Чому сироп додається в торт глазур'ю?

Чому сироп додала всередину торта глазур'ю? Може бути, крем палички краще з кожним шаром торта?

+779
Ozz Nixon 23 квіт. 2019 р., 09:43:12
39 відповідей

Чим довше ви готуєте соус більше аромат наповнює кімнату і менше є в твоєму казанку.

Чому ви, хлопці, пересмажити або я повинен сказати, перекипеть соус, тому що ви додаєте воду у великих кількостях. Багато любителі додають томатну пасту (ви коли-небудь смак, що прямо з банки?). Ви абсолютно не одружуватися смаків, коли тепло йде.

Моя бабуся казала, тобі потрібно відпочити в соус при варінні і розігріти в разі необхідності, але не переварити. Як соус охолоне, він не одружується тільки на смак, але значно потовщується.

Якщо ви хочете зберегти свіжий смак, додайте невелику або ніяке води, тримайте його так як дорогоцінні аромати, а потім, якщо ви хочете розварити м'ясо, видалити який-небудь соус в іншу каструлю з м'ясом і кип'ятити ваші мізки.

Перший горщик буде готовий і ви зможете насолодитися двома смаками, коли ви служите, схожі на різницю, коли у вас є полуничний Санді на відміну, щоб покласти всі інгредієнти в блендер і робимо полуничне морозиво (не аромат тут, але концепція двох ароматів, а не один).

Потім ви можете зберігати будь-які залишки в одну каструлю і, коли розігрітий, не перетравивши, насолоджуватися інший смак шлюбі.

Я виявив, що помідори не завжди солодкий, оскільки вони не всі обрали на піку свого розвитку зі зрозумілих причин, але додавання Асти спуманте або дуже схожі, але набагато дешевше, вино під назвою Canei вам підійде. Для тих, хто не бухло, то додати його початку і весь алкоголь випарується. Пам'ятаю смак помідори-це в основному лимонна кислота. Підвищити його, не нейтралізувати його.

Ніколи не коричневий часник або цибулю, як тонка мембрана на кожного ніколи не буде перетравлювати в шлунку. Замість цього, припущених до кашкоподібного і вони зникнуть в міксі. Перша частина смак аромат (пам'ятаєте, коли у вас застуда, ви не можете відчувати запах або смак дуже добре?), щоб зберегти ароматику, як ніби вони були золотими.

+990
esch3r 03 февр. '09 в 4:24

Ну, Джиммі Дін використовує яйце, котлета, що складається з цілого яйця, модифікований кукурудзяний крохмаль і ксантанова камедь. Модифікований кукурудзяний крохмаль допомагає вбирати воду без тепла і ксантанова камедь тримає всі разом в еластичне стан.

В іншому випадку, я ніколи не чув заморожені , приготований яєчний білок не використовується в комерційних кухні, тільки сирий яєчний білок.

+988
Prinx 26 жовт. 2019 р., 22:20:46
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Будь-який твердий сир/повинен робити.

Щось на зразок Пекоріно Романо, Азіаго або Манчего або сушені Монтерей Джек можуть бути замінені досить легко.

Хек (єресь) вам Крафт пармезан (Так, дешеві речі в коробочці).

Інші сири, як чеддер розтане і змінити властивість хліба (ІМО).

+975
Vanaja Lakshmi 3 жовт. 2019 р., 05:48:04

Навіть прочитавши купу рецензованих статей, я не зміг знайти остаточної відповіді на це питання. Ближче всього до прямої відповіді, я виявив, що в цей серйозний їсть стаття орієнтована на піцу тісто додаткових інгредієнтів, dbcurrie каже:

[Пиво] створює податливе тісто. В залежності від рецепту, пиво може бути замінені лише деякі або всі—рідини в рецепті хліба.

Залишилася збережена в Google посилання на Corriher Ширлі О. в порядку приготування заявивши, що "в кінцевому рахунку" спирт виробляється дріжджами в якості побічного продукту обміну речовин буде перешкоджати подальшій діяльності. Однак, ні рівень або відсоток дали.

Історично, ми знаємо, що хліб дріжджі є побічним продуктом пивоварної промисловості, тому вони повинні бути в змозі терпіти як мінімум до рівня пива алкоголю. Хоча це, можливо, буде в діапазоні, де їх діяльність розумово відсталий, вони, очевидно, були не вбито, як і дріжджі потім може бути повторно використаний у наступній партії, і дали булочники.

Враховуючи, що інгредієнти в одному булка хліба коштувала дуже мало, і що пиво-це не величезні інвестиції, я хотів би закликати вас, щоб спробувати його і подивитися.

+928
rahul mishra 2 січ. 2014 р., 22:35:34

enter image description here

Я хочу зробити цей торт у такому стилі обмерзання і я не можу знайти нічого з нього. Може хтось будь ласка, скажіть мені, який це стиль або дайте мені посилання на підручник? Мене більше цікавить, вишенька на торті, це капає ефект, який мені подобається. Я впевнений, що зледеніння було використовувати і як дістатися, що подивитися.

+900
Saverio Bartalini 5 січ. 2015 р., 22:35:57

Пастеризація про використання тепла, щоб убити (шкідливих) бактерій в сирих продуктах. Коротка відповідь-Так, можна. Питання як і як довго ви повинні підігріти молоко.

Побіжний погляд на Вікіпедію дає деякі відповіді.

В процесі МО, молока проганяється між металевими пластинами або через труби нагрівається зовні гарячою водою і нагрівають до 71.7°с (161°F) протягом 15-20 секунд.

...

Менш традиційними, але FDA США-законної альтернативою (як правило, для домашнього пастеризації) призначена для нагрівання молока при 145 °за Фаренгейтом (63 °С) протягом 30 хвилин.

Таким чином, з цифровим термометром і годинами, ви повинні бути в змозі нагріти молоко до температури між 63ºC і 72ºC і тримати його там протягом деякого часу.

Я думаю, що в офісі, ви будете миттєво споживаючи молоко, тому краще застосовувати високій температурі протягом короткого часу. Джей вже відповідає метод нагрівання в мікрохвильовій печі.

+888
user2805592 26 січ. 2016 р., 05:52:24

Я зазвичай привозять гарячої води з-під крана до кипіння, а не чекати для холодної води. Ця гаряча вода надходить з водонагрівача з великий резервуар для зберігання. Це вважається безпечним?

Наприклад, нагрівач ємності для зберігання відомий гнійні гидоти не гине при кип'ятінні? Це різні трубопроводи для гарячої води або різних паяти на труби? Робити гарячі труби охолодження пережити температуру більш сприятливою для росту бактерій?

+885
Long Vu 5 груд. 2016 р., 12:52:20

Хімічно, сіль-це просто сіль, тобто хлорид натрію. Солі з різних джерел може мати різні ступені забруднення, але ці маленькі і досить недоречної в контексті розведення у страву. Сіль дуже легко виявляється мову при ударі і тому сіль, яка поставляється у вигляді великих пластівців - і додав після приготування - це цінується. Додати пластівці сіль після приготування ви отримаєте вплив без наслідків для здоров'я надмірного споживання солі - інше-це маркетинговий обман. (Я виключаю, звичайно, такі речі, як хлібопекарської справи, де сіль є невід'ємною частиною процесу).

+867
Maytham Kamil 4 груд. 2015 р., 07:54:17

Я намагаюся підготувати бір'яні індійське блюдо, і він закликає облямівка рис, також відомий як Jeerakasala. Я розумію, що є альтернативи, такі як басматі, але я дійсно хотів би спробувати цей сорт. Як ти думаєш, де я міг би придбати (Я живу в США, Колорадо, замовлення онлайн було б здорово)?

Якщо нічого іншого, не могли б ви підказати рису, який дуже схожий?

Спасибі заздалегідь.

+801
user92894 25 груд. 2012 р., 06:37:56

Тофу може бути безпечно лакто-ферментовані в солоної ропи (так само, як заквашувати овочі)? Якщо так, то яким він повинен бути ферментується при кімнатній температурі?

+796
Alice Duff 15 лют. 2011 р., 23:09:12

У мене нижче 10 фунтів мішок для хазана пшеничного борошна. Він може бути використаний, щоб зробити хліб з цілісної пшениці?

+796
Doney Prezzy 22 квіт. 2010 р., 01:44:35

Нещодавно я допомагала з деякими рецептами і було доручено використовувати воду для "гасіння" цибулю, селеру, часник і т. д. в місце масла (налякати котирування на "соте", так як він включає смаженні в масло або інший жир за визначенням).

Методика призначена для паралельної гасіння в олії, води вимірюється з допомогою столової ложки у велику каструлю, і хоча ви замініть воду по мірі випаровування овочі не занурений у воду. Тільки достатньо води, використовується, щоб перешкоджати прилипання овочі в каструлю.

Результати були хороші і легкі, але у мене не було багато шансів, щоб підштовхнути його і далі експериментувати з плюси і мінуси (трьох страв, тільки щоб пом'якшити цибулю, часник, селеру і мені довелося слідувати за вказівниками). Очевидно, що використання масла говорить про те, що аромати, які ви інакше не буде присутній, якщо використовується вода. Що ще більш важливо, хоча, я хотів би знати, які реакції будуть загальмовані в деякому роді; наприклад, Браунінг і карамелізувати відбуватися з різною швидкістю, або взагалі? Є інші препарати, які були б неможливі без жиру підсмажити в? Які обмеження при використанні води в соте?

+786
dqms 26 черв. 2019 р., 14:00:41

Якщо ваша мета-дійсно соус або пюре, ви хочете, щоб зменшити загальна кількість рідини в своєму помідори, як правило, за рахунок скорочення соус, тобто кипіння рідини викл.

Будь-яка додаткова рідина просто збільшує час, необхідний, якщо ви додасте явно рідина на смак, наприклад, червоного вина, щіпка (бальзамічний) оцет або відвар. Наприклад вино впливає на смаковий профіль навіть у невеликих кількостях, запас (залежно від концентрації) може знадобитися досить великий обсяг, щоб бути помітним, а значить, потрібно зменшити соус набагато довше. Чи буде це добре для вашого кінцевого продукту (довго варити, щоб розплавити ароматизатори) або погано (втрата "свіжості" ваших помідорів) неможливо сказати без рецепта або знання про очікувані результати.

Якщо ваш рецепт (або досвіду ваших кухаря) не вимагають яких-небудь добавок такого роду, ви можете використовувати дуже невелику кількість або зовсім опустити у воду.
Ви хочете нарубати (опціонально: де-насіння і шкірки) помідори і нагрівати повільно на початку. Це дає їм час, щоб звільнити достатньо соку, щоб запобігти горіння. Якщо у вас достатньо рідини в каструлі, продовжуйте як зазвичай.

+761
mm2001 13 лип. 2012 р., 17:47:28

У мене МСИ хлист для гурманів, 1/2 літер. Я готую стандартна підготовка збитими вершками, означає, вершки, цукор і трохи ванільного екстракту, чинять тиск на банки, струсити, а потім, коли я йду, щоб розрядити його, він виконує, але не зупинить розрядки, навіть коли ручка відпущена. Я ретельно чистити носик, перевірила ущільнювальне кільце, і все начебто в порядку

+739
anand b ag 9 бер. 2013 р., 03:30:06

У нас є пряниковий набір, який ми хотіли б додати Windows. Що є кращим способом, щоб врізатися в тверду пряники не порушуючи?

+707
Randy Travis 30 трав. 2018 р., 17:00:27

Єдина альтернатива-керамічні каструлі. Вони досить дивним, як довго, як вони не прилипають, набагато краще, ніж тефлон. Однак, вони не раніше, може бути, після 6 місяців регулярного, але не важкий, використовувати. Після цього, вони ще можуть бути використані для приготування їжі, але насправді не антипригарне. Вони можуть витримати набагато більш високі температури, ніж тефлон (виробники дають їм рейтинг 400 за Цельсієм), але швидкість розпаду, здається, не бути пов'язані з температурою. У мене немає точних даних, але вони не мають різких тефлону не після одного перегріву, вони просто припиняють поступово, без різких скорочень після більш високим застосуванням температури. Поки вони не зазнають невдачі, вони більш комфортні, ніж тефлон, тому що вони можуть використовуватися з будь посудом, не боячись подряпати.

Інша річ, ви можете розглянути чавунні сковорідки. Ви можете кинути будь-якої температури в них, і якщо ви їх правильно і навчитися готувати при правильній температурі, вони дуже гарні в non-вставляючи відділу. Недоліком є те, що вони мають криву навчання. Вони вимагають правильного догляду, і їжа буде прилипати, якщо вони не нагрівається до потрібної температури. Я бачив, як люди кидають яйця на тефлоновій сковороді, потім повернути пластину і піде протягом наступних п'яти хвилин - це не буде працювати тут. Але як тільки ви навчитеся правильно готувати яйця, ви також смачніше яйця. Вони також з'їдають більше енергії, тому що сам пан з'їдає багато. Поряд з цим, що резистивний плитою, можливо, доведеться чекати довго-іш для них час для розігріву, якщо ви вибрали великий.

Резюме: якщо ви хочете щось безтурботне і міцний, немає ніяких альтернатив тефлон. Якщо ви готові навчитися готувати в чавуні, ви перша особа в кривий навчання і пізніше виробляти набагато кращі результати з трохи більше зусиль. Якщо ви готові часто міняти свої каструлі, ви можете використовувати керамічну.

+679
Woods Antothony 9 жовт. 2011 р., 03:39:35

Правила-це альтернативне написання фул, єгипетське страва з бобів. Боби для відомий деяким як протухлі боби, сушені правила або фул/передає вагу.

+664
larariro 9 серп. 2016 р., 22:09:41

Я хотів би використовувати будь-безбарвний бренді з дистильованою фруктами. Химбергайст малина, sliwowitz, або що ви можете скласти руки.

Кірш не дуже на смак, як вишні, і я підозрюю, що він ще діє як розчинник для деяких аромат спеції, ніж за додавання свого власного смаку. Навіть якщо він робить свій внесок трохи, смак буде тонким, і інші невеликі фруктові нотки з іншого фруктового бренді буде поєднуватися також з важкими пахощами.

В крайньому випадку, ви можете також використовувати кольорові бренді, як Шантр'є. Але це додасть ще більше власного смаку, і в той час як він може зробити гарне поєднання, вона буде далі від оригіналу, ніж випадковий obstwasser.

Я хотів уникнути будь-лікери, вони будуть додавати занадто багато стороннього присмаку, а також не вистачає алкоголю, щоб вирішити спецій однаково.

+620
I am Grey 8 бер. 2013 р., 06:01:10

Здається, щонайменше, правдоподібно, на два фронти.

  1. Якщо я читаю http://ajpgi.physiology.org/content/291/6/G1005.full правильно, солоність і кислинка може компенсують один одного в якійсь мірі.

  2. Сіль може збільшити сприйману солодкість: T1r3 смак клітини натрій-глюкоза ко-транспортерів , які можуть дати пояснення.

+611
user270653 11 лип. 2016 р., 18:30:58

Я після того, як Партія їжі міні тюфтелі в соусі для моїх дітей, тому я хочу дізнатися, як краще приготувати котлети, так їх можна заморозити і розігрівати? Я припускаю, що це було б добре замочити панірувальні сухарі в молоці? Але я дуже новачок, тому не знаю, як краще йти про це. Дякую :)

+519
Brittany Lancaster 2 груд. 2015 р., 08:12:32

Припускаю, що ви говорите про ходунки бренду, ми можемо бачити такі інгредієнти список з Теско.до.Великобританія (повинен відповідати тому, що на вашій сумці):

Коктейль з креветками приправа містить: ароматизатор, цукор, глюкоза, сіль, лимонна кислота, калію хлорид, сухі дріжджі, сушений лук, долині Ившем томатний екстракт, барвник (екстракт паприки), підсолоджувач (сукралоза).

Харчові дріжджі (що я припускаю, що 'сушені дріжджі-це) часто використовується в вегетаріанських рецептів, щоб імітувати сирний смак, тому напевно це не так. Ви можете уявити, що цукор, глюкоза, сіль, лимонна кислота, екстракт томату, і сушать цибулю на смак. Хлорид калію зазвичай використовується в якості заміни солі, щоб знизити вміст солі в їжу без втрати солоний смак.

Я підозрюю, що перший інгредієнт, 'ароматизатор'. Ви, напевно, говоримо про продукт, такий: http://www.alibaba.com/product-detail/prawn-Flavor-O5557-used-in-puffed_1699947706.html?s=p

креветка смак O5557 використовується в засопетой їжі

  1. Професійна і возмужалая команда R&D, команду програми.
  2. Виробник аромату

Походження: місто jining, провінція Шаньдуна, Китай.

+518
AliGibbs 12 груд. 2013 р., 01:57:53

Кухарі ілюстрований (люди за Кухня випробування Америки) рекомендує готувати стейк заморожений, а не розморожену. "Відбір проб стороні стейки бік, дегустатори одноголосно віддали перевагу приготований з заморожених біфштексів, щоб їх розморозили аналоги." См. Також тут для відео-пояснення.

+460
Lex Ruiz 26 серп. 2018 р., 18:25:05

Ви не покажіть фотографію дерева, але ці стручки з гледичія дерево. Дерево зазвичай має шипів, що ростуть на її стовбурі. Я ніколи не чув про них їстівна, але я знайшов деяку інформацію тут: може бути, але, ймовірно, не найкраща ідея.Молоді плоди можуть бути більш їстівного.

+455
ReGuess 11 бер. 2011 р., 04:03:40

Я думаю, причина, чому хліб почати корони, щоб зламати його з-за високої температури і вологи під час випічки, пам'ятайте, що висока вологість у центрі хліба(інтер'єр), ніж зовнішній вигляд. корону хліб отримують тепло в першу чергу, а зростання центр хліб зайняти деякий час, щоб піднятися з-за вмісту вологи в центр хліба, як хліб почне зростати, на ньому з'являються тріщини корони з хліба, тому що корона на хліб вже піднялися.Перевіряємо тепла і вологи

+437
Lutz Horn 5 жовт. 2014 р., 15:47:25

Вартість одного кілограма мідій (мідій) от в моєму місті становить близько 60-70 крон (9-11 доларів). Я думаю, що має досить великі порції для двох осіб, але при перевірці якщо всі вони живі і при збиранні їх ціна проходить вище. Мене цікавить яка ціна за кіло їстівної частини (м'язи) від мідії. В одному з мідій, скільки за вагою оболонки і скільки м'язів?

+434
rama Mwamleleo 7 січ. 2017 р., 16:53:18

Відповідь на це питання-так: уникайте м'ясний бульйон. З харчової точки зору, м'ясо тривожно в шлунку довгий час вегетаріанець, і, цілком можливо, відразливе, і той факт, що це бульйон (і тим самим, можливо, "не м'ясо") - це не той виклик, який необхідно прийняти на імені людини, який визначає свої дієтичні обмеження.

Я мав особистий досвід з цим з двох точок зору: По-перше, я якось готувала вегетаріанський одного і завбачливо, щоб поставити це питання їй, і вона подякувала мене за це, тому що їй довелося відмовитися від їжі в минулому, тому що хтось подумав, що "це просто бульйон, це добре, вірно?" Це не було добре. І по-друге, моя сім'я зараз включає в себе кілька давно вегетаріанці, які кажуть, що м'ясо, в кращому випадку, дивні, а іноді просто нудотно пахнути.

Іноді я роблю їжа, яка має на смак як м'ясо, яке я намагаюся макет з особливо пікантними спеціями. Невелика кількість гаряча, гостра угорська паприка-це надзвичайно ефективні при передачі основних аспекти смак м'яса, хоч в суп, де основний смак повинен бути щось ще. Я уявляю, як вона буде працювати з бобів і страва з рису. Я б погодився з пропозицією Престон Фіцджеральда грибів, теж; ще краще, якщо ви можете використовувати грибний бульйон, оскільки, незважаючи на оптимістичні заяви, гриби самі по собі не є гарним замінником відчуття м'яса. Додати трохи солі, щоб посилити ці аромати (але не до такої міри, що страва насправді дуже солона, звичайно, і так як ви вже обмеження в харчуванні, це ще один, щоб дивитися на).

Редагувати: оновлення на предмет м'яса запах: нині існує замінника м'яса продукт під назвою "За м'ясо", який робить гамбургери, які я, як відносно недавно вегетаріанка, знайти за смаком майже так само, як фактичне гамбургери. Вони також запах досить схожі, але не однакові. Моя дружина, яка стала вищезгадана м'яса огиду, каже, що запах "на грані", хоча, на щастя, на їстівної стороні кордону.

+416
wieschoo 28 трав. 2013 р., 20:59:50

Для винограду не роблять масло з плодів, ви зробити його з насіння. Єдиний записів у цій таблиці для фруктів "плоть" для пальмової олії і оливок.

Припускаючи, що ціни на деякі масла відповідають важко зробити розумний вихід, Я думаю, що їх буде недостатньо масла грейпфрута (або виноградного плоті), щоб витягти, інакше, ймовірно, було зроблено вже у продажу.

+358
Hyosoka Poipo 22 черв. 2015 р., 14:57:19

Загалом, стає хрусткою нижньої скоринки для домашня піца з типової домашньої печі може бути дуже складним, як вдома печі, як правило, не набагато спекотніше, ніж 500-550 Ф (260-285 с).

У бік хатній печі, що у вас є кілька варіантів, щоб поліпшити свої скоринки:

  • Використовувати камінь для піци
  • Використовувати "піца сталь", по суті, плита з харчової сталі використовується майже таким же способом використовувати камінь для піци це. Кенджі АЛТ серйозних жере ставки дуже високо.

У будь-якому випадку, вас попередньо розігрійте свою духовку до максимальної температури камінь і сталь в ньому, а потім посуньте піцу (з шкіркою) на розігріту поверхню. Поглиненого тепла в камінь або сталь допомагає готувати і хрусткою нижньої скоринки.

См. також: Як приготувати тонкі хрусткі піци, на камінь для піци


Якщо у вас є гриль, ви також можете зробити піцу на грилі на вулиці.

Приймаючи його ще більше, ви можете придбати аксесуари для деяких мангалів, які перетворюють їх в імпровізовані піци.


Нарешті, є й інші стилі піци , де ви дозволяєте кори, по суті, обсмажити в оливковій олії на дні каструлі, сухий і хрусткою. Це дуже різний досвід піцу, але може бути надзвичайно приємним.

+343
Imac27 26 лип. 2015 р., 20:56:39

Я б сказав, вам не пощастило, якщо ваші вимоги є менш суворими, ніж це здається мені.

Існує три основних розчинників в приготуванні їжі: вода, спирт (*), і жир. Не можна використовувати спирт, так що ми залишилися з водою або жиром.

Горіхи містять багато олії і мало води. Так що можна тиснути масло фундука, тому немає необхідності, щоб спробувати зробити настій. Це найсильніший ви можете зробити. Коли я купую масло лісового горіха, на смак наче з сирого фундука, не обсмажений, хоча це має бути можливим, щоб зробити це з смажені. У будь-якому випадку, ви залишитеся з рідиною, яка має неповторний смак фундука, коли їдять чисто.

Однак було б вкрай малоймовірно, що хтось намагається з'їсти масло лісового горіха шляху, де можна покуштувати чистою, за винятком, може бути, щоб вмочати шматочки хліба в його або залити їм салат. Якщо ви спробуйте змішати його, у вас є дві проблеми. По-перше, це нафта, і не переплутаєш ні з чим, що на водній основі. По-друге, аромат не такий концентрований і не така мінлива, як фундук лікер. Я не знаю, як ви хочете використовувати рідкий, але якщо ви хочете, щоб додати його в мотлох (тістечка, морозиво, що завгодно), як аромат, вам доведеться використовувати велику кількість, щоб отримати дуже невеликою ноткою фундука.

З водою, найкраще, що ви можете зробити-це фундук молоко, так як це не тільки настій, але також містить деякі оригінальні фундук твердих речовин, зважених у молоко. Знову ж, вона досить сильна, коли спробувала на собі, але не може бути доданий spoonwise на щось інше для досягнення смаком лісового горіха - це буде головний інгредієнт десь. Так що ви можете використовувати рецепт, де основа складається в основному з води і замінити його на фундук молоко, а не, скажімо, спекти пиріг і сподіватися на виражений смак фундука.

Концентруючись на водній основі суміш може бути можливо в якійсь мірі, але ви, швидше за все, в кінцевому підсумку з еквівалентом подвійної міцності кави, а не Нескафе еквівалент, при використанні процедури доступними для домашнього кухаря.

Існують інші розчинники, але вони не foodsafe в кількості, необхідній для приготування настоянки в домашніх умовах. Промислові процесори використовують їх, коли вони мають якийсь синтетичний аромат, який є надто сильним, розбавити його до нормального рівня.

Отже, підведемо підсумок, ви не можете зробити що-то будинку, який, коли використовується в невеликих кількостях, можна присмачити великої партії продовольства, як це можна зробити, скажімо, ванільну есенцію. Але якщо масло лісового горіха або фундука молока не досить гарні для вас, то ви можете легко дістати ті, або навіть зробити їх будинку, якщо ви інвестуєте в належного обладнання.

* У цій статті я використовую "алкоголь" в значенні "етанол", тому що це стандартне значення в кулінарії і повсякденному житті. Якщо ви маєте на увазі "спирт" в хімічному сенсі, змініть його на ваше питання, так як це не очевидно, коли ви просто використовуєте слово "алкоголь".

+299
NeitralEvil 15 квіт. 2016 р., 03:08:02

Висота може бути проблемою. Рис буде довше готувати на великих висотах.

Моя пропозиція продовжити варити і додавати бульйон, поки рис знаходиться на текстуру, яку ви бажаєте. Смак часто.

Якщо ви хочете прийняти Час приготування коротше, ви можете пар-варити рис. Ось посилання, яка пояснює, як це робиться.

http://chowhound.chow.com/topics/601758

+294
MissRebekahJ 7 бер. 2010 р., 19:06:26

Мудрець пудинг на щось більш "там". Крутий мудрець в гарячій воді, щоб зробити чай з шавлією. Вийміть листя і додати желатин. Поставте в холодильник. Потім вставити його в блендері. Ви будете в кінцевому підсумку з пудингом. Служити його на стороні м'яса. Зверніть увагу, він може розтанути, якщо ви покладете його на м'ясо. Спробуйте менше тепла, желюючий агент чутливий, якщо ви хочете його в контакт з чимось теплим.

Мені теж подобаються листя смажений в олії. Вони дійсно хрусткі і розвивати прекрасний смак. Подавати з салатом або з гребінцями. Не потрібно додавати все борошно або глибоко смажити їх, як вже пропонувалося.

+267
Bernd 19 груд. 2018 р., 03:57:30

Я використовую Каліфорнія Calrose тип рису для приготування суші. Я слідувати основні інструкції по приготуванню на пакеті. Потім я використовую суші-оцет і сіль, коли добивають рис під час фази охолодження. Я ніколи не промивайте рис і він завжди виходить ідеальним.

+256
MukeshD 9 квіт. 2017 р., 04:41:53

Я бачила рецепт для glacéing (є таке слово?) вишні, і на якомусь етапі вони необхідні в будь-якому місці від 10 днів до 3 тижнів час витримки. Є методи, які могли б прискорити цей процес, або я просто нервовий "Нью-Йоркер"?

+202
Nursultan Talapbekov 1 лист. 2010 р., 01:42:25

Як не цікаво, а у відповідь - я думав про це один раз і не можу отримати його з моєї голови. Хто-небудь пробував Пелікан раніше? Або дізнатися, яке воно на смак? Я подивився навколо на інших сайтах, але нічого не знайшов.

+199
Guestito 12 січ. 2014 р., 08:33:35

Теорія 1: вологи

Були мокрі листя на всіх? Я працювала в ресторані перш, тяжіючи до холодильника. Я повинен був переконатися, що салати були ретельно вимиті і закручувати. Мокра зелень зів'яли і згнили швидше, і нам довелося кинути їх. Корені можуть бути вологими і піддаються впливу води, але переконайтеся, що листя залишаються сухими.

Теорія 2: морозилки

За цим посиланням згадується, що кінза може бути пошкоджений при мінусовій температурі, що може бути пояснення, що ви бачите? Так холодно у вашому районі, що ваш холодильник насправді опускається в холодні дні, тому що повітря навколо нього робить?

М'ясо можна отримати опік заморажівателя або смак після заморозки. Одне пояснення я читав, що вода застигає у вигляді гострі кристали всередині і навколо клітин. При розморожуванні ці гострі кристали можуть вирізати через клітинні мембрани, в результаті вміст клітини просочуватися і змінити структуру м'яса. В теорії ж саме можна застосувати що-небудь органічне.

Теорія 3: дегідратація

За посиланням вище і інші я прочитала пропонуємо зберігати кінзу як ви робите це в холодильнику, але накривають поліетиленовим пакетом. Деякі оберніть їх кінзу в паперовий рушник. У будь-якому випадку, це створює закритий або кілька-замкнутий простір, що уповільнює вологи втечі з листя. Повітря в холодильнику, як правило, сухий і може всмоктувати вологу з листя. Я знаю, що це звучить як протилежність дуже багато вологи, але там є вікно, за скільки вологи рослини хочу-ні замало, ні забагато бажано.

Я хотів би спробувати вирішити це у зазначеному вище порядку. Якщо листя вологі, я б сказала, що це дуже ймовірним винуватцем. Я б на вашому місці перевірив температуру холодильник поруч: можна було б поставити піднос льоду в районі, де ви покладете кінзу, щоб побачити, якщо він зависає або починає замерзати на ніч. Якщо це все-таки швидко в'яне, намагайтеся робити те, що ви зробили з пластикової чи паперовий пакет на листя-переконавшись, що сумка не розчавивши їх.

+139
Clive Walkden 14 жовт. 2018 р., 19:37:01

У мене є подруга, яка надійшла в кулінарний технікум, який стверджує, що холодні яйця тріщини чистіше, ніж яйця при кімнатній температурі. Робити яєчна шкаралупа тріскається чистіше йде холодна з холодильника?

Не нагрівати до кімнатної температури протягом декількох хвилин викликають яйця, щоб зламати менш чисто?

+126
Elwood Wells 13 лип. 2019 р., 14:32:29

Враховуючи, що обидва мають свої плюси і мінуси, я б вибрав свіжу землю з лезом більш старих задирок-землю. Запах є свідченням того, як це буде на смак, і пахне дуууже добре відразу після шліфування.

+83
user2791 5 квіт. 2019 р., 01:28:27

Припускаючи, що нічого поганого в печі (напр., лупиться термостат), можна спробувати додавши теплової маси, таких як піца камінь, цегла(и), або навіть галькою.

Також спробуйте зробити тісто кімнатної температури молоко і яйця.

+77
needhelp 26 черв. 2012 р., 20:43:28

Це, напевно, очевидно. В ретроспективі це був необдуманий крок:

Коли моя дружина і я вперше вийшла заміж, я була підсмажування стейків в духовці.
Я думав, я хотів би підготувати свій власний глазурі.
Бурбон смальти були останнім писком моди на даний момент.
Я думаю, що ви можете бачити, де це відбувається.


В свій захист скажу, що до цих пір я ніколи не додається спирт, щоб нічого крім видалення глазурі в соусі.
Так, оскільки це питання, здається, щоб служити в якості загального попередження, коли наглядати за вогнем, також будьте обережні при додаванні режисерський вин і спиртних напоїв (особливо міцних напоїв).
Я не намагався приготувати бурбон склити так. Я хотів би зробити деякі ретельного дослідження, якщо я мав намір.

+72
Bob Banaszak 4 лист. 2010 р., 03:59:01

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil