Предмети в морозильник, включаючи кубики льоду, смак морозильна камера спалені. Можливі причини?

Статті, вміщені в морозилку взяти на жахливий аромат, який на смак як морозилки, навіть кубики льоду. Якщо я покладу речі в морозилку на ніч, а вона не щільно прикрита, ця проблема виникає.

З кубиками льоду, я можу промити їх усунути поганий аромат, але я б вважав за краще знайти причину і усунути її.

Будь-які ідеї/пропозиції будуть дуже до речі.

+172
Kheng Wei Ang 5 вер. 2011 р., 03:19:39
26 відповідей

Ось фотографія сирі "резерв яловичини для рагу", що ми тільки що купив в нашому місцевому (федеральна мережа) супермаркет:

enter image description here

Звідки ці зелені прожилки на м'ясо ? Це нормально і безпечно готувати ? Це насправді не дуже приємний...

Вони з'являються на більшості шматочків.

+996
doc92606 03 февр. '09 в 4:24

Після відкриття дверей температура повинна опуститися на кілька градусів, так як це обмін тепла з зовнішнім повітрям (який зазвичай холодніше, ніж в духовці...).

Тісто для пирога слід також поглинати частину тепла, загасити печі, шляхом теплопередачі. Так що якщо ваша духовка дуже маленька (як піч-тостер-гриль), слабкий, витік великої кількості тепла (через отвори або щілини) або ви ставите величезна кількість дійсно холодний торт Тісто температура не може піднятися назад до колишнього рівня.

Так що я б сказав, що це не нормально - принаймні, я ніколи не бачив такий великий перепад температур протягом такого тривалого часу. Спроба спекти невеликий торт, або перевіряючи, що хлібобулочні вироби не блокує нагрівальний елемент або циркуляції повітря усередині печі.

Спробуйте також покласти свій термометр в інше положення усередині печі і подивитися в чому різниця - може бути, просто частина печі не встаючи з темп, оскільки ви сказали, що ваші торти печуть добре.

+992
Olmea 25 черв. 2015 р., 11:06:08
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Твердість, з якою ви зіткнулися-це ознака того, що у вас вогкувато. Це не зовсім "важка", в тому сенсі, що суха паста-це важко. Він не крихкий, просто дуже важко прокусити.

Ви можете продовжувати готувати його, але він збирається почати Муші на вулицю, перш ніж він стає просмажаться всередині. Тому пасти розкочуються тонкі. Тонко розкочують качалкою-це величезних зусиль, тому нові виробники макаронів завжди здаються занадто рано. І вони отримують цей ефект жорсткої пасти.

Ми всі проходимо через це. Дотримуватися його. А потім вкладати в ролику паста, яка робить його в мільйон разів легше. Але добре було б зробити це на своїй шкурі кілька разів.

+989
Yuriy89 11 жовт. 2011 р., 15:29:08

Я використовую чорний ремінець меляси трохи кольору, я шукаю і це виходить дуже темним. Але як хтось згадав раніше, хіба ви не хочете використовувати занадто багато.

+956
Brettins 3 квіт. 2018 р., 03:38:19

Дивлячись на короля Артура Борошно-сайті виявляється, що їх сер Ланселот борошно і хліб їхні муки у солодового ячмінного борошна додав, що, ймовірно, джерело цього смаку ви не відчуєте.

Наскільки я знаю, це не стиль, борошна у нас багато було у Великобританії, що-небудь тут, який назвав як 'солод' буде більше схоже на те, що ви можете бути знайомі з, як пророслі зерна борошна, я вважаю.

Ваш найкращий вибір може бути, щоб імпортувати сер Ланселот для себе або шукати 'Diastic солодову муку" або " Diastic солод порошок і поекспериментуйте, додаючи, що, щоб побачити, якщо ви можете потрапити в правильний результат.

Тим не менше, більшість супермаркеті хліб борошно не так сильна, як сер Ланселот наприклад сэинзбери становить 13,6% протеїну СЛ 14.2%. Я розумію, що це всього лише продукт того, що клімат Великобританії не зростають такими твердих сортів пшениці, як в Америці. Борошно я використовую для хліба та піци-це шлюб дуже сильний канадський 14,9%

+940
PRM NAIR 18 лист. 2016 р., 20:59:42

Вчитель торта навчив мене цей метод і він чудово працює. Простежити зображення на рисовому папері (горбистою стороною вгору) з їстівними чорнилом. Виріжте зображення з близько 1/4-дюймовий кордон вліво. Розмістити фотографію на торт. Використовуйте зубочистку, щоб контур зображення. Видалити зображення та розповсюдження труб гель (вам в Майклс, лобі, хобі і т. д.) всередині простежуються лінії зубочисткою. Помістіть рисовий папір зображення на верхній частині трубопроводу гель. Поширення інший шар обжігающе гелю поверх зображення. Розбавити свій колір гелю з водою і розфарбує зображення з якістю їжі кисті (так ви не отримаєте щетина на торті!) Використання тонким наконечником кисть з чорним контуром. Я видалити зображення перед нарізкою торта.

+913
user19112 4 січ. 2019 р., 15:36:31

Це, напевно, ще безпечно вживати в їжу без приготування їжі раз; в холодильник, скоріше за все, лише приблизно на 10 градусів холодніше, і, що, як правило, призводить до прискорення темпів псування (в основному зростання патогенів) з коефіцієнтом 3-5 або близько того. Наприклад. на 10С (50F), кишкова паличка керує лише один раз розділити кожні 8 годин або так (див. Ratkowsky і співавт., "Зв'язок між температурою і швидкістю росту бактеріальних культур", Ж. бактеріології, тому 169, стор 1 (1982) для не-дуже-наочний приклад кривих зростання ... я бачив ці криві в інтернеті, але, на жаль, мені ніяк не вдавалося знайти легко доступну на цей раз).

Це майже напевно безпечно, щоб поїсти з кухнею (повністю, принаймні до ~160 в центрі), який вб'є все, що вдалося виростити на шинку. Єдине, що потрібно турбуватися про добре приготовленої їжі-це бактерії або грибки зуміли виробити стільки отрутохімікатів, що їжа зробить вас хворим, і в цьому випадку, це було занадто холодно. (При цих температурах, не тільки уповільнюють ріст, але більшість все повільно, у тому числі виробництва нічого токсичного.)

Так я кажу-готуйте як можна далі, насолоджуйтеся і не турбуйтеся про це.

P. S. у мене в практиці з'їдені шинка в теплу температуру довше.


Редагувати: у відповідь на зауваження про виробництві бактеріального токсину, я хочу ще раз підкреслити, що холодні температури уповільнюють метаболізм майже всі, в тому числі і токсинообразования. Це відбувається тому, що на базовому фізичному рівні, реакція тарифи регулюються рівнянням Арреніуса , що перекладається, для простих реакцій, до подвоєння швидкостей реакцій на ~10С підвищення температури. Звичайно, організми, такі як бактерії мають більш складні взаємодії, але це все одно дає змогу оцінити масштаби. Крім того, проведені дослідження по виробництву бактерійних токсинів. Наприклад, Скіннер & Ларкін (захист продовольства, обсяг 61 стор. 1154 (1998) написав статтю під назвою "консервативний прогноз часу Clostridium ботулінічного токсину освіти для використання з плином часу-індикатори температури для того щоб забезпечити безпеку продуктів харчування", який дає, на їжу innoculated з бактеріями, час виявлення-з-токсин 2-3 дні на 10С. Насправді, вони робили дослідження, оскільки зберігання харчових продуктів на відкритому обличчі refigerators в магазинах часто дозволяє продукти, щоб піднятися до 10С (принаймні станом на 1998 рік).

Аналогічним чином, в Бонвентре і Кемпе ("фізіологія токсинообразования на Clostridium ботулінічного типу А і Б, III"), їх 10-18С токсин лінія є плоскою протягом 24 годин на базовому рівні, перш ніж повзе вгору на коефіцієнт 3 і так між 24 і 48 годин (рис. 4).

Це тільки приклади, але ви знайдете ті ж загальні тенденції скрізь через фундаментальних фізичних відносин між швидкості реакції і температури.

+872
Shahid Noor 18 бер. 2018 р., 13:07:30

Якщо ви можете отримати один перець і скажемо заради аргументи припускати, що цей перець-1 500 000 Шу. Наскільки соус може ви насправді робите з одного такого перцю?

Я б особисто видалити насіння, щоб поліпшити свій насіннєвий банк. Як це вплине на кількість соусу можна зробити?Він повинен бути досить міцним соусом, але не владний.

Є загальне правило, як перець соуси зроблені відносно рівнів Шу вони домагаються?

+849
T0t3sMcG0t3s 23 січ. 2015 р., 02:03:29

Я бачу кілька потенційних джерел помилок, таким чином вони всі пов'язані з регіональними відмінностями, так що було б непогано знати, де ви знаходитесь :)

-Температура - як пом'якшив було масло? І які температури були інші інгредієнти?

-Розмір яйця - "великі яйця" - це дуже суб'єктивно

-Тип борошна - це дійсно той самий торт борошно використовується як письменник рецептом, або може в іншому стилі/стандартне торта борошна, або навіть 405/Майда?

-Гарячої води - це може бути суб'єктивно 60°C до кипіння. І обидві крайності будуть робити різні речі, щоб клейковина освіта (або його відсутність), може денатурувати інші інгредієнти по-різному, і буде бардак зі швидкістю підняття.

-Коричневий цукор - регіональні відмінності, небезпека плутанини між меляса-багатий "коричневий цукор", цокольний рок цукерки та невибіленої тростинного цукру-сирцю.

-Чайної ложки соди, склянки вершкового масла ... ж мірні чашки/ложки, як АБ?

Я хотів би перевірити, якщо Ab зробив відеозапис цього рецепту, і уважно дивіться, що він використовує...

+838
Saeed lali 6 груд. 2016 р., 14:20:22

Від Кухаря Ілюстрований

Райдужний ефект обумовлений відбиттям світла від м'язів волокон, технічно відомий як подвійне заломлення і двупреломление. Це виникає, коли м'язові волокна розрізають упоперек і можна спостерігати протягом декількох днів після нарізки м'яса. Світла, що падає на кінцях волокна відображається у двох різних напрямках, з'являючись на очі, як кольори веселки. Як і справжня веселка, багатобарвний зовнішній вид швидкоплинні, видимі тільки тоді, коли м'язові волокна розрізаються на певним кутом відносно волокон м'яса, а коли м'ясо розглядається під певним кутом.

Ще один момент, який слід мати на увазі: у той час як ефект веселки нешкідливий і не пропонує жодних вказівок про те, як свіже м'ясо, є інша зміна кольору, що є ознакою м'ясо, що минув прем'єр: розвиток зеленого пігменту. М'ясо з зеленим кидок бактерії і їх слід уникати.

+779
Ash D 25 квіт. 2013 р., 06:21:17

Я використовую їх весь час, і це безпечно використовувати кришки на олово. Якщо ви хочете, щоб зверху коричневий або все, що ви хочете, щоб зняти його ближче до кінця часу приготування.

Як для укладання на них... я не пробував поки ще, але я буду вагається, щоб зробити це з двох основних причин. Перший полягає в тому, що вони могли б отримати сплющені під вагою зверху. Я знаю, що шахта тримає форму, коли їжа всередині ще заморожено, коли він був заповнений їжею або коли я забираю його з духовки, це 'гнучка'. Друга причина, я б сумнівалася, чи варто тоді банки в центрі буде досить тепло. Для боротьби з цим вам доведеться тримати його обертання і загальний час приготування, імовірно, збільшиться.

+667
SandicoteLLC 20 черв. 2011 р., 20:05:20

Останній раз я робила це відразу пропозицію, джерела я знаходжу рекомендуємо планувати на 24 години за 150 фунтів Калу-а-ки.

Порося смажений в землю, Гавайському або в стилі Калуа, може зайняти 12 годин, якщо все зроблено правильно, і якщо вона наповнена фруктами і овочами, в може прийняти 16 годин або довше.

Якщо ваша свиня купив серійно (від місцевого фермера або авторитетних м'ясник) внутрішня температура вище 145°С вважаються "безпечними", але деякі люди до сих пір не комфортно зі свининою, що це все одно, що рожевий...так що ви, ймовірно, слід прагнути до 155°С (деякі ще будуть рожеві, інші перейшли на білясті, без (сподіваюся) висихання занадто багато.

Якщо ви де дика свиня/кабан... (ІМХО) не менше, ніж 180°F буде робити.

Я рекомендував би дати собі принаймні дві години 'слабину', щоб витягнути свиню з ями за дві години до запланованого часу подачі і починайте різати (і зберігання в пару для льоду (без льоду...ізольовані, щоб зберегти м'ясо теплим) так що служити піде швидше. Нарізання/шинкування "за замовленням" створить вузьке місце в ваш свято.

+603
Cool Cookie 19 бер. 2014 р., 21:43:32

Риби ви перерахували, корюшки і камбали досить легко приготувати. Корюшка кістки м'які ще до приготування, але якщо чесно накипіло не ідеальною підготовкою для риби в сковороді, як правило, роблять набагато кращу роботу руйнування хрящових структур. Якщо це питання здоров'я, використовувати легкі масла (хоча я віддаю перевагу оливкове масло або оливкова олія і масло суміш). Якщо сковорода повністю з опціону, випічки, ймовірно, все одно краще, ніж кипляча.

Дійсно, більшість риб, особливо не "кістлява", підготовлена в будь-якій звичайній манері. Єдина риба, яку я можу сказати від руки є дуже складним і повинні бути повністю обвалки є щука, зокрема в щуці - але ви навряд чи знайдете в магазині.

Крім того, якщо ви купуєте філе, вони зазвичай вже обвалки в рамках процесу filetting. Якщо ви купуєте цілу рибу на філе себе, ви дійсно повинні дізнатися про кожній рибі і працювати, щоб видалити якомога більше кісток, як це можливо, як ви з них філе. Є способи навіть філе щуки, так що отримане філе без кісток.

+591
Dinesh Basnet 13 лют. 2012 р., 22:54:01

Головна порада один шеф-кухар поділився зі мною. Нарізати цибулю і покласти їх в миску. Мікрохвильовій печі протягом 3,5 до 4 хвилин, потім киньте їх в гарячу (але не жарко) сковороді з невеликою кількістю вершкового масла і трохи рослинного масла (щоб зупинити масло від пригорання).

В мікрохвильовій печі чудово пом'якшує цибуля - все в лоток робить, додавши трохи кольору. Якщо ви тільки що взяли стейк з каструлі, не чистити його - цибуля вбере весь аромат!

+535
SiddheshNan 23 лют. 2013 р., 06:26:11

Є дуже різних причин.

Перші рецепти не мають якихось супер точних пропорцій, які повинні бути з точністю до 1 частини в 1000, як хімічний експеримент. Там зазвичай досить широкі варіації в пропорціях, для яких результат, який буде прийнятний. Так за один хліб Якщо рецепт вам різноманітний будь-який з інгредієнтів на +/- 25%, ви, ймовірно, отримати прийнятний буханець хліба.

По-друге, як Кріс зазначив у своїй відповіді, є також процедурні варіанти, такі як температура і час, що теж ефект рецепт.

Так що між двома є деяку свободу в приготуванні їжі.

+423
Viktoriya77 23 бер. 2018 р., 20:15:04

Я приніс коричневої сочевиці два місяці тому, коли я готувала їх під тиском вони залишилися в такому ж вигляді, як і раніше, не навіть злегка припух виглядати як зазвичай коричнева сочевиця злегка опухають. Соус був водянистим і сочевицю не дивився, як вони виглядають, коли готувала, ні продати так само, як вони зазвичай роблять. Спочатку я готувала під тиском протягом 18 хв. Після цього варити в звичайному полум'я з кришкою на верхній частині майже годину його ще не міняв текстури що робити ?

+405
lnardozi 3 черв. 2015 р., 12:45:31

Спробувати себе в дещо більше рідини в тісто, поки воно не є правильною липкості або невелика липкість (точна текстура буде залежати від вашого рецепту). Просто місити ще трохи води. Дати тісту до кімнатної температури, форму, дайте піднятися і випікайте.

+402
Yousof 9 черв. 2013 р., 10:31:53

Я живу в Сінгапурі, а начебто немає патисони, типу, що я зазвичай бачу в Спагетті сквош рецепти, продається тут.

Чи можу я використовувати гарбуза в якості заміни? Якщо я поклав його в піч і використовуйте вилку, щоб зробити пасма спагетті, він буде працювати і мати таку ж структуру?

+301
user2576939 28 вер. 2017 р., 09:57:33

спробуй брокколі на дуже дрібні суцвіття і на пару, тоді зігріваючий м'який сир з блакитною цвіллю як dolcelatte з якимось кремом, додавши квіточки і перемішування за рахунок макаронів.

+278
LakeEffect 25 квіт. 2017 р., 17:51:55

Кинути забруднених харчових продуктів

Як інші припускають, підкидати їжу як нафталіном токсичні по своїй конструкції робляться з:

Кізельгур

Безпечний спосіб боротьби з міллю в їжу або шафи з трепелом. Цей білий порошок видобувається з древніх осадових порід, в кремнезему решток діатомових водоростей. Думайте про нього, як крихітні морські раковини рознесли в дрібний порошок.

Частинки порошку сухі і гострі, як дрібні осколки скла. Частинки як нарізати і пересушує молі і бліх, а також їх яйця і личинки.

Порошок є хімічно інертним. Ви можете легко змити або витерти. Уникати вдихання, а не через токсичних реакцій, але оскільки він є фізичним подразником і може привести до пошкодження клітин. Якщо ви пропилососити порошок, обов'язково зроблю так добре провітрюваній, бажано з HEPA-фільтром.

Ви можете змішати порошок з продуктів харчування, таких як рис, який пізніше промити перед приготуванням. У контейнерах навалом у вашому кооперативному продуктовому магазині або в магазині натуральних продуктів зазвичай поводяться подібним чином.

Ви також можете посипати порошок уздовж країв і щілин полиць, де їхні яйця/личинки, як правило, Нестле.

+251
disid 14 груд. 2016 р., 01:35:07

В шоколадно-імбирне печиво рецепт просить:

7 унцій кращої якості напівсолодкого шоколаду

Цукерок я можу отримати це:
1. http://www.cadburyindia.com/in/en/brands/chocolate/pages/csmkuchmeethahojaaye.aspx
2. http://www.amul.com/products/chocolate.php

Цих двох брендів мають багато різновидів цукерок (як зазначено у засланні), але я відчуваю, що всі вони однаково солодкі!

Що є менш солодким і більш солодким?
Який я повинен вибрати між ними?

P. S. Ну, темний шоколад, звичайно, не солодко, це гірко, я знаю. Але він гіркий, тому не можу використовувати це?

+234
Adam Kaminsky 5 лип. 2010 р., 19:22:24

Смажити їх під жаровнею створює приємний рівний колір і смак.

+182
Gary van der Merwe 27 черв. 2013 р., 21:05:02

Я думаю, що цей тип консервооткрывателя пляшки

bottle opener

настільки незграбним, щоб використовувати, щоб зробити його безглуздим. Крім того, вони займають невиправдано багато місця. Є простіше відкривачки (один офіціанта, або подвійний важільної конструкції), які ефективні, менше і простий у використанні.

+164
CKDexterHaven 12 черв. 2010 р., 22:37:41

Я думаю, що це залежить від вашої варильної поверхні.

Якщо ви використовуєте газ, індукція або котушки, то вона повинна бути в порядку.

Якщо ви використовуєте скляну верхню частину, то контакт між піддоном і склом не буде ефективним, і ви втратите частину тепла.

Я б витратити деякий час на її очищення.

+151
Jordie 26 серп. 2013 р., 22:23:55

Ніколи не використовуйте маринад. Завжди позбутися від нього, як тільки ви використовуєте його в перший раз.

+91
karn 4 лип. 2013 р., 01:41:28

Якщо ви просто шукаєте, щоб отримати молоко, ткнути два "очі" і процідити. Не смійтеся, але знайти бетонну підлогу і швидко битися кокос і розділиться на досить рівні шматки. Будьте обережні, тому що краї можуть зробити різкий....

+31
Zeres 7 лют. 2013 р., 00:27:44

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil