Хімічно, що відбувається, коли ти зопалу яйце?

Хімічно кажучи, що відбувається, коли ти зопалу яйце? Чому він не просто викликають яйця, щоб зміцнити або сутичка?

+72
tshilidzi ramudzuli 10 лют. 2013 р., 04:40:40
33 відповідей

Найшвидший спосіб позбутися від залишків вина думати про нього, як ароматизовані води. У багатьох, якщо не більшість рецептів, які вимагають для води, особливо плита рецепти, як соуси і рагу - ви можете просто замінити вино на воду або бульйон, що рецепт зазвичай вимагає.

Ми насправді був подібний питання недавно: в які рецепти чи можуть мені замінити шток для води? і я рекомендую вам поглянути на те, як багато є пунктів в рівній мірі застосовні і до вина. Напевно, кращий підсумовування в bikeboy389 відповідь:

Я вважаю акцій, щоб бути просто ще одна ароматна рідина (завдяки Елтон Браун), щоб бути корисною в обмін на інші, як вино, і т. д. Ви повинні усвідомлювати желатину аспект і пам'ятаючи про те, що деякі заміни будуть більш успішними, ніж інші, смак-мудрий, але завжди варто задуматися, якщо акції можуть бути гарною заміною для будь-якої іншої ароматної рідини.

Просто замінити терміни "склад" і "вино", і ви добре йти. Хоча вино не містить желатин, ви насправді не потрібно враховувати желатин аспект при заміні вина на складі, оскільки у вас може бути протилежна проблема, якщо рідина повинна загуснути.

Так само в наявності, я також не рекомендую використовувати вино у все, що ви плануєте зберігати в холодильнику або заморозити на тривалий термін, з іншої причини, очевидно, - адже він може піти кисло з плином часу. Тому намагайтеся використовувати його тільки у рецептах, які будуть використовуватися в найближчому майбутньому.

Крім того, просто експерименту; всякий раз, коли ви робите солоні рецепт, який вимагає води або бульйону, спробуйте використовувати трохи вина. Ви будете здивовані, скільки символів він може додати в іншому випадку прості страви. Деякі приклади місць, де ви можете замінити будь-який інший рідини з вином:

 • Рис або різотто
 • Супи і соуси
 • Видалення глазурі каструлю (на каструлі соус)
 • Заправки для салатів (це особливо добре використовувати для квашені вина)
 • Маринади
 • Браконьєрство рідини (яйця, курка і т. д.)

Там дійсно немає правил, і будь-який раз, коли ви опинитеся кидаючи звичайну воду в каструлю або миску, ви повинні мати на увазі, що ви потенційно втрачає можливість, щоб додати аромат (який хороше вино додасть багато).

+970
dkazaz 03 февр. '09 в 4:24

Я почав тримати мої на вікі. Документи Google, ймовірно, буде відмінною альтернативою для тих, хто не хоче десь налаштувати сервер.

+946
AbrahamSustaita 12 лип. 2014 р., 02:55:44
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Похідну піч. Банки стерні в спортивному магазині-дешеві. Або гриль, але це займе деякий час.

Пам'ятати треба тільки довести її до кипіння або дуже жарко, то нехай це сидіти на деякий час.

+905
GotYaNumba 10 квіт. 2012 р., 18:35:10

Жорсткою щіткою і викладених у яскравому сонці це все, що я відчував необхідність зробити з моїм.

 • Зазвичай я просто використовувати будь-які додаткові муки.
 • Якщо у мене є тісто, яке прилипає (як минулої ночі, коли я не достатньо борошна), тоді я просто беру жорстку щітку і отримати всі біти.
 • Якщо вони трохи вологі, просушіть їх рушником, а потім в теплій печі.
 • Якщо я думаю, що там було достатньо вологи, щоб бути стурбовані чимось росте, я його у яскраве сонце (або мого ящика УФ-опромінення). Сильний СФ є хорошим інгібітором для цього.
+887
RD KHAN 1 лют. 2013 р., 02:10:58

Як правильно (або краще) масло використовувати для фондю?

+877
Nilam Dhatrak 15 груд. 2014 р., 08:09:59

Мені дуже подобається ваша ідея, і зробити деякі експерименти наступного разу я зможу.

У будь-якому випадку, кунжутна олія є занадто інтенсивний смак, і занадто дорого, щоб використовувати в якості олійною бази для цього. Додайте небагато, для смаку, звичайно, але головне масло повинне бути одного з нейтральних "жовтий" масла. Ріпаку/сої/арахісу/кукурудза/і т. д.

Коріандр (кінза), безумовно, листові бази, але я думаю, ви повинні додати деякі листя кафрського лайма теж, так як вони є частиною відмінною тайським колоритом.

Також, якщо ви можете отримати калган, використовувати, що замість імбиру, так як він схожий аромат, але більш автентична тайська кухня.

Я хотів би використовувати смажений арахіс замість кедрових горіхів, але тільки близько 2/3 суми, так як їх аромат сильніше.

Останнє, що б сік лайма, хоча ви не повинні додати, що до вашого приправа, а швидше додайте його окремо при використанні приправи. Додавши його до основного банку буде викликати все більш швидко зіпсувати, якщо я не помиляюся.

+876
user1373927 20 лют. 2011 р., 19:03:12

Ми їмо багато солодкого перцю, але діти (як і багато дітей) не люблю гіркий шкури. Тому, коли я готую з ними, я зазвичай намагаюся і шкіру.

Після багато проб і помилок, я знайшла оптимальний спосіб-це покласти перець, сирі і цілий, в духовку і запікайте їх до тих пір, поки шкури бульбашок. Потім занурити їх у холодну воду і тягніть шкіру пальцями.

Однак, незважаючи на це, здається, найкращий спосіб, це навряд чи надійно. Він як і раніше здається дуже складно судити, коли перці готові шкіри. Зробити їх занадто рано, і шкіра все ще застрягла в плоті. Але якщо ви залишите його занадто довго, шкіру, здається, майже зварити плоті, з тим же результатом.

Ви можете купити банки ідеальне, готовий шкіркою печений перець. Тому очевидно, що можна зробити з високим ступенем точності. На які ознаки потрібно шукати, щоб сказати мені, коли смаження перець готовий до шкіри?

+874
Dragan 13 груд. 2015 р., 20:46:07

Просто як прелюдія, я чув, що вони називають величезну кількість термінів: "один офіціанта", консервооткрыватель вина, штопор поєднання... далі і далі. Я збираюся назвати це вино ключ нижче, просто тому що так я вперше почув це описано.

Я завжди знаходив, навісні версії, буде набагато простіше використовувати, і вони допоможуть з закругленими вершинами, як ви тут описуєте. Це насправді досить легко показати, чому.

Ось як відкрити пляшку з "цілісної" винний ключ:

single-piece

Зверніть увагу, як важіль контактує з губ пляшки під кутом? Для більшості пляшок, це не велика проблема, але якщо губи значно округлені, важіль не зможе "зловити" правильно і зісковзнути при спробі витягти пробку. Іноді ви можете вручну провести її на місце (як цей хлопець робить), але це складно в кращому випадку.

Це менш важливе питання з відкидною ключі вина, тому що шарнір дозволяє натисніть на перший важіль у кут ближче до 90 градусів:

double-hinged

Що допомагає важеля перебування, встановлений в той час як ви потягніть вгору ручку, щоб частково витягти пробку, і після того як ви зробили все це є, як правило, набагато менший опір.

Навісний варіант просто простіше у використанні - тому що важелі коротше, реальний штопор може бути розміщений ближче до них. Вся вина ключ-це дійсно лише другосортним важіль, і це потрібно перемістити вантаж ближче до точки опори, що підвищує ефективність обробки руху.

Для чого це коштує, майже всі професійні офіціанти і сомельє я знаю пронесли і використовували подвійні розсувні вино ключі (більшість барменів теж, але в місцях, які служать, насамперед, пива і де є мало використання для штопора, багато вибирають більш прості, плоске адвокатське стан , а). Є тільки пара винятків, і майже всі з них штопор подарунок і використовується більше для сентиментальну цінність, ніж гранична практичність.

Насправді, переважна кількість цих людей конкретно цієї моделі, яка є простий, недорогий і дуже міцний. Я сам як мінімум два з них (ймовірно, трьох) плаваючи навколо будинку; принаймні один з них є протягом 15 років, і показує мало ознак зносу навіть після використання протягом багатьох років робота офіціантом і барменом. Я не можу пригадати жоден інший інструмент сервіс, який я рекомендую так високо.

+867
Syed Ahmar Ali 17 бер. 2013 р., 11:42:14

По-перше, цілком можливо, що вам не потрібно, щоб сезон вафельної сковороді, тому що це попередньо витриманої. Більшість нових чавуну ви купуєте сьогодні від великих господарських магазинах нам приходить таким чином. Це може бути емальований та/або антипригарним чавун, в якому випадку те ж саме відноситься.

Якщо це попередньо не заправляють, ви безумовно хочете сезон. Вафельниці, як відомо, дуже липкий. Я пропоную вам поглянути на останні науки навколо приправа чавун; могли б також зробити це правильно якщо ви збираєтеся зробити це на всіх.

Виходячи з особистого досвіду, використовуючи громадянської війни чавунна епохи вафельниця (так, дійсно), вам також знадобиться, щоб змастити сковороду з великою кількістю масла кожен раз ви його використовуєте. Я пропоную тримати мискою, повної розм'якшене вершкове масло і пензлик поруч з залізом при виготовленні вафель.

Немає приправи на будь-чавун має коли-небудь "Гамма"; якщо це робить, це означає, що він був неправильно витриманими. Враховуючи, що деякі веб-сторінки я знаходжу рекомендуємо приправою з вершкового масла, я можу здогадатися, що сталося з тими людьми.

+863
philipDS 3 черв. 2012 р., 19:08:05

Ямбон де Париж (Париж Хем) повільний вареної шинки. Повільного приготування їжі означає, що він зберігає великий відсоток вологи і вбирає в себе аромати продуктів, з якими його готують.

Ямбон Байон являє собою суху, солону або копчену шинку, які можуть або не можуть бути у подальшому вилікувати в червоному вині і отримав свою назву від регіону, в якому воно бере свій початок.

Як іноді позначають як французький Ямбон шинкою. У французькому стилі з шинкою, ймовірно, вказують на використання одного чи двох методів для отримання кінцевого результату. Але як Elendilthetall зазначили, що це просто маркетинговий говорити для наслідування.

+845
william davison 2 серп. 2012 р., 11:01:26

Я новачок в кулінарії і я планував зробити рецепт я побачила по телевізору з пастою. Один інгредієнт-базилік. Шеф-повар на шоу радять завжди використовувати свіжі трави; він використовував свого роду Василик з великими листям, здається, це називається базилік.

Я намагався знайти один тих видів, але вони ростуть тільки у весняний час. Взимку у нас є інший вид з більш дрібними листками, це друга зліва направо на картинці.

vasilikos

Чи є якась різниця? Я повинен використовувати це або пропустити це і використовувати сухий базилік?

Пенне з прошутто і моцарелою:

 300 гр. пенсів
 10 помідорів черрі
 100 гр. свіжа моцарелла
 1 цибулина
 листя базиліка
 10 скибочок прошутто
 оливкова олія
 Сіль і перець
+831
Stenapan 30 серп. 2017 р., 09:05:28

Вони обов'язково повинні бути добре, принаймні тиждень при зберіганні в розсолі.

+778
Manjunath P 24 лип. 2014 р., 13:38:47

Як зазначено вище, Кейки-це те, що ви можете очікувати без жиру. Зазвичай пряники-типу рецепти.

Єдина альтернатива, яку я бачу другий випічки тонких печиво при зниженій темп, щоб отримати з тендітною хрусткої скоринки. Прагнучи до біскотті текстури, але без жиру, не точно.

Супер щільні жувальні представляється можливим, так як квадрати (лист печених вирізати після)за рахунок зменшення рідини, але ви хочете, щоб печиво...

+777
JordanBlt 1 серп. 2013 р., 07:04:02

Я хотіла купити велику каструлю для консервування томатний соус і вміти використовувати ту ж каструлю для двох цілей пивоваріння. Я розглядаю оновлення міжнародних нержавіюча 40 шт. каструлю. Він був укладений алюмінієве підставу з нержавіючої потовщення, щоб зробити соус менш імовірно, щоб дотримуватися. Схоже це розумне рішення? Я також хотів би використовувати горщик, щоб зробити запаси м'яса або овочів, які я заморожую вперед в частини для подальшого використання.

+734
LinuxIsTheAnswer 20 черв. 2015 р., 04:13:58

Я думаю, що ви вже пробували рецепти з відповідної кількості xanthum гумки та крохмалю... ви робите якісь заміни або виключення інгредієнтів?

Замін дійсно змінити гру значно, навіть мимовільної замін, таких як борошно крохмаль проти солодкої рисової муки проти білої рисового борошна, картопля. Підставляючи альтернативний борошно безпосередньо на пшеничне борошно в ГФ рецепти не будуть працювати (якщо ви не знайдете ГФ суміш борошна, яка визначає так - за хлібом, я не).

І коли я почав ГФ випічки я опустив деякі невелика кількість інгредієнтів, так як я не хочу, щоб піти і купити цілу пачку/пляшку чого-небудь, щоб просто використовувати кілька грамів. Виявляється, деякі з цих маленькі речі були абсолютно необхідні. Не економте на них. Крім того, при використанні дріжджів, можна взяти трохи і доказ його , щоб переконатися, що це не підробка.

Спробуйте знайти конкретно клейковини рецепт хліба з безліччю позитивних відгуків, так що ви впевнені, що це не рецепт, це питання.

Особисто моєї першої правильної спроби без сабів або упущення при виготовленні хліба (мій перший ГФ хліба, і першу булку постійно, тому вона повинна бути бездоганною для мене) був з цим рецептом і він виріс добре, на мій превеликий полегшенню і радості. Може бути, дати йому спробувати, і коли у тебе ростуть трохи вниз, працювати на інші рецепти звідти?

Якщо вони не працюють, навіть якщо ви їх у Т, може бути температура ваша проблема - вода дуже холодною або гарячою для дріжджів? Ви залишаєте хліб в холодному місці? У мене є класна кухня, тому коли моя піч попереднього нагрівання, а збільшення I місце в буханця над плитою, щоб піднятися, як він надходить атмосферне тепло від нагрітої печі.

+647
luis314 18 лют. 2019 р., 09:01:40

Я б обернути м'ясо і тримати його теплим. В іншому разі її, ймовірно, висушити в духовці на 7 годин, навіть на слабкому вогні.

+601
user162657 6 квіт. 2015 р., 12:49:44

Коли я заправити фарш з індички або курки для тако або Слоппи Джо, я хочу, щоб шматки м'яса повинні бути менше і більше нагадує фарш, який легко розпадається. Але земля індичкою або куркою, як правило, утворюють грудки і не збивається в однорідну текстуру. У кого-небудь є які-небудь пропозиції для отримання невеликих і навіть шматки фаршу індички або курки?

+594
GSCX Jfert 15 лист. 2019 р., 16:24:49

Я можу помилятися, але мені здається, що після випікання печиво з шоколадною крихтою, з шоколадною стружкою ще розтанув; або, принаймні, набагато м'якше, ніж раніше ви печете печиво.

Цілком логічно, що чіпи плавляться, коли вони знаходяться в духовці, і навіть через півгодини. Але чому вони все-таки м'якше післязавтра? Яке пояснення позаду цього? Це як якщо б точка плавлення зменшився.

Чи мені ввижається?

+592
kirkpabk 26 лип. 2016 р., 07:02:02

конюшина Сонома не відповідала мені:"наш Баттерс не додали культур. Додавання молочної кислоти (яка сама є продуктом бродіння) імітує зброджених смаків, що робить культивування. Так це вже ближче до кисло-вершкове масло за смаком (На відміну від солодких вершків, вершкового масла), але не є справжнім 'кисло-вершкове масло." хоча вони не вирішувати "культура дистилят" інгредієнт, який знаходиться на етикетці, щоб просто припустити, що це не робить його культурніше.
не дивно, що мені сподобалося kerrygold несолодкого вершкового масла, загорнуті в золоту фольгу! єдиний його інгредієнт-це "культурний пастеризованих вершків".

+575
Andreas T 9 січ. 2015 р., 00:35:32

Якщо ваш рецепт і мета молочними терпимо, то молока буде найкращим способом. Якщо це не так, і розбавлення-це не варіант, я рекомендую додати солодкий або кислий (або обидва) компонента для овочевого супу.

приклади тримати всі овочі і молочних продуктів: Солодкий - попередньо обсмажених моркви і мускатної гарбуза (я вважаю, обсмажування посилює солодкість) Кислотно - Пан смажені помідори черрі, поки вони не лопнули трохи (ммммм, в світле масло, з, можливо, трохи білого вина і цибулі-шалот :) ).

+534
NoLifeIsPower 17 квіт. 2011 р., 14:56:20
Питань про плоті тварини (особливо ссавців) використовують у їжу.
+533
Jurgens 15 черв. 2010 р., 00:16:53

Як колишній кухар можу сказати, що багато людей, з якими я працював , воліють ножі Victorinox на роботі, тому що:

 • Нековзний НФС перераховані і затверджені ручки великий плюс
 • Вони легко заточуються і тримають крайку добре
 • Вони добре працюють у складних, комерційних додатків
 • Вони не стоять ціле стан на заміну, коли хтось постійно бере' один, або використовує свій ніж, щоб зробити те, що вони воліли б не використовувати свої робити (це частіше, ніж має бути)

Я володів багато обох видів, і, чесно кажучи, я використовую тільки дорогі ножі будинку.

Є більш практичні причини, щоб піти з менш дорогий бренд, який має дуже позитивний відгук середній за дуже дорогий бренд, але це ваш вибір і ваші гроші :)

Я особисто економити великі гроші за старовинні ножі, які виросли в ціні незмінно протягом багатьох років, особливо враховуючи те, як масового виробництва виключає можливого рідкість. Так що якщо ви хочете йти дорого і він останній, як реліквію, ходять дуже рідко.

В іншому випадку, в будинку ножі з будь ланцюга поставок кооперативний магазин великий, і багато функція ніж Victorinox. Звичайно, я люблю використовувати Шун, але мій 10" Мерсер кулінарні гьюто має хороший край, і смола / сантопрен ручка робить мене набагато більш впевнено з рибою.

Це трохи менше, правда з порушенням ножі (або Деба), або ті, які розроблені, щоб взяти зловживання, ви можете в кінцевому підсумку в кінцевому рахунку замінюючи дешеві леза так часто, що ви в кінцевому підсумку витрати ж все одно. Але це вже зовсім інша ситуація, і варто різне розгляд.

+477
Mike Di 31 січ. 2019 р., 14:36:36

Те, що ви називаєте "сучасний класний бокс для пікніка", я вважаю, також відомий як "охолоджувач" в інших частинах світу. Це, як правило, добре утеплені, найчастіше пластиковий контейнер. Він може бути жорстким каркасом або виготовлений з м'якого матеріалу. Контейнер та ізоляції призначений для підтримки постійної температури. Так, холодні речі залишаються холодніше довше, але і гарячим все залишається тепліше довше. Це той же принцип в ізольованому напій контейнер (термос є загальним брендом). Також На грати у вашому питанні-це явище називається "перенести кулінарія". Їжа зберігає тепло і продовжує готувати навіть після того, як він віддаляється від спеки. Зазвичай не проблема з рагу, яке повільно остигає, коли ви закінчите приготування. Проте, коли ви робите вашу тушонку у кулер, досить скоро після того, як він віддаляється від спеки, він займе набагато більше часу, щоб охолодити. Перенести приготування їжі буде впливати на кінцевий продукт.

+474
cloud 7 жовт. 2018 р., 04:38:45

При перегляді для кухонних інструментів, я знайшов металеву мило. Його мета полягає в тому, щоб видалити (їжа) запах від ваших рук. Тутіз дешеві ($2.55) приклад.

metal "soap" from DealExtreme

Я не знайомий з цим. У кого-небудь є досвід з ним? Чи це дійсно працює? Якщо так, то як? Чи існують запахи, які він знімає краще/гірше?

І це тривати вічно (це може, звичайно, залежатиме від марки і моделі) ?

+470
Tomas Creemers 3 квіт. 2014 р., 16:11:24

Хотілося б продати парою черешкового очки, але не знаю як їх назвати. Вони досить великі (7.5" високий, і чаші становить 5,75" в ширину) і сказати "0.5 драла" на них, але немає іншого творця Марк. Вони здаються занадто великими, щоб називатися Маргарита келихи або склянки для коктейлів, але я не можу знайти будь-яке інше відповідна назва для них. Я не можу розмістити їх фото. Якщо хтось знає як вони називаються, я щиро ціную це!

Спасибі!!

+419
Coolwater 5 квіт. 2013 р., 05:58:10

Я думаю, ви можете просто розплавити сир. Вам потрібно:

 • миску.
 • сир. (розпатлане краще.)
 • мікрохвильова піч. (дух.)
 • виделкою.

Покладіть тертий сир в миску. Це залежить від часу ви помістіть в мікрохвильову піч на.. По-перше зробимо-ка, якщо він не розтанув, зробити 2 хвилини. Якщо це не допомогло, потім поставив його на 3 хвилини. Взяти сир з мікрохвильової печі і вилки. Перемішати його. Там можуть бути якісь заслинені речі там. Викинути все це. Так що тут я йти! Ви можете додати молоко, я думаю, він робить його менш густим.

+262
LordyLordy 5 січ. 2016 р., 13:02:39

Там не повинні бути які-небудь зміни у воді, так як речі, які ви додаєте вже гидратированная, і не приймаючи в будь воді. Дійсно, було б можливо, що деякі овочі можуть навіть дати води.

Я був би більш схильний чи дивитеся ви точне вимірювання кожен раз, коли ви використовуєте рисоварку (просто питаю) І потім, якщо це так, то ваша рисоварка узгоджується. У мене була недорога рисоварка, яка мені сподобалася за зручність, але це несумісно на вимикання, так що результати виявилися дуже різноманітні, добре для мене, але не тоді, коли я служив іншим людям.

Єдина інша річ, щоб розглянути, що багато рисоварки працюють за принципом температури...якщо температура починає підніматися (тобто вода вбирається) плита вимикається. Якщо інгредієнти, які ви додаєте, є підвищення температури кипіння (як багато солі, скажімо), то цілком можливо, що плита вимикається раніше, ніж рис звариться, а потім вода вбирається і випаровується, а рис вариться далі.

Я б звернув дуже пильну увагу на вимірювання (рису і води) на найближчі пару серій і подивитися, якщо це вирішує проблему.

+256
Brook Jordan 6 жовт. 2011 р., 14:50:55

Я робила японський рамен рецепт супу, який залучені приготування нарізані сирі курячі стегна в суп за кілька хвилин. Лише після додавання курки в суп, глобули жиру почали з'являтися на поверхні.

Як дуже початківець кулінар мені цікаво, що відбувається в процесі кипіння курячі стегна (яких було багато жирових відкладень), і якщо цей жирність додає особливого смаку страві?

+221
Greg Wilbur 4 лип. 2012 р., 05:33:48

В залежності від того, який запас горщик або горщик супу, який ви збираєтеся використовувати, ви можете просто коричневий кістки справа в нижній частині горщика. Я не думаю, що моя мама коли-небудь покласти кістки в духовці Для приготування супу.

Налийте трохи олії в нижній частині бака і коричневий кістки, як ви б припущенної м'ясом на середньому вогні. Коли ви отримали потрібні Браунінг зробив, просто вилити у воду ви будете використовувати, щоб зробити запас і варити кістки в воді, як ви зазвичай робите.

+178
Aleck 10 серп. 2012 р., 15:56:48

Чому саме рекомендується зберігати масло подалі від сонячного світла? Як сонячне світло прискорює псування?

+164
Tim van de Kerkhof 28 трав. 2014 р., 10:35:21

Що означає рідка глюкоза зробити зефір?

Хто-небудь замінити рідку глюкозу з золотою сироп або будь-який інший сироп з цього питання?

Які наслідки використання альтернатив для зефірки?

Я бачу, що багато американські рецепти кукурудзяний сироп готовий варіант, але це не широко доступні в Великобританії.

+93
rick hernandez 2 лют. 2019 р., 05:11:46

У нью-йоркському стилі чізкейк, зроблений відомим Лінді і делікатеси молодший, спирається на вершки, вершковий сир, яйця і жовтки, щоб додати багатство і однорідної консистенції. Також званий єврейський стилі, він випікається у спеціальній 5 - до 6-дюймів springform готують у багатьох ресторанах. Деякі рецепти використовують сир і лимон для різних текстурою і смаком або додати шоколадний або полуничний до основного рецептом.

Нью-Йорк стиль чізкейк: сир суміші, крем, запечений без водяній бані і унікальні, тому що випічки починається при високій температурі (це швидко опустили вниз) виробляти багатий інтер'єр і світло-коричневий зовнішній вигляд. У Нью-Йорк чізкейк-це високі, щільні, і фірма.

або дивіться посилання : http://www.crumblycookie.net/2010/09/12/cheesecake-comparison/

+24
Rutger Huijsmans 22 лист. 2010 р., 07:24:26

Техніка, яка працює для деяких вм'ятин автомобіля є застосування сухого льоду в варп, і це може привести до досить звуженням від холоду видалити варп. Я думаю, що це низька ймовірність успіху...але це може бути досить дешевим, щоб спробувати.

По-друге, ви можете проконсультуватися у місцевого коваля (так-так, вони все ще там), хто має обладнання для нагрівання металу, де він може 'розплющити' це для вас. Я підозрюю, що це буде коштувати дорожче, ніж замінити його.

+21
HRCMrPink 9 серп. 2019 р., 23:45:03

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil