Наскільки глибоко потрібно вставити зонд в шматок м'яса, щоб гарантувати точність?

У мене є провідний термометр, який я в основному використовую для засмажки, яка може підтримати весь щуп всередину м'яса. Тим не менш, я використовував його вчора ввечері, щоб приготувати реберця в стилі кантрі (свинина) і зміг тільки вставити зонд приблизно на пів-шляху до ребра. Це не чіпаючи кісток і, коли я відкалібрувати його, він як і раніше читав правда. У будь-якому випадку, коли спрацювала сигналізація на свинину (я поставила будильник на 160 очікуючи, що темп на узбережжі до 165), було ще масово напівготовності. Зонд не дістає ямочки, що я знайомий з моєю миттєвий читати термометр і я хотів би знати, якщо хтось зіткнувся з такою проблемою, як це раніше. Все, що я можу думати, що тепло від печі було читати із зворотного боку зонда. Інструмент є настільки корисною, що мені не хотілося б регулювати його смажити тільки обов'язок, але поняття не маю як це виправити, тому він буде працювати точно.

+84
Pattatharasu Nataraj 12 груд. 2019 р., 15:08:28
27 відповідей

Основна мета фартух, щоб тримати вас чистим, тому що готувати брудниться. Саме тому я не люблю загальні фартухи бавовняні можна отримати скрізь, вони вбирають бруд і тримати плями. Якщо ви наполягаєте на бавовна, білий або натуральний колір (не фарбована, і, звичайно, не друкували), так що ви можете вимити його на 90° і використовувати відбілювач і засіб для виведення плям інших хімічних речовин.

Що я віддаю перевагу відносяться фартухи. Вони виготовляються з того ж матеріалу, що деякі піші прогулянки куртки, і відштовхувати бруд і воду. Не можна мити їх занадто високий, але вам це не потрібно. Просто пам'ятайте, не використовувати пом'якшувач тканини на них, і оновлювати покриття раз в місяць або два, використовуючи просочення спрей для зовнішнього одягу. Одне мені подобається в Le Creuset, з регульованою шийної лямкою і чистий дизайн, який охоплює багато областей тіла, і ви можете легко отримати його від Amazon. Вона також має кишені, які я вважаю необхідними для начинки пару прихватки - коли я раптом відчуваю запах гару, у мене немає часу шукати десь ще. Але я думаю, є і інші бренди, які будуть робити так само. Якщо ви наполягаєте на тому дотепне висловлювання на фартуху, то, напевно, краще, щоб отримати високоякісний фартух з покриттям і його надрукованим екраном або зшити, ніж купувати поганою роботою з сказавши.

Це готель Le Creuset фартух:

Le Creuset

Я не знаю, що ви можете отримати чистий ПВХ фартухи, поки не прочитав відповідь Джо. Я можу уявити, як вони будуть потогінні, тому що вони не дихають, але, як я знаю, ПВХ, вони будуть навіть легше чистити, ніж тканина з покриттям. Він каже, що їх важко дістати, але я можу сказати вам, що фартухи є одним з найпростіших речей для пошиття, тому якщо ви хочете одне погано, чому б просто не купити ПВХ тканина таблиці і зробити один? (Я припускаю, що ви можете отримати ваші руки на швейну машину; вам не потрібно багато досвіду в шитті для виготовлення фартуха, і дешеві/безкоштовні викрійки для фартухів не важко).

Для особливими потребами, є всі види фартухів, але я не думаю, що ви маєте потребу в них в якості хобі готувати. Ви можете отримати захист від високих температур, кислот/лугів, осколки летять по повітрю (як у злом дерева на розтопку, або в невеликих вибухів), або навіть радіацію, але я сподіваюся, що ви не з тих, хто у вашій кухні. Якщо ви просто хочете показати високий фактор, Погляньте сюди. Це Різницький фартух з алюмінієвих пластин де покупцем. Якщо ви отримуєте його в комплекті з ланцюгом рукавичка (серйозно), ви готові до наступного Ренесансу. Butcher's apron from aluminum plates.

+968
dorbodwolf 03 февр. '09 в 4:24

Я намагався дізнатися, як зробити брауні, пошук це я дізналася 2 способи:

1) додати цукор і яйця разом і використовувати ручний міксер, щоб бити їх, поки крем. Потім додати цю суміш в розтоплений шоколад, змішаний з маслом. І, нарешті, додати борошно.

2) Додати в розтоплений шоколад і вершкове масло суміш цукор, потім додати по одному яйця і додати борошно.

Які зміни в текстурі брауні, якщо ми крем яйця і цукор в першу чергу? Це необхідно? Або просто з'єднавши всі інгредієнти разом, використовуючи тільки віночком, ми отримаємо той же результат.

Звичайно, щось має змінитися, і я хотів би знати, що.

+956
innn 9 жовт. 2015 р., 17:21:10
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Просто зробив вишневий і малиновий чізкейк з травної база бісквіт, але він занадто солодкий, і мені потрібен соус, щоб піти з ним, щоб взяти цю солодкість подалі

Може хто-небудь допомогти?

+949
Lakshman R 24 черв. 2015 р., 10:50:40

Можливі Дублікати:
За перемішування здоби сумішей

Звідси: http://culinaryarts.about.com/od/bakingdesserts/r/plainmuffins.htm

Ключ до створення великої маффіни не overmixing тісто. Як тільки рідкі інгредієнти додаються в сухі, перемішати тісто вручну просто поки борошно зволожується, не більше ніж на десять секунд. Занадто багато перемішування може призвести до мафіни будуть сухими, жорсткими або деформовано.

і

Тісто повинно бути помітно грудкою, і ви можете побачити вогнища сухий борошна. Це нормально! Це надзвичайно важливо не слід перемішувати занадто довго тісто, або в результаті мафіни буде занадто складно.

Є деякі наукові обґрунтування цього твердження?

+886
user284126 17 лип. 2012 р., 17:02:27

Розсіл

Деякі різні думки, перш ніж я спробувати вгадати фактична кількість:

Залежність від переповнення не повинно бути значним, так довго, як ви змішуєте добре. Повітря не додати значну теплоємність, але це зробить теплопередачі менш ефективним шляхом надання певної ізоляції, так що вам потрібно добре перемішати.

Я не можу уявити залежність від типу морозива істота, величезний, чи використовуєте ви крем або яєчні жовтки, у тебе ще багато води. Я знайшов стіл для питомих теплоємностей; схоже, що яйця мають трохи меншу теплоємність вище нуля, а трохи вище після. Я не впевнений, що тільки жовтки, або про прихованих теплот небудь. У будь-якому випадку, властивості морозива, заварного крему будуть десь між водою і ті. (Дико узагальнюючи, морозиво може бути 1/5 1/6 цукру і жиру.)

Чим більше солі ви маєте в розсолі, тим холодніше ви можете отримати його, перш ніж він замерзає. Ви не зможете зробити це так холодно, якщо ви не маєте стільки ж солі. Я думаю, ви були трохи дезінформовані в чаті: 0 (-17.7 C) був визначений (по будь-якої причини) за допомогою хлориду амонію. Морський сольовий розчин (хлориду натрію) може досягати -21.1 C (від -6.0 F) з 23.3% солі по вазі (Джерело: Вікіпедія). Я вважаю, що точка замерзання приблизно лінійно, як функція концентрації солей; в будь-якому випадку, це буде найбільш ефективним з найбільшою концентрацією.

Ви упустили один фактор, який цілком може бути більше, ніж все, що ви перерахували: тепло, що надходить з навколишнього середовища. Це буде залежати від того, наскільки добре утеплений ваш поза судини, температура навколишнього повітря і поверхні розсолу піддається. (І на скільки ти стискаючи її руками, я думаю.)

Що стосується кількості, я можу спробувати щось приблизно через теплоємність/прихована теплота, але я думаю, що набагато краще спосіб це просто подивитися на Рецепти для "морозиво в мішку" - загальна ідея це поставити суміш морозива в невеликий пластиковий мішок, всередині галон мішок, повний крижаний розсіл, і трясти. Є багато рецептів з використанням сендвіч або кварту мішок з 1/2 до 1 склянки за обсягом (напевно ~120-240г) суміш морозива у галон мішок з хоча б 2-3 чашки подрібненого льоду плюс багато солі (може, 300-600г? важко сказати). Я також знайшов цей один з розсолом просто в мисці, використовуючи пінту (напевно ~475г) суміші морозива і 3-4 кілограми льоду. Остання трохи легше оцінити на основі; вона передбачає за 100гр суміші морозива вам знадобиться 300-350г розсолу. (Інші рецепти узгоджуються з цим.)

Змішуючи

Це дійсно окремий питання з усіх розсолів речі. Якщо ви хочете отримати хороше морозиво, вам абсолютно необхідно змішати (збивати). Це допомагає зменшити розмір кристала і включити повітря. (На відміну від збивання рідини, перемішування під час заморожування не повинно бути як активними, щоб потрапило повітря.) Цілком можливо, що якщо ви заморозити його досить швидко, ви могли б зробити для повітря з попередньо збиті, але я підозрюю, що ви втратите трохи об'єму при замерзанні. Так, принаймні, ворушити розпадаються кристали, і він цілком може дати вам легшим, пухнасті морозиво теж. (Я був би обережний з цим Нью-Йорк Таймс рецепт я пов'язаний; він буде схильний давати вам непотрібні кристалізації, якщо ви не подбаєте з "замісу", і не може піти велике переповнення.)

Загальні поради

Я знаю, що ви можете мати вагомі причини не робити цього, але в цілому, якщо ви готові йти до цього багато зусиль, ви могли б також придбати машина морозива, якщо ви можете. Ту частину, яка вам замерзнути, ймовірно, займають менше місця, ніж морозильника лід/розсіл ви хотіли б використовувати, і це буде також робити збивання для вас.

+870
SenPerfect12 12 черв. 2013 р., 13:30:00

Я згоден з SAJ14SAJ. Ви можете залишити сіль або використовувати невелику кількість його, без проблем. Що можна додати, щоб мінімізувати втрати смаку, щіпка ванілі (на нейтральній-дегустації млинців) або інший аромат, наприклад екстракту мигдалю (за варіантами).

+791
Edwin Yip 27 лип. 2011 р., 13:53:59

Я вже зробив свій капустяний салат і цибулю червоний цибулю дуже сильний, я хочу, щоб тон його вниз, як я сказав, я вже зробив салат у вас є які-небудь пропозиції про те, щоб додати в салат, щоб тон його вниз

+769
Popup 14 трав. 2011 р., 23:17:34

Я тільки що отримав велике зелене яйце з гнізда. Коли я була в магазині, вони запитали, якщо я хотів, вже зібрали, так що я погодився. Вони дали мені гніздо, в якому була середньою, сидячи в ньому.

Тепер, коли я поклав мої великі в ньому, він підходить добре; однак, коли я відкриваю його, якщо я натискаю на нього трохи, він починає вислизати. Це виглядає як якщо я не врятую його, він буде повністю випасти.

Big Green Egg

Гніздо має маленькі гумові протектори на кожен бар тримає яйце. Схоже, що, як він починає буксувати, ці плівки є зісковзування, що дуже може бути, що є причиною цього.

У мене питання, це нормально мати ці гумові протектори на 4 середніх панелей, які тримають яйце на місці? Я не впевнений, якщо магазин може бути доданий тільки тому, що вони мали середній яйце, сидячи в гнізді, який був на кілька дюймів занадто малий (ґрати не чіпати).

Здається, що видалення їх може вирішити цю проблему; однак, я не хочу цього робити, якщо він буде дряпати яйце. Оскільки вона вже була зібрана, я не знаю, якщо вони повинні бути там у нормальних умовах експлуатації.

+755
Zubair Ahmad 24 серп. 2016 р., 18:11:57

будь ват вказати в індукційна плита?

Вища ват індукційна плита передбачає, що приготування їжі буде швидше?

Споживання електроенергії високого ват індукційна плита вище?

+739
senthor 12 січ. 2015 р., 06:03:16

Дріжджі можуть бути занадто старі, а в більшій частині, ніж звичайні пляшки мертвий (але деякі з них, напевно, ще живий) - з огляду на ці досить тривалого часу наростання для основної білий хліб в теплій (80 градусів) куточок. Як ви будете використовувати меншу кількість дріжджів.

З його зростанням взагалі я трохи підозрюю його, Хоча, раз все-таки повинно бути пропорційно правильним, а другий підйом все-таки повинна бути повною, просто значно розширено. Враховуючи ті часи і температури, це звучить, як ви може бути більш захистивши свій перший підйом. Значно більше розстойки тісто може принести досить низький/плоский батонів, як ви бачите.

Розглянемо вимірювати ваш зростання градуйований посудину, щоб дійсно визначити, коли його два рази і коригувати звідти.

Нові дріжджі деякі не боляче.

+629
Winks 20 вер. 2018 р., 05:43:46

У мене рецепт соусу болоньєзе, який говорить, що для приготування суміші свинини і тушкована яловичина м'ясо, а потім пропустити м'ясо. З садової помідори в сезон, я хотів би зробити дуже велику партію або заморозити або можна, але я боюся думки, що м'ясорубки все це м'ясо. Є рекомендований спосіб використовувати кухонний комбайн або іншу машину, щоб зробити це для мене? Мене турбує, що якщо я роблю це неправильно, м'ясо перетвориться на ковбасу і мати різну фактуру в соусі.

+620
Cullen McGough 25 жовт. 2018 р., 00:14:50

Деяка плутанина може виникнути через неправильне використання терміну желатину, тобто десни холодець = желатин. Деякі рецепти насправді заклик до 'вегетаріанський желатин', який я думаю, повинен бути агар...

+597
Hussain 30 вер. 2010 р., 08:50:31

Я не експерт з кави - я не можу описувати аромати, але я знаю, що мені подобається. І я хочу навчитися описувати смак краще.

Іллі це мій улюблений кави (по-французьки використовувати Прес) - це, здається, набагато легше, ніж інші бренди. Наприклад, Дау Эгбертс здається занадто товстим, і не можна пити чорний.

Як би ви описали головні якості Іллі? І якщо я хочу отримати більше в глибину і купити свіжі боби, які могли б поділитися деякими з цих якостей?

+542
Henrique Arthur 15 вер. 2019 р., 04:49:12

Ось мій простий відповідь. Молекулярна гастрономія по суті, це просто використовуючи свої знання про те, що відбувається на молекулярному рівні в процесі приготування їжі для досягнення результату, який потрібно. Тому розуміння того, як білкові структури реагують на тепло і при якій температурі необхідно проводити Майяра для Браунінга.

Так що просто почати їсти. Зібрати стільки знань, скільки ви можете про науку кулінарії і ви ніколи не будете знову підсмажують стейк, щоб запечатати в соках. Якщо у вас немає Харольд Макгі "про їжу та її приготуванні", це відмінне місце, щоб почати, хоча я думаю, що його нові "ключі до гарної кухні"- це буде прекрасне практичне керівництво.

+530
jordanthompson 21 жовт. 2012 р., 21:13:44

Я недавно почав заквасці закваска (через рівні частини води і пшеничного борошна) і використовували його хліб на заквасці рецепт я отримав від Телеграфу. Я переполовинити рецепт у статті, так що я використовую Бред 500г борошна, 150г стартер, 10г солі.

Після слідуючи інструкціям, я виявив, що тісто буде трохи липким і некерованим до такої міри, що мені довелося додати значну кількість борошна, щоб зробити тісто працездатним. Тісто, здавалося, прекрасно росте і я спекла хліб (який вийшов трохи рихлим)

Це ставлення дано в рецепті нормально або я роблю щось неправильно - як я можу зробити тісто більш керованим? (наприклад, тісто ще раз підніметься)

+480
Michael Ehmke 1 лют. 2018 р., 20:08:56

Буде він "працювати" в тому сенсі, що тісто на сковороді буде коагулюють і утворюють суцільний рівний блін-як річ? Так, треба. Це не означає, що вам обов'язково сподобається результат.

Майте на увазі, що яйця/млинці з бананами насправді не роблячи щось, що на смак або текстуру стандартний "млинець" (або навіть більшість без глютену "бісквітний" млинці). Результат буде щось на зразок помісі зі смаком банана з заварним кремом і середину шматочок французького тосту.

Втім, жовтки дають аромат і трохи ніжності (в основному з-за жиру в них, яких немає у білих). Якщо ви видалите їх, ви, можливо, не подобається смак, що результати, так що ви могли б розглянути додавання альтернатива fat і/або те, що може дати більше аромату (наприклад, ванілі, додаткові спеції, такі як кориця, мускатний горіх і т. д.). "Структура" не повинна значно погіршився без жовтків, але ці "млинці" не схильні багато в будь-якому випадку підніметься. Якщо ви щось хочете більш повітряну текстуру ближче до "нормальної" млинці, можна додати невелику кількість розпушувача та/або збити яєчні білки і складіть їх.

(Звичайно всі ці доповнення і заміщення свого роду ураження цілі "швидко і легко", дві-інгредієнт "блін", але це дійсно залежить від того, наскільки вам подобається смак і текстуру, що результати, коли ви спробуєте приготувати їх, або ж ви хочете взяти кілька додаткових кроків, щоб поліпшити їх.)

+336
bssusechu 25 бер. 2019 р., 04:21:52

По-перше, цей рецепт не є справжніми. Одного великого цілісного шматка яловичини? Оливкова олія?? Томатна паста?!?? Це може зробити хороший суп, але він упевнений, не зробить Бет bourguigon. Рецепт мені подобається, що ближче всього до моєї матері в Мірей Джонстона 'кухні троянди'.

Але повернемося до справи. Кількість вина, не те, що зробив твій смак піддатого. Я ніколи не зменшити після видалення глазурі, я просто налити в пляшку і залишити його бути (і чого). Я як бренді з цим теж. Це довгий повільне приготування, що об'єднується аромати разом, і гарантує, що в запій не алкоголік, у фізичний або психологічний ефект. Це цікава теоретична стаття https://www.nytimes.com/2018/04/03/dining/beef-stew-recipe.html але я завжди роблю мій на плиті..

Що сказав, Я взагалі недолюблюю Каберне, тому я не використовувати його. Дозвольте мені зазначити, що цей рецепт з Бургундії, ви б також порадив використовувати вино з цього регіону. Однак я часто захопити деякі пляшки 2 $з трейдера Джо. Каберне набагато м'якше, ніж більш дорогі і підходящі, мені подобається Мерло. Служити краще пляшки з друзями з готової юшки, не потрібно витрачати ціле стан спереду.

+189
Kilembeka Sulaiman 22 серп. 2010 р., 14:36:55

Це просто химерне звучання говорити безліч методів, в хорошому приготування їжі, які створюють хороший смак в стравах. Це не відноситься до якої-небудь однієї конкретної речі.

Деякі приклади методів, що використовуються для розробки аромату включають в себе:

 • Приправа (належним чином солінням)
 • Браунінг м'ясо та інші продукти правильно, щоб виявити їх смак
 • Створення Пан соусів або інших застосувань фонд , щоб посилити смак страви
 • Використовуючи трави і спеції, вміло хвалити їжу
 • Балансування ароматами з кислими інгредієнтами, такими як лимонний сік або помідори
 • Готувати правильно, щоб дозволити аромат окремих інгредієнтів, щоб просвічувати
 • Квітучі або підсмажування спецій, щоб виявити їх більше ароматичних якостей
 • Використання алкоголю для поліпшення певних смаків не розчинний у воді і жиру

Немає сумніву, багато хто, багато хто інші речі, які могли б бути включені у такий список.

Адже це звучить набагато більш професійно, щоб сказати: "смак в цій страві не розвинений", чим сказати "це блюдо таке погано".

+188
user4067702 28 лют. 2015 р., 09:21:09

Яким чином синій картопля відрізнятися від Юкон золота? (Інші, ніж колір.)

 • Вони мають зіставні суми крохмалю і води?
 • Є у них інший смак або текстуру?
 • Як я повинен бути готовий скорегувати свій спосіб приготування, Якщо підставляючи Блюз для Юконс?
+186
Sarbyn 24 трав. 2015 р., 09:10:03

Після прочитання питання , якщо я вакуумне ущільнення харчового продукту, як тушонка яловича, потім проварити його в сумку, він буде тримати ООН-рефрижератор? і відповідь https://cooking.stackexchange.com/a/69423/6279 я згоден, що "нормально", це не буде означати щось тривалого зберігання. Але моє запитання не могли б ви (поставивши у вакуумній упаковці в скороварці) досягнення результатів Каннінг в мішок? Я знайшов якісь домисли на це питання тут , але я не впевнений висновку...(з урахуванням джерел)

+115
ayies Narkal 16 січ. 2017 р., 10:38:00

Коли в сумніві, використовуйте свій ніс. Якщо ваші молюсків розвивається інший запах після приготування їжі, ви повинні бути обережні, щоб з'їсти її. Що, власне, стосується всіх білків, які готують самі. Також будь-які зміни в структуру і будь-яких видимих змін на поверхні не повинно бути причиною для тривоги. Холодильником їжі має дуже різні ціни в залежності від псування, як постійна температура в холодильнику залишається, так що ви завжди повинні використовувати ці рекомендації в інтернет, як максимуми замість гарантії. (Автор сайту буде не одна в обнімку з унітазом, якщо їх неправильно адже)

+106
jacob cowan 29 жовт. 2018 р., 14:55:08

Відмінність між змішанням в спіраль змішувача і S&F-це не що тісто вологе і не можуть бути змішані. Існує метод, званий подвійний гідратації, де ви вперше використовуєте 50-60% бач на весь об'єм рідини, а потім додати решту води, коли розвинена клейковина. Тепер, якщо ми говоримо кухня допомога та інше, це інша гра з м'ячем. Кухня допомоги відстій при змішуванні тісто. Так що я б із будь-якому випадку сили змішування. В професійний мікшерний пульт має 2 режими, швидкий і повільний, ви, як правило, суміш 5 хв на повільному і 3-4 хв на швидке і ви робите ряд складок після цього

Кустарна пекарі тільки мікс на 1-й швидкості протягом 15 хвилин або так, щоб імітувати ручному перемішуванні.

Реальна причина це швидше ви змішуєте, тим більше окислюється бабки отримує і тим більше аромату ви втратите.

І чому мерзне як книги говорять про s&f-це тому що вони знають, що більшість людей не мають змішувачів і ті, у кого є змішувач є тип кухня допомогою змішувача. І це біль, щоб розвивати вологого тіста в ці хлопці навіть з методом подвійного гідратації.

Вся ця інформація знаходиться на регулярні 80ish хліб гідро. Ця інформація не діє, якщо ми говоримо про багатих тесту як булочки або панеттоне, оскільки ніхто не піклується про окисленні багатих хлібом.

+76
greentravelgal 5 січ. 2015 р., 13:05:03

Я можу нігтя гідну середньої прожарки філе лосося. Але сьогодні лосося я купив виявилася дуже товстої - як 2 см у висоту. Його боковинки мають дуже круті схили, тому його зобов'язаний готувати нерівномірно.

Я можу управляти висотою 1 дюйм філе лосося, але 2 дюйма здаються одночасно дуже багато і дуже нерівномірним. Що ви робите?

+70
user215687 12 жовт. 2019 р., 12:17:11

Аромат саме м'ясо, як правило, визначається декілька речей.

 • Як тварин був вихований, і якщо вона певної породи спадщини.

 • Як її лікували протягом свого життя (тобто дієти і навколишнього середовища).

 • Коли і як його перебили.

 • Як він обробляється від бійню до м'ясника, це було правильно зберігати і т. д.

Так само, як жирне птах і світло-до темно-співвідношення м'яса також буде визначати смак птиці.

Безумовно, Я спробувала багато різних видів "вільного вигулу", "органічні" та/або "місцевих" курей там, і ви переважно отримуєте те, що ви платите за точки зору якості м'яса і смаку. У моєму ресторані, ми намагаємося джерела кращої якості курчат — місцеві, органічні та вільний вибір, якщо це можливо — тому що це просто є на смак краще, і це співпадає з нашою філософією. Правильно варити і приправляти курку теж допоможе.

+60
NATHAN RIVERA 1 січ. 2015 р., 16:59:07

Ви просто нагадали мені цей @КМК

http://kotaku.com/5936818/holy-crap-an-army-of-robots-ready-to-slice-your-noodles/gallery/1

Це не правда, що більш просунуті, ніж кухонний комбайн, але це в правильному ключі.

+40
Jorge Jesus 30 жовт. 2012 р., 18:58:19

Етапи приготування йогурт:

 • Пастеризувати молоко, а потім охолодити її до 42-45 градусів.

 • Додати закваску і перемішати.

 • Покласти в пластикові, картонні або склянки.

 • Насиджують до 42 до 45 º C протягом 3 до 6 годин.

 • Кришки контейнерів.

 • Охолодіть.

Як ви можете бачити, пастеризація проводиться на сире молоко перед посівом в цілях зниження патогенів, які можуть містити: бактерій, найпростіших, пліснявих грибів і дріжджів, і т. д.

+31
Haritha Sajeev 20 вер. 2010 р., 11:19:20

Просто клацніть правою меню є неопереним один дуже зрозумілий. Мені особливо подобається, що є варіанти форматування, доступних для списків інгредієнтів. Я волію, щоб покласти ім'я інгредієнт жирним шрифтом (як і наступні) так легше поглянути на при приготуванні їжі, але більшість сайтів не дозволяють.

2 зубчики часнику

+29
Michelle Torres 15 січ. 2020 р., 22:43:22

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil