Приготування рису на ніч?

Я хочу приготувати рис вранці, коли я прокидаюся.

Мій план полягає в тому, щоб підготувати сирого рису перед сном, додати води, встановити таймер і йти спати.

Можна залишити рис і воду в рисоварку, поки таймер УО готувати? Будуть замочування рису на ніч зробити його солоденьким?

+89
Hope Dimagiba 14 бер. 2015 р., 18:48:27
38 відповідей

Я чула, що його треба метод для тортів. Але це теж треба для печива? Торти я розумію, оскільки він повинен бути легким і пухнастим. Але печива? Як печиво цукрове, або tuiles?

+982
Tenzinolojia MidundoXrei 03 февр. '09 в 4:24

Інші відповіді врахуйте, це допомагає розтопити сир швидше і більш рівномірно. Це, воістину, одну велику користь для шинкування або натирання сиру.

Ще одним фактором є волога.

Особливо з сухими сирами, намагаючись розтопити їх з спека може легко виявитися біти, гумової та масла, так як білки заклинить і жири окремо. Вологіше сир плавиться краще, а з сухими сирами це можуть бути апроксимовані шляхом додавання рідини - хоч і дрібні клапті і більше замочування допомогти вам волога в сирому рівномірно. Плавити їх в рідину, як молоко, правда, не завжди працює так, як планувалося - рідина є занадто тонкий, щоб витримати сир, тому він чіпляється за себе, а не розповсюджується в рідину, і коли він досягає потрібної температури, вона захоплює, кущики з тієї ж гумової жирної результату.

Тануть в соусі працює краще, оскільки він має досить матеріалу в соус для сиру чіплятися, і він поширюється сир в соус і зволожує її, що дозволяє йому танути дуже красиво в соус. Результат-гладкі, не сплутані.

Коротше, чим менше шматки також працювати механічно - сир розкласти швидко і оточений соусом, замість того, щоб залишатися в сир-грудочки і кращого доступу вологи, так як він нагріває, буде, як правило, суміш в соус, а не чіплятися за себе (у вищезгаданій гумової шишки і масло).

З великими шматками, краю і поверхні піддаються соус, треба розтопити красиво. Всередині, правда, не має майже стільки ж експозиція - це можливо, якщо температура трохи на нижній стороні і помішуючи досить часто, за часом займає від тих зовнішніх краях, щоб бути розплавленим і змішання тягне їх в соус, щоб бути достатньо часу для наступного шару зволожують і нагрівають до плавлення. Це також можливо, якщо температура вище або змішувати з менш старанними, для нутрощі сир, щоб не вляпатися у соусі досить швидко, і в той час як зовнішні шари розплаву в соус правильно, всередині не вистачає впливу вологи, буде дотримуватися сам, а не соус, а в кінцевому підсумку гумової шматки і масла. Знову.

Отже, подрібнення сиру працює на декількох рівнях. Одна полягає в тому, що вона дозволяє з сиром мають дуже гарний вплив вологи, яка допоможе йому розплавитися, а не укріпити. Інший є те, що це робить його легше для сиру, щоб вхопитися за тверді в соус і розкласти, а не кучкуються тільки захоплюючи інші шматки сиру. Третій фактор полягає в тому, що подрібнений сир потрібно менше ворушити - оскільки Толік швидко танути, і через кілька підігріває грубо змішувати їх в соус. З великими порціями, помішуючи і продовжувати більше кожен з шаром сиру, який отримує оплавлених фрагменту слід ретельно перемішати соус, щоб запобігти грудкуванню сказав, і внутрішні шари, звичайно, буде повільніше нагрівати і тануть довше, ніж зовнішні (отже, більш помішуючи).

Останній фактор, зміни текстури, як сир додається (звичайно) і Толік буде легше порції поступово подмешивайте. Більш тонкий соус можна хитріше, щоб отримати сир розчиниться, і це допомагає мати менше сиру додала відразу і дуже добре розмішати, щоб збільшити витримку в соус. Так як він стає товщі, з сиру, попередньо розтопленого, це легше, щоб додати більше сиру Відразу-і вона розтане в кращу сторону (в тому числі кілька великих шматків, на даний момент). Це, звичайно, легше відокремити і на льоту регулювати кількість сиру для такого роду поступове доповнення з купами малих Толік, а не менш великі осколки.

+910
user2702772 29 вер. 2013 р., 01:05:21
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Вологи, вологи, вологи! В цьому різниця між старінням сир і сир буде погано. Сир у віці дають "засохнути" щодо кількості часу, воно витримується в той час як сир, який псується через старіння, зберігаючи її вологість.

+881
Sai Nihith 14 бер. 2014 р., 20:25:17

Я хочу спробувати деякі експерименти з молекулярної кухнею піниться, але всі рецепти, які я бачив, пов'язані з допомогою заглибного блендера, щоб створити піну. Чи можу я використовувати віночок, щоб зробити піну? Щодо мого Віта-мікс? Чи є якісь зміни мені потрібно внести в процес на основі змін у методології?

+808
marilyn david 24 лип. 2013 р., 20:18:30

Якщо ви використовуєте неправильний вид м'яса (= тендеру низька м'яса в сполучної тканини), скороварки набагато гірше. З цього м'яса, тим більше енергії йде на це (і скороварки дає йому більше за той же проміжок часу), тим гірше стає. Ви дійсно повинні підготувати його, як біфштекс або ростбіф.

Було б цікаво випробувати на правильний вид м'яса, хоча, оскільки ви хочете, щоб зламати сполучної тканини, а скороварка може бути краще.

+806
Warren McCarthy 18 квіт. 2017 р., 01:16:01

Я використовую шапочки для душу спеціально тримав для цих цілей і просто злегка змастіть всередині них. Або нормальні або тонкі, чіткі сортування ви отримуєте в готелях працюють нормально і зберігає клопоту і відходи харчової плівкою.

+797
kpic97 20 лист. 2016 р., 20:56:13

Посилання 1 у Вікіпедії посилання, патентописує процес, як це було в 1895 році. Пластівці "кукурудза та інші зернові", здається, були трохи заднім числом. Основний процес: гарячої вимочити, приготувати, рулет, паровий варити, смажити сухий. Виглядає досить нудно робити в домашній кухні, але можна з деяким зусиллям.

+779
gschaden 28 лист. 2019 р., 13:53:43

Моя тітка вийшла заміж за японця, і вона їсть моті з водоростями, соєвим соусом, сиром і свининою/куркою муліне.

Ось кілька кроків:

 1. Випікати Моті, поки він пихкає вгору, потім опустіть обох сторін з соєвим соусом.
 2. Покладіть його на верхній частині шматок водорості (для Шуші/ онігірі). Потім додати сир (я використовую нарізані сир, але краще будь-якого сиру можна використовувати).
 3. Кладемо курку зубочисткою зверху сир (будь-зубочистки будемо робити).
 4. Загорніть
+774
Raju Ahmed 6 серп. 2013 р., 09:02:59

Якщо я смажу вибір змішаних горіхів, це призведе до істотної зміни їх поживної цінності?

Також: чи є потенційні проблеми безпеки харчових продуктів з обсмажування горіхів (наприклад, воно пошкоджує масла)?

+749
Franklin Peeters 11 жовт. 2012 р., 10:12:41

Хороший метод я дізнався кілька років тому, буде готувати дно майже готове, потім киньте чайну ложку або дві води в каструлю (не надто багато, а ви не хочете зробити гумову яйця), а потім плескати кришкою на ньому. Пара буде готувати верхівки яйця красиво.

Готувати все водою. Якщо у вас достатньо жиру на сковорідці, яйце краю recrisp добре, і у вас досить хороший погляд 'більш простий' яйце.

+704
Heptic 7 січ. 2019 р., 14:21:58

Якщо я роблю горілку вершковому соусі і я розумію, що немає горілки (або недостатньо) для того щоб зробити рецепт, що б бути прийнятною заміною?

+683
Erica Sadun 30 квіт. 2017 р., 07:00:28

Це звучить так само, як моя техніка приготування, і я придумав кілька способів, щоб оговтатися від перезволоження.

Завжди лоуболл кількість води

Як ви сказали, ви завжди можете додати води пізніше. Але якщо ти не дивишся на блюдо, ви не хочете води вичерпаються і спалити.

Кукурудзяний крохмаль

Кукурудзяний крохмаль-це хороший спосіб, щоб згустити воду в щось більш зухвалий. Це мій кращий метод, якщо зайва вода насправді має смак, тому що він додає приємний чим глибше в блюдо. Зробити кукурудзяний крохмаль 'рідоти' шляхом змішування холодною водою і кукурудзяний крохмаль, потім додайте гаряче блюдо, яке досі готую. Ви хочете приготувати страву на декілька хвилин після додавання кукурудзяного крохмалю, щоб вона згущує і готувати з сирої борошна смак. Вам доведеться регулювати кількість кукурудзяного крохмалю в залежності від того, скільки води є, але небагато проходить довгий шлях, шлях більше абсорбенту, ніж борошна.

Зніміть кришку і помішувати

Це легкий шлях, але це займе деякий час, і коли-небудь ви можете приготувати страву в кашу. Це дозволяє надлишок води випаровується, і помішуючи, що допомагає небагато.

+667
user90793 26 лист. 2013 р., 08:59:08

Сліпий випічки-це дійсно тільки для випічки без начинки — вона може бути повністю або частково. Як правило, ви робите це тому, що начинку потрібно буде або запікати протягом більш короткого часу, ніж ваш кори (наприклад, пиріг) чи не на всіх (пиріг з начинкою з якоюсь заздалегідь заготовлений набір заварним кремом). Вона також може бути зроблено, щоб допомогти "набір" кіркою від начинки, що зробить її дуже сирий.

Часто ви хочете що-небудь нейтральне в раковину, щоб зберегти його від стає великою бісерні, пижиться кори. Це може бути у вигляді формального ваги пирога або просто шматок пергаментним папером і сухий квасолею вистачить.

Я поняття не маю, чому це називається сліпою випічки, але на англійській мові.ЮВ сайті-це свідомо хороше на походження слова.

+623
Google 28 вер. 2015 р., 10:32:14

Ось посилання в США харчових продуктів і медикаментів адміністрації сайту щодо полімерів. Вони зробили багато випробувань згідно документації, представленої на цій сторінці, але ви повинні відповідати специфікації до таблиці, які вони надають, щоб знати напевно.

Ще одна пропозиція, занурте сумку в дуже глибоку посудину з очищеною водою на ніч, потім перевірити воду для зміни з допомогою води тестовий набір, є різні марки, ось посилання на сайт, який дозволить вам замовити один онлайн.

+605
user180614 25 трав. 2011 р., 23:57:38

Боже мій, як докладне пояснення просте, влаштувалися, і добре вивчені наукою. Забудь про їжу. Існує величезна природного світу, в яких була вивчена науково. У Міллард реакції, хоча і помітним, як цікаве спостереження в кухні, має свої корені в хімії Як називається окислення. Це природно, але іноді повільне розкладання енергетичних сполук, таких як цукру, білки та ін окислення відбувається при всіх температурах, так як випаровування води відбувається при будь-якій температурі навколишнього повітря. Подібно до того, як вода не може бути рідкою понад 100С, деякі молекули вкрай нестійкі над іншими темпами. Те, що ми думаємо, так як температура приготування не хороші заходи точний, наукових уявлень про температурі, тому що вони, як правило, виміряти температуру певний розділ роботи, що нас цікавить (наприклад, центр стейка). Міллард реакція, як unscientificly певними, як легке печіння, що не піддаються, в тому сенсі, що ви шукаєте. Білки, cabrohydrates, і жири окислюються при всіх температурах, але швидше за ставками вище кипіння. Дивись: окуляри для жирів. На жаль.

+583
Leonardo Felipe 27 трав. 2016 р., 21:55:47

Абсолютний мінімум спецій я використовую для індійської їжі: - Насіння коріандру - Насіння кмину - Порошок чилі (і весь перець) - Чорний і білий перець.

З цього ви можете змішати багато спецій, паст для деяких розумних Каррі, masallas або кормас.

Щоб отримати більш автентичні страви вам доведеться будувати різноманітні спеції. Якщо ви не занадто часто готуєте, то спробуйте купити спеції цілі. Вони зберігають свій аромат довше, ніж мелені спеції. Якщо його зберігати в сухому, найбільш цілісні спеції може тривати роками.

+557
skassim 25 лист. 2010 р., 21:51:02

Ви можете використовувати підказки Джей дав вам, або ви могли б спробувати покласти в чіпси шоколад моделювання замість шоколадною стружкою. Моделювання шоколад-це паста, так що ці фішки не буде важко, але я чув, що він не тане, так що не було б м'якою, як розплавлений шоколад чіпси. Так це просто (світлий кукурудзяний) сиропу і шоколаду, я думаю, аромат буде чудово вафлі.

+540
glassofwotah 13 лип. 2010 р., 17:01:38

Це поєднання звичайної конвекційної печі з мікрохвильовою піччю, тому вам доведеться як гарячого повітря і мікрохвиль, приготування їжі. Так що перевагу ви отримаєте швидкий опалення салону мікрохвиль в поєднанні з потемніння поверхні від гарячого повітря; конвекція тільки і робить, що гаряче повітря готувати швидше і більш рівномірно.

+522
user60954 15 трав. 2019 р., 11:39:08

Це зовсім не проблема.

Цей стиль збереження лимоном ґрунтується на ферментації. Сіль не призначене, щоб припинити бродіння - це просто обмежує його до смачного виду. Ферментовані соління є поширеним і традиційним способом, щоб зберегти їжу, тому що сіль і кислота і процвітає смачні бактерії робить дуже несприятливе середовище для шкідливих комах.

Видобуток газу-це всього лише симптом бродіння і не проблема. Я регулярно роблю Індійський лимон розсіл, який звучить як подібний рецепт, і він виробляє якусь кількість газу. Рецепти зазвичай закликають до кришки повинні бути акуратно закриті, щоб дозволити деяким з газу, щоб уникнути - просто, щоб запобігти пляшки від вибуху.

Це не ваш типовий Каннінг. Типова консервна використовує кислоти або висока температура, щоб зупинити зростання бактерій. У тому вигляді консервного виробництва газу буде дуже поганий знак, і вам доведеться його викинути.

+478
Steve Swanberg 1 жовт. 2013 р., 14:06:36

Південно-східної азіатської кухні часто використовують риб'ячі голови або тушковані в рагу. Я пам'ятаю, що бачила рецепт тушкована голова риби. Спробуйте це: http://www.malaysianfood.net/recipes/recipefishheadcurry.htm

+475
Daak 7 груд. 2018 р., 16:01:23

Наскільки пиво йде: багато ресторанів-пивоварні запропонують семплер (або польоту) пива, який включає в себе невеликі (кілька мл) келихи з безлічі своїх сортів пива з АПІ стаут, пшеничне пиво. Ви отримаєте декілька ковтків кожен пиво за ціною півлітри (або близько того), і ви можете визначити, що вам подобається або не подобається. Крім того, іноді ресторани-пивоварні пропонуємо зразки свого пива, якщо ви запитаєте. Я пішов до місця, звідки хабанера пива, і, напевно, хотів ковтнути, перш ніж купувати півлітра. Це не завжди афішується, але варто запитати, якщо у вас цікавить щось конкретне.

Для вина: багато місць, де продають вино також пропонують дегустації з нагоди, винні заводи, як правило, дегустацій, якщо є у вашому районі. Винні магазини зазвичай мають червоний та білий доступні під час дегустацій і відповідальні дегустації може порекомендувати якусь їжу, щоб підключити його. Дегустації є відмінним способом, щоб дізнатися, яке вино вам подобається!

Для того, щоб знайти місцевий лікеро-горілчаний завод може бути складно, якщо немає жодного, де ви живете, але мені пощастило, що я знаю кілька поруч зі мною, які дегустацій за невелику плату. Один нюанс, правда, лікер може бути важко пити по деяким, не будучи змішаним з якоюсь змішувач (сік, газовані напої тощо). Так що просто майте це на увазі, коли ви потягуєте Джин, ви можете насолоджуватися їм у суміші з тоніком, навіть якщо ви не любите його по собі.

+438
josemejiasji 31 трав. 2010 р., 14:05:38

У мене є 2 великих пекан дерева у моєму саду, які забезпечують нескінченне пекан. Ось і в мене схожа проблема". І хоча пекан може залишитися смачним при зберіганні в сухому місці вони не втрачають смак з часом (~ через рік, хоча вони як і раніше добре для приготування їжі).

Загалом, що я хотів зробити з моїми горіхами пекан просто їмо їх сирими (без тостів, без солі, без цукру, просто відкрийте їх по одному і їв їх). Свіжі горіхи не потрібні ніякі доповнення, як вони на смак, коли свіжий.

Той факт, що у вас лупити їх по одному, уповільнює темп їжі, коли ви з'їли 6-7 ти досить повний і втомилися від лущення :)

Крім того, я просто принести мішок з ними працювати і дивитися, як мої колеги користуються пекан. Це насправді став схожий на "ефект кулера", де все просто висить навколо пекан, їли їх і говорили під час перерви. Це набагато краще, ніж їдять вафлі, як ми зазвичай робимо, коли пеканы не навколо.

+438
CymaTechs 24 трав. 2016 р., 11:04:36

Я спекла макаруни раніше, і це сталося. Ви можете помітити, що вони досить високі (я не хочу), але найголовніше, що відбулося в оболонку? Я спекла в 290F близько 20 хвилин (вони близько 1,5 дюйма). Я не можу сказати, чи Може середній недоделано або гребенів молодці. Здається, що інтер'єр найбільш повно в центрі.

Я думаю, що я, можливо, не здувається це правильно в macaronage і його потрібно готувати при більш низькій температурі.

Спасибі!

Macarons

Редагувати 1: я використовувала новий рецепт через шеф-кухаря Ніні і вирішити їх проблеми, які я мав. На цей раз, я звернув увагу на температуру духовки ідеям і підсмаженою їх небагато. Я дам дозрівання подбати знову пом'якшуючи їх. Я зробила шоколадні черепашки і більшість виявилося. Ті, що лунали в минулому були трохи overmixed в мішок і вийшов трохи в стилі фанк (зверху впав, зморшкуватою). Я буду чекати, щоб голосувати за кращий відповідь.

enter image description here

Правка 2: Деякі з них все-таки впала в середині, але це прийнятна сума. Тим не менш, деякі досі якась порожнеча, яка пригнічує. На кількох судових розглядів!

+424
bennington29 17 січ. 2016 р., 19:57:00

Свіже тісто для пасти повинні відчувати себе трохи липким і бути гладкою і пружною. Переконайтеся, що ваше тісто не менше 30 хвилин, перш ніж згорнути його. Використовувати пилення борошна, як ви розкатали тісто. Якщо це займає більше, ніж припудрювання, щоб зберегти його від прилипання до робочої поверхні, занадто волога. Щоб зробити його легше різати або форми, дозволяють прокатка листів висохнути на повітрі на прилавку протягом 15 хвилин, перевернути, і сушити ще 15 хвилин, потім розрізати. Пил з борошном, Коли ви ріжете, щоб зберегти зрізані краю від прилипання. Ви можете повісити і сухе повітря, але я віддаю перевагу злегка котушки (Якщо я роблю довгу локшину) або викласти (якщо короткі форми) свіжа паста на аркуші сковороді і злегка посипаний борошном. Я місце в морозилці, потім, коли замерзне, трансфер в поштову замок сумки. Паста йде прямо в киплячу воду в замороженому стані. Він вариться в 3-4 хвилини, а потім кинув у каструлю приправи.

+416
Noor Alzoubi 25 лип. 2017 р., 02:54:18

Я знайшла рецепт печива і вершків з горіхами. Перший раз я зробив їм, що вони великі, в 9х13 алюмінієву каструлю. Другий раз, я використав алюмінієву фольгу-типу пан, що ви приймаєте на обіди, і в той час як чізкейк був повністю запечені на вершині, було сире тісто на дно, створюючи видимість соус вигадки на дні. Це було дуже дивно, що він навіть не частково спекти. Це відбувається при використанні фольги-типу сковорідки? Це все, що я можу думати. За напрямами не сказати, щоб спекти брауні спочатку потім поставити чізкейк і випікайте ще...вам спекти за один раз.

+404
kupa 4 черв. 2017 р., 21:40:54

Рецепт, який я використовував, не закликають крохмаль картопляний або кукурудзяний сироп. Результатом є те, що вони злегка вологі. Я можу зробити нічого, щоб висушити їх, такі як запилення їх з кукурудзяною мукою?

Я зробив драга їх у суміші з кондитерів цукру та кукурудзяного борошна; це трохи допомогло, але я думаю, що я знайду рецепт, який має кукурудзяного крохмалю в ньому в наступний раз!

+403
Nuno Curado 31 груд. 2011 р., 03:21:38

Перше питання, яке я хотів би запитати себе, чому ви хочете, щоб ваш стейк буде 170 градусів? Температуру і "молодець" це просто довільне вимірювання і ви дійсно повинні дивитися глибше, щоб отримати найкращу відповідь. Я бачу кілька можливих відповідей на це питання.

1 - Ви турбуєтеся про те, що захворієш з-під приготовленої їжі

У цьому випадку, ви дійсно не повинні бути стурбовані стейк. Але, якщо ви все ще турбуєтеся, приготування більше ніколи не ушибает для того щоб убити більше речей. Проблема в тому, ви знайдете ваші стейки, як правило, сухий і не дуже смачний (або, може бути, дуже ароматний, якщо ви спали). Варя повільно стейк (при більш низькій температурі) допоможе зберегти стейк трохи соку при отриманні, щоб це було добре зроблено. Ви могли б хотіти перестати боятися захворіти і перейти до варіанту 2.

2 - Ви не любите стейки, які все ще демонструють незначне рожевий

Якщо це так, то, можливо, деякі експерименти потрібні. Розріжте стейк після того, як він вдарив 170 градусів. Якщо вам не подобається, залиште його трохи і знаю, що в майбутньому потрібно нехай стейк сидіти трохи довше. Якщо вам подобається, то зніми його. Через декілька разів повторювати цей процес, ви дізнаєтеся, що вам подобається. Пам'ятайте, кінцева мета-зробити стейк, приготований, як ви хочете, не досягши певної температури.

Ви дійдете до точки, що ви більше не потрібно, щоб скоротити ваші стейки, щоб перевірити їх. Ви повинні також мати на увазі, що стейки будуть готувати трохи довше, після зняття їх з вогню. Ви можете в кінцевому підсумку з трохи рожевий стейк під час цього процесу проб і помилок, просто використовувати його в якості навчального досвіду.

3 - Ви пишаєтеся тим, що здатні гриль, але ви отримали запит від одного на просмажений стейк

У цьому випадку, ви не маєте здатність виконувати експерименти з часом і цілком може бути наляканий, щоб розрізати стейк перед подачею його в якесь одне. Візьми себе в руки і будьте готові пояснити своєму другові, що ви недосвідчені і стейки і попросити допомоги, коли це робиться. Вони не можуть бути пережили самі і в кінцевому підсумку просто різати стейк, щоб побачити, де це в будь-якому випадку.

+391
Jeff V 12 трав. 2018 р., 17:10:41

З нержавіючої сталі каструлі, які ви можете виконати тест води, щоб побачити, якщо пан правильну температуру для смаження, але як ви говорите з антипригарним покриттям?

+350
Julien Leray 30 вер. 2019 р., 01:24:01

Суб'єктивно кажучи, тонкої нарізки робить те ж шинковий смак набагато краще, можливо, за рахунок збільшення його поверхні до об'єму?

Навіщо нам нарізати м'ясо тонко, а не інші?

+341
Mohamadreza 18 вер. 2012 р., 21:01:57

Іноді я готую овочі + фрукти в жаростійкий скляний посуд (Ена/ієна/Пірекс, -40-300 градусів Цельсія). Я порізала їх на дрібні шматочки (морква, картопля, пастернак, гриби, цибуля, айва, яблука, помідори, перець, цвітна капуста, брокколі), додаю трохи спецій (сіль, перець, паприку) і трохи масла, і я поставила посуд (з кришкою) у духовку на 2 години.

Все добре, виключаючи той факт, що деякі овочі/фрукти прилипає до страви стіни (не на нижній стороні) і обпектися. Змастити блюдо стін з олія не вирішить проблему.

У кого-небудь є рішення?

+309
Abdullah Alamgir 25 трав. 2014 р., 22:18:00

Я не можу отримати прямо зараз рисову локшину, але я ніколи не використовував перш, ніж яєчна локшина. Яка різниця в тому, як я повинен її готувати?

+240
Naitik Shah 24 вер. 2019 р., 04:38:53

Я зробив деякі експерименти на цю тему і я прийшов до висновку, що одним з основних смаку вистачає солодощі. Якщо ви подивитеся на цукор в половину & половину вони, як правило, нижче, щоб почати з, ніж цільне молоко. Коли ви розбавити його, щоб спробувати відповідати незбиране молоко ви в кінцевому підсумку з трохи менше цукру в кінцевому продукті, навіть якщо концентрація жирності молока-це приблизно так само, як цільне молоко.

При додаванні в деякі цукру в розведеної суміші робить смак набагато ближче до того з незбираного молока. Фактична кількість цукру залежить від типу підсолоджувача і ваш індивідуальний смак. Трохи солі також може допомогти. Це складно, щоб отримати ідеальний матч, але ви можете отримати досить близько з цією витівкою.

Зниження цукру може бути використана, якщо ви знаходитесь на низьким глікемічним дієта, замінивши розбавлені вершки, вершків, або інших високих молочного жиру інгредієнтів для інших видів молока, потім додавати в більш низький глікемічний індекс, підсолоджувачі.

+228
Charlett 21 лип. 2010 р., 03:36:52

Я люблю пряне різотто з гарбузом. Я беру базовий горіха сквош рецепт різотто замінити гарбузом і додати імбир. Я пекла моя Гарбузик в 1 дюйм кубів з розмарином, кардамоном, сіллю і перцем. Якщо я просто готую для моєї дружини і я на відміну від приготування їжі з дітьми на увазі, я додаю чилі для різотто, він ріже закуски з гарбуза.

редагувати: ви могли б залишити кардамон, мені просто дуже подобається смак, так що це скоріше особистий вибір.

+210
user8602038 17 лист. 2011 р., 03:09:03

Що приблизно на півдорозі через процес випічки, візьміть ложку і злегка натисніть на центр, так що він завалиться.

+201
Anand Mishra 22 бер. 2011 р., 18:48:28
 • Всі оцінюються за тією ж шкалою (з такими ж написами)?

Немає. Градація є специфічним для кожного виду фруктів або овочів, а часто і класифікації може бути різним в залежності від форми продукту (свіжі і консервовані та заморожені і сік і направляється для подальшої обробки і т. д.).

Крім того, різної номенклатури використовується для різних продуктів: деякі використовують "клас А" Клас B" і т. д. Деякі використовують "номер 1" "номер 2" і т. д. Число класів може змінюватися. А деякі використовують іншу номенклатуру як "модний клас" або "комерційний клас", які самі по собі або в поєднанні з цифровою системою/лист клас.

 • І всі продукти оцінюються, так що, наприклад, я можу піти в магазин і з'ясувати, що клас їх запас даного фрукта є?

Класифікації є добровільним, і він зазвичай коштує виробникам зробити це. Якщо є скарги на якість, багато вітчизняні виробники не заморочуються, особливо якщо вони продають на місцевому ринку або щось. Для маркетингових угод, вони часто хоч і потрібно. І міжнародних перевезень повинні бути оцінені, але, як правило, перевіряється тільки невеликі зразки з даної відвантаження.

 • Які характеристики сорту, як правило, залежить, і які характеристики вони ігнорують?

Ви дійсно можете тільки сказати, прочитавши окремі політики оцінки для конкретних продуктів (є рекомендації для більш ніж 100 різних типів/видів фруктів і овочів). Керівні принципи для фруктів тут і овочі тут. Також зверніть увагу, що це тільки національні керівні принципи Міністерства сільського господарства США. Держави і регіональні ринки також можуть встановлювати власні політики оцінювання, тому "середній" помідори продають в державний фермерський ринок може бути таким же, як "X-великий" томатний за шкалою класифікації міністерства сільського господарства США.

Але в цілому, сортуючи часто охоплює такі речі, як:

 • Розмір (іноді із зазначенням різних розмірів марок або мінімальний розмір для вбудовування)
 • Зовнішній вигляд (колір, форма, "доросла" достатньо для забезпечення правильного дозрівання якщо не дозріють вже, правильної обрізки, Якщо це застосовно, сторонні предмети, такі як стебла на дрібні фрукти і т. д.)
 • Текстуру (твердість, гладкість, загальне "дозріли" характеристики і т. д.)
 • Дефектів (плям, забруднень, гнилі, псування, пошкодження шкідниками/хворобами, пошкодження від сонця/жари або холоду, сторонніх матеріалів і т. д.)
 • Допуски (допустимі рівні відхилення у вищезазначених характеристиках або відсоток зразків, допускається невідповідність у різними характеристиками)

Характеристики, як правило, не покриваються класифікації:

 • Аромат/смак
 • Інтер'єр виробляє (так як сортувати, як правило, орієнтований на зовнішній огляд, якщо є підозри невидимих гниль, хвороби і т. д.)
 • Упаковка (за деякими Примітка упаковки, що могло б завдати шкоди виробництву)
+195
n81 4 лют. 2017 р., 13:31:23

Лохина-це ягода рослини Vaccinum (чорничний кущ). Ягоди завбільшки з горошину, кругла, і зазвичай темно-синій або в колір індиго. Використовуйте цей тег для питань про вибір, ідентифікації, зберігання, приготування, заміни або приготування з чорницею як зірка інгредієнт. Питання про страви, які включають чорницю, але не орієнтовані на чорницю, не повинні використовувати цей тег.

+124
Ifkooo 12 бер. 2018 р., 04:11:22

Я намагаюся Америки тест кухня твік не-хліб місити. Відео сегмент на сайті конфлікти з доданими написаний рецепт (вибачте, paywalled). На відео чітко говорить Розігрійте духовку і жаровню, перед тим як зісковзнути тісто в гарячу каструлю і випічки. Письмовий рецепт каже, щоб другий підйом відбудеться в чавунець і поставити в холодну духовку, потім увімкніть духовку до 425F (218C). В інших місцях на сайті кажуть, що письмова інформація зберігається до-до-дати і заміняє собою будь-який сегмент відео, але як не дивно, це не вирішує конфлікт в цьому рецепті. Я подзвоню АТК вранці за роз'яснення, але у кого-небудь є будь-який досвід, який міг би пролити світло на цю тему? Як правило, слід чавунець для не-хліб місити підігрівається? Чи є сенс починати пекти хліб в холодну духовку?

+89
Yike Lu 19 лист. 2017 р., 21:01:23

Справжній еспресо вимагає спеціального обладнання для генерації пари і використовувати свій тиск, щоб змусити воду через кавову гущу. Якщо ви питаєте, чи можете ви зробити еспресо строго з обладнанням у вас вже перераховані, відповіді немає.

Ще не доходячи купівля кавоварка еспресо для вашого офісу, там може бути варіант:

Оскільки у вас є чайник у вашому офісі, ви повинні мати джерело тепла деякого типу, якщо ти мав на увазі електричний чайник. Навіть якщо у вас є тільки електричний чайник, тепер, ви завжди можете купити маленьку електроплитку.

Це дозволить вам керувати МОКа горщик, який виробляє каву більше схожий на каву, ніж стандартні кавники, як він генерує пар тиском всередині (хоча не так сильно, як еспресо-машина):

Moka pot

Очевидно, електричний МОКа горщики також доступні (такі як цей), які можуть бути придатні для вашого офісу і не вимагає окремого джерела тепла, хоча я не можу говорити на їх якість і надійність.

Звичайно, в залежності від того, що ви розумієте під латте, вам також може знадобитися парного молока, яке я не впевнений, як ви хотіли зробити без еспресо-машини.

+82
Yavar 4 черв. 2014 р., 02:34:38

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil