Занадто багато кайенский перець

Я додав кайенский перець, замість кайенский перець, і (я занадто багато думаю) у моїх зелених помідор чатні. Як я можу зменшити спецій і раніше зможете зберігати чатні?

+743
Loourr 9 лип. 2018 р., 12:03:26
37 відповідей

Я забула додати часник на початку рецепт супу. (Я зазвичай додаю його в гаряче олію і вийняти, коли злегка підрум'яниться, перш ніж додавати будь-які овочі або м'ясо.. вона дає відмінний аромат, який зник з мого супу.)

Я думав про додавання сирих зубчики часнику в суп, поки він сидить в холодильнику на ніч, потім видаленням його на наступний день. (Це компенсувати, що відсутній смак або пересилити все інше?) Я також розглянув приготування часник окремо в оливковій олії і додати його, але я не хочу суп, щоб бути надто жирною. Нарешті, я розглянув додавання порошку часнику, але аромат не дуже порівнянні. Є що-небудь ще я можу спробувати, щоб отримати бажаний результат?

+931
hkusp45 03 февр. '09 в 4:24

використовувати сухий лід(твердий двоокис вуглецю) або рідким азотом.

+858
Roomcays 15 серп. 2012 р., 09:08:54
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Додавання деревини і дозволивши їй розпалити належна процедура. Ви можете зробити це з кришкою на грилі, щоб не згоріти занадто швидко. Ви хочете, щоб дим дивитися блакитний, а не білий, для кращого аромату. Коли ви бачите білий дим, деревина не досить гарячою, і ви отримаєте більш їдкі і менш бажані аромати. Ви також не потрібно, щоб побачити масивний вал диму. Зловити в потрібний момент-це питання регулювання потоку повітря, і це вимагає деякої практики будь-гриль/курець налаштований. Також зазначу, що в більшості випадків, дим має більшість його впливу протягом перших 30 хвилин варіння, так там дійсно немає необхідності, щоб тримати його йти далі. Я буду також відзначити, що приготування деревного вугілля (а не інше) також сприяє аромат диму.

+853
DrZaius 18 квіт. 2018 р., 04:27:50

Я смажені численними індиків безліч способів, але так і не купила в Туреччині, який був обсмажені в олії. Я завжди купувала звичайний Туреччину, зазвичай я це розсіл, а потім обсмажуємо. У мене завжди були відмінні результати. Як я ніколи не думав, щоб купити один, я ніколи не думав.

Я отримав це Туреччина безкоштовно і мені цікаво, які міркування потрібно враховувати при цьому попередньо скропіть Туреччині? Що буде, якщо я їх солити його?

Редагувати: Ось реальний продукт: http://www.presidentschoice.ca/en_CA/products/productlisting/pc_young_turkey_basted_with_real_butter19732.html

+801
Nubar Ebor 4 лют. 2016 р., 05:44:41

Якщо ви не хочете, щоб холодний самогон можна зварити каву як зазвичай і охолодіть перед використанням. Це працює краще, ніж додати кубики льоду в гарячу каву, так як тане лід розбавляє кави.

+774
olga1971 13 вер. 2019 р., 17:28:27

Рекордсмен світу в даний час Кароліна Жнець відповідно до Guinness (за станом на серпня 2013 року).

Цей перець почав своє фамільне дерево як помісь між привид перець чилі червоний гострий перець.

Лос-Анджелес Таймс" повідомляє , що гарячі Жнець був з тактовою частотою 2,2 мільйона одиниць Сковилла. Це вище, ніж деякі комерційні перцевий аерозоль продукти. Вони посилаються на дослідження, проведене в Університеті Уінтроп (штат Південна Кароліна, США) стверджує, що в середньому ближче до 1.5 м.

Carolina Reaper peppers. Image courtesy of delectationoftomatoes.wordpress.com

Там спекотніше перцю борються за трон. "Перець х" (кодова назва в очікуванні постійне ім'я) тепер , мовляв, сам за 3М , але до Гіннеса перевірки.

Що час, щоб бути живим.

+772
SAS2507 18 квіт. 2016 р., 11:33:10

Як правило, це речі, які були підготовлені таким чином, що є якась додали консервант-сіль, сульфати, сульфіди, нітрати і т. д. то це буде включати всі, крім шинки свіжий окіст', майже все м'ясо, всі ковбаси, бекон, в'ялене м'ясо, Солонина і т. д.

Так що Так, ковбаса вважається обробленого м'яса.

Якщо ви хочете отримати всі технічні про те, що "пережовувати" означає, що він може також включати в себе будь-які інші форми лікування (наприклад, паління), і більшість будь-якій формі обробки (подрібнення, нарізання і т. д.), Хоча ця друга група, як правило, не згадується як 'м'ясних напівфабрикатів' (Якщо це те склеїти, як курячі нагетси, але ті, як правило, мають добавки в них вже)

Що стосується аспектів здоров'я ... як і більшість нічого, все добре в міру, хоча є деякі люди, які погано реагують на сульфати і сульфіди. Сосиски мають більше присадок до них, ніж інші, і є багато ковбаси там, що можна вважати "здоровою", якщо це в інших вищих солоної/жирної їжі (наприклад, деякі бренди курки і яблуко ковбаса).

+743
user162834 15 лют. 2011 р., 06:15:18

Сире молоко: повинні досягти 85 ° (185 F), щоб змінити протеїн. Зберігати пастеризоване молоко: необхідно прогріти до 60 ° (140 Ф)

Кулдаун: до 40-45 ° (105-110 Ф)

Культура: більше означає більш кислий йогурт. За літр (кварту 1,056 США, Великобританія 0.833) М'який/солодкий: одна метрична столова ложка (1.014 нас, 0.845 Великобританія) Зовсім кисло: для Ласи (Dooq), соуси (потовщений) 4.25 л (4.25 нас, 3.5 Великобританія) Де-небудь між ними буде працювати.

Контейнер: скляний, керамічний, глазурований горщик, пластик, глина просто не контейнер, що молоко нагрівають на. Немає голого металу. Примітка: передачу молока на належному Temp в скляній мисці повинна охолодити його більше, ніж пластиковий. У великих кількостях не значна, але в невеликих кількостях робить різницю. Обгорнути рушником або невеликим ковдрою навколо контейнера.

Установка температури навколишнього середовища: 40-45 ° (105-110 Ф)

Нижній ряд Temp: вільний або працює Високотемпературний діапазон: фірма або набір

Час: більше означає більше кисло 3.5-4.5 години Охолодження: 3+ годин, щоб встановити, нарешті.

+694
ALA85 28 квіт. 2010 р., 20:48:50

Книгу я є (називається просто суп) сказав, що найкращий запас у них в ресторані був, коли вони залишили горщик вщухає протягом двох днів несподівано.

Роблячи запас в мультиварці зазвичай виконується протягом як мінімум 12 годин на максимум, і я часто залишаю його більше, тому охолодження відбувається в зручний для вас час. Для темних запаси (як я зазвичай роблю) смак не псується. Легкі запаси також можуть темніти.

Ліміт дійсно випаровування - проте ж каструлю накрити кришкою, якщо запас вщухає або навіть замочування на більш низькому (але безпечна) температура цього будуть суттєвими. В якійсь мірі це не має значення, але потрібні інгредієнти, які будуть в основному покриті, і ви не хочете його кипіння сухий.

+665
Reiso 28 бер. 2013 р., 09:37:35

Поки не буде тісто, як такої (або взагалі), з використанням дисків з литого цукру може працювати на те, що вам потрібно. Якщо ви залили тонкі диски з литого цукру в кільце цвіль розмір верхньої частини вашого пирога, ви могли б прикріпити їх з марципаном або крохмаль або щось мити після приготування пирога. Якщо вони були досить тонкі, ви повинні бути в змозі, щоб прорватися через них, щоб служити пиріг (хоча вони, ймовірно, не буде акуратно вирізати).

Я згоден з попереднім, хоча відповіді на деякі інші моменти. Ви могли б використовувати щось схоже на Корейський солодка локшина картоплю. Вони дуже чіткі, але мармеладні і жувальні текстуру, ймовірно, не робити пиріг позичені. Нічого схожого на більш традиційну випічку буде непрозорий (навіть один шар тіста філо непрозорий при випічці).

+652
Shawn Bernard Dsilva 17 квіт. 2016 р., 14:35:48

Якщо ваша рисоварка має теплу обстановку, то він призначений, щоб залишитися на після приготування рису. Ви можете залишити свій рис в мисці протягом декількох днів теплі і тефлону буде добре.

+645
Fernando Pap 10 груд. 2015 р., 12:34:00

Вам буде важко триматися подалі від МСГ, оскільки він зустрічається в природі у більшості харчових продуктів.

Про шкоду використовуючи його як підсилювач смаку, я уявляю проблеми здоров'я схожі з іншими солями натрію.

+636
Goobyalus 12 вер. 2015 р., 14:51:47

Цвіль є ознакою того, що контент знаходиться під загрозою з речовинами, що цвіль може зростати або з пліснявою, що не заперечує навколишнього середовища. Це може статися, наприклад, коли ви використовуєте ложку, яку не прибрати. На жаль, немає ніякого способу, щоб знати, якщо ця речовина є тільки на верхній частині місо. Так що, як би там ні було, що виросла цвіль, можна було б в нижніх шарах, де не видна цвіль з необнаруживаемыми токсинів могла б розвиватися.

Так, в той час як багато продуктів харчування триває майже вічно, це вірно тільки при його повної і правильної гігієни слід.

Отже, моя рекомендація буде викинути всю банку і переймати досвід, а не лікувати ферментовані продукти, як невразливі та переглянути розміри пакета.

+633
Anton Reshetnikov 17 трав. 2010 р., 00:30:45

Я починаю робити свій власний чайний гриб і бачили Скобі з різними кольорами, формами, текстурами і т. д.

Моя мета-мати Скобі, що дає хороші пробіотики і смак, що є прийнятним для середнього бутона.

Є багато елементів, які можуть змінити якість scolby, наприклад: Прямих сонячних променів, висота над рівнем моря, вологість, температура, тип чаю(або іншої рідини), цукор і т. д.

Я хочу зрозуміти роль кожного елемента, який сприяє якостей, які становлять високу якість чайний гриб.

Якщо ви знаєте які-небудь посилання, дослідження, або що-небудь, що посилить ваші пропозиції, будь ласка, напишіть їх.

+572
Zep Rodrigues 15 лют. 2013 р., 14:45:57

Якщо у вас є, аааа - травні проблеми - з квасолею, це кращий спосіб приготування сушені боби для використання в більшості рецептів, які вимагають для них. [Наука тут.] Деякі стверджують, що це впливає на смак або текстуру, на відміну від повільно розмокає, але я не знайшов цього.

Для замочування:

 • З'ясувати, скільки сушені боби потрібно. Ось гарна перетворення керівництво.
 • Сортувати квасолю на сухе паперовий рушник. Сушені боби часто мають камені, грудки бруду, зламані або зів'ялі квасоля, гілочки та інші предмети від заготовки.
 • Помістіть боби у великий горщик, і кришку з близько трьох дюймів води.
 • Довести до кипіння взмучивания. Як тільки вона вирує, візьміть горщик з вогню і залиште його сидіти протягом години.
 • Звалюють в друшляк і добре промити.

Приготувати:

 • Дамп боби назад в промитий горщик.
 • Кришка з 3 дюймами води
 • Додати дрібку солі і лавровий лист у воді в сезон.
 • Важливо: якщо у вас жорстка вода (залишає білих розводів на нержавіючої сталі кухонний посуд після миття), то вам буде потрібно додати чверті до повної чайної ложки соди, інакше квасоля буде занадто твердої, і ніякі накипіле коли-небудь зробити їх ніжними достатньо, щоб поїсти.
 • Принесіть боби до кипіння взмучивания.
 • Зменшити вогонь до середнього-низького, як тільки вона вирує, і кип'ятіть протягом години. Тест боби - якщо занадто твердими, ще кип'ятити з вашими вподобаннями. Мені подобаються скіни просто про спліті, дуже ніжний - близько 90 хвилин.

Боби готові для використання у вашому рецепті. Я вважаю, смак, ніжність і текстуру квасоля, приготована таким чином, щоб бути вище консервованої квасолі, які, здається, розсипчастий і м'який для мене.

+522
KamaranL 3 груд. 2012 р., 11:05:05

Я просто мав цю головоломку, я підставляв 50/50 суміш з персикового шнапсу і проти коньяку. Не впевнений, що воно має бути на смак подобається, але на смак він був добрий до мене!

+518
niksmac 10 січ. 2020 р., 10:07:40

Ви можете заморозити його одного разу відшмагав. Це смачно. Ніяких спеціальних інструкцій не потрібно, просто зробити це, як вам подобається, і заморозити його. Ви можете або заморозити ложки класти в напої або все це. Як тільки він розтанув так само, як в свіжому, замороженому важче, принаймні всі мої спроби були, але моя мама наполягає на тому, що кілька десятиліть тому було широко продаються і м'які поки заморожений.

Ой, а це займає багато часу, щоб йти погано.

+505
Dongeng Anak 27 груд. 2017 р., 20:46:27

Я люблю салат латук. Я дуже часто їм його. Я купив обертання барабан, який я знаходжу дуже зручна і я використовую його весь час.

Але недавно я чув, як Гордон Рамзі говорить, що ви ніколи не повинні використовувати крутиться барабан, що він буде знищувати салат.

Це правда? Як це знищує салат. Я не бачу ніякої різниці між спін-сушиться і ООН-закрутила салат.

+497
Raphael Larrinaga 9 вер. 2013 р., 02:32:18

При додаванні вершків або молока, щоб страва пом'якшує жар. Навіть випивати склянку молока під час їжі допомагає.

Вживання алкоголю з їжею має протилежний ефект, до речі.

+463
Perry D Riley Jr 9 лист. 2017 р., 13:45:05

Я бачила відмінний рецепт для яловичини Веллінгтон на серйозний їсть , що мені не терпиться спробувати. Однак, мій сусід не їсть гриби (обох, тому що він не подобається смак та тому що у нього був невдалий досвід в дитинстві, тому "приховані гриби" теж). Я боюся, що опускаючи їх перемогти більшість цілей блюдо. Є що-небудь, що можна використовувати в своє місце, щоб дати подібний аромат?

+445
nikonova29 12 серп. 2015 р., 04:33:51

Я вирощувала курчат протягом більше 30 років, і в той час як вік може бути фактором в жовтки, які порушують, є багато інших невідомих факторів, які можуть викликати його. В даний час ми маємо близько десятка курей стадо з 50, які відкладають яйця, які можуть також бути закриті всередині корпусу. Інше стадо лежить прекрасно яйцями. Ж дієта через борт, і всі ці кури до 2 років. Літо, зима, осінь, дощ, сонце, не з ними. Різних порід, всі безкоштовні серії. Генетика, можливо, але їх сестри не мають ті ж проблеми. Ми збираємо яйця три рази в день і найстаріша яйця в наші холодильники ніколи не бувають більше 4 днів. Хороша річ, мені подобаються мої яйця, сильно, лопнув жовток.

+414
bjelleklang 13 жовт. 2012 р., 05:40:25

Так що я тільки закінчив робити близько літра гарячого шоколаду (якщо не звертати увагу на чому на хвилинку), і я зберігала його в холодильнику, всередині пластикова пляшка, яка колись використовувалася для зберігання апельсинового соку. Хоча я чистив і полоскав пляшки так само як я міг, перш ніж використовувати його, гарячий шоколад набуває оранжево-р післясмаком. Це не означає, непродовольчими, але тим не менш, небажаним.

Чи є спосіб, щоб видалити або замаскувати смак? Я хочу кинути все це.

+409
darkshines 13 лип. 2014 р., 13:44:54

Я приготувала солоні огірки, використовуючи старий український рецепт заквашивая огірки в солоній воді. Я хотів їх, коли вони були закінчені, а не тримати нижче 10 фунтів ферментованих огірків в моєму холодильнику. Я не хочу використовувати розсіл огірки ферментовані,тому я зробила розсіл, використовуючи 1qt білий оцет, 3tbls солі, 1 чайна ложка насіння гірчиці,1/2 склянки цукру. В результаті виходить дуже кислий соління! Я можу відкрити баночки і скидання розсолу і використовувати підсолену воду, як консервна рідини? Або що я можу використовувати?

+407
Gabriel Lazarini Baptistussi 4 квіт. 2016 р., 02:53:16

Що таке "поганий консервант"?

Основний добавкою консервантів, що використовуються сьогодні, аскорбінова кислота, лимонна кислота, етанол, кухонна сіль, нітрат натрію (гімалайська сіль, цукор, оцет, всі з яких були використані протягом століть, і інші, ніж з надмірного використання, не розглядаються як шкідливі

Дивно, хімічних консервантів часто використовуються тільки з дивними хімічних інгредієнтів, дотримуватися основи і все буде добре

Пастеризація, електричних імпульсів, і інший теплової процедури використовуються в комерційних цілях і дають продукти ці дивовижні живі раз полку. Без спеціального обладнання і систем моніторингу їх важко надійно відтворити вдома

Ваша домашня вичинка буде тривати досить довго, в холодильнику для вас, щоб отримати нудно з ним і хочеться нового смаку :-)

+406
Chris Bolseng 17 лист. 2018 р., 10:11:38

Правильно готувати курячі крильця в техніці безліч ресторанів і барів або розбиті на. Приготування їжі елемент, який має багато шкіри і кісток і варити ти правильно, це виклик.

Ви згадуєте їх відварити спочатку, в основному номінальної крок приготування. Це відмінний спосіб отримати крила просмажиться, з хрусткою зовнішньої текстури. Він також може бути використаний для додання аромату. Я часто номінальної проварити крила в рідких ароматичних вуглеводнів, потім охолодити і ретельно висушіть. Це дуже важливо, оскільки ви не хочете, щоб додаткова вода.

Багато кухаря і ресторани також пар-посмажити крила. Це дозволяє готувати їх шляхом, і вони готові йти в більш швидкому темпі, щоб служити, і забезпечує хрустку текстуру. Дати це спробувати !

+403
TMCScott 4 серп. 2011 р., 03:58:02

Я поняття не маю, що я роблю :). Я шукаю, щоб купити каструлі/каструлі по квартирі (тільки переїхали). Враховуючи ці:

http://www.amazon.com/Cuisinart-MCP-12-MultiClad-Stainless-12-Piece/dp/B0007KQZWU/ref=lh_ni_t

Я хочу витратити $250 і це схоже на хорошу цінність для своїх грошей. Хотів перевірити деякі фахівці, перш ніж зробити рішучий крок.

Я б в ідеалі хотів мати можливість пральна машина все, що я купую...

Спасибі!

+397
paolochiarlone 28 вер. 2011 р., 02:23:12

Офіційно:

Немає однозначної відповіді, існують різні органи і пластикові упаковки (горнеться плівка) у США/Європі. Існують також різні пластикові упаковки для різних цілей, мікрохвильова піч безпечний, безпечний для використання з жирною їжею, так далі. Його безпечним або не буде залежить від продукту, що використовується і, швидше за все, час кип'ятять. Агентство Standard харчування УКС сказали ні (в 2012 році!) посилання бита - "не використовувати харчову фільми, де вони можуть розчинитися в їжі, як у звичайній печі або з каструлями і сковорідками на плити". Чіплятися кіноіндустрії, зі зрозумілих причин, набагато більш позитивна.

Практичні:

Я яйця-пашот, використовуючи плівку для віку і я все ще тут. Прочитав ящики поліетиленовою плівкою для запобігання та вибрати поліетиленову плівку, яка найбільш підходить. Зварити яйце, як описано тут (станом на 2016, посилання вимагає реєстрації для читання) і перевірити, якщо обернути приходить поза чисто, якщо тобі і так добре. Я хотів повернутися цей рада, якщо в твоєму рецепті для приготування такої довше 5-10 хвилин, то, швидше за все, більше підходящі продукти/рецепти для великої кипіти-в-мішка маневрів.

Редагувати
Багато страви вже пройшли, я менше ентузіазму на опалення плівкою/пластик. Це забавно ще як спірні, як завжди , і я, звичайно, не чистити плівку з маслом/масла/жиру. Тепер мій абсолютно ненауковий рада буде вивчати, як правильно зварити яйце, це весело, смачно, і значно менш нудно, ніж читати цю відповідь. Мені подобається відповідь Ocaasi, і чищення рядів.

+359
GLC 23 бер. 2019 р., 03:09:51

Найкраще припущення: червень сливи, мабуть недостиглі.

enter image description here

enter image description here

На іншій сторінці є фотографії червня сливи, які відповідають вашим фото дуже добре:

enter image description here
enter image description here

Всі перераховані вище знімки одного і того ж типу фрукти на різних стадіях зрілості.

Наукова назва Spondias Сідней, Dulcis:

Spondias Сідней, Dulcis (Син. Spondias китерия), відомий як зазвичай Новатек, екваторіальний або тропічне дерево з їстівними плодами, що містять волокнисті яму. Він відомий під багатьма іншими іменами в різних регіонах, в тому числі kedondong в Індонезію, готель buah довгий серед китайського населення в Сінгапурі, помм cythere в Тринідад і Тобаго,1 Домініку, Гваделупи й Мартініку,2 червня сливи в Бермудські острови та Ямайка,1 mangotín в Панамі, juplon в Коста-Ріці, Золоте яблуко в Барбадос і Гайана, золотиста зливу в Беліз, джобо Індіо у Венесуелі, cajá-манга і cajarana в Бразилії і Сан-Томе і Прінсіпі, quả cóc у В'єтнамі, Манзала де Оро в Домініканській Республіці, але манго в Камерун. У Республіці Anbulha Мальдіви.

Spondias Сідней, Dulcis найбільш часто використовується в якості джерела їжі. У Західній Яві, його молоді листки використовуються як приправа для Пепе. У Коста-Ріці, більш зрілі листя також їдять в якості салату зеленого, хоча вони терпкі. Однак, найчастіше він використовується для фруктів.

Фрукти можуть бути сирими; м'якоть хрустка і з кислинкою. За даними обвалювання (2006): "плід краще, коли повністю кольоровий, але все ще трохи хрусткими. На даному етапі, він має ананас-манго. М'якоть золотистого кольору, дуже соковита, злегка солодка, але з присмаком терпкою кислинкою."5 в Малайзії та Індонезії його їдять з креветочной пастою, товстий, чорний, солоне-солодким соусом під назвою Айко в південних хв діалект китайської мови. Він входить в rujak в Індонезії і Роджак в Малайзії. Сік називається kedondong в Індонезії, Амра в Малайзії, і balonglong в Сінгапурі.

Плід проводиться у варення і ароматизатори для соусів, супів і рагу. У Фіджі з нього роблять варення. В Самоа і Тонга він використовується, щоб зробити otai. У Шрі-Ланці плоди вимочують в оцті з перцем чилі і іншими спеціями, щоб зробити закуску acharu. У В'єтнамі недостиглі плоди їдять з сіллю, цукром і перцем, або з креветочной пастою. Діти їдять фрукти подрібнюються в штучно підсолоджені екстрактом солодки. На Ямайці, це в основному вважається нововведенням, особливо дітей. Його можна їсти з сіллю або перетворюється в напій з цукром і пряним з імбиром. В Тринідаді і Тобаго, це каррі, солодкий, солоний, або приправлений перцем соус і спеції. У Камбоджі це зроблено в салат під назвою nhoum mkak. В Сурінамі, плоди сушать і сиром фета, змішаний з часником і перцем. У тайській кухні як фрукти і ніжні листя їдять.

+338
olivierdmz 20 груд. 2012 р., 03:06:15

Головна причина того, що ви побачите рецепти використовувати певну частину яйця полягає в тому, що білки і жовтки мають дуже різний склад. Білки містять велику кількість структурних білків (тому вони можуть бути збиті в стабільної піни), а жовтки містять більшу частину жирів в яйці. Жири і білки відіграють різні ролі у випічці.

Так що, якщо ви побачите рецепт, який використовує ціле яйце плюс жовток, жовток є, щоб додати жирів без додавання додаткових білків, що Білий буде принести на вечірку. Це впливає на структуру тіста і текстури/смак готового продукту. Як правило, зайвий жир буде сприяти додаткову м'якість і соковитість, її склад і звичайно зайву вологу. Ось це хороший питання з відповідною інформацією.

Щодо промислового виробництва, я був би дуже сумнівно, що великі комерційні виробники використовують що-небудь на зразок цілі яйця. Грунтуючись тільки на ваги, вони більш схильні використовувати попередньо відокремити яйця від постачальника або, можливо, якась жахлива замінити яйце. Не кажучи вже про всяких стабілізаторів, емульгаторів, консервантів, і так далі, що всі вони виконують функції, аналогічні або доповненням до хімічного впливу яйце.

В якості додаткових білих, існує ряд використовує для цих. Сухий яєчний білок-це дивно поширена харчова добавка з-за його потовщення і емульгуючими властивостями, і його можна знайти і заготовок, попередньо відокремлені яєчні білки в коробках. Ті ж виробники, які роблять це, ймовірно, подає занадто комерційних банківських операцій. Тільки не думай, що чіпсів фабрика повна купа заповзятливі пекарі лопати і розділяти яйця протягом усього дня, недбало викидає зайві білки. Якщо немає відходів, це далі по ланцюгу поставок, і, швидше за все, постачальник знаходити щось робити з ці додаткові білки.

+285
John Mayor 14 лист. 2011 р., 16:24:53

У мене завжди були одноручні змішувачі на кожній кухні я регулярно використовуються - вони стандартні, де я живу. Я б порекомендував встановити один, навіть без питань ОКР. Я ніколи не доведеться доторкнутися до неї брудну руку і може легко управляти його ліктем або під пахвою. (Той же принцип, як у лікарнях, коли хірурги миють руки перед операцією.) Крім того, регулюючи температуру і кількість води, просто вліво-вправо, вгору-вниз руху набагато легше, ніж повертаючи дві ручки.

Якщо ви купуєте один, переконайтеся, що ручка досить довго, щоб працювати легко і комфортно (але не турбуйтеся надто багато, Коротше довелося до речі). Модель з досить гладкою поверхнею, полегшує регулярне прибирання.

+271
juk205 2 бер. 2016 р., 15:51:51

Найпростіший спосіб збільшити різноманітність штамів може бути почати з суміші кефіри з найбільш різноманітних і незалежних джерел можна знайти. Немає ніякої гарантії, що поставивши разом два симбіотичних спільнот дозволить поліпшити небудь з них, або проводити більш широкої спільноти.

Які обмеження на щільність? Я б припустив, що щільність збільшуватиметься, поки небудь поживних речовин виснажуються, або рН або інші фактори токсичності досягають певної межі. Ви можете виявити, що деякі штами переносять вище/нижче діапазону рН, ніж інші, а також, що ретельне регулювання рівня рН дозволить щільність збільшуватися, за умови достатньої кількості поживних речовин.

+248
ZxCvBnM 29 лип. 2013 р., 08:37:47

Я можу дати вам італійський відповідь - По-перше, зазвичай ми не використовуємо томатної пасти зробити соус, а додати помідор "стусан" рецепти. Томатну пасту просто томатним пюре, яка була приготовлена до високого ступеня концентрації.

Базовий томатний соус проводиться

 1. роблячи soffritto з цибулею, морквою і селерою (плюс інші смаки)
 2. додавання томатного пюре, або "пелати", рідше свіжий помідор
 3. варити соус до смаку і товщини, що ви хочете

Якщо ви хочете використовувати пасту замість пюре, третім кроком має бути опущений або значно скоротити по тривалості. Майте на увазі, що томатна паста має свій власний смак, і цей смак залишиться в остаточній соусом.

+248
Nasri Najib 26 серп. 2015 р., 13:38:39

Це один реакція повільно розпушувач? Він активується тільки коли на спеці?

Мій продукт китайського смаженого тіста, відомого як youtiao... І також хочу додати з аміаком бікарбонату

+244
mrY 17 трав. 2016 р., 10:31:49

Я придбала факел Benzomatic прикріпити до балон з пропаном, щоб використовувати в якості ліхтарика приготування. Є попередження про те, що бак повинен бути у вертикальному положенні під час його використання. Це пояснюється тим, що при нахилі рідина під газ сприяє вогню, що робить його більш гарячим і додає негорючу вуглеводнів до їжі, які можна спробувати і може бути нездоровим. Може хто-небудь дати мені деякі рекомендації? Це дуже важко, щоб спробувати використовувати факел у вертикальному положенні для приготування їжі.

+221
digEmAll 14 трав. 2015 р., 12:23:51

Я зробив простий котлети з червоним цибулею, яйця, збризніть оливковим маслом і рубаним зеленим луком. Помістіть їх в духовку на 220 ° (440f) і ось що вийшло:

enter image description here

Вони потіли всі їх сало і соки. Те що залишилося було дуже сухе м'ясо майже без аромату. Вони не в духовці, що довго взагалі. Чому мій дорогоцінний фрикадельки поту весь жир, вони так тяжко працювали, щоб отримати на фермі?

+153
NastyaFox1 14 груд. 2017 р., 19:18:41

Всі китайська локшина, яку я коли-небудь були зроблені з солоного тіста, в той час як італійська суха паста була зроблена з несолоного тесту. Звідси і різниця в методах приготування.

Згідно Вікіпедії:

На відміну від багатьох західних локшину і пасту, китайську локшину з пшеничного борошна, як правило, зроблені з солоного тіста і тому не потребує додавання солі, щоб рідина, в якій вони варяться.

+100
Doug Lunde 31 серп. 2014 р., 03:03:11

Пов'язані з відповіддю на питання, це нормально солоної яловичини до або під час його приготування?

ТЛ;ІН: соління правильний стейк перед припікання не помітно впливає на ніжність.

Про (підлозі) заморозити або розморозити стейк: це погано готувати заморожене м'ясо, не чекаючи його, щоб бути розморожені?

Так як ваш згаданий стейк досить тонкі, я не думаю, що заморожений стейк йде "погано".

+28
gio dzmana 19 бер. 2016 р., 01:21:59

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil