:14:42

Якщо ви використовуєте всі свої боби протягом тижня, напевно, не варто зберігати його в холодильнику або морозильній камері. Кавові зерна слід зберігати в прохолодному, сухому місці. Вони можуть тривати 1-3 тижні в коморі. В ідеалі, ви повинні зберігати їх у герметичному непрозорому контейнері. Вони швидко розпадаються в присутності світла, тепла або кисню.

Якщо ви хочете зберігати їх довше, то вони прослужать 3-4 місяці в морозилці.

Джерело:

http://stilltasty.com/fooditems/index/16941

+140
pemma wang 3 бер. 2019 р., 18:15:58

Глутамат натрію має смак на своїх - умами. ElendilTheTall говорить в іншому питання:

Як ви без сумніву знаєте, існує 5 основних смаків - солоний, солодкий, кислий, гіркий і розумом. Розумом-це смак солоних грибів, сиру, ковбаси, і так далі. MSG-це по суті "чистий" умами. Іншими словами, глутамат натрію є умами, що сіль-це солона і цукор солодкий. Так що якщо ви хочете додати несолодкі страви [...] він посилює їх savouriness.

Глютамат натрію покращує savoriness, тому його можна використовувати в солоних стравах в цілому.

Редагувати: наприклад, солоних продуктів, м'ясо, овочі, гриби, сири (якщо не використовується для солодких страв / десертів). Я думаю, що все, що не зосередитися на її солодкістю [*] або його ... хм ... нейтрально-Несс [**] можна розглядати як чабер.

Ви можете подивитися це питання тут на приготування їжі.ЮВ: що таке формальне визначення чабер?


[*] як фрукти подають як десерт, Мусу шоколад, печиво і т. д. Однак, я хотів би розглянути томати, карамелізований цибуля, паприка і т. д., що може бути солодким, але не "солоденькі", як чабер.
[**] млинці, "здоровий" хліб (нічого особливого), рис, ...

+37
Lyudochka 17 лип. 2018 р., 16:35:48

Я сподіваюся, що це правильне місце, щоб поставити це. І вибачте за поганий англійська. Я не знаю, чи є "вікно" за те, що у мене або "річ", або "пакет" !

Я сам визнавав енергетичний напій наркоманка! Так я думав, що я повинен купити коробки з них, щоб заощадити гроші, тому що в магазинах в моєму місті їх продають в більш високому, ніж зазвичай, ціною дистриб'ютора! (Деякі навіть продають їх у два рази реальна ціна!) Так що тепер я купив дві коробки 24packed 250мл банок (48 банок). І по ряду причин я не хочу/не можу зберігати всі банки в холодильнику, найбільш важливими з яких, не мають достатньо місця в холодильнику, щоб зберігати все це.

Я тримаю в моїй кімнаті холодно, тому що в основному мені просто подобається~! (На відміну від моєї родини! :Д) у мене немає термометра і я б сказав тобі тільки кімнатної температури. Зовнішній температурі близько 12С до -4С (опускається до 7 с і нижче, і нижче після 6 вечора, знову зростає після 8 ранку...) і я тримаю своє вікно трохи відкритим (начебто 30%) весь час...

Так от виходячи з цього пояснення, що ви могли б запропонувати? Вони втратять fizziness або якщо вони не витримують в холодильнику? ... Я впевнений, що ви зрозуміли, що я маю на увазі зараз :) якщо ні, будь ласка, скажи мені, щоб зробити себе більш ясно. Велике спасибі заздалегідь.

+29
Sebastiano 7 лист. 2011 р., 01:03:13

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil