Як довго заморожені баранина смажена залишитися "хорошим" ?

У мене є баранина смажена в холодильнику ( сирі), що я поклав тут на Різдво, це все одно буде "хороші"? спасибі, Клава

+519
Brian Gannon 10 квіт. 2018 р., 17:33:18
39 відповідей

Ви не збираєтеся знайти що-небудь поза сім'ї чилі, що дає абсолютно однаковий смак, так що підставляючи смак-мудрий, це неможливо. Зверніть увагу, що паприка - це спеція землі від конкретного перцю, тому, якщо у вас алергія на всі паприкою перець, ви не хочете використовувати його.

Що ви можете зробити, це побудувати інші ароматні поєднання, яке вам подобається і що ви можете з'їсти. Деякі речі, щоб розглянути, що викличе деякі типи тепло з ними включають в себе:

 • Гірчичний порошок (відтінок гірчично-типу тепло і глибокий смак. Напевно, хочуть поєднати з деякими травами, такими як орегано або розмарин.
 • Хрін (просто для пікантності)
 • Імбир, який буде працювати дуже добре в азіатські страви, і в поєднанні з тими ароматами
 • Szechaun перець (не паприка перець) - вони мають неповторний аромат і ефект; ви повинні вирішити, якщо ви їх любите

Всі ці аромати є "гарячими", але з різних речовин, ніж перець капсикум, так вони будуть мати різні ефекти.

+997
automactic 03 февр. '09 в 4:24

Я використав цей метод зі скотчем чепчики і habaneros не. Халапеньо приборкувати в порівнянні. Тады з привидом перець. Це клас зброї.:

 • Перш ніж мати справу з перцем, втерти олію (оливкову добре) на свої пальці, переконавшись, що ви отримаєте це навколо ваших нігтів.

Крім того, прості способи ви можете зменшити опік:

 • Не торкайтеся поверхні перцю. Перець шкіра порівняно ручні.
 • Не торкаючись соку на обробній дошці.
 • Використовуйте свій ніж, щоб маніпулювати і переміщати перець бути навколо дошки.

С. С. навіть не думай брати біо-брейк в середині роботи з перцем.

+961
Briana Klein Pantoja 5 лист. 2019 р., 17:21:22
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Як ви називаєте його "вихлоп" я припускаю, що це видобувного типу, а не відфільтрований рециркуляційного типу.

Це гарна ідея, щоб запустити його:

 • Всякий раз, коли ви смажити (вона обробляє жир крапельки в повітрі, а також диму)
 • Коли у вас є потенціал, щоб зробити дим (так не Завжди, коли готую в духовці, але іноді, якщо що-то краплі або бризки).
 • Коли ви готуєте щось, що може зробити запах будинку довше, ніж вам би хотілося.

Взагалі кажучи, ви повинні використовувати його в очікуванні диму/жир/запах, використовую його лише для тостер диму теж хороша ідея.

Кипіння-це інша справа. Якщо в будинку стає вологою, працює вентилятор при кипінні буде скоротити (як, звичайно, буде кипіти з кришкою). Деякі будинки в кінцевому підсумку досить сухий (наприклад, з примусовим повітряним опаленням), в цьому випадку, напевно, не варто включення вентилятора. Влітку я віддаю перевагу відкрити вікно.

Варто замислитися, де повітря приходить на зміну що висмоктується вентилятором. У мене замість вітальні зоною відкритого планування, а також відкрити трохи вентиляції в найдальшому кінці від кухні, так що свіже повітря надходить через вітальнею і їдальнею з кухнею. Але тут, у Великобританії у нас є "струмочок Вентс" протягом багатьох вікон, які призначені для подачі свіжого повітря без тебе відчуваючи протяг, Якщо ви дуже близькі.

+923
Blaski 24 січ. 2016 р., 16:52:45

Я зішкребти більшу частину свинячий жир, потім покласти його в посудомийній машині. Осад не дуже жирний, він має вигляд порошку відчувати себе до нього. Є лише залишки з посудом, і слідів на всіх аркушах. Цього класу є антипригарній сковороді і силіконовим покриттям Тернер. Це сталося з двома різними брендами бекону. Я використовую фініш Пауэрбол таблетки.

+918
fazilah chenta 25 трав. 2018 р., 12:49:23

Ви пробували видалення глазурі ваші каструлі відразу після приготування? Якщо ви не будете робити соус, ви можете додати достатньо води, щоб покрити дно каструлі відразу після видалення їжі. Ви отримаєте багато пар, і осад повинен підняти прямо з дна (можливо, вам доведеться нашкребти трохи). Ще один спосіб, щоб видалити важкий осад, щоб покрити каструлю в випічки пасти соди (зробити це дуже товста!) і сухе повітря. Ви повинні бути в змозі зішкребти шар харчової соди і більшість залишки. Залежно від прив'язки до випарювання, можливо, вам доведеться покласти в деяких старих дощок з будь-яким методом.

+874
Nurul Fatihah 22 серп. 2011 р., 12:21:37

Незалежно від кольору, кількості часу на корені або Буш-ось що важливо. Багато предмети починають втрачати смак і привабливість, коли залишається занадто довго. Перець стає жаркіше, тим більше часу залишається на. Перці в магазинах тільки на початку бути стиглою. Фермери збирають, як тільки вони дозріють, щоб звільнити місце для нового врожаю і, щоб потрапити в магазин до клопів та інших шкідників можуть дістатися до них. Ми вирощуємо велику різноманітність перців протягом декількох років. В кінці сезону, якщо ми не відповідали комплектації, ми в кінцевому підсумку носити рукавички. Ми мали халапеньо, який може спалити нашу шкіру від дотику, тому що капсаїцин починається висмоктування з стебла.

+839
alon colman 13 серп. 2010 р., 17:08:49

Я зробив Шио Кодзі "стартовий" з допомогою Кодзі-інокулював зерна рису, сіль і воду, і додали свіжого рису, щоб його час від часу, щоб зберегти його живим і ситим. Я чув багато шеф-кухарів і домашніх кухарів, поговорити про значення протеаз і амілаз Кодзі для розм'якшення і збільшення концентрації глутамату в м'ясо, але я зіткнувся з проблемою, коли мариную курячі стегна в Шио Кодзі. У той час як паби люблю готувати наука виступають в будь-якому місці до 3 днів Шио Кодзі маринад, я знаходжу, що вміст солі зазвичай рекомендується для використання в Шио Кодзі просто закінчує лікувати курку, і ви отримаєте дуже тягучий, неприємна консистенція в кінцевому результаті при варінні. Хтось мав такий досвід? Коротше, маринади шлях? Зниження вмісту солі?

+831
Lee Birkett 12 бер. 2017 р., 07:33:00

Коли я використовую сушені перці чилі, вони завжди пюре в соусі. Я не люблю їх, тому що я знайти відтворили текстуру, щоб бути неприємним.

Я видалити насіння і мембрани і нарізати в каструлю з кухонними ножицями, щоб бути підсмажений, а потім на повільному вогні.

Як вони обробляють немає проблем з плаваючими.

+798
mezzodrinker 17 лист. 2011 р., 15:56:23

Як і у всіх м'ясних кулінарії, неможливо назвати точний час, так як це залежить від дуже багатьох нетипових величин: розміру вашого жарке, температура починається при температурі вашої духовки, і так далі.

Замість цього, ви хочете, щоб приготувати його до певної температури , вимірюваної за миттєвий читання термометр в саму товсту частину жаркого.

Пісне спекотне, як це має бути приготовлено приблизно в mediumish, який знаходиться в 150 F або 66 С. Це, ймовірно, займе близько години, півгодини і чверті на 350 F / 180 С.

Коли ви підозрюєте, печеня процес вже майже завершено, вставте миттєвий читання термометр в саму товсту частину жаркого, як близько до центру, як ви можете. Коли температура перестає зростати, то є ваше читання. Ви повинні перевірити кілька плям, і вважати найнижчою з них-температуру дивитися.

Коли страва рівномірно приготоване в цільову температуру, це робиться.

+734
Arnelle Rawpi 27 трав. 2012 р., 14:30:32

Існують різні йогуртові продукти на ринку, і багато піддаються термічній обробці для стабільності.

Якщо ви робите йогурт з активними бактеріями, вони будуть продовжувати жити і перетравлювати лактозу в молоці, який ви почали. Це також означає, що смак йогурту буде змінюватися з плином часу - найбільш значно протягом перших годин або днів, але процес не зупинити. Це щось йогурт виробникам доводиться мати справу з також. Найбільш простим рішенням є, щоб вбити бактерії зі спекою, але, звичайно, це означає, що ви не зможете використовувати йогурт, щоб зробити більше йогурту - немає живих йогуртових бактерій, присутніх більше.

Закони відрізняються в різних країнах, але наприклад в Німеччині, виробники дозволили нагріти кефір, щоб вбити бактерії (але повинен написати "термообробці"1 на етикетці). Вони можуть або не можуть вибрати, щоб зробити так. З іншого боку, зберігаючи бактерії жваво і активно дозволяє для маркетингових йогурт, а особливо здоровий. Органічні виробники, як правило, забороняється топити їх продукт.

Якщо ви хочете спробувати свої сили на приготування йогурту, я настійно рекомендую вам триматися подалі від будь-яких снек або напівфабрикати, які мають тривалий термін зберігання і добавки, навіть якщо вони не мають якого-небудь натяку про термічної обробки на етикетці. Особливо якщо продукт не обов'язково зберігати в холодильнику - тоді це, звичайно, пастеризоване або схожі. Краще б горщик неароматизовані натуральним йогуртом (виберіть бренд/продукт, який ви любите, щоб отримати бактерії типу для партії) або, якщо ви хочете певного виду і бути впевнені, спеціальної закваски, у деяких "здорова їжа" магазинах або онлайн.


1 очевидно, що вони повинні використовувати німецький термін, який є "wärmebehandelt".

+715
user197199 30 трав. 2012 р., 17:42:58

У моделі хлібопічка Zojirushi BBCC-х20, який цикл я печу з низьким вмістом вуглеводів рецепт, як це не мати низькі налаштування карбюратора? Крім того, де б знайти низьковуглеводні рецепти для низкоуглеводной хліб спеціально для цієї машини? Я вже перевірив на сайті Зоджи і немає низьких рецептів карбонату.
Спасибі!

+689
Kunj Goswami 31 січ. 2017 р., 02:08:56

Тріска тріска, характеристики, меншу різноманітність не настільки різні, щоб зробити великої різниці в рецепті.

Насправді будь м'яким смаком білої риби з середньою силою плоті є розумною заміною для CoD, фактично із-за виснаження запасів тріски ви зробите природі послугу, вибираючи те, що виловлену.

+622
MaTePe 29 лип. 2011 р., 12:08:13

Якщо ви робите це часто, я хотів би зробити трохи печива вирізати з фруктів типу пирога і використовувати яйця мити, щоб дотримуватися його на пиріг - він виглядає добре і полегшує ідентифікацію.

+572
Johnny Walls 20 груд. 2019 р., 14:47:32

В Кембріджському університеті в Англії, де крем-брюле часто був зроблений на високий стіл метод для того щоб нагріти цукор в каструльці до карамелі, а потім облили який набір в тверду кірку. Цей рецепт також відомий як Трійця крем сходить до 1600.

+533
nineli4ka 6 лют. 2012 р., 16:21:21

Не впевнений, якщо це те, що ви шукаєте, але думав, що я відправлю, що дослідження, я виявив, що корейські гарніри називаються гарніром, а конкретні страви, які ви говорите може бути капуста namul:

Капуста namul 케일나물 (корейська досвідчений Кале)

Робить 2 чашки

1 фунт капусти
1 зелений лук
1 зубчик часнику, дрібно рубаний
1 чайна ложка. соєвий соус
1 чайна ложка. смажений кунжутна олія
½ Чайної ложки. підсмажене насіння кунжуту 
сіль, за смаком

http://www.apricosa.com/2011/03/different-sort-of-namul.html

Солодкість ви посилаєтеся може виходити від самого Кале, в залежності від сортових.

+532
user3514852 26 бер. 2018 р., 00:58:02

Так, вони будуть займати частину аромату акцій. Тим не менш:

1) аромат буде тонким і важко виявити, особливо якщо ви не додаєте в даль сильно (як ви зазвичай робите з індійською кухнею)

2) це не те, що достовірними, так як індійська їжа часто є вегетаріанцем.

Особисто я б заморозити курячий бульйон і використовувати його для чогось іншого. Або зробити турецький сочевичний суп, який зателефонує на складі бази.

+527
Denissio 19 трав. 2017 р., 10:54:41

Бутерброд або швидкий хліб має різні вимоги тепла, ніж хліб.

Хліб вимагає вибух з високою температурою і вологістю з самого початку. Їх зазвичай пекли на плоских, підігріті камені, які зберігають багато тепла.

З хлібом печеним в буханець каструлі хліб з доробком на сковороді, який, очевидно, не розігрітій. Мета-це не вибух високої температури, але, як правило, навіть опалення.

Кераміка і чавун буде проводити багато тепла, але це не дуже корисно для цього виду хліба. Велика різниця, що керамічна каструля зробить це хліб кору. Неглазурований керамограніт дозволить деяким відводити вологу під час випічки. Керамограніт буханець каструлі часто використовуються для страви, крім хліба, такі як м'ясний рулет, де навіть опалення та збереження тепла при подачі цінно. Хліб, спечений у кам'яній буде crustier в області, покритої каструлі, ніж хліб, спечений з металу. Це більш переконливу перевагу з quickbreads. На мій погляд бутерброд хліб не повинен бути хрустким.

Металевий хліб каструлі коштують дешевше, легше і менш крихкими. Вони навіть не з яких-небудь теплових градієнтів в неакуратний піч. Якщо ви знаєте, ваша піч є ненадійним розглянути можливість отримання теплової маси (наприклад, камінь для піци), щоб вирівняти температуру.

Я не використовувала чавунну каструлю хліба, але я воліла б використовувати його для південного стилю кукурудзяний хліб. Це типу хліб зазвичай готують в чавунній сковороді. Пан буде розігріту з гарячим жиром і кукурудзяний хліб тісто буде вилито ст. Збережене тепло в каструлі смажити хліб, перш ніж її підняли і поставили. Я не знаю, чому чавунній сковорідці буде використовуватися для звичайного хліба.

+509
yigiter 6 квіт. 2013 р., 07:53:58

Все залежить від того, наскільки ви готові піти на більш солоні страви (наприклад, кмин) або більше стурбовані тим, що західняки вважають солодкі аромати (наприклад кориця). Тепер ви можете використовувати спеції окремо, але ви отримаєте набагато більше різноманітності смаків, Якщо ви об'єднаєте спеції. Це дозволить вам експериментувати, щоб знайти комбінації, які вам подобаються і використовувати для різних страв - в залежності від того, солодкі або солоні. Я також не обмежитися спеції; є багато смакових інгредієнтів, які могли б внести різноманітність у ваші страви, що б не вважати спецій - можна додати зелень, пілінги, концентрати соків і т. д.

Є буквально сотні спеції і потенційні прянощі і комбінацій трав, які ви могли б зробити так, я б не став заходити так далеко, щоб перерахувати всі, але є деякі поширені з них, які ви могли б розглянути:

Якщо ви після солодкого сторона справи - спробуйте мускатний горіх, запашний перець, кмин, кардамон (зелений або чорний), какао/Какао-порошок, лаванди, шкірки цитрусових (лимон, лайм, апельсин, мандарин тощо), розмарин, шафран, Сумах, ваніль. Також враховувати такі речі, як хот-крос-булочка суміші (зазвичай це кориця, перець запашний, імбир, мускатний горіх), фрукти-торт спеції (імбир, перець духмяний, перець),

Для солоних - будь-яка суміш ви можете використовувати в Індії (думаю, Каррі), Східне Середземномор'я (наприклад, турецький кебаб), Північна Африка (za'atar, Рас-ель-hanout), Латинської Америки (тако приправи), Східної Азії (лемонграс, тайський базилік, коріандр/кінза), китайська (бадьян, Чилі). Суміші, засновані навколо речей, як кмин, коріандр, імбир, насіння гірчиці, паприка, куркума може бути різноманітний до безкінечності і виробляємо багато різних відчуттів і є основою багатьох кухонь світу.

Якщо ви йдете по маршруту, намагаючись великою кількістю спецій я настійно рекомендую вам зробити деякі цілі спеції і молоти їх самим спробувати смак набагато краще, і додати ціле вимірювання для вашої кухні, яке зазвичай не вистачає в попередньо мелені спеції.

+499
Nariman Huseynov 18 квіт. 2015 р., 06:47:48

Коли ви купуєте імпортний рис в магазині, часто бувають рядів крихітних отворів у поліетиленових пакетах. Що це? Хіба це не внесок у порчу і поширенням помилки?

+475
user48091 7 жовт. 2017 р., 19:37:25

Якщо це не правильний форум для цього питання, будь ласка, дайте мені знати, куди запостити.

+473
redfish 11 квіт. 2019 р., 13:38:29

Є напів-місцевого маслозаводу, який робить красивих Брі я коли-небудь мав. Він оцінений цілком розумно, але доставка коштує більше ніж сам сир, так що це трохи непрактично. Я купив деякий час тому три раунди, але до того часу, я зробив це через перші два, третій пішов цвіллю. Чи є спосіб, щоб зберігати Брі протягом тривалого періоду часу? Я б хотів зробити з півдюжини пострілів, і частина їх з плином часу.

+440
Wim Feijen 28 лип. 2013 р., 15:07:47

Я печу Рассет картоплю. Я просто помив їх трохи в холодній воді, а потім покласти їх на деко після того як я поклав фольгу на дно каструлі. Я не пив їх. Це хороший спосіб, або я повинен чекати, поки вони висохнуть?

+438
Jirakit Paitoonnaramit 4 бер. 2018 р., 22:39:18

Я бачив дуже старі рецепти для кролика, в якому можна додавати кисло-солодкий chocloate з соусом, який також мав кров з кролика додають для згущення (думаю це було з книги Елізабет Девід, де я його знайшов).

Проте бачачи, що мексиканські страви використовувати какао в складі крота страви вони славляться, я почну шукати натхнення там.

Що ви будете шукати глибина смаку ви хотіли зробити з додаванням какао в блюдо. Це дасть хорошу базову ноту, але ви не хочете спробувати по включенню шоколадний смак ІМХО.

+396
Hitendra Solanki 20 жовт. 2018 р., 04:21:43

Я просто у місцевих ремісників тут, щоб побудувати блок м'ясника. При установці його, я запитав його, що він рекомендується для підтримки хорошого м'яса. На додаток до мінеральних масел, і їжа-безпечний віск, він намагається привнести в продукт під назвою (http://www.kerfs.com/store.htm). Він спробував його на власні дошки, і любить його набагато більше. Він вважає, що мінеральне масло "випаровується" дуже швидко. Він пробував усе різних типів, і це його улюблений продукт.

+326
elvismdev 16 черв. 2019 р., 13:54:20

Це звичайно бродіння. Проста нейтралізація хімічними засобами не потрібно так багато часу, і не справляють незабутнє шипіння.

Ви можете бути впевнені, що там скрізь дикі дріжджі: в повітря на вашій кухні, на вашому Бузини, ймовірно, на посуд і т. д. Неможливо сказати, які з них переважали в ферментації, ті, що ви привезли з бузиною або ті, які прийшли до нього з інших джерел.

+326
J Edward Ellis 19 трав. 2010 р., 02:56:58

Клейкий рисова мука не дасть хрускіт, це скоріше жувальні, використовується для десертів, як Моті. Я хотів би спробувати борошно або кукурудзяний крохмаль тапіока, але не клейкий.

+290
user25944 5 лист. 2011 р., 07:16:48

Від риболовлі поради: Як ловити, готувати і готувати терпуга:

Коли ви очистити рибу, видалити шкіру і темні кольори плоті. Ця частина риби, особливо сильнопахнущие і трохи масляниста.
Перевірити ці рибні рецепти, щоб навчитися готувати луфарь.

Також подивимося, як можна приготувати луфарь, щоб зробити його смак хороший для поради щодо поліпшення смаку (наприклад, вимочити її в молоці).

+280
KSully2 7 жовт. 2013 р., 22:18:12

Ви, ймовірно, не може досягти розмірів і рівномірності класичний цукровий пісок будинку, не без деякого спеціального обладнання. Але якщо ви добре ладнають з іншими розміри кристалів, це дуже просто.

Все, що вам потрібно зробити, це шукати рецепти для рок цукерки. Це нічого, але повторно кристалізують цукор. Також вважається простий цукерки, щоб зробити, ви знайдете його в багатьох "готуємо з дітьми" книг і блогів.

Єдина проблема може бути, що ви не кристалізація цукру, але поєднання фруктового соку і цукру. Якщо соку недостатньо кислоти для інвертування цукру, він може не кристалізується добре. Вам доведеться спробувати і подивитися.

+238
sonath2611 17 трав. 2016 р., 07:55:30

Мені подобається купувати коробки 11 кг кальмар в моєму місцевому рибному ринку. Вона заморожена так, щоб їх обробити (очистити і упакувати в менші одиниці), я обов'язково розморозьте їх. Коли я готую індивідуальні пакети (близько 13 9 унцій пакети після чищення), я поклала їх у морозилку. Я ніколи не мав жодних проблем (займаюся цим кілька років), але деякі люди говорили мені, що це погано, щоб заморозити будь-якого виду м'яса. Що ви думаєте?

+235
user1561769 13 лют. 2011 р., 08:20:21

Відповідь проста: вони можуть змінюватись в червоність. Це буде залежати від умов, в яких вони були вирощені в і даного конкретного виду. Як правило, кров апельсини глибокий (кров) червоні і мають жовтий відтінок інший апельсини. Ваш досвід звучить абсолютно нормально. Сподіваюся, що це допомагає :)

+205
Chocolim 12 січ. 2019 р., 00:29:33

Мене вражає як небезпечний харчовими практиці слідувати порадам кухаря ілюстрований для замочування сушених бобів протягом 24 годин нагревшиеся після охолодження. Я також бачив їх пропонуємо вам допомогти вівсянки нагревшиеся після охолодження на ніч.

Є якась причина, чому ці практики добре? Чи якої-небудь шкоди в холодильних них, зокрема квасоля, при замочуванні?

Ілюстрований Кука:

Розчиніть 3 столові ложки солі на 4 літри холодної води у велику миску або контейнер. Додати [фунт] боби замочити при кімнатній температурі протягом не менше 8 годин і до 24 годин. Злийте і добре промийте.

+183
makanjuola adekunle 10 черв. 2012 р., 12:52:16

Фадж дійсно тільки має термін придатності тиждень або два. Спочатку він почне кристалізуватися на зовнішній стороні (яка насправді дуже смачний на мій погляд), але потім він почне рости цвіль. Хороша гігієна подовжить час, перш ніж цвіль починає рости, але в кінцевому рахунку вигадки-це не консерви і не хотів стримати. Окремих інгредієнтів буде тримати краще самі по собі, і ви можете зробити помадку практично на вимогу.

+150
MosDevinitely 2 черв. 2019 р., 19:58:28

Є кілька тортів, які вимагають збиті яєчні білки, але ви можете вибрати, щоб пропустити цей крок. Наприклад, 1-2-3-4 торт хоче, щоб ви відокремимо жовтки від білків, збийте білки і додати їх у тісто завершений. Якщо ви не хочете зробити, що ваш торт буде майже як "міцний", як фунт торт. Але як було помічено, що не працюють з бісквіт.

+139
masha2107197 19 груд. 2018 р., 22:33:45

Відсутність кисло відображає активність дріжджів протягом сквашування молочнокислих бактерій (Lab), і використовуючи тверду стартера за цим посиланням сувеніри дріжджів, а не в Лабораторії. Для більш кислий, збільшити вміст води. Є купа інших циферблатів ви можете грати з, Кен Forkish в "борошна, води, солі, дріжджів" вказує, що "тепліше Левайна культур стимулювати виробництво молочної кислоти" ваш 16 °С сприяє виробництва оцтової кислоти. Температура близько 26 с до 32С на користь лабораторії. (Можливо використовувати ізотермічний кузов, щоб уникнути коливання температури вночі?) Інша точка буде якій температурі води ти б'єш його; вода з крана взимку може бути досить холодно (я використовую воду кімнатної температури, відстояна випаровуватися з муніципального хлору). Інші речі, щоб експериментувати з, можливо додавання невеликої кількості солі (хоча це сповільнить бродіння) або міняємо борошно або суміш використовується борошно; цільнозернові і не жито і пшениця, і т. д.

Зошити можуть допомогти; відстежувати температурі навколишнього повітря (хв/макс), температури води, кількості, типу борошна, плюс будь-які нотатки про те, що стартер виглядає і пахне.

+110
PatchworkMathematician 18 вер. 2016 р., 04:14:09

Ви також можете вигравіювати на склі з використанням продукту з Joannns/Майклс під назвою Амур травлення. Я вигравірувані 9х13 скла з нього, і дали йому в якості подарунків. Так, він миється. Амур Etch-це те, що ви повинні ретельно використовувати. Google його.

Ось зручний навчальне відео

+101
Zero Hash 18 лип. 2011 р., 04:30:26

Ви можете визначено більш змішати все тісто. Тісто стане дуже блискучі, дуже м'які, і там буде дуже довго, помітні нитки клейковини. Вони неймовірно ніжні, і не будемо утримувати СО2 для закваски цілей. Я бачив, як це відбувається на багатьох випадках. Це, однак, важко зробити вручну. Ви будете стомлені, якщо ви намагаєтеся зробити це вручну.

+98
John bairstow 6 груд. 2013 р., 10:51:54

У мене є історія нехорошої квартири печі, і як мінімум 2 гуртожитки печі. Дві речі я можу настійно рекомендувати скористатися термометром, щоб ви могли знати, з деякою впевненістю, що коли піч думає, що це на 350 температура в печі є актуальною 350. Духовка температура досягне свого піку і долини навколо цього числа, але зазвичай в межах 5 градусів в "хорошому" піч, але я була одна з 15 град F дисперсія.

Одна річ, яку можна було б додати масу на печі (теплової раковини). Мій улюблений-це камінь для піци, але я знаю деяких людей, які обертають цеглини в алюмінії (камін цегли рекомендується). Дешевше печі утримуйте менш стабільної температури, а приєднана маса допомагає стабілізувати піч великі. Сплющуючи піки і долини піч великі допоможе приборкати погана духовка. Після його приручити ви можете виявити, що 350-це насправді 375, і вам доведеться коригувати вниз тепер, що піки температури менше шансів. Ваш час попереднього нагрівання буде отримати більше з додатковою масою у пічці.

Я читав, що типу печі може вплинути на випічку. Електрична плита є одним з сушильної печі, при спалюванні газу може створити невелику кількість водяної пари. Печі професійні кондитери часто застосовують парові тепла, що створює дуже вологе середовище для випічки. Ви можете додати у піддон води, як правило, на найнижчій точці в духовці, щоб створити пар. Я зробив це для випічки хліба. Бонус: вода також буде виступати в якості терморегулятора, як і камінь для піци.

Все інше зазнає невдачі, ви можете витягти печиво раніше, або м'ячики, щоб зробити великий маси центру, який міг би готувати повільніше.

Удачі і насолоджуватися виклик гуртожитку варити.

+74
Jimmy Jimmy 21 бер. 2016 р., 11:01:15

Ні, це повинно працювати.

Але потрібно зробити, що грань між занадто жорстким і надто м'яким, щоб різати. І під час варіння плоди пом'якшить зовні усередину: ви могли б знайти себе обробки фруктів під час приготування, так як ви повинні торкнутися гарячого фруктового або перервати приготування, дайте охолонути, очистіть, знову готувати....

Якщо ви прагнете до пюре айви, просто протерти пух, готувати фрукти, а потім штовхати його через м'ясорубку або сито. Ви будете потребувати в досить великому горщику, хоча, якщо ви хочете приготувати цілі фрукти і маленькі шматочки.

З іншого боку, якщо у вас є досить гострий і важкий ніж і гострий ніж для очищення овочів, пропоную вам спробувати різати спочатку сирої айви. Ви можете знайти його менш важким, ніж він часто говорить.

+55
Rashed Mahmud 24 груд. 2017 р., 11:50:10

Як довго потрібно використовувати кип'ячену воду для сухі дитячі суміші залишатися в тефлоновій каструлі? Може він залишитися в горщик на кілька днів?

+21
Bulwar 15 бер. 2016 р., 00:42:15

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil