Навіщо смажити яловичий бульйон біліють?

Він нічого не додав до нього. Я завжди відварюємо м'ясо до розм'якшення. Відвар Milky біле і я ніколи не бачив, як це відбувалося раніше. Це безпечно, щоб поїсти?

+594
995v 17 серп. 2019 р., 03:23:39
32 відповідей

Поекспериментувавши з фритюрниця повітря я думаю, що це альтернатива для обсмажування, але не особливо хороший. У фритюрниці повітря в основному прилад, який дує гарячим повітрям на їжу, як він повільно розмішує його. Це, здається, працює нормально, поки овочі не складно, якщо вони отримують трохи м'який і в підметки не годиться (думаю, варені кабачки, баклажани), вони фактично не поворухнувся, поки вони покладаються на інгредієнти падають один на одного, щоб принести нижні наверх.

Повітря фритюрниці не приготувати так швидко, як смаження, можна готувати їжу набагато швидше, на гарячу воке або сковороді, ніж повітря Фриер на його гарячою обстановці.

Ви не використовуєте менше масла в повітряному Фриер, ніж stir смажачи, ви використовуєте той же, як якщо б ви підсмажуємо на антипригарній сковороді. Сухий смажити не працював добре для мене в повітрі Фриер, але трохи води продовжував рух до тих пір, поки процес приготування їжі у вологи з продуктів.

Ви можете залишити повітряний Фриер без нагляду, але ви повинні бути готові, щоб отримати переварені результатів, якщо ви часто перевіряти на ньому ближче до кінця процесу приготування. Крім того, перемішування не є досконалим, так що ви можете іноді отримати інгредієнти стовпилися і потрібно, щоб очистити його. Так що, поки ви перевірити на ньому часом він, ймовірно, буде працювати нормально. Назвемо це напів-автоматичного готування.

По суті, якщо ви хочете зробити напів-автоматичне овочевий кулінарії як використовувати чохол, або ви можете не є плита/плита тоді має сенс йти з Фриер, але якщо це хороші результати, щоб ви потім поворушіть смажити по старинці це ваш кращий вибір.

+987
kijin 03 февр. '09 в 4:24

Я готую багато справжні грецькі страви грецької Великодня. В цьому році у мене дуже мало часу, щоб підготуватися. Чи можу я зробити страви, такі як мусака, долмадес, Spanakopita заздалегідь і заморозити їх?

+916
Christy Michelle Parker 24 лист. 2012 р., 16:08:44
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Спільним рішенням цього сервісу полягає у використанні (зазвичай одноразові) харчові рукавички при роботі з сирим м'ясом, і знімати їх, коли ви закінчите. Ви можете придбати їх у величезні пакети для досить дешево.

Рукавички можна зняти, затискаючи один з одним (так ви котитеся Перша рукавичка в кулю у другій рукавичці) і потім прослизає палець degloved руки другу рукавичку, повернувши його навиворіт, як вона йде зі своєї руки. Таким чином, ви в кінцевому підсумку з усіма необробленими торкнувся поверхні усередині і чистий пластик зовні.

+903
FINNNNN 1 трав. 2017 р., 23:13:44

Є всі види причин пожежі/пожежна сигналізація спрацьовує, коли ви готуєте. Іноді, це просто дим. Інші часи, розпилений жирами або навіть пара буде визначений як дим. Деякі датчики будуть виявляти тепло, і це дуже легко генерувати надлишкове тепло під стелею при приготуванні їжі.

Єдине рішення, яке я знаю-це вогонь детектор диму за межами кухні. У нашому домі, у нас є той, який прямо навпроти кухонної двері в коридор, який, здається, щоб забезпечити достатню поділ з кухні для того, щоб йти тільки в дійсно димчастий ситуаціях.

Якщо ви дійсно хочете мати детектор на кухні, покласти його як можна далі від печі/пічка як можливі, і, можливо, побачити, якщо ви можете знайти один, що є "пауза" або "тримати" кнопку на ньому. Вам натиснути на кнопку і детектор виключився протягом заданого періоду часу, даючи вам достатньо часу, щоб зробити ваші приготування, не встановлюючи його, то він повертається автоматично, так що ви не повинні пам'ятати, щоб перезапустити його.

+896
cbabb 13 січ. 2016 р., 16:38:45

Це тому, що самий зовнішній шар яєчного білка-це не фірма/достатньо жорстким, щоб вижити в коло, не порвати.

Якщо ви не хочете, щоб лід і відварити його, можна спалити за межами яйце на хвилину. Це призведе до локалізованим кипіння під оболонки і фізично відокремити яєчні білки від стінки корпусу. Крім того, подолання рогового шару, яєчний білок, яйце тримати свою форму на більш м'які стилі з яйця.

+887
pradeep1991singh 7 серп. 2015 р., 09:31:30

Краща причина, яку я можу придумати, полягає в тому, що в мікрохвильовій печі вироби з масла та/або жиру може привести до температур набагато вище 90С максимум, що рекомендується.

Посилання:

  • Мікрохвильова піч, посудомийна машина і безпечної морозильна камера
  • Підходить для температури до 90С
  • Не підходить для продуктів з високим вмістом жирів або цукрів
+786
aDuck 3 жовт. 2018 р., 01:41:48

Хоча я згоден з іншим на перетворюючи його в кашу якщо готувати її дуже довго, є спосіб, щоб отримати бажаний ефект, поглинаючи більше смаку.

При чому тут кускус дуже швидко поглинати? Рідина! Отже, давайте приготуємо ароматну рідину, шток ака.

Ви можете купити акції або зробити його самостійно і додати будь-які трави, овочі і спеції, які вам подобаються. Потім, замініть складі для води у рецепті.

Ця концепція схожа на приготування різотто з курячим бульйоном.

+725
CarlaGamer1 21 груд. 2015 р., 22:55:44

Зниження температури на 20С, був хорошою ідеєю, тому що вентилятор, однак це може бути дуже багато в разі вашої духовки, так як схоже, температура була занадто низькою.

Що швидше за все сталося те, що вентилятор дме по центру хліб, приготовлений першого центру, але вентилятор не дмуть з боків хліба стільки ж. Це трапилося зі мною, коли я використовую сторонній випікання, коли хліб не піднявся на вершину. Я вважаю, при випічці хліба та випічки, що вентилятор має тенденцію до char зовнішньої речі, навіть якщо я її вимикаю, а потім всередину не готує так добре, тому я зазвичай залишаю вимкненим вентилятором. Я пропоную вам спробувати рекомендований температурний режим з вимкненим вентилятором і подивимося, як це працює.

+640
Chelsea Bridson 4 серп. 2013 р., 18:22:44

Ви не згадуєте, тип рисоварка, яку ви використовуєте.

У мене є національна рисоварка і я приготувала багато, багато видів рису, в тому числі і чорні (Заборонені) рис. Вони все чудово вийде. Це стара вкл/викл модель і я живу на великій висоті. Я використовую ці коефіцієнти можна використовувати для більшості всій зерна рису; я можу налаштувати його, якщо пакет рису рекомендує інакше.

+638
chrif 27 лип. 2016 р., 13:53:47

Для нас, спробувати місцевого врожаю. Вони список ферм, фермерських ринків, CSA і т. д, і намагайтеся відстежувати, які речі продаються з кожного місця (фрукти, м'ясо і т. д.)

оновлення : в інших місцях попитати : місцеві ферми розширенням офісу або вашої місцевої ферми бюро. Коли я жив у Європі, це було легко-вони були досить великі, що кожен знав, де вони були, і здавалося, що там був хоч один на місто, і там може бути десяток великих міст.

+638
Mateo Gianolio 7 лист. 2017 р., 17:15:36

Чи можу я використовувати cueritos як мій жир, щоб зробити бургер? Я зазвичай використовую свинячий жир, але мій м'ясник сьогодні я купив 2 кг цього продукту.

+637
Alex Galindo 4 лип. 2013 р., 18:04:55

ЕМНІП, вміст мінеральних речовин в солі є основним відзнакою. Крім того, дрібні кристали Флер де сель дуже швидко розчиняються.

+631
Dulay 5 серп. 2013 р., 19:05:33

Я роблю тікка масала сьогодні, і курка маринується в суміші кефіру. Я вже приготувала соус, щоб з'їсти його, але мені було цікаво, якщо є спосіб, щоб довести маринад до кипіння, так що я можу безпечно споживати.

Я чув, що додавання крохмалю в йогурті допомагає зберегти її від розколу, але це буде досить, якщо доведеться в будь-якому випадку до кипіння?

+630
Krypt0N Geek 21 серп. 2019 р., 21:25:10

Я готую досить багато для менш здатного людини, хто знайшов би неможливим дрібне смажимо рибу-торти я роблю для неї, але які будуть цілком здатні відірвати їх від замороженої, або розморожуючи їх, а запікати їх у духовці.

Інгредієнти (риба,картопля,приправи) все готувала перед смаженням, але крихти (борошно, яйце вимити, обсушити крихти) не.

Я уявляю, наявних у продажу пекти-випікати рибні котлети були оброблені певним чином, зокрема, введення жиру, чомусь, тому результат випікання доволі схожий на результат смажити свій власний, і, звичайно, безпечним.

У кого-небудь досвід підготовки паніровці товарів власного 'смажити', які працюють в подібному шляхово до Магазин-куплені?

+626
wsurferdude 9 лист. 2010 р., 07:30:36

Соєвий курка у азіатських продуктових магазинах, які обслуговують Східно-Азіатського демографічного. Це зазвичай продається як "соєва шинка" або "овочевий шинкою", з "куркою", як одна з різновидів в наявності. Це, як правило, у формі журналу і ви просто скоротити його до будь-якого розміру вам потрібно. Це технічно вже готувала, але багато рецепти закликають до нього, щоб бути з покриттям і запечені і т. д.

+518
Kearstyn Freerking 23 січ. 2018 р., 19:30:18

Я бачив це в якійсь вивозити:

Зробити це в більш дрібні пакети, які можуть бути легко оброблені.

Вони підготували все рис заздалегідь і покласти окремими порціями в невеликих продовольчих і тепла безпечні пластикові мішки.

Я припускаю, що вони тримають його в холодильнику, поки не відбуває термін, і, коли вони обслуговують установки, вони поклали в окремі пакети і в пароварку.

Коли настав час служити, просто поп відкрити сумку і поставив на плиту.

+498
Maryam nouri 1 жовт. 2016 р., 15:05:57

Я не впевнений, якщо це робить багато сенсу, і я заздалегідь вибачаюсь, але сподіваюся, що хтось розуміє, що я маю на увазі.

Так що моя проблема зі спайсами, наприклад, коли я готую Каррі, я додати порошок чилі і/або кайєнський перець порошок, який в той час як він робить страву пікантним він не дуже глибокий, спеції. Як це тільки на кінчик язика, якщо це має сенс.

Що я хочу зробити, це є глибока пікантне, що в той час як опіки, все ще залишає вас, бажаючи більше. Я думаю, як китайської кухні, або якщо у кого було в цей пакет рамен, який говорить 2х пряний на ньому.

Які методи/прийоми/продуктів/і т. д. можуть бути використані для досягнення цієї мети?

+458
Richard Green 31 бер. 2014 р., 00:04:40

Я знаю, що це не те, що ви хочете почути, але немає ніякого способу, щоб сказати.

Дині процвітають в місцях з жарким і сухим літом, як Туреччина. Але вони будуть рости і плодоносити в кліматичних умовах, які менше, ніж оптимальна. Серед баштанників, у дощове літо-це завжди погано для дині, але я не знаю, якщо це з-за надлишку води, скорочення сонячного світла в похмуру погоду, чи як. У будь-якому випадку, динь, вирощуваних в потрібному місці у погане літо, або дині, вирощені в недозволеному місці, не буде виробляти цукру. М'якоть плодів твердішим і більш водянисті, ніж у дозрілих на сонці диня, з невеликим якістю cucumberlike. Окремі клітини малі і не легко відокремити, так що ви не могли пом'яти його добре, якщо ви хотіли. Це трохи схоже на різницю між борошнисті і воскової картоплю.

Але ви не можете розпізнати різницю ззовні. Шкірка обох начебто дині, сухий/гарячий дозріли і вологий/відтінок дозрілих, виглядає однаково. Єдиний вірний спосіб-це смак дині.

Деякі речі можуть поліпшити ваші шанси знайти хорошу диню, але це все одно як попало.

  • Не купуйте в супермаркетах. У супермаркетах продають великі обсяги якісно зроблені і дешева їжа. Супермаркет продуктів оптимізований для дешевого виробництва, висока транспортабельність і гарний зовнішній вигляд, а не смак. Що б вони не робили, це реально знижує якість сонця-залежні рослини, такі як помідори, дині і сливи. Випускати на ринок не приходять від ферми за рогом, але воно часто набагато кращої якості - я підозрюю, що це лише питання ціни диференціація і великі фермери, які готові інвестувати в якісні процеси, бачити в них місце, де вони можуть отримати більш високу ціну. Малі етнічні продукти також носити з собою гарну якість продуктів, тут це, в основному, турецького, які є.

  • Описаний стукіт ГІП використовується для ідентифікації стиглої дині, і, як правило, використовується на поле, щоб вирішити, які з них до збору врожаю. Хотілося б думати, що в магазині не продають недостиглі дині (як я вже говорив, sweetless не недостиглі, але вирощених в неправильних умовах), але якщо ви підозрюєте, що це може бути справа, спробуйте. Стиглий кавун звучить пустотіла з великою кількістю резонансу, незрілий один звучить приглушено.

  • Запах дині. Дині виробляють не лише цукор, а й ароматичних сполук, коли вони дозріють. Якщо ви нічого не пахне, є велика ймовірність, що кавун несмачний. Якщо ви отримуєте деякі аромат, то це може бути добре або погано. Якщо ви знаходитеся в одній кімнаті з зовсім дозрілі свіжозібрані дині, ви можете сказати це по запаху, не піклуючись, щоб йти поруч з ними, але я ніколи не бачив його в магазині.

  • Якщо в магазині є диню нарізати на дисплеї, можна спробувати огляньте зовнішній вигляд поверхня зрізу. Це трохи важко визнати це, якщо ви не знаєте, що ви шукаєте, але це взагалі борошнистий вигляд. У кращому баштанні, особливо кавуни, клітини можна легко побачити з нерасширенным очей, і м'якоть буде мати ділянки з сухуватою, розриваючи клітини зі світлими стінами і тріщинами в них. Це знову ж рідко зустрічається в продуктових магазинах або супермаркетах, але все одно, мокрій, твердій, єдиної плоті-це поганий знак. Не звертайте увагу на Тілесний колір. Це залежить від сорту і ніяк не пов'язано з солодкість. Блідо-зелені дині може бути соковитим і солодким, темно-помаранчеві може на смак як картон.

  • Я не можу рекомендувати сорт, який краще, ніж інші. Всі вирощували сорти дині були відібрані протягом багатьох років для гарного смаку. Нинішні великі фермери, які могли бути створені ще гірше дегустації штамів з них, вибравши для міцності і зовнішнього вигляду, але вони не позначені як окремі різновиди. Таким чином, ви можете мати гарний і смачний нектар, диня і т. д. Всі вони гарні, коли вирощені в правильних умовах, ваші проблеми це не різноманітність, але процес виробництва.

Я сподіваюся, це допоможе вам трохи. Боюся, що навіть за все, що я знаю про динях (мої дідусі і бабусі завжди були в полі для особистого споживання), я в скруті, щоб знайти хороші купити. Але якщо моя географія уява є правильним, Австралія має кращий клімат для динь, ніж у Центральній Європі, тому, можливо, Вам пощастить знайти хороших місцевих динь.

+411
LiaD 11 квіт. 2013 р., 15:22:57

Так я робив маленьке свято випити. Мускатний горіх, корицю, бренді і гоголь-моголь.

Гоголь-моголь був абсолютно новий, але коли я його злив, я помітив, що це був кремезний =/

Я не качав його перед першою заливкою. Це було причиною кремезний гоголь-моголь? Це гоголь-моголь погано? Що викликає гоголь-моголь, щоб бути стійким?


Кінцевий результат для тих, кому цікаво: я його викинув і купив понад без спроб будь-яких. Навіщо морочитися, так? Не варто захворіти. Тепер я з задоволенням насолоджуюся номери кремезний гоголь-моголь.

+359
timothy opiyo 2 січ. 2016 р., 02:18:04

З'ївши варене сало і отруївся настільки суворі "я бачив мертвих людей", я б не бути в поспіху, щоб з'їсти сире бекон. Однак, як Марк Шультхайс припустити, це, ймовірно, має більше спільного з виробництвом і зберіганням, ніж все інше.

+353
lawlena 2 вер. 2016 р., 02:02:45

Зробити рубана яловичина енчіладас.

Шматок м'яса був, ймовірно, краще призначений для цього використовувати в першу чергу. Повільно варити протягом 3 годин в закритій каструлі з вашої улюбленої сальсою для вологи і аромату. Будьте впевнені, він вариться досить довго, що вона практично шматує себе. Крім того, розгляньте, додавши нарізану кубиками цибулю, нарізані зелені чилі, і якимось гострим соусом або гарячі перці чилі. Коли м'ясо буде готове, і розхристані, згорнути його в чотири коржі, залити може енчілада соус і зверху сир. Прикрасити часточками маслини, нарізаний зелений лук, а може бути кінза. Випікати протягом півгодини і всі будуть любити його.

+289
Leto2009 14 черв. 2012 р., 13:27:46

Хоча це трохи затримується, я насправді не є яйця сьогодні, і я використовую шпинат, фарш, рікотта, моцарелла, пармезан. Немає яйця треба.

+289
user96758 27 січ. 2015 р., 10:11:22

Чому люди вибирають кошерні/морський/кам'яної солі за столом сіль-це в основному вниз до кристалу розміром і відсутністю добавок, як йод.

Кошерної солі менш розчинні і менш щільна, ніж кухонна сіль.

Великі кристали цих солей означає, що якщо є трохи води, що вони не повністю розчиняються. Це означає, що менш імовірно, ви будете над сіллю стейк, навіть якщо він слежался в кристалах.

Кухонна сіль розчиняється набагато менше води і, отже, зробити більш легко проникає в м'ясо.

Також більш низька щільність означає, що ви можете ліберальності посипати кошерної/морський/кам'яної солі на речі, і навіть якщо він не розчиниться, ти правда додала менше солі, ніж ви могли б подумати. Це виглядає як багато, але 1г кошерний/морський/кам'яної солі займає набагато більше місця, ніж 1 г кухонної солі.

1 чайна ложка кухонної солі буде занадто багато. Я б пішов близько половини обсягу кошерної солі, якщо ви були розчиняючи його в рідини і може бути, чверть обсягу, якщо я використовую його в рік (як в солити стейк).

+265
Toast Points 23 квіт. 2017 р., 01:39:47

це виключно в силу свого кислого зміст?

Так, не багато біохімії щасливий, живучи при рН 2 - і речі, які можуть там жити вже щасливо живуть в кишечнику при рН 1

є якийсь коефіцієнт (або інших одиницях) оцту, щоб знати, чи щось має бути в холодильнику, щоб зберегти від псування?

Ви маєте на увазі продукти вже упаковані в оцті? Це буде залежати від того, як вони були приготовлені/стерилізовані перед упаковкою і наскільки сильна оцет. Фабричні соління буде набагато чистіше, ніж щось засолити будинку, але магазин купив соління, ймовірно, використовувати набагато дешевше, більш розведений оцет, ніж зробила твоя бабуся.

які компоненти можуть діяти, щоб нейтралізувати здатність оцту, щоб зберегти їжу?

Щось занадто луги нейтралізують кислотність в оцет

може оцет стабілізувати все, що б зіпсувати?

Не обов'язково, він повинен бути десь оцет може проникати в їжу - він не збирається зберегти стейки, а також овочі. І звичайно оцту смак буде допомогти, якщо ви намагаєтеся зберегти сказати полуницею! Також грибкові спори, ймовірно, може вижити сплячі в оцті (якщо не ростуть) - грибкові спори можуть вижити сплячі майже нічого.

+242
wtadahiro 28 лют. 2013 р., 20:42:30

Якщо ти по-справжньому стаєш анаэробом і запах, ви ростуть, речі не призначені для культур...

Як правило, я просто годувати моя мука і вода. Без цукру. Культури можуть чудово уживатися з борошном. (Я читав в авторитетних випічки книга про додавання залишки води від варіння картоплі, крохмалю, але я ще не встиг спробувати.)

Якщо запах, я б кинути і почати спочатку в більш повітропроникний контейнер. Вся ваша мета-виростити культур закваски і дозволити їм процвітати в їхню щасливу навколишнє середовище. І як від тебе пахне, є характерний запах щасливий заквасці. Тепер якщо запах змінився, ти втратив ароматичні закваски і тепер зростає щось інше.

Я тримала опару протягом більше десяти років, і це від культури, яка становить 84 років. Але якщо він пахне смішно (або отримує яскраві форми), він йде в раковину швидше, ніж помиї. Це просто Природа звіра.

+239
Madison Keller 10 січ. 2017 р., 17:05:35

Я читав це питання по-різному, і це не може бути задум початкового автора, але мені цікаво, якщо @Менді Портер був з проханням, якщо бактеріальне забруднення може переноситися по запаху. Звичайно, запах-це ознака гнильних бактерій, але не там, де бактерії живуть.

+207
monika mercado 18 січ. 2012 р., 07:55:35

Сушені, відновленого порчіні? Я налаштування Болоньєзе на деякий час тепер, додавши тих, хто був осяянням. Після відновлення і шинкування, я обсмажені з софріто. Дуже приємно. Курка згадувалося вище, печінка може бути ключем теж, я просто не можу зробити це. Я інтуїтивно ненавидять печінки.

+152
Rinslet 11 серп. 2014 р., 19:13:19

Я зацікавлений у створенні молочно-безкоштовні банановий хліб. Що я можу використовувати в якості альтернативи маслу? Я в курсі, що є соєве і кокосове молоко в якості альтернативи коров'ячого молока, але я не відразу зрозумів, що з допомогою тих, хто буде працювати в якості заміни, так як коров'яче молоко є соєве молоко як (звичайний) вершкове масло є соєвим маслом (яке не таке ж поняття, як я розумію?). В основному мене цікавить, які продукти існують, які дають хімічні властивості вершкового масла, без молочних продуктів.

Спасибі!

У результаті, використовуючи rfuscaз порадами:

banana nut bread

+128
Trane Francks 2 квіт. 2011 р., 23:20:35

Ви знаєте, я завжди любив їсти шпинат з оцтом. Просто париться і з виплеском звичайний білий оцет. Це дуже поширений спосіб, щоб з'їсти шпинат тут.

У будь-якому випадку, я припускаю, що це може мати певний вплив на всмоктування заліза. Велика кількість вітаміну C можуть збільшити негемовое всмоктування заліза аж на 200%. У цій статті, http://pubs.acs.org/doi/abs/10.1021/jf0203040, здається, показують, що оцтова кислота, головний компонент в оцті, також може підвищити всмоктування заліза.

+119
mkrouse 28 груд. 2019 р., 04:40:03

Я розмістив посилання на іншу посаду раніше, і це повинно дати вам деякі ідеї.

Безпечна Розморожування

ФССН рекомендує три способи розморозити курку: в холодильнику, в холодній воді і в мікрохвильовій печі. Ніколи не розморожуйте курку на прилавку або в інших місцях. Краще заздалегідь планувати повільний, безпечний відтавання в холодильнику. Курячі грудки без кісток, кістки в частинах, і тушки курей може зайняти 1 до 2 днів або довше відтавати. Як тільки сира курка відтає, його можна зберігати в холодильнику ще день чи два перед готуванням. Протягом цього часу, якщо курка розморожена в холодильнику не використовується, її можна сміливо заморожувати без приготування перших.

http://www.fsis.usda.gov/factsheets/Chicken_from_Farm_To_Table/index.asp#13

Більше посилань. http://www.fsis.usda.gov/factsheets/Chicken_from_Farm_To_Table/index.asp#26

+103
user57958 4 лист. 2013 р., 04:09:10

Існує майже стільки ж способів розрізати інгредієнти, як є інгредієнти, щоб розрізати, але основи подрібнення овочів і м'яса досить прості. Як і в будь-якого завдання, якщо ви практикуєте повільно, швидкість прийде вчасно - не спробувати і швидкість-ЧОП, як ви бачите по телевізору прямо зараз; ви просто порізалися, і не буде призи для першого місця в будь-якому випадку.

Хороший, гострий ніж є обов'язковим. Кілька контр-інтуїтивно, гострий ніж безпечніше, ніж підлозі-тупий, бо він має менше шансів зісковзнути, що ти дробишь і бери себе в руки або пальців.

Купити пристойний ніж рано і ви отримаєте найкращі результати і насолоджуватися процесом підготовки інгредієнтів набагато більше. Вам не доведеться витрачати величезні гроші і пристойний ніж від подібних глобальних або Wusthof за 150 доларів (австралійський) буде тривати ще багато більш дешеві років, швидко притупляється 30 $ножа з супермаркету.

Вам потрібно, можливо, 3 ножа, не більше. Ніж виробники ножів для кожного випадку, але ви тільки дійсно потрібен хороший ніж (який буде робити все від з'єднувати курку для подрібнення часнику), невеликий ніж для очищення овочів для дуже тонка робота, і ніж з щербинами для хліба і т. д. Почнемо з того, що шеф-кухаря ніж все, що вам потрібно.

Нарешті, відмінним джерелом подрібнення інструкції Ютуб. Просто шукайте як різати овочі' (або шукати, як нарізати конкретний пункт) і дивитися подалі. Купи собі мішок із дешеві цибуля, морква, та/або перець і практики далеко - ви завжди зможете порцію і заморозити овочі готові для подальшого використання.

Успіхів, удачі, і пам'ятайте, ми тут, щоб відповісти на усі ваші кулінарні питання.

+79
olyjosh 24 бер. 2015 р., 21:39:11

Нещодавно я підібрала кілька обробляють дуріан в Азіатський супермаркет, а з упакованими фруктами, як правило, становить трохи менше стиглі, мені було цікаво, як довго я повинен дозволити дуріан дозріває в сумці перед Різдвом.

+17
vvnraman 15 бер. 2015 р., 22:36:16

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil