Є перевага для відпочинку (банан) хліб тісто?

Я роблю кілька різних видів хліба (яблуко, банан і т. д.). Всі вони мають деякі спільні риси, що включає в себе, що вони починають життя як тісто, не вимагають дріжджі, харчову соду і гарячу воду робить), і використати звичайний (глютен) борошна.

Що я не можу цілком з'ясувати, чи відпочиває хліб буде мати ніякого впливу на нього. Я знаю (з інших джерел, у тому числі і це питання , що глютен викликає у багатьох борошняних страв (як млинці) Гаммі.

Але це відноситься до хліба? Чи є суттєва різниця, якщо я насправді інше тісто перед випічкою?

Якщо це важливо, я змішую агресивно міксер KitchenAid (так що я очікував там бути багато клейковини).

+630
Gopi Krishnan 26 січ. 2014 р., 06:40:09
31 відповідей

Гасіння є акт приготування їжі щось в рідину (вологий і сухий жар), як мультиварка, зовсім. Що пом'якшують м'ясо, правда (див. тут). А гасіння-це технічна форма розм'якшення, я думаю, більшість людей думають про товчіння/кислотний тип маринад для розм'якшення.

Так що поки ти не помилився (насправді, ти 100% правильне визначення Мудрого), це більше ідея розм'якшення, що в питанні тут, я думаю. Люди майже завжди говорять, що гасіння у вашому випадку, не відбиваючи, щоб бути більш конкретним, і зверніться до тендеризации в якості окремого кроку від власне "кулінарія" (застосування тепла на харчування) процес.

+905
enlightnd 03 февр. '09 в 4:24

Пророщування і зеленіючої дві практично непов'язані речі.

Пророщування значить бульба намагається сформувати коріння і вирости в нову рослину. Це може бути викликано світлом, але ще більш тепло і "внутрішній годинник" з картоплі. Ось чому ви повинні зберігати картоплю в прохолодному місці, в ідеалі близько 10С / 50р.
І так, паростки містять соланін, але поки вони не зжерли і проростання істотно не підвищують вміст соланіну, пророщування такою не є критичним.
(Причина садівників заохочувати проростання в світло є той факт, що паростки залишаються коротше, менш ламкими і деякі навіть зростають перші крихітні листочки).

Озеленення, з іншого боку, відбувається всякий раз, коли бульба знаходиться на світлі - навіть в тих, що ростуть трохи частково над поверхнею грунту, що означає, що ви можете навіть урожай зеленої картоплі, хоча зазвичай вони не продаються у магазинах. Ця екологізація корелює з локально більш високі рівні соланіну, в glycoalcaloide знайшли в члени паслін сімейства й правило, щоб відрізати зелені частини. Щоб запобігти позеленіння ви повинні зберігати картоплю в темному місці.

Таким чином, хоча обидва ефекти можуть відбутися разом, проростання не означає автоматично, озеленення.

Якщо придивитися, можна побачити зелений відтінок, що вимагає видалення, наприклад, тут:

enter image description here
Джерело

На насправді темно-фіолетових сортів, це може бути важко impossble прозрівати. У цих випадках, трохи знань про розподіл соланіну в зеленій картоплі допомагає: найвища концентрація знаходиться в зелених частинах шкіри і безпосередньо (в одному або двох мм) нижче. Так що якщо ви підозрюєте, що вплив УФ-променів, лущення цей картоплю повинен приносити вам легко на безпечній території - зниження вміст соланіну збільшується до 80%.

І нарешті, відзначимо, що соланін-це досить слабкий отрута. Джерел трохи відрізнятися, але як правило, ви знайдете дозах 2-5 мг/кг маси тіла протягом токсичні симптоми. Сучасний картопля містить близько 7 мг/кг і безпосередньо під шкірою, так і в інших частинах. Фамільні породи можуть містити значно більше, але я не зміг знайти точних цифр, знову ж таки, пілінг видаляє значну частину. І остання лінія оборони-це ваш смак соланіну смак злегка гіркуватий, тому, з'ївши гіркий картопля-це погана ідея, як з кулінарної, і з позиції продовольчої безпеки.

Коротше: не потрібно турбуватися про вашому пророщування фіолетовий картопля, якщо приймати деякі основні запобіжні заходи.

+892
Scott Pritchett 20 вер. 2014 р., 03:41:58
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я хочу купити ранній урожай оливкової олії, проте, здається, немає ніякого способу, щоб знати, що це реальна річ. Пошук передбачає брендів супермаркету були перевірені і не вдалося оливковою олією, і ті, які пройшли, були каліфорнійські.

Я у Великобританії і хочете купити EVOO; чи повинен я купити з Каліфорнії або є марки, яким я можу довіряти?

+887
Stefan Gi 1 бер. 2012 р., 00:35:07

Матеріал, який ви б хотіли силікону.

Наприклад, є силіконові формочки для випічки. Вони часто використовуються в професійній кухні, але я впевнений, що ви знайти онлайн. Ось приклад.

Ймовірно, є й інші види силіконових контейнерах, які можуть обробляти духовка добре, і вони безумовно можуть впоратися з мікрохвильовою піччю.

+855
RAHUL0444 20 вер. 2014 р., 02:39:41

Коли я був молодший, я був в честь табору для злочинців, приймаючи кулінарну програму і вчили, що можна додати у воду вкорочення зробити заміну масла.

+841
fedmich 13 груд. 2016 р., 05:24:59

Це сталося в один з моїх пирогів. Це сталося тому що я вилила начинку в кірочку і дайте йому сидіти протягом години перед випічкою дати їй час окремо.

+831
rudolfson 3 лют. 2014 р., 04:38:50

Він може бути використаний для розпилювання кістки. Або, можливо, у книзі побачив, був залишений на прилавку хтось?

+739
Fitzroy 6 лист. 2013 р., 02:56:36

Навіщо замінювати чим-небудь? Кулінарія-все про дегустації, якщо вам подобається, як суп на смак без вина, то немає необхідності додавати що-небудь замінити його. Білих поставок винної кислинкою, яка, можливо, не хочете, якщо ви вже додали сметани. Вона також поставляє фруктовість, яка знову може або не може бути на ваш смак. Якщо ви хочете більше кислинки потім видавити трохи лимонного соку в нього, якщо ви хочете фруктовість може додати 1/8 чашки білого виноградного соку. Додати трохи в той час, дегустація, як ви йдете, щоб переконатися, що ви не перестаратися.

Якщо ви вирішите, що вам подобається суп без вина, то нічого не додаємо, ваш рецепт не пропустіть 1/4 склянки рідини.

+647
Tamer Embaby 25 трав. 2011 р., 09:35:56

Ви порівнюєте дві зовсім різні речі. Суміш яблучного соку і води, яка потім газовані (як ваш бутильованої продукції будуть) досить сильно відрізняється від суміші ще яблучний сік і газовану воду.

Я знаю, що як алкогольних, так і безалкогольних газованих сидру/яблучного соку, як правило, мають невеликі бульбашки. І ви можете купити газований яблучний сік в США (часто бачив/позиціонується як безалкогольна альтернатива шампанському), а також все більш різноманітні алкогольні сидр.

Я не знаю, як змішувати carbonated соку і газованої води буде працювати, але це було б набагато більше шансів бути кілька, як те, що ви хочете. Навіть більше шансів, почати з порожньої, охолоджену пляшку (підходить для газованих напоїв) і вилийте обидва інгредієнта в нього, а потім закрити її зверху і хай зливаються в холодильнику під пресом на деякий час (можливо в день), ніж помішуючи відкритої чашці. Це може навіть працювати на ще сік, хоча він буде обмежений у карбонізації.

Якщо у вас є система газування якийсь, ви могли б почати з яблучного соку і води, а потім силою карбонат.

+623
nico023 13 вер. 2014 р., 00:29:15

та тому, що немає частинок у вакуумі в скло.

+610
dominik schuschu 16 січ. 2017 р., 07:33:06

Я вирішив зробити деякі дослідження з цього з нітрат/нітрит плутанини. Завдяки іншим відповідальним, що, безумовно, допомогло мені дати хорошу відправну точку. Я пишу мій власний відповідь, тому я можу включити деякі посилання. Я зробив це Wiki співтовариства (здавалося, що це може бути добре для цього).

По-перше, все, що я зміг знайти в інтернеті (у Вікіпедії є на диво мало інформації про нітрати/нітрити, як ставиться до консервації м'яса) немає ніякої заміни для нітритів. Вони виникають природним шляхом у багатьох овочах, тому при правильному використанні вони не представляють невиправданий ризик для здоров'я. Нітрати/нітрити додаються до излечиванию від м'яса (принаймні історично) в основному для своїх консервант якостей. Так, у Солонина яловича грудинка, яка буде в розсолі потім вариться і споживається відразу нітритів не потрібні.

Крім того, нітрити роблять м'ясо забарвлюються в червонуваті при варінні. Думки, схоже, розходяться в думці щодо того, чи є значний вплив на аромат м'яса в розсолі з нітритів протягом відносно короткого часу, приблизно тиждень. Але з розвитком смаку безпомилково більше вулканізації, я сумніваюся, є нульовий ефект на смак навіть з коротким розсолу.

Як пояснює Боб у своїй відповіді, нітрити консерванти, і калію або натрію нітрати перетворюються в нітрити під час лікування. Я припускаю, що селітра (нітрат калію) використовується частіше, ніж нітрат натрію/нітрити в минулому, тому що вона була більш доступною. Від того, що я зміг знайти в інтернеті, це не більш доступні тепер, ніж препарати, нітрит натрію, що є більш придатними для такої консервації м'яса.

Препарати нітрит натрію часто називають загальним ім'ям "рожева сіль", тому що вони пофарбовані в рожевий колір, щоб уникнути плутанини з звичайною сіллю. Бренди, які я знайшов в інтернеті кілька Інста ліки #1 і DQ затвердіння Сіль #1. У #1 вказує на підготовку 6.25% нітриту натрію і 93.75% звичайної солі. Рожева сіль #2 вказує, що препарат також містить нітрат натрію. #2 необхідно тільки при сухій лікувати як пепероні і салямі сухий, не гарячий чи охолоджений. Рожева сіль використовується в невеликих кількостях, а також, не замістьзвичайної солі. (Більшість розсолі рецепти, які я бачив використовувати 2 чашки кошерної солі і 4 чайні ложки рожевої солі.)

Схоже, існує два широко доступних книг, які рекомендують для консервування м'яса: ковбасні вироби, за Ruhlman, і цей один (який, здається, щоб отримати хардкор пурист голосування) шляхом Rytek Кутас. Я не володію, тому не можу рекомендувати, але Ruhlman є в блозі, де він розмістив Солонина рецепт з його книги. Кращий з усіх, в блозі є посилання, де можна замовити поштою рожева сіль, і це набагато дешевше, ніж невелика жменька інших джерел в Інтернеті я зміг знайти.

Нарешті, відзначимо, що селітра є отруйною і вогненебезпечної (він використовується в піротехніці і спалити мертві пні). Сам нітрит натрію може бути смертельно отруйними, якщо людину отримувати суму, еквівалентну 4.6 грам (цитата з Вікіпедії), що знов-таки, чому вони роблять лікування препарати рожева. Враховуючи, що немає ніякого способу, я б використовував 99% чистому вигляді нітрит натрію, навіть якщо він позначений їжі. Я не де поряд достатньо хороший в математиці, щоб бути впевненим, я не вб'ю себе з ним. (Я знайшов сайт полювання поставок, яка продає цей матеріал використовувати в лікуванні рибальські приманки.)

Підводячи підсумок, здається, що нітрит натрію-це варто використовувати, але можуть бути опущені, вона не має розумною заміною, і це на жаль не легко для більшості з нас прийти. Ще раз спасибі авторам і відповідає.

+596
James Rock 8 жовт. 2015 р., 15:02:18

Ваш ру насправді буде легше готувати (позбавлення від цієї муки-р смак), якщо ви використовуєте топлене масло, так що ви можете приготувати дуже дуже легкий ру, Що не є на смак як тісто в кулю. Коли у мене є час для ще один крок, ось як я роблю бешамель. Якщо мої діти нюхають навіть слідів борошна в сирному соусі я залишуся з'їсти цілу багато Mac-Н-сир в спокої.

Тепер, це не має сенсу використовувати топлене масло з борошном з бер-Маньє, навіть якщо здається, що по суті те ж саме. Ви взагалі закінчити соус з тим, щоб згустити його і додати йому блиску, а це (особливо останній) найкраще працює з маслом, на додаток до бути трохи простіше в обігу.

Я не пробував використовувати топлене масло з бер блан, хоча. Я підозрюю, що це буде працювати в крайньому випадку, якщо це все, що у вас було, але це не прийшло в голову спробувати це свідомо, оскільки це трохи дивно працювати, щоб видалити молочний жир просто, щоб в кінцевому підсумку покласти багато більше :)

+551
Aumayr 6 січ. 2016 р., 15:16:25

Цій компанії буде відправити горіхів шоколаду у всьому світі. Вони з'являються, щоб бути невелика сімейна фірма, яка робить досить надійні і заявляє про свою гайкою-облікові дані. Я не пов'язаний з ними в будь-якому випадку і я не можу ручатися за те, як їх продукт на смак теж. Вони насправді називається горіховим безкоштовний шоколад люди, тому я сподіваюся, що вони вірні своєму слову.

+550
Efrain Sibrian 2 лют. 2014 р., 19:26:37

450 здається трохи високою. Я б засмажити 2 кг шматок лосося при 400 F протягом 50 хвилин до 1 години. Як тільки м'ясо почне легко розшаровуватися його зробили.

+541
user61370 2 жовт. 2015 р., 21:52:26

Я можу піти в будь-яку сторону на цьому. Я люблю готувати, у мене ребра низько і повільно з димом, який займає пару годин. Однак, я не впевнений, що пар-кипіння буде дійсно поліпшити це час приготування. Так що я б сказав Не для низької і повільної технікою.

Моя мама кип'ятить її ребер, а потім гриль їх. У цьому випадку, вони готують в рідкому і дуже просто закінчити на грилі. Вона опускає реберця в неглибоку каструлю, додає трохи рідини, кришки у фольгу, і кидає їх у піч. Я думаю, що вона близько двох годин в духовці (швидкий Google показує близько 275). Тоді це займе всього 15 хвилин або близько того, щоб закінчити на грилі. Це робить тенденцію досить багато легше. Ви можете відварити їх заздалегідь і тримати в холодильнику. Вона також дозволяє ввести деякі цікавіші рідини для кипіння (пиво, Кока-Кола, Доктор Пеппер).

Пар-кипіння протягом 10-15 хвилин, а потім палити допоможе скоротити деякі з жиру під ребра. Це також допоможе зробити їх "падіння кістки" якщо ти будеш смажити при високих плавок. Однак, я не думаю, що 10 хвилин буде істотно впливати на час приготування. Я міг би бути неправильно, так як цей метод падає мертвим у між двома методиками я знайома.

+493
Ian Spangler 12 бер. 2016 р., 05:33:26

Для того, що я роблю для майбутнього партії, я шукаю, щоб зробити деякі старомодні домашньої жуйки. Я знайшла рецепт , який виглядає здійснимо. Він закликає цукерки ароматизатор. Я також знайшов інші рецепти, які вимагають для використання сік, який швидше обмежує аромати на смак сік, який я куплю.

Дивлячись на моїх місцевих магазинах, я не можу нічого знайти у своїх списках онлайн товар із зазначенням, що вони цукерки ароматизатор, навіть ті, які несуть Уілтон продукти. Мені подобається ідея цукерки ароматизатор для різноманітності, але не впевнений, про те, щоб знайти його.

Є свої плюси і мінуси, використовуючи цукерки для ароматизації липких цукерок, що я повинен бути в курсі при прийнятті рішення соком проти конкретних ароматизувальних? Їх альтернативні способи ароматизації , що я повинна бути з урахуванням того, що я бачила в рецептах досі?

+483
betty105 29 квіт. 2016 р., 22:41:16

На жаль, щоб сказати, що у мене виявлено підігріву-це марна трата грошей Я готую хліб на заквасці в голландської печі в нашому піч

Протягом багатьох років я підігрітого на жаровні в електричну духовку до 220 ° C, потім поставити тісто в гарячу каструлю в піч і охолоджують протягом 50 хвилин кришкою, а потім 10 хвилин без кришки Можна зрозуміти, що вона займає близько двадцяти хвилин, щоб розігріти і потім це небезпечно класти тісто в гарячій печі і дама на sourdoughbot сказала підігріву марна трата грошей, і це Зараз я поставила свою закваску в холодну голландської печі, то в моїх холодних електрична духовка і хліб чудово готує, в той же самий час

Без сумніву, щоб зробити тріск на свинину може знадобитися Розігріти духовку, але в один прекрасний день я буду намагатися з ранку холодний старт

З моїм хлібом я врятувати хоча б двадцять хвилин витрачати електрику кожен раз, коли я готую

+456
user47625 2 січ. 2013 р., 20:48:56

Я можу сказати вам, що фізіологічно холодного заварювання менше. Ось як я знаю. Коли я роблю холодний квас, я буду мочити одного фунта кави в одному галоні води протягом ночі. Я зазвичай замочити протягом не менше 18 годин, але не більше 24. Я обмежити замочіть в ці терміни, тому що якщо його менше, то кава занадто слабкий і гіркий смак і довше він буде занадто сильним. Ось моя математика. Вона займає 16 унцій кава холодний, занурений в один галон води для того, щоб справити 16 8 унцій чашки кави. Вона займає близько 8 унцій каву заварюють в гарячій воді, щоб зробити ту ж суму. Половину кави для гарячого просякнуте. За мною так далеко? Ось коли фізіологічної частини. Якщо я п'ю один 8 унцій чашку гарячого заварюємо кави щодня протягом одного тижня, потім відразу ж піти до ж кількістю холодної заварюємо кави щодня протягом тижня, я завжди буду вам головний біль. Головні болі є одним із симптомів кофеїнової "ломки". У мене були ті ж симптоми, три окремих рази. Я ніколи не був типовий нервовий симптоми з підвищеною кофеїн при переході від гарячого до холодного заварюємо кави. Завжди головні болі. Так що в моїй оцінці, я вважаю, це як мінімум відзначили 30% менше кофеїну, що я читав в інтернеті, але я насправді вважаю, що це навіть менше. Як карібу і Starbucks вказана як приблизно на 25% менше кофеїну у їх холодних напоїв, але я вважаю Касабланку використовується холодний прес і Starbucks льоди своїм гарячим пресом, так що я ставлю під сумнів обґрунтованість значень Старбакс.

+413
Aether 27 бер. 2012 р., 23:46:44

У вакуумній упаковці сир, покласти в холодильник на деякий час (2-3 тижні), потім поміщають в морозильник. Чеддер і проволоне.

Ніяких ризиків, особливо щодо ботулізму...думки прагнув. Ніколи не чули про ботулізм являє загрозу у вакуумній упаковці харчових продуктів до недавнього часу, а тепер боюся і хочу знати про сир зберігається в холодильнику, якщо я можу розглянути його добре.

Дякую за думку/інформацію.

+380
Jeanne CASPER 3 вер. 2013 р., 18:25:35

Коротка відповідь: пара.

Довгий відповідь: білки в яєчному білку практично однозначно підходить для виготовлення піни з маленьких бульбашок, потім розтяжка, як веб-банджі шнури як з водою всередині цих бульбашок перетворюється в пар в духовці. Таким чином, важливим елементом у створенні вашого суфле підвищення кваліфікації, з якими ви збиваєте білки в піну, щоб необхідна ступінь (тільки в стоячих піків, не січеться), а потім інтегруючи (складний), що піна в щільні, смак-заповнена база. Є кілька трюків для збільшення зростання -- наприклад, з допомогою стяжний винної кислоти в білок, використовуючи мідний тазик ... але якщо ваша техніка погано, ці речі не досить різниці.

Альтон Браун ("добре їсть" ТВ-шоу) є відмінна програма пояснюючи все це, у тому числі основної хімії, доступні безкоштовно на YouTube: Частина 1 Частина 2

До речі, ти сказав, що успішний суфле має піднятися над судном. У той час як зростання високий-це основна мета, я б не обмежити успіх цього заходу. Вчора ввечері я приготувала шоколадне суфле, які підкоряються тільки судно трохи боку (не ідеальний "подвійний об'єм"), але кожен шматочок був ще ефірний і декадентської одночасно. Всі тарілки були чистими. Я вважаю, що це вдале суфле.

+372
Gitai Yahel 4 вер. 2012 р., 05:36:14

Я дійсно дійсно ненавиджу жир. У мене маленький дім, моя кухня знаходиться поруч з моєї вітальні, відокремленої від крихітної передпокою. Я зачиняю двері, коли я готую і взагалі немає проблем. Але коли я роблю стейк, мені подобається сильному вогні посмажити і зовні.

Його не на довго, так як мені подобається всередині, рідкісна і я пішов раді, щоб тримати дим, який допоміг багато, але... там досі курять.

Якщо є дим, плаваючі навколо, що жир? Як, зрештою влаштуватися в якості мастила?

Я питаю тільки тому, що у мене ОКР про мастило на електроніку...і я ненавиджу це почуття. Щоб бути справедливим, він не відчуває, як мастило після того, як дим пішов, але я параноїк. Навіть думки про те, крихітний барбекю використовувати тільки стейк, але...може бути, це трохи екстремальний

+339
Anshul Srivastava 27 лист. 2013 р., 02:39:09

Додати деякі вугілля на гарячій і/або зменшити потік повітря якимось іншим способом (багато мангали мають прорізи або отвори для контролю потоку повітря, грати з тими, закрити їх частково).

Обидва повинні зменшити виділення тепла (додавання вугілля, звичайно, буде означати, гриль буде горіти довше і, в підсумку, знову розігріти).

Я б не кинути води або інших рідин. Тільки нагадит :)

+327
kkathman 17 лип. 2011 р., 12:02:58
Традиційне мексиканське блюдо, що складається з твердого або м'якого тортилья (важко бути широко відомий як тако), загорнуті або складені навколо різних наповнювачів.
+326
DrBubbles 7 січ. 2018 р., 01:52:09

Більшість інструкція по приготуванню каштанів (я збираюся варити їх спеціально) сказати вам, щоб набрати їх з X. Я знаю, що це так пар зсередини і кудись бігти.

Якщо я в порядку з просто половинки/четвертинки плоті, є причина, чому я не повинен повністю вирізати через них? Здається, це було б менш вибагливий, особливо з різким шеф-кухаря ніж, призначений для подрібнення і нарізки в першу чергу. (У мене є кілограм-півтора для обробки і скорингу-це нерозумно обсягу робіт.)

+279
hasan basori 11 лип. 2010 р., 00:05:57

Я виросла в родині, де у нас були манго з непошкодженою шкіркою у фруктовий салат.

Після того, як я одружився, я був схильний "факт", що "ніхто не" з'їдає шкіру манго.

Це правда, що я ніколи не бачив нікого, крім моєї сім'ї, дитинства з'їсти манго, яке могло б пояснити, чому я не знаю, що ви не їли шкіра манго.

Можливо, моє дитинство було дуже убога, що ми навіть з'їли шкіру манго. Можливо, закушуючи шкіру манго-це не незвичайна практика, я не знаю.

Причина того, що, здається, допустимий, що є дуже багато хімічних речовин на шкіру. Але тоді ми повинні сказати, що про полуницю, персики, яблука, чи не так?

А щодо людей в Індії, Китаї, Японії, Німеччини, Індонезії та Бразилії? Вони їдять манго з шкіркою?

Така трата не їсть шкіру.

К1. Це незвично, щоб з'їсти шкіру манго, незвичайні включати манго шкіри у фруктові салати?

В2. Манго робить шкіру мають більше хімічних речовин, ніж шкіра інших фруктів, які ми їмо з їх шкуру.

+269
Erudatics 15 трав. 2015 р., 19:04:50

Є багато діапазон прийнятних рішень для цього, тому дозвольте мені дати вам параметрів, з якими я працюю.

Я взагалі почала змішувати цвітну капусту з невеликою кількістю олії (оливкової олії, як правило, інші підставляються в залежності від профілю аромат я хочу) на деко, потім посипавши сіллю. Ця частина дуже важлива, якщо ви пропустите масла, ви, ймовірно, просто в кінцевому підсумку з просох цвітна капуста. Тому всі рекомендації я даю виходячи з цього. Крім того, важливо, щоб спробувати розкласти цвітну капусту так, щоб вона має всього один шар.

Температурі 350F працює добре, коли я не хочу приділяти багато уваги під час обсмажування. Це звичайно займає 30-60 хвилин, в залежності від того, наскільки дрібно я порушую суцвіття. Великі шматки займає більше часу. Я зазвичай перевіряю його кожні 15 хвилин або так і перевернути шматки навколо. У більшості випадків, ви отримаєте більш легкого підрум'янення при цій температурі, ніж при більш високих температурах. Вам, імовірно, сама ніжна і солодка цвітна капуста цей шлях.

Якщо ви нетерплячі, але ви готові до більш часто перевіряти на цвітну капусту, ви можете легко дістатися до 425F. Я можу збрити неабияку кількість часу, і я мав гарні результати навіть великі шматки їжі досить швидко, часто 25-40 хвилин. Нюанс полягає Браунінг набагато більш агресивною, і вам треба частіше обертати шматки, можливо, кожні 8-10 хвилин. Ви часто отримаєте більш карамельним результат, ніж при більш низьких температурах, і може знайти приготування трохи менше навіть. Іноді я волію це, тому що мені подобається баланс розварену і м'яку текстуру і я б додаткової карамелізації на поверхні.

Як правило, приправ крім солі краще додавати в кінці процесу приготування, так що ви не спалити їх; спеції, зелень, часник і зокрема може обробляти набагато більше, ніж 15 хвилин випічки.

+259
praneybehl 24 серп. 2011 р., 23:57:33

тільки що повернувся з поїздки з 2 нові пляшки Кампарі і джином, потім забули їх на 24 години в багажнику машини в жаркий день (30С градусів) :(

Я повинен просто викинути їх? або вони все-таки хороші?

+187
Orhan Bayhan 9 лют. 2014 р., 09:01:10

У США, коли продукт, до складу входять спеції , що може це юридично прикрити?

+161
lgunsch 9 серп. 2012 р., 00:11:58

Ненасичені жири менш стійкі, ніж насичені жири, і вони розкладаються при значно більш низьких температурах. З цієї причини ми не використовуємо більшість нерафінованих олії холодного віджиму для приготування їжі. Але що про переробку харчових продуктів, що, звісно, багата на поліненасичені жири, такі як риби?

Або подібний випадок - точка масло дим 150С, але це зазвичай використовується, щоб спекти коржі при температурі 180С, таких як.

Щось відбувається, що заважає жири з принизливого в цих ситуаціях? Або це нічим не відрізняється від вибору неправильного типу жиру для приготування їжі?

+112
Johnny Davies 17 вер. 2012 р., 23:06:26

Я не пробував це, але я не бачу, чому немає. Звичайно, огірки вже багато води, але ти вже їх подрібнити в блендері або процесорі, щоб зробити соус, так що вам не доведеться турбуватися про розриваючи клітинні мембрани.

Я вважаю, якщо ви зробили якийсь кремезний дзадзікі, ви можете бути стурбовані зміною текстури. Я ніколи не бачив кремезний дзадзікі (і це звучить не дуже апетитно, ІМО), але пошук в Google, я виявив, змішаного консультації на цю тему. Деякі з рецептів я знайшла виклику для дрібно подрібнення або кришення огірки і в цьому випадку я можу зрозуміти, чому ви могли б мати деякі проблеми.

Globalpost.com є така порада на сторінці під назвою, відповідно, як заморозити дзадзікі:

Ви можете заморозити додаткову Цацики для подальшого використання, але не чекайте, ідеальний результати, як ви можете продукти, такі як лимонний крем. Огірки зазвичай стала сентиментальною, коли замерзлі, але кислотність в йогурті захищає деякі оригінал хрускіт. Йогурт краще тарифи в морозилці, але деякі рідинне роз'єднання може відбутися і, можливо, на смак більш кисла, коли розморожену. Ви можете помішувати рідина в соусу цацики після цього відтає, але це може бути не так гладко.

......

Якщо огірки стають занадто солодкуватий на проталинах дзадзікі, ви можете напружувати їх з йогурту і додайте свіжих огірків.

Я б порадив спробувати, щоб пюре ваші огірки дуже дрібно для соусу, які ви плануєте заморозити, щоб звести до мінімуму будь-які зміни в текстуру.

+83
mdong 9 трав. 2019 р., 12:31:08

Текстура печива є складною взаємодією багатьох факторів, включаючи розмір файлу cookie, температура духовки, обсяг закваски, як жир обробляється, і так далі.

Плоскі, тонкі печива з тріщинами на вершині, що ви описали і бажання досягається трохи при випічці печива, що дозволило їм піднятися, а потім вийняти їх з духовки. Вони тоді здорово і здується, викликаючи ефект "тріщин" та худоби.

Найімовірнішою причиною є те, що ви старше-випічка печиво, і вони сидять в духовці, поки повністю зігнутий вгору. Вони будуть добре печиво, але більш хрусткий стиль.

Вторинні і пов'язані фактором буде температура в духовці занадто висока. Якщо ви вже не маєте один, термометр піч-це недорога і корисна інвестицій, щоб переконатися, що ви печете на потрібну температуру, так як багато печі з неабияким запасом.

Зазначимо також, що ці досить великі печиво, запечений з "великою" совок, тільки шість на лоток. Що допомагає досягти занепалого стану. Не робіть печиво занадто малий, якщо ви шукаєте цю текстуру.

Щоб відповісти на ваші підпитання:

  1. Вершків не може застосовуватися до топлене вершкове печиво, так як вимагає твердої, але пластик товстий, щоб включити повітря в печеньку
  2. В сприяє структура яйце (з білком), ніжність, і, як правило, досить значна частка загальної води в тісто для печива
  3. У цьому рецепті соду-це в першу чергу присутній Браунінг, так як там дуже мало кислоти на її реакцію з іншими, ніж з патокою в коричневий цукор (це закваска буде небагато). Так як вони "впали" печиво, важче дістати хороший Браунінг і, отже, розвитку смаку. Сода для сприяння цьому.
+63
xoppepop 15 трав. 2012 р., 18:41:29

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil