Як я можу отримати хрустку шкіру, коли пан смаження риби?

Я борюся, щоб отримати хрустку шкіру, коли сковороду філе. У чому ж секрет?

+537
purgen198 12 вер. 2017 р., 22:01:28
38 відповідей

Я беру кожну буряк, обріжте її, загорнути у фольгу, а потім кинути їх у піч (мабуть, краще на деко - у разі, якщо ви не дуже добре намотується соки може не вистачити). Я взагалі ходжу на 400-450 або так від 30 хвилин до години або більше, залежно від розміру буряків. Це дає вам смажений аромат, але зберігає у всіх концентрованих соків. Великий бонус - якщо ви готуєте різні кольори буряків, в той же час кольори не кровоточать один в одного. Я служив буряків, приготовленої таким чином, щоб "без буряка пожирачів" і вони повністю насолоджувалися ним, тому є звичайно різниця в смаку.

+984
Nikitos210199 03 февр. '09 в 4:24

Я знайшов це питання, дивлячись на мій улюблений тип шпатель, який виглядає як світлий синього кольору у вашу картинку. Мій каже "LOPOL продукт Hutzler немає.717" на спині, і так далеко, я знайшов їх на eBay і в gourmac.com.... він каже, що вони скловолокна та нейлону, BPA безкоштовно, і зроблено в США.
Я дуже радий, що знайшов їх - у мене було 2 з них протягом багатьох років і постійно в них ходжу вже майже все.... вони досить густим величезну каструлю їжі і очистити дно/переконатися, що нічого не стирчить, але досить тонким, щоб не бути незграбним і незграбним. У мене ніколи не було проблем з їх виплавки, але може бути, ви говорили про інший в рис.
Сподіваюся, це допоможе вам знайти те, що ви шукаєте!

+925
Mason Daniel Greyson 23 жовт. 2015 р., 04:14:08
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У мене "OXO добре захоплення силіконові гнучка токар" (силікон з дуже тонким металом всередині - перевірити amazon.com), але я шукаю собі, що тонкий/вузький. Поки ось що я знайшов в моєму пошуку "шеф-кухар ремесло 21313 1 шт гнучкий Тернер, синього або сірого кольору, 10-дюймовий" або "епікуреєць вишуканою начиння нейлону Тернер" або "інструмент, токар гнучкі нейлонові" або "Йосип Йосип ELFLT0100SW підняти гнучка токар" .... також перевірте homegoodsбыл.

+876
Hassouna Kd 26 груд. 2017 р., 10:35:08

У мене є рецепт, який використовує самовозрастающей борошна, які не доступні там, де я живу, тому я зробити мої власні шляхом просіювання борошна, розпушувач і сіль разом. Це завжди працювало нормально.

Через кілька днів мені знадобиться кілька чашок, тому я вирішив зробити його сьогодні і зберігати його в закритому пластиковому пакеті.

Може бути проблема в тому, що я прийняв муки за кілька днів наперед? Чи буде він працювати як належить?

Я завжди використовував саморобний самовозрастающей борошна відразу і ніколи не намагався зберегти його.

Звичайно самовозрастающей борошна ви купуєте в магазинах одних і тих же інгредієнтів, але я не знаю, якщо при виготовленні також використовуються деякі добавки, що робить його добре зберігайте.

+871
Philippe Aubertin 26 жовт. 2011 р., 15:57:31

Я читала книгу Мумі-тролі (Комета в Moominland) недавно і там була частина, в якій Мумі-троль і нюхати підсмажити млинці на вечерю (40). Я не знаю, якщо це нормальні млинці або якщо вони призначені на вечерю, але якщо це можливо, не могли б ви дати мені назва цього типу блін (якщо це насправді інший тип блін)?

+832
John Legend 3 бер. 2010 р., 10:17:24

Питання: якщо ми запускаємо піч (яка має функцію конвекції) на "гриль і режим конвекції", вона стає так само, як прямокутні "електричні печі"? Поясніть, будь ласка, чому і як теж.

Soegaard вже пояснив різницю між нагріванням мікрохвилями і стандартна духовка. Суть в тому, що вони абсолютно різні методи, і ті ж потреби духовки два типи обігрівачів у тому ж тілі, щоб обидва параметра.

Звичайно, я хотів би припустити (як soegaard), що якщо поставити пічку на "конвекції" установка, мікрохвильовка нагрівач буде вимкнений. Але правда в тому, що виробник, щоб вирішити, якщо це дійсно відбудеться, або якщо нагрівачами включається у цей параметр. Це звичайно звучить нелогічно, але у нас є докази, що це станеться і докази для LG в духовці. Бачу це питання: чому мої піци отримують такі жорсткі скоринки?. Тому ми не можемо обіцяти вам, що це нормально, щоб спекти їх у духовці, і я підозрюю, що виробник реалізує об'єкт однаково по всій печі. Тому за умови, що духовка у інше питання працює як треба (це може бути блок дефект, який не вимикається мікрохвильовка нагрівач, коли передбачається), у вас низькі шанси на отримання хорошої випічкою.

Чи є сенс реалізувати функцію таким чином? Якщо ви не в випічці, напевно, так. Ви бачите, в мікрохвильовій печі, вам не отримати скоринки. Чисто конвекції готує повільніше, ніж мікрохвильова піч. Якщо ви готуєте овочевий запіканки в духовці, ви, ймовірно, будете раді, конвекція і мікрохвилі одночасно. Це все одно не пояснює, чому виробник назвав цю особливість у цій вводить в оману, або чому це не дає вам два окремих циферблата, один для мікрохвильової печі підігрівач і один для конвектомата. Може бути, цільова група клієнтів-це люди з мінімальними навичками приготування їжі, які використовують тільки їх піч для розігрівання prefrozen їжі.

Тому ми не можемо сказати вам, якщо ваша піч буде спекти гарний пиріг чи ні - це залежить від того, як він побудований. Кращий спосіб дізнатися це, щоб просто спробувати його. Зробити нормальне тісто - не витрачайте час на preferments і піти на мінімальних зусиллях і витратах - і випікати хліб у духовці в режимі конвекції. Зачекайте 2-3 години о. дати йому можливість затвердіти. Якщо вона на смак як хороший хліб, потім мікрохвильовка нагрівач був вимкнений і торт добре спекти. Якщо це надзвичайно важко - в мікрохвильовці тісто практично неможливо відкусити - тоді мікрохвильовка нагрівач залишається включеним у режимі конвекції, і ви не можете спекти пиріг.

Ви можете хотіти подзвонити в службу підтримки, перш ніж спробувати, і запитати, якщо "конвекція" відключає СВЧ-нагрівача. Якщо людина на іншому кінці дроту знає, як піч працює, вони можуть врятувати вас від марного експерименту. Але завжди є шанс, що дзвінок-це марна трата часу.

+796
Weng Fai Wong 25 груд. 2013 р., 04:51:35

Я б зробив інші/спочатку доведи ближче годину або так - просто подвійний розмір перед стукати тому / формування. Потім ще годину для того, щоб піднятися, перед випіканням. Якщо ви не можете дати йому часу з-за роботи, ви можете спробувати охолоджувати тісто; шестигодинний довести в холодильнику сповільнить дріжджів і може допомогти вам уникнути більш-довести.

Оскільки ви запитали про мука ... подивіться на вміст білка у вашій борошні (це хороше наближення для кількості клейковини у борошні). Якщо ви подивитеся на інформації про поживну цінність, вмісту білка може варіюватися від приблизно 10% для АП/простий борошна до 14-15% для борошна, який має кращу структуру. Більше клейковини буде легше.

+773
user146720 28 лист. 2013 р., 21:20:59

барбекю пластини вирізати, щоб відповідати гриль.

можете зробити плити гарячий на плиті. потім посуньте в гриль!

Я не поліпшував його, але це ніби те, що я роблю.

+662
Progorc 19 бер. 2010 р., 01:08:55

Що вам потрібно для перетворення колаген-це певна кількість енергії. Це складний процес - температура плавлення близько 70°C для типу колагену, що міститься в яловичині, але танення не відбудеться миттєво, як тільки м'ясо досягне 70°C. приготування їжі під тиском, можна застосовувати таку ж кількість енергії в короткий проміжок часу. Це не погано, на відміну від повільного запікання колагену-погане м'ясо.

У колаген-погане м'ясо, у вас є два типи білка, які є м'які і вологі. Під впливом тепла, вони згорнутися, ставши жорстким і сухим. Ідеальне м'ясо для першого типу застигле (так м'ясо не сире), а другий ні, так він до цих пір утримує соки всередині. Якщо ви як згорнеться, м'ясо стає жорстким, і ви не можете розібрати його за ваші зуби.

У колаген-багаті м'ясом, вам згорнеться як білки - колаген сама є жорстким, і ви хочете, щоб розплавити його, але це відбувається довго після того, як застигле м'ясо. Але оскільки м'язові волокна не чіпляються один за одного, але розділені колагеном, ви все одно отримаєте смачне м'ясо. Для цього, ви розтопіть колагену в желатин, і подавайте м'ясо теплим, так що сухі волокна поділяються на гладкі, соковиті розтоплений желатин. На відміну від смаження м'яса, вам не доведеться рвати медіа волокон на шматки, а желатин заповнює відсутні м'ясні соки, які були вигнані з клітин під час холоне.

Так, у просмажування м'яса ви не хочете, щоб перетнути межу температури леденять певного білка, саме тому вам доведеться застосувати повільно вогні до центру з м'яса варені, без зовнішнього стає переварені. У колаген-багаті м'яса, немає верхньої межі, при якому м'ясо стає не смачним, так що ви можете штовхати енергію, необхідну для колагену в желатин швидкого перетворення на м'ясо. Скороварка може зробити це краще, ніж нормальний процес кипіння.

+655
Stay Foolish 8 квіт. 2010 р., 00:00:40

Плоди-частини рослин, які містять насіння (яблука, помідори, огірки, баньки, бамія, лимони). Те, що люди вважають стиглих фруктів, не завжди пов'язану з ботанічної стиглості (насіння дозрівають і готові розігнатися)

Овочі всі інші частини рослини, які ми їмо

Овочі не дозрівають, вони просто ростуть. Багато рослини краще дегустації і більше їстівної в певний час у їх циклі зростання, але це, як правило, заснований на вашу культуру і переваги, не існує чітких правил. Дуже небагато рослини з отруйними їстівні під час їх циклу зростання

Всі фрукти та овочі починають розпадатися дня вони збирають. В деяких фруктах це на свій смак плюс, у більшості овочів, це не. Плоди, які збирають, перш ніж вони дозріють, можуть поліпшити смак і текстуру протягом декількох днів, придатних для зберігання

У більшості випадків фрукти і профілі рослинні харчові розпаду з дня їх збирають

+631
pravprab 7 трав. 2017 р., 11:51:16

Будучи професійним пекарем свіжих дріжджів не можуть бути заморожені я намагався він помер на разморозку і не може бути відроджених з цукром. Я і не люблю сухі дріжджі, тісто буде занадто важким і займає надто багато часу, щоб зростати це псує смак батона

+620
Sachin Singh 25 квіт. 2011 р., 04:12:51

Це може бути акт виходу з сливи на вершині торта, покритий ніч при кімнатній температурі. Це, можливо, зосереджені природні етилену одержують шляхом зливу достатньо, щоб змусити його дозріти за рахунок руйнування крохмалю і перетворення його на цукор.

+573
Jacky Duong 9 лют. 2014 р., 16:13:38

Чому від укусу темпура курка перетворити сирі через якийсь час? Вони дуже легкі і хрусткі, коли я спочатку глибоко смажити їх, але поступово стає мокрою після 15 до 20 хвилин.

Моєму шматки курки нарізають укусу і маринують протягом 30 хвилин з свіжий рубаний часник, пластівці чилі, сіль і лимонний сік в холодильник.

Я використовую крижані тісто з співвідношенням 1:1 борошна та кукурудзяного крохмалю, змішаного з охолодженої содової і кубиками льоду з мінімальним перемішуванням.

Один раз я готовий смажити, дістаю мариновані шматочки курки, приготуйте невелику кількість крижаний кляр, потім шматочки курки в кляр і покласти їх в гаряче масло. Вони вийшли напрочуд легкий і свіжий, але в підсумку виходять сухуватими, якщо подадуть через 15 хвилин. Я також помітив, що останні шматки курку я смажити не виходять легкі і хрусткі, як перші.

Що я роблю не так?

+567
Gregory Leo 12 трав. 2010 р., 07:30:09

Якщо це займе 10 хв кип'ятити черговий локшини, якщо ви злити воду після того, ні дати ні взяти, скільки хвилин до кінця приготування супу слід додати їх у каструлю, враховуючи, що вони будуть продовжувати готувати в гарячий суп після включення тепла так, щоб вони не переварилися?

+552
eric sengchanh 25 бер. 2013 р., 00:09:15

Немає. Немає абсолютно ніякого сенсу в мити макарони перед варінням, якщо вам не подобається смак крохмалю (що, очевидно, питання людини смак).

Навпаки, вам може знадобитися, щоб зберегти весь крохмаль і, щоб уникнути їх викидати, існує особлива техніка приготування, в який ви покладете сухі макарони інт каструлю, і починаємо додавати гарячу воду (або бульйон) по трохи, чекаю, поки вона випарується, поки паста не буде повністю приготовлена.

+528
Samiullah Samiullah 7 квіт. 2018 р., 03:02:51

Я б особисто використовувати рослинне масло, так як досить часто в чому мічені рослинне масло виробляється з ріпаку. Соняшникова олія також буде працювати, і, ймовірно, арахісу/арахісове масло. Будь-нейтральний смак масла буде робити насправді.

+522
Tapakorn Chaiyon 13 вер. 2014 р., 04:01:06

Ми приготували багато веганского будинку протягом деякого часу і часто використовується соєвий крем як заміна для соусів, які вимагали крем. Він має унікальний смак, але я не знаходжу його неприємним. Він має приблизно такої ж товщини, як і кокосове, і я думаю, що смак теж цілком підходить для каррі. Як інші згадали, деякі мигдаль або кешью могли б підвищити ефективність роботи. У Німеччині, я зазвичай знаходжу це соєві вершки в веганському/немолочного проході поряд з іншими соєвими продуктами.

+508
Tomer Hadad 24 груд. 2011 р., 13:49:05

"Миттєвий" кави, як правило, розчиненого в гарячій воді, тому я думаю, що просто розмішуючи його в холодній товару буде менше, ніж ідеал.

Ви можете спробувати зробити кавовий сироп (як ви додаєте цукор в будь-якому випадку) або спробувати заварювання розчинної кави в гарячому молоці або воді, остудити його, потім змішувати, що в йогурт.

+469
Anus Kaleem 27 черв. 2018 р., 09:06:46

У мене є дорогі електричні конічним жорном млини (від Cusineart), але і для Туреччини, я використовую ручний млинок. Як я зараз пишу про це в "Старбакс" в США, я запитав у одного з бариста і їх машини з Європи та Туреччини на них. Так що я б порадив, зробити турецька ручна кавомолка або купити квасоля в Starbucks і дати їм здогадатися. - Kameal

+448
inazaruk 5 груд. 2011 р., 07:23:34
  1. Барбекю соус для піци ж/ куркою, червоним цибулею, сиром чеддер/американський і т. д...
  2. В якості соусу для енчіладас, тако, quesadilas і т. д....
  3. Барбекю крила.
  4. Пряний, сирна запіканка з/ кукурудза, зелена квасоля, макарони і т. д...
  5. Додати в соус для спагетті стусана.
  6. Очевидно, соус для будь-якого м'яса.
+437
Ankit Srivastava 14 січ. 2010 р., 13:56:02

Банани, які зберігаються в холодильнику, почорніла, але це тільки шкірка. Плід всередині тримається набагато довше, якщо ви залишите їх на прилавок. Легко тиждень до 10 днів залежно від того, як дозріли, коли ви помістіть їх в холодильник. Без втрати смаку або текстури.

+423
Hasten cleanse 15 груд. 2011 р., 19:05:09

Моїх найулюбленіших речей, щоб спекти французькі макарони. Я роблю їх для сімейних посиденьок, спільних вечерь, або просто дати своєї публічної бібліотеки. Однак велика проблема полягає в тому, що часто я просто зробити їх будинки для моєї родини, але моя мама має алергію на яйця, тому вона не може з'їсти їх. На деякий час я хотів знайти альтернативу яєчні білки для безе. Я дізналася про нут водою (Aquafaba) та інші бобові, і почали планувати отримання цих і роблячи безе, використовуючи Aquafaba. Але потім я зіткнувся з ще одним питанням. Моя мама розповідала, як у неї алергія не тільки нут, але і всі бобові. Тепер я повністю втратив про те, як зробити макарони для неї.

Я думав про збивання жирних вершків в жорстких піків (якщо він може працювати так само, як безе). Ти нагнітання повітря в щось і я думав, що це найважливіша частина макаронів. Хто-небудь знає, якщо це працює чи хто-небудь думаю, я повинен спробувати використовувати жирні вершки?

Нарешті, є щось крім бобових, які я можу використовувати в місце білки в безе? Відповідь буде прийнята з вдячністю.

+389
tTheLastDinosaur 16 вер. 2013 р., 19:04:16

Під час подорожі за кордоном, я купив маленький пакетик солоних кешью в магазин. Я відразу помітив, що у них явно відрізняється за смаком від того, що я звик, трохи солодший, ніж солоний.

Я глянув на задній частині пакета і знайшли список інгредієнтів; на мій подив, він закінчився з "кокосовий крем". Думаю всі з ароматом кокоса страв, які у мене були вдома, я відразу зрозумів, що характерний смак був з кокосів.

Однак, кокосове страви у мене були вдома, як правило, складаються з чого-то приготований на кокосовій основі бульйону. Інші, ніж сушена кокосова стружка, я не можу думати ні про яких "сухих" кокосовий смак страви, що я їла чи готувала.

Починаючи з сирих кешью або інші горіхи, як я можу підготувати продукт ці горіхи переплітаються з кокосовим смаком?

+381
aditia 19 січ. 2019 р., 03:17:58

Ні, все буде добре. Я не можу розробити. Він просто буде добре це те, як люди робили це назавжди. Я роблю це на щоденній основі. Поки все це холодно, коли ви збираєте і сире тісто, ви будете мати ніяких проблем на всіх.

+320
Ken Morris 11 серп. 2011 р., 03:17:25

Я зробив звичайний білий хліб і раніше, і коли він вийшов з духовки я хотів накрити чистим рушником страву, а скоринка буде м'якою, після того як він охолов. Я думаю, що пара буде утримуватися на корі і пом'якшують її. Я пам'ятаю батони я не робила цього вже дуже важко кірок.

+296
overflowthecuckoo 11 вер. 2017 р., 03:25:03

Була така ж проблема поки я не дізнався, що я вбив дріжджів із застосуванням солі безпосередньо на дріжджі. Я хотів покласти інгредієнти в певному порядку: дріжджі, борошно і останньої солі. Таким чином борошно забезпечити бар'єр проти солі. Це, здавалося, працювали, як тісто було видно зростання.

+261
user15042 13 серп. 2018 р., 08:32:14

На одній стійці

Розігріту духовку охолоне в залежності від кількості їжі вклав у це, але втратите більше тепла через відкриття дверей. Поки вони розкидані досить, Час приготування буде дуже мало залежить.

На Декількох Стійках

Припускаючи, що у вас немає конвекційної печі: при випічці на окремих стійках печі, тепло, випромінюване спіраллю тепер заблокований іншою їжі. Це збільшить час, необхідне, а також потребуватиме від вас, щоб повернути посуд.

+238
coderintherye 17 вер. 2014 р., 12:51:00

Я ніколи не мав цю проблему, і я ніколи не сіллю небудь. Це може також ставитися до кількості води в овоч. Рослини з деяких місць отень мають дуже високий вміст води, ніж іншим. Це може бути варто спробувати овочі з різних джерел, щоб побачити, якщо ви отримуєте якісь поліпшення. З мого досвіду одним з переваг органічних овочів є те, що у них істотно вище вміст сухої речовини, ніж більшість інших овочів, тому якщо ви можете придбати їх і дозволити їм ви могли спробувати органічний.

+203
Pooja Bhatia 12 жовт. 2014 р., 11:02:04

Я роблю тістечка з Бушон хлібобулочні куховарська книга і він рекомендує заморозити їх протягом 24 годин перед тим, як дозволити їм повернутися до кімнатній температурі для їжі. Тільки я не зрозуміла, якщо я хотів заморозити весь зібраний печиво з/заповнювати або просто варені половинки. Якщо хтось знає, що повинен бути заморожена і тому я був би дуже вдячний, що допоможе..

+193
Faruk Ahmed 7 лют. 2016 р., 09:44:59

Найпростіший трюк, щоб розмістити всіх забрудненого рису в пакет з порошком в найближчий сміттєвий бак, а потім отримати новий сорт рису. Коли справа доходить до дешевих продуктів харчування, як рис, це не варто ризику вживання зіпсованого продукту, особливо з речовинами, які можуть завдати шкоди вашій травній системі, як миючі засоби.

+187
Mahmudemam 3 лист. 2013 р., 17:34:44

Більшість соусів, томатного чи ні, покращиться смак після того, як залишив на ніч. Це також вірно і для рагу і запіканок. Отриману мудрість, що вона дає ароматизатори шанс 'одружуватися' і суміш, хоча я не впевнений науки за це.

+176
Illidan 30 жовт. 2018 р., 11:13:08

Поставте миску під друшляк. Скинути підрум'янити яловичину з жиром в друшляк, потім за допомогою утиліти, кухонні приналежності миска, миска для мюслі або що-тобто трохи менше, ніж в друшляк і відіжміть вниз все навколо. Жир тепер пресують з яловичини і в миску. Тепер налийте в миску жир в стару банку і поставте в морозилку, щоб дочекатися дня сміття. Джордж

+130
Magnus Melwin 29 квіт. 2019 р., 10:20:10

У мене теж спроба зробити жорсткий синій Кенді "замръзналото кралство" торт з золотим сиропом.
Тепер я знаю, чому вони говорять "використовувати кукурудзяний сироп" - як золотий сироп впливає на колір цукерки. У той час як колір був неправий цукерки вийшли дуже гарні.

+111
moujik 6 трав. 2019 р., 04:40:08

Ви початок з холодного вершкового масла і води, а потім ви б'єте живу дур з їх протягом 30 хв.

Ви робите тісто для пирога. Те, що робить листкове кірка пирога є те, що маленькі шматки вершкового масла, жир, лярд, залишаються недоторканими і потім м'яко плоскі, коли ви розкачати тісто.

( гарна якість лярдов краще, але поєднання вершкового масла і вкорочення буде робити ).

Масло, жир, сало не змішується з борошном, вони покриті борошном, і, коли ви акуратно зафарбовуємо тісто хлюпати їх так, що у вас мало шарами смальцю та борошна. Коли ви спекти їх салом парів між шарами борошно створення лускатою кіркою.

Вершкове масло має низьку температуру плавлення, тому він повинен бути майже заморожені, якщо ви наполягаєте на вершкове масло нарізати на дуже дрібні шматочки і покладіть його в морозильник. краще, щоб розслабитися, а також вкорочення і сало.

Відріжте масло в борошно/сіль змішати з допомогою блендера тісто розрізають його разом, поки сало на маленькі шматки, приблизно такого ж розміру дрібного гороху. Додати крижану воду ( Вода з кубиками льоду в ньому, але ви просто ложку потрібну вам суму ) з невеликим кроком, поки це кошлате тісто. (Ви хочете його, так що ви можете захопити трохи в руці стисни, і він буде просто триматися разом.)

Вам не потрібен міксер, але якщо ви використовуєте один використовувати його як раз досить, щоб довести тісто разом з Шеггі держави.

Розділити тісто на порції, необхідні для вашої пластину пирога. акуратно сформувати його в кулю, злегка натисніть її плоскою. Загорніть його в пластик і охолодити його в холодильнику перед прокаткою його. Поверніть його акуратно , не за це працює.

Використовуйте яйце вимити, зрізати його з невеликою кількістю води або молока. Якщо ви знайдете це Браунінг багато нанесіть на частину шляху через час випічки. Не змастити краю.

Як тільки ви зробите це кілька разів, то це не буде "тонно роботи" і ви можете зробити досить, щоб зберегти деякі в холодильнику на деякий час або заморозити деякі.

+75
Cwiiis 28 вер. 2015 р., 01:02:00

Я можу кришити білий шоколад випічки бар або розплавити все, а потім загорніть в тісто ванільний бісквіт? Я цікаво, якщо це може зробити мене білий шоколадний торт.

+62
Amiro 19 трав. 2011 р., 18:38:01

Фоор безпеки харчових продуктів, рекомендації означає, що сама крута частина м'яса повинна досягти цільової температури. Для щось на зразок яловичини або свинини, класний момент буде, як правило, в самому центрі жаркого. Для курки або індички, він часто буде там де нога приєднується до тіла. Вам може знадобитися зонд більш ніж одне місце, щоб знайти coolest значення.

Тепер, тому що м'ясо навколо крутих точка знаходиться на більш високій температурі, то м'ясо буде продовжувати готувати після видалення з духовки. Яке збільшення буде залежати від того, наскільки великий прикол. Іншими словами, великий шматок буде мати більшу теплоємність — більше м'яса назовні буде при більш високій температурі, і тепло буде передавати в холодному місці, піднімаючи її кінцевої температури.

Отже, практичний відповідь на ваше питання полягає в тому, що ви повинні передбачати, коли задана температура буде досягнута. Щоб помилятися в сторону безпеки харчових продуктів, тримайте м'ясо в духовці, поки це не досягає або знаходиться дуже близько до цільової температурі. З невеликим досвідом, ви зможете оцінити, наскільки сильно підвищення температури відбувається з різними печеня, і видалити його з духовки раніше.

Суть в тому, що обсмажування повинна в кінцевому підсумку досягти цільової температури.

+56
marvi 8 лип. 2013 р., 20:55:12

смажені боби, або просто пропустити авокадо?

+43
NEVAEH AMARO 8 лист. 2012 р., 00:22:06

Я купив свій (китайська) брусок на 7,5€ і я використав його протягом останніх 20 років.

Ви могли б витратити трохи грошей на мусат, але навіть це не дуже дорого. Я отримав моє безкоштовно на ярмарку, і вона отримує регулярні дії.

Переконайтеся, що ви купуєте дешеві ванадієвої сталі ножів для вашої кухні (безсоромної самореклами).

+35
sevokirov 7 груд. 2015 р., 13:39:57

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil