Кілька зубчиків часнику повинні вводитися в цілому або нарізаний шматочками в суп?

Одного разу я готувала суп з один і рецепт відвідало кілька зубчиків часнику. Вона була готова кинути зубчики часнику в суп цілою, без подрібнення їх в першу чергу. Я подумав, що було б більше сенсу, щоб нарубати її перший і вона ніколи не чула цього.

Хто-небудь коли-небудь готувати цілі зубчики часнику? Батьки моєї подруги з Іспанії, тому, можливо, в інших країнах це звичайний спосіб включити часник в рецепті.

+556
Chris Pickford 8 вер. 2013 р., 23:52:39
34 відповідей

Я не знаю про дійсно crustless, але є стиль коровай, який спекла в запечатаному 'Пульман' для хліба, яка має дати "майже crustless" буханець:

http://www.cooking.com/products/shprodde.asp?SKU=159081&CCAID=FROOGLE159081

Ви також можете спекти хліб в консервній банці, тим менше освіта там скоринки:

http://thethingsilovemost.blogspot.com/2010/05/crustless-bread-whod-have-thought.html

+998
basedonreal 03 февр. '09 в 4:24
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Заморожувач кладе в мішки товщі і, як передбачається, уповільнюють замерзання на вулиці, так що ви не отримаєте стільки кристалів льоду поза їжі.

Якщо у мене закінчаться мішки заморажівателя, я використовую тонкі пакети для бутербродів, але загорнути їх у бульбашкову плівку, перш ніж покласти їх у морозильну камеру. Це також уповільнює і запобігає замерзанню кристалів льоду, утворюючи.

+928
David Langhus 13 січ. 2011 р., 06:54:34

A і B зовсім виразно. Моя бабуся сковороді-смажена курка весь час, це був єдиний спосіб це ніколи не робилося в моїй родині. Кілька дюймів рослинної олії в глибокій чавун курка фритюрниці:

http://www.amazon.com/Lodge-L8CF3-Covered-Chicken-3-Quart/dp/B00006JSUE

Це просто як звичайна чавунна сковорода, тільки глибше. У мене є стара бабуся одна. І у мене не було проблем з опіками більш ніж смажити нічого в сковороді. Я думав, що це було смішно перший раз, коли я бачив когось смажити курку в електричній фритюрниці. І це велика втрата масла, очищення клопоту, і ви не отримуєте ці дивовижні хрусткі біти застряг в каструлю.

Обсмажуємо з одного боку, повернути. Капежом і біти deglazed з каструлі зробити кращий смажена курка з підливою завжди можливо. Інший, має бути, це домашнє пюре (кускових теж добре), щоб піти з цей казковий недільний обід.

+914
Anthony Velardo 27 трав. 2016 р., 03:53:23

У минулі вихідні я взяв чавунець і спробував спекти хліб на багатті. У мене було дві проблеми, одна отримувала достатньо тепла. Це дійсно моя проблема і я просто опустив решітку над вогнем, щоб отримати потрібне тепло.

Друга проблема, і, таким чином, моє питання полягає в тому, що хліб згорів. Я використовувала пергаментний папір на дно, щоб зробити його легше поставити хліб і, щоб не пригоріло. Проте хліб був спалений на дно. Я розумію, що це з-за кількості тепла по дну каструлі. Що я можу зробити, щоб допомогти зменшити паління в нижній частині хліба? Б використовувати чавун піца Пан під голландським допомогти піч?

Я поставив голландської печі на колосникову решітку над вогнем.

+913
Dennis Cato 23 лист. 2010 р., 18:58:38

Ви також можете прийняти вашу каструлю в піскоструминних компанії і отримати його піскоструминній обробці. Це залишить вас з сірий/срібло чавун, як коли ви купили його.

+878
user241489 24 трав. 2016 р., 20:29:25

Я не впевнений, що ви означає, пилом точно, але стебла безумовно, свідчить про менш складної обробки і контролю якості. Ви повинні рідко, якщо коли-небудь стебло. Що стосується пилу, її дуже важко сказати, як це може бути просто вівсяна пилу, що утворюється при овес труться один об одний під час транспортування. Якщо марка послідовно більше пилу в мішку, ніж інший, то це може бути від обробки, може вони дають більше побічних продуктів в кінцевому продукті в цілях економії витрат, або, можливо, пил там, тому що набагато простіше збагачувального комбінату. Якщо один бренд подорожує більше, ніж інші пил може бути від розтирання і трясіння.

Якщо пил не вівсяної пилу, то це певний привід для занепокоєння, ви не хочете реальної пилу в свій овес! Що б напевно бути ознакою поганої обробки і я б особисто уникнути цього бренду.

Маючи вівсяної пилу і стебел у вівсі не означає, що пластівці самі по собі погані якості, які більше визначаються сортів пшениці і наскільки добре він був вирощений. Це означає, що роботи для пошуку стебла і, можливо, відсіяти пил, що незручно.

+850
Bilal Saeed 10 бер. 2010 р., 07:11:50

Як різні зауваження вже сказали, це кілька залежить від того, що ви збираєтеся робити. Взагалі кажучи, якщо маринад повинен бути негайно приготовані з якоїсь іншої їжі, я хотів сказати спершу зварити маринад перед повторним використанням. Це стандартний крок рекомендується для приготування маринадів з сирого м'яса або птиці.

Тепер, ви можете сказати: "але м'ясо не було сирим, це був припас". Проблема в тому, що навіть приготоване м'ясо може забезпечити живильне середовище для бактерій. Помилки у охолоджуючі процедури або забруднення після первісного приготування їжі може створити проблеми. (Наприклад, див. Це питання про те, чому напівфабрикати комерційні продукти часто містять попередження розігріти до мінімальної температури перед їжею.)

Таким чином, моя схильність буде помилятися в бік обережності і кип'ятити маринад перед повторним використанням.

Зверніть увагу, що ця рада припускає, що ви використовували стандартну практику маринування в холодильник. Маринування при кімнатній температурі, навіть з напівфабрикати м'ясні -- створює можливість значно більший ріст бактерій з часом, якщо зараження відбулося. У якийсь момент може почати рости речі, які може навіть мають стійкі токсини, які не можуть бути зруйновані при кип'ятінні. (Зверніть увагу, що це може не відбутися протягом багатьох годин або навіть днів при кімнатній температурі, але важко передбачити, якщо зараження відбувається. І в той час як різні елементи маринаду-як кислоти або солі, може пригнічувати ріст бактерій, рідина навколо м'яса-це дуже хороші умови зростання.)

Таким чином, щоб бути абсолютно безпечним, я б особисто закип'ятити маринад перед повторним використанням. І якщо він сидів при кімнатній температурі протягом будь-якого значного проміжку часу, я б, ймовірно, не використовувати його. Так, ви може бути безпечним без цих заходів, але важко оцінити можливі ризики.


Редагувати: подумавши про це, я б сказав, що це один з більш "надобережність" продовольча безпека відповіді я вже писав тут. В цілому багато сценаріїв, ймовірно, це буде абсолютно нормально, щоб повторно використовувати маринад навіть без запобіжних заходів. Але якщо ви дійсно хочете мінімізувати ризик, таке питання встає на що, я думаю, як "занадто багато змінних" сценарій. Спочатку приготоване м'ясо? Як він охолоджується? Як він зберігається? Були якісь можливості для забруднення після приготування їжі? Як м'ясо зберігається протягом маринування? Який зміст маринаду і скільки вони можуть перешкоджати (або сприяти) росту бактерій? Без твердих відповідей на всі ці речі, я б за замовчуванням стандартна практика для маринаду використовувати з м'ясом, як описано вище.

+833
Jibson 15 лип. 2018 р., 15:29:05

Я не бачу нічого "особливого", що рецепт, який залежить від конкретної скороварці. Я не думаю, що вам потрібно що-небудь цікавіше, ніж старомодний скороваркой і таймером, за умови, що ви знаєте, як використовувати старомодний скороварці. Якщо у вас вже є один, навіщо купувати інший?

Цифра часу на "високе" 15 фунтів на квадратний дюйм (або 1 бар) пар, і варити до.

Побіжний погляд по посиланню показує, що прагне бути всім (скороварка, рисоварка, йогуртниця, варто було Рон Попейл зробити рекламу його на пізньої ночі телевізор...), деякі з яких буде складніше у звичайній скороварці, якщо, наприклад, у нас було плямочка на плиті на пілотний світло, який може зробити будь горщик в йогурт-мейкер, якщо ви встановите його там молоком і культури. І ви, звичайно, можете зробити рис в скороварці під тиском, а не намагатися імітувати "рисоварка" при атмосферному тиску.

+788
Rayven Dadap 12 квіт. 2015 р., 06:35:19

Розбите скло-це, мабуть, нахиляючи його трохи сильний, але товстий центральний стебло лавровий лист означає, що вони залишаються досить жорсткими навіть при варінні, так що є потенціал для розчісування кишечника якщо один весь був проковтнутий.

Я не думаю, що невеликі фрагменти, однак, зробить багато шкоди, звичайно, не більш ніж трохи ООН-пожував чіпсів або карамелі. У мене є кілька рецептів, які закликають до тертий або подрібнений лавровий лист (в каррі пасти наприклад), які очевидно не можуть бути видалені.

+779
Rido 16 лют. 2012 р., 16:58:55

Печиво буде встановити (взяти на свою остаточну текстуру) приблизно на 20 - 30 хвилин з духовки. Надходять прямо з духовки, печиво буде абсолютно бути м'якими і класними плюшевими; який є, чому ви повинні чекати кілька хвилин, перш ніж перейти їх на деко і на охолодження стійки (ви можете обдурити в цей раз, якщо ваші печиво на лист пергаментного паперу, і ви переходите на пергаментним папері в цілому).

+776
user222282 19 квіт. 2012 р., 02:34:20

Цей пост є спробою відстежити умови, які відрізняються між діалектами англійської або існують у деяких діалектах, але не інших: британський / австралійський / канадська / американська / і т. д.

Зверніть увагу, що Канада може бути важко класифікувати, так як в деяких регіонах (особливо в районі південного кордону) використання термінів, у той час як інші можуть використовувати терміни Великобританії.

Це Вікі спільноти, так що не соромтеся змінювати й уточнювати або додавати додаткові елементи. Коментарі стають все довшими, тому використовувати відповіді для обговорення конкретних концепцій, якщо це необхідно. Якщо ви не знаєте, що таке термін означає, поставити його як новий питання і позначити його з мовою)

Також бачимо, що міжнародні кулінарні терміни звучать схоже, але мають різні значення? для подібних проблем з іншими мовами.

Овочі:

 • Баклажани (США, au) - це баклажан (Великобританія).
 • Цукіні (США, au) - це кабачок (Великобританія), коли збирають молоді або кісткового мозку (Великобританія, au), коли допускається, щоб дозріти далі.
 • Кабачок (США) є членами сім'ї сквош короткий термін зберігання, зазвичай збирають до повного дозрівання; зазвичай доступно на початку весни і влітку, включає цукіні, жовтий і crookneck сквош.
 • Зимовий сквош (США) є членами сім'ї сквош, які дозволили досягти повної зрілості ягід до збору урожаю, як правило, доступні восени; включає гарбуза, жолудів і горіха сквош.
 • Рукола (США) ракета (Великобританія, au).
 • Бруква (США) швед (Великобританія, au), а також називали ріпу, шведська ріпа або нееп в деяких частинах Великобританії, зокрема Шотландії. (Вікіпедія)
 • Ендивій (США) цикорій (Бельгія, можливо, інші).
 • Паприкою (АС) / паприка (США) - це перець (Великобританія). Зверніть увагу, що для людей з біології фон 'паприка' також включає в себе гострий перець (він же чилі або перець чилі)
 • Перці (США) (зверніть увагу на множину), як правило, короткі для перцю чилі, якщо не кваліфікувати як солодкий перець або болгарський перець, або зазначене в якості перчинки.
 • Кольорові перці (США), (наприклад, червоний перець, зелений перець), як правило, відноситься до перцям, якщо кваліфікована (наприклад, 'гострий перець', 'маленький червоний перець')
 • Перець (США) (Примітка однині) відноситься до чорний перець , якщо інше не кваліфіковані.
 • Червоного перцю (США, зверніть увагу, в однині) відноситься до висушеному, червоний перець (як правило, кайенский), які були сушать і подрібнюють або дроблять.
 • Водорості (США) має багато назв в залежності від типу рослин, у тому числі комбу (Японія), Норі (Японія), умивальник (Уельс), і багато інших. См (їстівні водорості)
 • Сніг горох (США, au) є манжту (Великобританія) (слово запозичене з французької мови означає 'є всі'). Манжту (Великобританія) також включає в себе цукровий горох (США).
 • Арахіс (США, au) можуть інколи бути продані у Великобританії, як мавпи горіхами, особливо якщо без шкаралупи. Арахісове масло може бути відома у Великобританії як арахісове масло.
 • Бобові (США) імпульсів (Великобританія). 'Бобових' може посилатися на рослину, а не насіння (сочевиця, квасоля тощо).
 • Варимо картоплю (США) воскової картопля (Великобританія, США). Це відноситься до низьких-крохмалю картоплю, що не розварюється при варінні. Іноді називають смаження картоплі (США). Новий картопля ведуть себе як воскової картоплю, навіть якщо вони виходять з різних, використовуваних для випічки.
 • Борошнистий картопля (США) борошнистої картоплі (Великобританія) або випічки картопля (Великобританія, США). Це відноситься до високим вмістом крохмалю, низьким вмістом вологи картопля, який призводить до значного розм'якшення при варінні (корисно для пюре або використовуючи для згущення; навпаки воскового картоплі).
 • Квасоля стручкова (Великобританія) зелена квасоля або стручкова квасоля (США, Каліфорнія) (будинок кулінарії). Великобританія також має зелену квасолю і рядкименше зерна, але не такий же, як і стручкова квасоля.
 • Боби (Великобританія, au) є квасоля, боби або квасоля (США, Каліфорнія) (будинок кулінарії)
 • Кишмиш (Великобританія) золотого родзинок без кісточок (будинок кулінарії)
 • Зелена цибуля (АК, ас, Са), зелений лук (США), і зелений лук не завжди може бути те ж саме, але, як правило, можуть бути замінниками один одного. (більш детально).

Трави, Спеції Та Приправи:

 • Кошерний(Інг) Солт (США) у вигляді пластівців сіль (велика Британія). Деякі морські солі можуть бути доцільними замінниками (Реф).
 • Кінза (США) відома як коріандр (Великобританія, AU), і це, як правило, відносяться до стулки, якщо не кваліфікувати як кориандрове насіння. Можуть бути кваліфіковані як свіжий коріандр або зелень кінзи. Мелений коріандр - це завжди насіння.
 • Коріандр (США) відноситься до насіння.
 • Селера (Великобританія, au, США) Селера кореневої (США) (Будинок кулінарії)
 • Бульйонні кубики (АС) є бульйонні кубики (США). Може бути кубик Маггі (Великобританія; фірмове найменування питань)
 • Змішані спеції (Великобританія) ака пудинг спецій (Великобританія) приблизно еквівалентно гарбузовий пиріг (США). Обидва спайс суміші важкі в кориці і мускатного горіха, ймовірно, запашний перець і, можливо, інші подібні спеції. Один з них може мати імбиру і гвоздики, а також. Змішані спеції можуть містити коріандру (насіння) або кмин.

Хлібобулочні Вироби:

 • Печиво (США, Каліфорнія) печиво (Великобританія, Австралія, НЗ).
 • Печиво (США, Каліфорнія) схожа на булочку (Великобританії, Австралії, Нової Зеландії), і, як правило, не солодкий, не солоний. Примітка: бісквіт (Німеччині, ні у множині) - це бісквіт (США).
 • Крекери Грема (США) приблизно аналогічна травної печиво у Великобританії (обидва можуть бути використані, щоб зробити скоринку або десерт бази, наприклад).
 • Мафін (США, au, NZ) являє собою швидкий хліб (як правило, з використанням 'мафін' метод), запечена у форми для кексів. Все це має сенс і у Великобританії, з переважанням американському стилі кава-магазин ланцюжків. Мафін (Великобританія) - англійський кекс (США, au, NZ), ще дріжджової закваски з плоским іш хліб, приготовлений на сковорідці з кільцем форма.
 • СКОН (США, Каліфорнія), як правило, солодше, ніж булочку (Великобританія).
 • Бісквітний торт - це термін для легкий вибір "типового" торт у США і Великобританії. Однак, оскільки різноманітні торти зазвичай випікають коливається між Сша і ВЕЛИКОБРИТАНІЇ, у Великобританії використання однієї знахідки "губки", які важче і щільніше, ніж те, що американець назвав би "губки". Побачити цю відповідь для подальшого обговорення.
 • Блін (США, Каліфорнія) Pikelet (АУ, НЗ), як правило, відноситься до набряклими елемент, зроблений з товстого дріжджового тіста. Блін може піти під багатьма іменами, в США, в тому числі гарячі пиріжки, griddlecakes, оладки і коржі.
 • Блін (Великобританія, au) виготовлено з тонкої прісне тісто, з результатом трохи товщі, ніж французький млинець. Падіння булочку (або скотч блін) (Великобританія) аналогічна (США, Каліфорнія) блін
 • Коржик (США) - це те ж саме, що (нам) блін. Але блін (Великобританія) є обпаленої площі, як правило, складається з цукру/мед, масло і овес.
 • Глазур (США) зледеніння (Великобританія, ca, АС, НЗ). У США, заморожуючи, як правило, має повітря шмагав до нього, поки глазур (нас) не сохне і важче.
 • Оборот (США) або руку пиріг (США) - це пастоподібні/накладка (ˈpas-tē) (Великобританія, Австралія, НЗ). (Чебуреки (ˈpās-tēz) в США покриттями відповідно з оголенням законів у стрип-клубах.) Оборот (США,Великобританії) в Великобританії-це листкове тісто оболонки, звичайно трикутної форми, з фруктовою начинкою і збитими вершками.
 • Флан (США) карамельний крем (АС). (Реф)
 • Флан (АС) - солодкий кондитерський пиріг, зазвичай з заварним кремом і фруктами.

Борошно:

 • простий борошна (у Великобританії) борошна загального призначення (США) (ака 'пшеничне борошно' або просто " 'АП' на кулінарні шоу), якщо інше не кваліфікований (наприклад, 'проста, сильна мука') у цьому разі це просто означає, що 'не самовозрастающей'. Зверніть увагу, що борошно в США на південь (наприклад, абсолютно біла лілія) має тенденцію бути більш м'яким, ніж північні і національні сорти пшеничного борошна (наприклад, Король Артур, золото Млин, Кухарчук).
 • м'яка борошно (Великобританія) менше клейковини, ніж пшеничного борошна, такі як борошно печива (США) або борошно (США)
 • сильної борошна (Великобританія) ака. жорсткий борошна (Великобританія), є високою клейковини борошна, такі як хліб з борошна (США)
 • самовозрастающей борошна (США) доступний в США, але рідше. Це називається самоподнимающаяся борошна у Великобританії, AU і NZ. Хоча і випічки порошок в ньому, він не має жиру у ньому, наприклад, бісквіта або інших сумішей для випічки'.
 • непросіяного борошна (у Великобританії) цільної пшеничного борошна (США)

Асорті:

 • М'ясний фарш (США) - це фарш з яловичини (au, Великобританія) або просто фарш (Великобританія, Нова Зеландія).
 • Канадський бекон (США) і беконом (з корейки).
 • Бекон (Каліфорнія, США) є шпиком (КК) (від пуза). У Великобританії, бекон, швидше за все, беконом.
 • Зелений бекон (Великобританія) - "некопченый бекон вилікувати в розсолі" (будинок кулінарії)
 • Окіст (Великобританія) "як шинка, бекон зі свинячої кінцівки" (будинок кулінарії)
 • Шкварки (США) каракулі (Великобританія, при сухий) і тріск (АУ,Нової Зеландії і Великобританії, коли свіжа смажена).
 • Холодець (Великобританія) - це головка сиру (США, Каліфорнія) (будинок кулінарії)
 • Назви шматків м'яса в США може відрізнятися від інших країн. См. Вікіпедія образи американських і англійських назв регіонів
 • Креветки (au, Великобританія) і креветки (США) технічно різних тварин, але часто позначені більш поширеним в цій країні, і часто замінюють один одного.

Молочні продукти: (Реф, Реф)

 • Легкий крем (Каліфорнія), 5% жиру. Світло-кремовий (США) 18 до 30% жиру. (Лайт крем (АС) становить приблизно 18% жиру)

 • Настільний крем (Каліфорнія) становить 15% і 18% жиру.

 • Один крем (Великобританія) - 18% жиру. Еквівалентно Лайт крем (АС), потовщеною крем - обмеженням жирів (АС), настільний крем (Каліфорнія), кава-крем (Каліфорнія). Товсті один крем (Великобританія) містить стабілізатори.

 • Вершки (США) з 5% жиру вершків (Великобританія), в той час як крем з 48% молочного жиру (США) вершків у Великобританії.

 • Навпіл (нам) це суміш половину вершків, половину молока (близько 12,5% молочний жир-в США, а от 10% жиру в СА). Можна назвати суміш крему (Каліфорнія).

 • Приготування крему (СА (Квебек)) це або 15%, або 35% молочного жиру, потовщений з використанням стабілізаторів і емульгаторів

 • Кантрі-стиль крем (Каліфорнія (Квебек)) це або 15%, або 35% молочного жиру, з використанням стабілізаторів і емульгаторів

 • Вершки для збивання (Каліфорнія) становить від 33 до 35% жиру, і, можливо, стабілізаторами. Еквівалентно потовщеною крем (АС) лити вершки (АС) або один крем (АС). Вершки для збивання (США) може бути від 30 до 36% молочного жиру.

 • Вершки (США) ака жирних вершків (США) = крем з більш ніж 36% жирності, а часто і стабілізаторами

 • Звичайний крем (АС) або чистий крем (АС) приблизно 40% жиру без загусників.

 • Подвійні вершки (Великобританія) - 48% молочного жиру. Товсті жирні вершки (Великобританія) містить стабілізатори.

 • Насичений крем (АС), густа сметана (АС), або вершків (АС) - це густий крем з 48% жиру і більше.

 • Каймак (Великобританія) або крем Девон (Великобританія), була нагрівається до випаровування рідини, в результаті чого густий крем з близько 55% молочного жиру.

 • Простоквашино (США, сучасного використання, ака 'культурний сколотин') - це ферментований продукт, в основному рідкий йогурт, в той час як історично Маслянка-це рідина, що залишилася після збивання масла. Історичний пахту, приготовані з свіжих молоко-це ближче до сьогоднішньої знежиреному молоці, але якщо зробити з кислим молоком ближче до культурний сколотин.

 • Сметана (США) = сметана (велика Британія)

Цукор:

 • цукрової пудри або цукру кондитерів (США) цукрова пудра (Великобританія, ca, АУ, НЗ); містить крохмаль (~3%) в якості анти-злипання агента.
 • найтонший цукру (США, Каліфорнія) цукрової пудри (Великобританії, Нової Зеландії і Австралії); можна також назвати ягоду цукром (Каліфорнія), фруктовий цукор (Каліфорнія), бар цукор, цукрова пудра, миттєвого розчинення цукру, ультрадисперсних цукор, цукрова помадка, або дрібним цукром.
 • зашкурити цукром (США) перловий цукор (Каліфорнія). (розмір між грубозернистий цукор і цукровий пісок)
 • якщо інше не кваліфіковані, цукру (США, Каліфорнія) цукрового піску

Інші Продукти Харчування / Інгредієнти:

 • Антре (США) - це основне блюдо. Антре (АУ, НЗ) - це стартовий курс, або закуска (США) курс. (Реф)
 • десерт (США, au) - це пудинг, солодощі, десерт або десерт (Великобританія, в залежності від регіону та соціального шару). Пудинг завжди приготований продукт, а десерт можна свіжими фруктами або іншими не приготовлений товар.

 • пудинг (США) приблизно відповідає. Для заварного крему (Великобританія)

 • Джелло (США; фірмове найменування теми) желе (Великобританії, au)
 • желе (США) безнасінний джем (Великобританії, Нової Зеландії) (див. відповідь нижче для деталей)
 • фрі (США, скор. для картоплі-фрі) кілька фішок (Великобританія, Нова Зеландія); обидва терміна працювати в АУ, як гарячі фішки
 • фішки (Великобританія) стейк фрі (США), а не типова американська взуття фрі
 • фішки (США, au, НЗ) є чіпси (Великобританія)
 • майцена (США) кукурудзяної муки (Великобританії, Австралії, Нової Зеландії)
 • кукурудзяна мука (США; ака дрібної кукурудзяної муки)- це кукурудзяна мука(АС), більш земної версії кукурудзяний (США,Великобританія) або полента (США,Великобританія). Кукурудзяного борошна (Великобританія) - витягнутий крохмаль, одержуваний з сирого кукурудза керналь, а не на сухій землі плоті всього ядра. Також називається Маса Харіна (США), якщо зроблені з nixtamalized кукурудзи.
 • кукурудзяного борошна (АС) являє собою порошкоподібний крохмаль, але не обов'язково зроблені з кукурудзи, а також 'пшеничного борошна'. (Реф)
 • сидр (США) нефільтроване (каламутний) сік, зазвичай з яблук, а сидр (Великобританія, Нова Зеландія) - це алкогольний напій, приготований з яблучного соку (ака. міцний сидр (США) або чорт (Великобританія) для більш сухий сидр). сидр (АС) відноситься до обох алкогольними напоями і будь-який безалкогольний газований яблучний сік.
 • рідкий дим (нас) конденсується диму, використовується як приправа.
 • чорне пиво (Великобританія) - це солодовий лікер/кріплені вина, що містять солод.
 • чорного пива (США, Німеччина), також званий чорний лагер, шварцбир чи це типу лагер, зварений з надзвичайно темного солоду.
 • томатний соус (Великобританія, au, NZ) являє кетчуп (Великобританія, США). Також кетчупу і інших орфографічних варіантів.
 • томатний соус (Великобританія, США) являє собою томатний соус, як правило, для пасти або піци.
 • маринара (США) використовується синонімічне з томатним соусом, і може відноситися як швидкий або довгий страв.
 • томатна паста (США) томатного пюре (Великобританія), густий, концентрований томатний продукт.
 • томатне пюре (США, au) - це нерозчинна помідори (можливо тушковані) на шкіру і виймають насіння. Також називають подрібнені помідори (хоча подрібнені помідори може ще є насіння).
 • томатна Пасату (Великобританія) (іноді просто 'Пасату') - це напряг томатного пюре (США).
 • золотий сироп (Великобританія, Нова Зеландія) - це темний тростинний цукровий сироп (США, Каліфорнія); кукурудзяний сироп - це прийнятний замінник (будинок кулінарії)
 • ріпакова олія (Великобританія) - масло каноли (США, au, НЗ). (скорочення від "можеАди проІл лВитрата учид")
 • рослинна олія (США, au) - це будь смаку маслом з пристойною точкою димлення. Це може бути соя, кукурудза або суміш, але можна використовувати арахіс (земляні горіхи (Великобританія), канола (рапсова (Великобританія), або додаткове світло (не екстра верджін) оливкова олія.
 • овес (США), якщо вони не відповідають кваліфікаційним вимогам, 'старомодний' або 'вівсяні пластівці, а не крупа (які продаються як 'шпилькову голівку овес'), 'сніданок' (різати крупа, але не сплощені, ака. 'Ірландський вівсянка') і 'миттєвий овес' (сплощений & напівготовий м'ясний).
 • гранола (США) - варені підсолоджені вівсяні блюдо, яке може включати в себе горіхи або сухофрукти, і може бути натиснута в барах. Вона схожа на мюслі (Великобританія), яка є сирої овес, горіхи та фрукти.
 • сухофрукти (США) - суміш горіхів і сушених фруктів. Вона може включати в себе мюслі, насіння (наприклад. соняшнику) або шоколад (зазвичай у вигляді М&MS)
 • Драже (Великобританія) схожі на цукерки m&MS
 • Драже (США) стискуються цукрові гранули (схожі на пес-таблетки, але коло з увігнутими сторонами, упакованих в рулонах зі скрученими кінцями)
 • Цукерки (США) солодощі (Великобританія) або льодяники (НЗ)
 • Смажене яйце у Великобританії є те, що американці називають яєчню , якщо інше не кваліфіковані. У нас умови більш-легко, по-середній, понад добре і більш-жорсткий , як правило, невідома у Великобританії. Для визначення 'за' термінів див. Може хтось будь ласка, дайте пояснення різної яйце препарати? . (більш детально )

Способи приготування їжі:

 • підсмажування (США) гриль (au, Великобританія), який готує З тепла зверху, як у деяких печах або ресторан саламандри.
 • гриля (США) для барбекю (au, Великобританія), який готує з теплом знизу, як правило, на металевій підставці над посудиною дрів або вугілля, або газовий пальник.
 • барбекю (США) - це повільне приготування, використовуючи дрова чи вугілля, щоб надати диму до їжі. У цьому сенсі також іноді використовується в АУ.
 • барбекю (США) (іноді скорочено барбекю) може відноситися до будь-якої їжі, приготованої шляхом barbequeing, або пристрою, на якому його готують.

Інструменти / обладнання / непродовольчі товари :

 • пергаментний папір (США, Каліфорнія) - це жиронепроникний папір (Ірландія/ Великобританія, Нова Зеландія) і папір для випічки (АС)
 • плита (США, ca, Австралії, Нової Зеландії) є також спектр (США, Каліфорнія) і плитою (Великобританія). Плита може стосуватися як печі в цілому або окремих конфорок (ака. нагрівальний елемент).
 • каструлю (США; фірмове найменування теми) в мультиварці (США, Великобританія, au). Також СРБ-плита (Великобританія; фірмове найменування питань)
 • кухонний комбайн (США, ca, АС) іноді мажимикс (Великобританія; фірмове найменування питань)
 • консерви користування (США) луженый (Великобританія, au). Елементи 'консерви' в скляні банки будуть представлені як збережені або мариновані (в оцті) у Великобританії.
 • рецепт (Нам) іноді називають надходження в інших районах і в старих використання (до початку 20-го століття; Детальніше).
 • надходження (нас, у сучасному розумінні) - це "письмове підтвердження отримання вказаної суми грошей, товарів і т. д."
 • алюмінієва фольга (США), алюмінієва фольга (Великобританія, au) часто називають фольгою (США, Великобританія, Нова Зеландія), який раніше використовувався для аналогічних цілей. Це зазвичай скорочується до фольги або Al-фольги в АУ.
 • поліетиленовою плівкою (США), плівкою (Великобританія), харчова плівка (АС) часто називають Саран™ обгортання (США фірмове найменування) або радіти™ обгортання (НЗ АУ фірмове найменування) (хоча ніхто не заважає сказати '™')
 • соковижималка (Великобританія) - це блендер (США, Каліфорнія) (будинок кулінарії). блендер в АУ відноситься як кухонний комбайн і соковижималка.
 • сотейник (США) - це сковорода (США, Великобританія, Нова Зеландія). (типу низького встав на сторону навколо посуду з ручкою (Пан (США)), з кутовою сторони.)
 • паперові рушники (нас) кухонні рушники або кухонні серветки і в інших країнах.
 • блюдо рушники (США), ака кухонні рушники (США) або кухонні рушники (Великобританія, Нова Зеландія), багаторазові тканинні серветки.
 • Кухонні лава (АС) - це кухня лічильник (США).

Одиниць вимірювання розмірів :

 • чайна ложка (США,Великобританія, ca) розташований в 5 мл (увага: скорочено 'т' або 'ТСП')
 • десертна ложка (Великобританія) - 10 мл (хоча може історично були ближче до 15 мл)
 • столову ложку (США,Каліфорнія) приблизно 15 мл (Примітка: скорочено 'Т', 'ТБ', або 'Л'), А столову ложку (Великобританія) становить 17,7 мл і столову ложку (АС) 20 мл Історичні англійські поварені книги може використовувати ~25мл столовій ложці. (більш детально).
 • А паличка вершкового масла (США) 1/4 фунта (113 м); фізичні палицю зазначається у вісім "столова ложка" дивізій [трохи більше, ніж фактичний столову ложку, приблизно 14г кожного]
 • А ручку вершкового масла (Великобританія) десь близько 2 ТБ (нам), але це неточна міра.
 • А ПЕТ вершкового масла (США) - від 1 до 2 чайні ложки (5-10 мл), найбільш часто 48 за фунт, або ~1,5 чайної ложки. (~9,5 грам, 7,5 мл)
 • В чашки (США) для приготування їжі є фіксованою міра ~236мл (8 рідких унцій, 16 ТБ, по 1/2 пінти); британський Кубок 1/2 британської пінти (~284mL) інші країни можуть використовувати 225мл "чаша" або 250мл 'метрика кубків (АС, а в деяких регіонах Каліфорнія?)
 • А чашка кави або чаю (при вимірі електричних чайників) може бути заснований на 5 або 6 унцій 'чашки'. Завжди звертайте увагу на об'єм в мл або Л при купівлі таких товарів.
 • А чашки сирого рису (для рисоварка інструкція) є 175мл, приблизно 3/4 американської чашки.
 • У пінти (Великобританія, au) становить 20 імперських рідких унцій (568.261 мл), у той час як Пінта (США) 16 рідких унцій (473.176 мл).
 • А газ Марка (Великобританія) посилається на циферблати деяких британських газові плити (будинок кулінарії). Знаки від 1 до 9, відповідають приблизно до 275 - 475 °F (при 25 °С з інтервалом) або 140 - 250 °С (при 10 °C інтервалами) (більш докладно нижче)
 • А олово (Великобританія) томатів розміру і можуть, що зазвичай продаються. Для багатьох овочів, це 400мл контейнер / ~14 унцій, але не є постійним (наприклад, анчоуси або томатну пасту). (Реф)
 • Якщо інше не кваліфіковані, припустимо, що яйце - це близько 60 грам. (а 'велике яйце' (США,Каліфорнія), асереднє яйцев Європі). (Реф)
+747
Metallicca 1 січ. 2011 р., 22:15:57

Киньте трохи борошна, масло і темне пиво в нього. Навіть світле пиво додати вибагливий смак, ІМО.

+726
Xiaomingtoutou 3 бер. 2014 р., 00:36:49

Листя пандана іноді продається сушена, як чай. Я не знаю, якщо вона доступна у вашій місцевості як такої, але ви можете бути в змозі купити його в інтернеті легко - як це і полиця-стабільний і легкий, він може завантажувати і зберігати легше, ніж, скажімо, купівля свіжого листя або екстракт. Я купив чай відносно недорого, навіть включаючи заморські доставки, і отримав неабияку кількість, а також.

Можна додати листя в якості гарніру, мочіть їх і трохи води, щоб збалансувати вологи, або ж зробити чай і просто додати, що для отримання на ваш смак страви.

+604
Mayank Singh 19 лип. 2016 р., 12:56:02

Довівши його до кипіння, є стандартною практикою і рекомендується більшістю виробників разом з підігріву (останнє не настільки необхідні для металу внутрішні горщики, а це посуд з них).

Це гарна ідея, так як потужність нагріву порівняно низька, і це займе багато часу, щоб дістатися до температури (як я виявив при використанні для глінтвейну, які не небезпечно тримати в теплі).

Однак до кипіння протягом 10 хвилин, як правило, не вимагається (квасоля повинна кипіти протягом 10 хвилин, або навіть 30 в деяких джерелах так вони виняток). Поверхні елементів в рідині вже досяг майже Точка кипіння коли страва дійде до кипіння, і в інтер'єрі кожна деталь не нагріваються помітно швидше на плиті, ніж в мультиварці. Внутрішня температура значно менше занепокоєння у будь-якому випадку, думаю, як довго це бере, печеня з м'яса, Щоб приготувати через.

Є багато продуктів, які підходять для просто вказавши і додавши киплячу рідину, не доводячи до кипіння. Вони, як правило, низький ризик і низька теплова маса, як каша Овес, то є, звичайно, речі, які не використовують рідину, як картопля в мундирі. Підсмажувати м'ясо (ціла курка), як правило, краще, якщо підрум'яниться, перш ніж покласти його, але не будь-якої рідини, щоб довести до кипіння - підігрів важливіше.

Я часто збирає гарячих інгредієнтів в шахти, використовуючи його в якості резервування блюдо і давши остаточно замутити, але ми говоримо про додавання смажені овочі, потім киплячу воду, квасоля і т. д. (Я не можу згадати останній раз, коли я готувала м'ясо в шахті, хоча я іноді використовую м'ясний бульйон). У всі часи їжа в ньому знаходиться вище небезпечної зони.

+591
Ayusman 5 трав. 2010 р., 07:03:02

Я приготувала білу квасолю, але вони вийшли якісь хрусткі і здається, що кожне зернятко має оболонку, яка вільно кріпиться, що зробив текстура неприємна.

Ось що я зробив: промити і осушених боби, потім замочують протягом ночі на 9 годин. Прополоскати і знову злити. Заповнити каструлю з водою, додав базилік і цибулю і доводять до кипіння. Зачерпнув від будь піни і плаваючих бітів, таких як вільні снаряди. На повільному вогні 2 години і періодично перемішують.

Кінцевим результатом було їстівне, але всі боби були снаряди, які я повинен був виплюнути. Це було, як їдять Панцир креветки, хоча і не так жорстко.

Що я зробив не так? Як ще я можу приготувати білу квасолю так, що цього не станеться?

Оновлення: немає солі додати в будь-який момент, тільки те, що було сказано вище. Крім того, я дайте йому охолонути протягом 20-30 хвилин, перш ніж я з'їв.

+517
haige shi 1 трав. 2018 р., 16:31:10

Мені прикро це говорити, але я схильний схилятися до перехресного забруднення...

Сире яйце домашньої птиці робити це, безумовно, вектор можливого забруднення сальмонелою і, ну, я б просто не ризикнула готувати з них, особливо враховуючи, що нафта має тенденцію тривати набагато довше, ніж кілька днів для мене.

Я знаю, що хороша якість масла може бути досить дорогим, але я б викинути її просто тому, що пляшка арахісового масла не варто потенційні сальмонели на мій погляд.

+508
Jordano 29 лип. 2010 р., 16:15:56

Я хочу зробити пунш Святий Сесілії, яка закликає до 1/2 невеликого ананаса. У мого друга є ананас алергії і мені потрібні пропозиції про те, що я можу замінити ананас в цьому рецепті. Які-небудь пропозиції?

+479
Milan Minarik 27 бер. 2013 р., 06:57:57

Я можу замінити консервованої гарбуза по 6 ст. л. вершкового масла в суміш мафін (купила)? Яке співвідношення? Суміші також потрібно 1 яйце і 3/4 склянки молока, мені потрібно змінити?

+452
MaiaraSC 1 бер. 2012 р., 11:42:25

При піднятті яйця, правила для очищення яєць різко для продажу залежно від країни. У США, наприклад, питання, Мінсільгосп гідів, але реальних правил встановлюються в кожному штаті і багато норми істотно відрізняються від правил, Міністерство сільського господарства США. Деякі, наприклад, не дозволити яйця, щоб торкнутися води, в той час як інші вимагають його. Маючи ліцензію на дві держави, і досліджував його для інших, я буду уникати деяких суперечливих міркувань, які використовуються в різних юрисдикціях, і ви зацікавлені у ваших власних використання в будь-якому випадку.

Правила для очищення значною мірою пов'язані із зберіганням, не негайного використання. Коли знесла яйце, воно потрапляє на шар раковини називають нальотом. За умови курка здорова, яка є частиною тієї метою, щоб свіжі яйця з ферми і використовуючи припущення, що дрібний фермер добре піклується про своїх птахів, Bloom містить природні бактерії борються вплив на оболонки і бажано залишити на місці. Як тільки яйце омивається, нальотом видаляється і ця незначна захист втрачається. Всі яйця, які були б класифіковані як чисті гнізда, як правило, не слід мити для зберігання класифікуються як свіжі. Гніздо чисте яйце повинно трохи не гній, а мінімальний брудні. Іноді вони це роблять, але більшість яєць не повинно. Якщо брудні, вони повинні бути очищені перед продажем і набагато більш оперативно. 30 днів до збору врожаю, за немиті яйця з ферми раніше повинні бути такими ж свіжими, як і будь-яйце з магазину, поки мився, я б особисто використовувати протягом 2 тижнів, якщо це можливо. Якщо хоча б більше пари яєць в дюжині брудні, я буду розглядати, якщо це був правильний джерело для мене, гніздовий області не може бути достатньо чистим, принаймні для мого використання.

Тепер, для особистого користування, та очистити їх перед використанням, але краще очищати їх безпосередньо перед вживанням, або, принаймні, не довго і заздалегідь. При чищенні, ви хочете води, щоб бути, принаймні, 95F градусів і не більше, ніж про 105F (35-40С), про температуру тіла і тепліше, ніж яйце. Холодна вода буде охолоджувати яйце і створюють негативний тиск, який можна набирати воду, а з нею і забруднюючих речовин через пористі оболонки, у той час як тепліше створити позитивний тиск і тримати воду. Уникайте очищення, як ви можете натиснути забруднень, а, змастивши чистим. Більшість рекомендацій з таким вихованням ніколи не замочити, і навіть для домашнього використання це хороший гід в більшості поглядів, а тому що знову, шкаралупа пориста і ванни дозволить через себе воду. Загалом, знову-таки, якщо яйця досить брудні, вимагають замочування або очищення, Так, ви отримуєте яйця, що не може бути якості, які ви шукаєте шляхом отримання свіжих, а не завод.

Загалом, ферма свіжий він сподівається, ви зменшуєте ризик такі речі, як зараження сальмонелою, але якщо ви яйця не чистити гніздо, то не дуже багато довіри ви отримуєте те, що ви після цього.

+400
stre1t 9 бер. 2010 р., 06:27:20

Я шукаю рецепт італійського печива, які я пам'ятаю, як в дитинстві. Печиво має форму ньоккі або кавателли, але набагато більше, близько 1,5 дюймів у довжину і трохи більше, ніж чверть діаметра. Він чітко "За", хоча в формі. Куки був смажений, ймовірно, обсмажені у фритюрі, а потім замочують в меді. Колір дуже глибокий, темно-коричневий.

Печиво дуже щільний, але лупиться. Там був не дуже сильний аромат інший, ніж мед, який я пам'ятаю (тобто не аніс смаком або щось міцне зразок цього). Текстура-це те, що я дійсно після того, як мені здається.

Це не Зепполе (це не стовбурчитися) або метелика (не крихкі, по текстурі, звичайно не така тонка) або маленьке печиво у формі (трюфелі?).

На основі нашого сімейного древа це, ймовірно, буде південно-італійського печива, з Калабрії. Але це всього лише припущення або підказка.

+385
BW Manuel 13 груд. 2010 р., 02:41:33

Вам пощастило! Не знаєте, який шматок м'яса у вас є або те, що ваш звичайний спосіб приготування їжі, але цей тріск обгортання можна додати багато аромату і вологи в печеню. Це здорово, особливо з компактною скорочень, які можуть, як правило, сухий.

Ви хочете приправити спекотне, як зазвичай, але обов'язково покладіть приправу між плівкою і верхньої частини печеня (і зверху плівкою). Ви хочете приготувати печеню на повільному вогні до потрібної прожарювання.

Тріск обгортання буде діяти як товстий ковпачок на верхній частині жарке і повільно виносять сало, по суті, намітки м'яса, оскільки це готує.

А не купити свинини або яловичини печеня з випадку, який був оброблений весь шлях вниз, ми, як правило, попросити м'ясника, щоб отримати нас один ззаду, які не були обрізані. Потім ми врівноважити нижню і залишити жир зверху так, що ми можемо досягти цього результату.

+370
jxe 31 січ. 2013 р., 09:23:36

Можливо, не зовсім те, що ви просили, але печиво совок / невеликий морозиво совок, щоб створити єдиний кульки з тіста, які варять в кругле печиво.

+321
spongebob 19 квіт. 2010 р., 08:59:16

Це вода у вашій шкірі більше, ніж все інше, що змушує його прилипати до рук; як правило, найбільш ефективним способом, щоб запобігти будь-яку воду-на основі тесту або тісто від прилипання до рук шляхом змащування їх. Деякі з жиру можуть потрапити в тісто, але не достатньо, щоб зробити різницю.

Будь-який вид жиру. Рослинна олія-це економічний вибір, але і маргарин або укорочення шубу в руках набагато більш ефективно.

Якщо у вас є рукавички, то це ще простіше, просто розпиліть їх щедро з розбризкувачем, перш ніж покласти їх і почати роботу з тестом.

+308
giacomo 4 бер. 2015 р., 21:54:37

Я періодично готувати кабачки, як побічний продукт, і, як правило, обсмажуємо його, як це легко і ароматне. Нещодавно я пробував різні способи запікання гарбуза вигризаючи м'які центру, додавши начинку в шкірку, і розміщення довбав частина спини зверху.

Страва, як правило, добре, але шкірка, як правило, завжди мати фактуру гуми, що справляє дивне глянувши кусаються. Чи є спосіб, щоб підготувати шкіру для того, щоб зберегти смачний хрускіт, який додає текстури, ще й пом'якшує зовнішній шар шкірки, так що не зруйновано гумове відчуття?

+290
Piu 10 груд. 2015 р., 12:52:50

Абсолютно Ви можете. При використанні закваски, щоб спекти хліб вам взяти довільне рішення про те, яка частина стартера можна використовувати і для харчування, деталі ви з совка так само життєздатним, як частина, яку ви тримаєте. Коли ви скидаєте деякі замість того, щоб використовувати це ж правило застосовується, тому все, що вам потрібно зробити, це покласти в контейнер і годувати його тим же способом. Ви можете розділити стартер стільки разів, скільки вам подобається, це її краса.

+280
Dirk Lachowski 9 трав. 2011 р., 08:03:23

Коли я роблю китайські або японські пельмені стилі я часто роблю дуже багато, а потім зберегти деякі на наступний день

Коли я розігріти їх, вони завжди йдуть трохи дивно і, здається, гірше смак тоді, коли вони були свіжими

Чи є способи для зберігання або розігрівання старого вареники, щоб зробити їх краще зберегти?

+242
SteveJY 19 вер. 2011 р., 18:27:05

Моє питання дуже схожий на цей , як краще приготувати картоплю, щоб бути використаний в карі? Я намагаюся поліпшити смак картоплі, маскуючи її власний природний аромат з такою ж гостротою, як це можливо, однак, незалежно від того, який спосіб приготування вибрати, на смак картопля завжди допомагав краще, ніж смак масала, змішаного навколо каструлі. Є відомі підготовці трюків, які я може бути упустив?

+221
TigerSumrak 24 лют. 2016 р., 18:07:41

Заморожені томати втратять всі свої структури, так що використовувати тільки для приготування їжі. Консервовані помідори дуже добре працює для приготування їжі і дешеві. Смак теж поліпшується процес консервування, але не шляхом заморожування.

Так що я не бачу, як можна досить заряду для заморожених томатів, Як отримати прибуток.

Але у мене заморожені свої помідори. Для цього бланшувати їх в киплячій воді, або готувати їх у джерело перед заморожуванням.

+162
Sarra Connor 22 лип. 2014 р., 10:34:23

Я хочу, щоб розігріти рис або макарони на роботі, тому я можу їсти гаряче блюдо з рисом і куркою або макарони і курка. Там є мікрохвильова піч - я можу використовувати це?

+159
Dumbler 3 серп. 2013 р., 20:55:37

Це був другий рік, я в розсолі індичку і я впорався з цим завданням у відро з розсолом і лід + вода, так як я була в позаминулому році. Я зробив це протягом двох днів в цьому році з-за останню хвилину питання, який виник в той день я планував засмажити, штовхаючи мій день обжарювання назад на 24 години. Я дуже хвилююся, що моя пташка була зруйнована, але не маючи вибору в цьому питанні, я пішов далі вирішив підсмажити його і подивитися, що вийшло. Я не був обманутий у своїх очікуваннях, і це було так прекрасно, як я згадав, ніж роком раніше. Моє відро сиділи в моїй підворітті цього року за два дні (я живу в ПА)і ще було багато льоду в ньому, коли я пішов, щоб відновити його. Це руки вниз кращих вологою Туреччині я коли-небудь мав, або мав, порівняно з будь-яким іншим! Навіть мій хлопець сказав, що його мама переді мною, що мій виявився краще, ніж вона зробила на два дні раніше ( мені хотілося заповзти під стіл! ). Спробуй.... Ви ніколи не будете готувати індичку будь-яким іншим способом. (Можливо змінити рецепт розсолу, але ви не будете використовувати будь-який інший метод пізнання.

+140
Vikas Tawniya 3 груд. 2018 р., 20:43:36

Насправді, це не зовсім, щоб дозволити часник сухий, навпаки (щоб запобігти його від висихання занадто багато).

Більшість моделей часник горщик відносно невеликі і, як правило, круглі. Часто, часник горщик виготовлений з якоюсь пористий матеріал, такий як гартованої кераміки або теракоти. Обидва види часнику пот буде мати кришку, яка нещільно прилягають, дозволяючи для швидкого пошуку зубчик часнику з контейнера. Крім того, часник горщик буде мати ряд отворів для повітря на задній стороні корпусу контейнера. Ці отвори поставити головку часнику з правильний кровообіг і допомагають запобігти часник від висихання. У поєднанні з кришкою каструлю часник також часник захищає від прямого контакту зі світлом, які могли б прискорити процес зростання цвілі на часник.

http://www.wisegeek.com/what-is-a-garlic-pot.htm

Зберігач часник-Часник невеликий горщик, який призначений, щоб залишитися прохолодно і який має отвори для циркуляції повітря

http://www.garlic-central.com/keeper.html

+134
Piotr Oslowski 7 жовт. 2013 р., 11:52:22

Ви можете знизити температуру до кипіння і зменшити соус, це займе більше часу, але буде робити цю роботу.

або

Подивіться на бризки екрани в місцевих магазинах (або в інтернеті)

або

Або просто покласти кришку на горщик з дерев'яною ложкою, щоб тримати її злегка прочиненими.

+117
hughes 11 черв. 2015 р., 03:17:13

Ви не можете це зробити без жиру (олії в даному випадку) і ви не можете зробити бешамель без підливи. Досить скрутне становище. Ви можете спробувати довівши молоко майже до кипіння, потовщення його з борошном. Як тільки загусне, зняти його тепло і тонкі вина. Додати трави і співавт. Однак я підозрюю, що вам не подобається без масла.

Пробачте мій пихатий, але втрата ваги не має майже нічого спільного з тим, що ви їсте, а скільки калорій. Якби я був тобою, я б зробив це, як ти зазвичай робиш (може, з меншим маслом?) і просто їж менше. Або зробити нагороди їжа і випивка на ньому раз на місяць замість разів на тиждень.

Подивіться на "пергаменті" кулінарія. Ви будете любити його з новою пароваркою.

+107
Harish Shivaraman 27 черв. 2011 р., 23:06:56

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil