Гарна ідея, щоб купити м'яса для заморозки?

Мої місцеві магазини з якоїсь причини продає курячі ніжки-близько 1,5 євро за кг, вони не старі продукти по пакетах. Я зробив останнім часом багато курячий суп, але я починаю отримати достатньо. Якщо я купую його багато і воно застигне, як довго це триватиме і які фактори потрібно враховувати з замороженим м'ясом? У мене останнім часом один пакет 2 дні і я просто переніс його в холодильнику, тому що я не можу споживати занадто багато м'яса.

Будь ласка, припустимо, у мене є велика коробка з порожніми заморозки, я не турбуюся про космос. Припустимо, що я замерзла моя курка для майбутніх курячі супи.

Питання

 1. Мене більше цікавить, чи курка може стати погано або щось подібне і як я повинен обробляти його по-різному, щоб не відморожені курки? Питання тут.
 2. Курка змінюватися з плином часу і як довго він мудрий, щоб мати заморожену курку? Подобається харчування змінити курка? Ці жири обов'язково зіпсується (не перевірено), але є якісь інші чинники? З-за псування жиру, це найкраща ідея, щоб заморозити не жирні частини м'яса? Питання тут.
+156
Dave Gallagher 26 груд. 2019 р., 18:15:19
29 відповідей

Я купив восьминога з моєї рибою зло, але, коли я запитав, чи він Може очистити його, він відкрито зізнався, що він ніколи не робив восьминога до і не знаю як. Ну я теж не знаю, але я взяв його на себе. Це явно погане рішення, я навіть не люблю потрошити рибу!

Я читав про це, і певний веб-сайт говорить наступне

Восьминіг також повинні бути очищені, так що ви можете попросити ваших риб Монгер щоб зробити це, якщо вам незручно зробити це самостійно. Тримайте голову під проточною водою, щоб просто зняти і викинути чорнило, мішок, шлунок, і очі. Потім використовуйте гострий ніж, щоб вирізати дзьоб, який знаходиться в нижній частині голови

Я дуже втратив з цим твердженням; здається, що стаття передбачає, утримуючи голову під водою, всі будуть відпадати (сумнівно, інакше б давно сміття будучи морським істотою!). Це замовчується "як", тому що це дуже складно?

Ще читав на інших сайтах говорить про те, що голова дуже в'язкими і переважна більшість м'ясо/смак з рук.

Так, на основі мого власного дослідження (якщо це правильно), варто чистити восьминога (і якщо так, то чи може хто-небудь пояснити як) Або я б краще просто рубати голову (і знявши дзьоб) і відкидаючи їх, зберігаючи тільки ноги/руки?

+999
Tammy P 03 февр. '09 в 4:24

Я купую кошерне Грана Падано:http://www.collaspa.it/en/index.php

Оскільки ми не можемо використовувати сичужним ферментом,вона вегетаріанська і так написано на їх веб-сторінки.

+909
dissidia 1 квіт. 2013 р., 07:29:49
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Немає ніяких "секретних інгредієнтів" у м'який і соковитий шашлик. Подобається ковбаса, котлети, м'ясний рулет, це фаршу на основі продовольства залежить від солі, жиру, і правильного приготування залишаються соковитими. Я рекомендую главі 5 Джей Кенджі Лопес-Альт в харчовій лабораторії для пояснення того, як ці елементи взаємодіють (хоча я не вірю, що книга має кебаб рецепт).

Маючи це на увазі, знайти рецепт і слідувати йому! Не забудьте вказати правильну кількість солі (бажано вимірювати по вазі) і використовувати досить жирні вирізати з баранини. Потім дбати, щоб не пересмажити шашлик, використовуючи термометр, щоб перевірити внутрішню температуру.

+892
Brett 21 квіт. 2013 р., 09:32:48

це найбільш природний і ефективний спосіб тримати соус від поділу?

'Більшість' - це суб'єктивно, ви не отримаєте однозначної відповіді. Так, це натуральні і ефективні, але деякі люди можуть розглянути там повинні бути кращі варіанти.

Гуарова камедь-це варіант. А як ви знайшли в своєму дослідженні, ксантан, здається, використовували більшість. Є напевно причина, що я не знаю.

що є кращим способом, щоб включити його в соус?

Ти найбільший питання буде для запобігання злипання сухих Гумі, коли він зустрічає рідини (змочування). Ось відео великого комерційного обліку гуарова камедь. Ви можете подивитися вода, перетворюючись на слиз. Звичайно, ваше ставлення ксантанова буде значно нижче.

Це відео є менш екстремальний комерційних змочування підхід. Рекламували для лабораторії експериментальних виробництв. Може бути, більше вашого розміру.

З нержавіючої сталі блендер палиці (кріпиться за допомогою хомутів на сковорідку, може бути?) може працювати в малій партії для R&D або що ви будете продавати. Ось приклад: enter image description here

Стільниця блендери і міксери також життєздатні варіанти.

Один процес:

 • видалити невеликий зразок з партії продукції
 • використовуйте блендер палиці, щоб змочити Десну в невеликому зразку
 • включити невеликий вибірці великої партії

Це ксантанова камедь несхваленням для людей, які шукають всі натуральний соус?

Я не думаю, ксантанова буде лякати людей в курсі. Будь-яка людина, воно буде відлякувати я не думаю, що був би вдячний за будь-які інші реальні варіанти.

Анекдотична: у США продукція продається червона млин Боба мають відмітний знак натуральності про них. Ксантанова продається Боба.

завжди необхідно використовувати стабілізуючий агент?

ІМО, так. Гарячі соуси на полиці магазину або розподільчий канал окремо. Вони будуть виглядати непривабливо.

Можливо, найбільш природний спосіб-це не стабілізація, з інструкціями перед застосуванням добре збовтати. Що працює для олії та оцту ринку вичинка. Назва вашого продукту перед вживанням добре збовтати соус.


Відступів:

 • Будь ласка, надіньте сіточку для волосся, рукавички та засоби захисту очей.
 • Ось нас правила використання ксантанової. Реєстрація РЕЗ для де ви продаєте. Ваше замовлення на купівлю ксантанова повинні слова "продукт повинен відповідати вимогам розділу 21 CFR §172.695."
 • Найбільш економічний спосіб-зробити галон(и) розміром тестових партій будинку, записуючи свої рецепти, тільки вагу. Потім субпідряду, коли у вас є заключна формула. Є багато місць, які можна пляшку з соусом з дуже низької вартості. Вони знак не-розкриття інформації.
+882
Manish Surana 22 груд. 2016 р., 20:34:29

Якщо у мене є рецепт, який закликає до напівсолодкий шоколад (розтоплений), що я міг би використовувати разом з несолодким какао-порошок в якості заміни? Іншими словами, яка кількість цукру і какао-порошку я б потрібно використовувати, і, оскільки він більш сухий, я повинен додати вершкове масло або молоко? (Це буде щось на зразок шоколадного торта або тістечка)

+875
user54105 14 лют. 2011 р., 10:52:38

Я не можу сказати, що я переглянув десятки і десятки без випічки чізкейк рецепти але ті, що я переглянув спирався на інгредієнти збиті (як правило, крем) або желатину для підтримання їх форми. Стиль мус без випічки чізкейки використовувати збиту суміш з желатину і молока продукт, який дає пінистої текстурою.

Всі без випічки чізкейк рецепти (які я читав) вимагає їх зберігання у холодильнику перед подачею. Немає випікати чізкейк з збитими вершками, вершковий сир, цукор та інші інгредієнти просто розчиняються в місиво, якщо запечені. Те ж саме зробив з желатином.

Сирники запечені вимагають для яєць та борошна, аби забезпечити структурну міцність, щоб утримувати жири разом. Я думаю, якщо ти хотів додати борошно і яйця, щоб не спекти рецепт, він може провести якусь форму. Чи ні і ви одержуєте менше спред місиво замість. Я дійсно не думаю, що це все правдоподібно, і я не хочу, щоб перевірити його і очистити безлад кожен раз.

+839
lam 25 жовт. 2013 р., 23:07:09

Я робив КЛП серійно протягом більше 20 років і задовго до того, що ріс в Майамі. Пішов для мене (на комерційній або) декілька днів зі свіжих яєчних жовтків, але при нагоді ми могли зробити, коли в гостях у друзів, з нуля. Це дуже важливо, коли включати сік лайма в SCM-жовткову суміш, що це буде зроблено акуратно, ніколи не використовуйте блендер механічною мішалкою. Ви побачите хімічна взаємодія між жовтки і сік починають приймати ефект "злипання" (за відсутністю кращого слова зараз) буде відбуватися як суміш почне густіти. Крім того, чим холодніше компоненти, тим краще. Якщо суміш загралися, ви виходите за межі, що чарівний момент, і це дуже важко, щоб заповнювати "встановити".

Інший аспект-це сік. Я б ніколи не рекомендуємо використовувати бутильовану сік більш свіжим, навіть якщо ви використовуєте свіжий регулярні (перська) Липках. Найбільш популярні використовуваний у пляшках сік навіть не справжній лаймовий сік, але правдиво упаковані як "Кі-Уест сік лайма," концентрований сік лайма упаковані в Кі-Уест (навіть більше.) З-концентрату та відновленого соку просто не витримує критики, а також будь-свіжий сік.

На комерційному рівні, ми тепер додати (яловичина) желатин до нашої суміші, близько 1/4 столова ложка на 10-дюймовий пиріг. Це для страховки, так як більшість наших клієнтів-це ресторани, які потрібно вирізати і пластиною і не може дозволити собі недбало-фактор. Желатин розпускається в соку потім (під теплий тепла) після змішування з соком це дозволило йому охолонути. У цей момент сік входить в СКМ-жовткову суміш. Ця сума трасування, здається, досить, щоб заповнювати прямо без додавання будь-яких gumminess.

Цей відповідь, Звичайно, для "заповнити і chill" метод створення КЛП, як пекти пиріг, коли начинка додатковими підставами яйце зварити і тому встановлює начинку пирога. Удачі! Я сподіваюся, що це допомогло. Щасливого Нового Року!

+786
Brenda Schultz 2 лип. 2017 р., 16:27:33

Можна оцінити смак страви тонко приправлені чорним перцем, якщо ти здатний прийняти участь в конкурсі на поїдання Чилі? Чи це буде неможливо для вас, щоб відчути різницю?

Якщо ви можете випити склянку неполивних вниз лимонного соку, ви можете відчути незначна зміна смаку, що виходить від скибочку лимона в чашці чаю?

Якщо ви можете витримати постріл з 96.6% усунені духів, ви можете сказати тільки склянку яблучного сидру і злегка ферментовані 1.2% міцний сидр?

+714
Compot 9 січ. 2013 р., 15:04:59

ок я вчора трєїд. деко з гарячою водою Моя весна форми каструлі в скляне деко. пекла в два рази довше, щоб отримати верхню "корочку" до коричневого, 2 години замість 1 години. піч встановлена на 350, як я з водяною банею. результати виглядали добре, як я вставив довгу зубочистку в центрі, яка виглядала, щоб бути "встановити". Духовку на 1 годину більше, з тортом в духовку. я подивився однак зазначив ці відмінності: -зовнішня сторона чого б darkend "корочки" (так як я користуюся маслом сковороді з покриттям з цукровою пудрою, відсутність нижньої або бічної кірки) просто померкнуть на тій частині, яка піднялася над краєм лотка під час приготування їжі. виглядає як метал сторона не отримує достатньо тепла, щоб carmelize цукор. - центрі був дуже заварний крем, хоч і досить міцною, щоб відрізати шматочок, що провели разом, однак частина торта ближче до сковороді краю були приготовані все більше і більше подобається те, що я отримую на водяній бані варити циклу так що тепер я збираюся використовувати металеву каструлю між пружинним форма і деко води. Я думаю, що це трохи тепліше, ніж в скляному посуді, але ще не так тепло, як прямий водяній бані. Я могла б ще після цього з допомогою мого циклу конвекційна духовка з нижня температура духовки скажімо 300. я люблю Нью-Йорк чізкейк не заперечуєте, їдять всі мої експериментальна пече. Однак моя дружина хоче водяній бані, що цілі повинні бути виміряні проти. напевно, доведеться друзів як 3 або 4 сирники поїсти сам може бути дуже високим. Ки

+690
Olivier Schwartz 25 бер. 2011 р., 18:08:47

Я не можу сказати на 100% впевнені, що з-за цієї фотографії, але я вважаю, що це може бути Houskove Knedliky, такий вареник unstuffed загальні для багатьох чеських страв. Різноманітність у ваш образ схожий на Houskove Knedliky Ubrousku в, буквально "хліб пельмені [приготований] в серветці":

http://www.trixicooks.com/2015/10/houskove-knedliky-v-ubrousku.html

Ви можете знайти кілька рецептів для різних houskove knedliky, хоча коли я жив у Чехії звичайні houskove knedliky (тобто не "в серветку" стиль) були набагато більше розповсюджені в якості сторони кухні як Ушвицкого, мальками морського вугра і т. д.:

http://recepty.vareni.cz/kynute-houskove-knedliky/

Якщо ви хочете знайти рецепти з картоплею, додати слово "bramborove" для ваших пошуків. Ось один приклад, який я знайшов:

http://www.mimibazar.cz/recept/94046/bramborove-knedliky-v-ubrousku

+648
bgp2000 16 вер. 2014 р., 19:22:44

Це смак так само, якщо я зробив гарячий шоколад кувертюр з молочного шоколаду + молоко і гарячий шоколад кувертюр з темного шоколаду + молоко + цукор?

+639
Janvdm 5 квіт. 2018 р., 13:33:29

Я просто зробив це сьогодні вранці, коли роблячи кориця шоколад вихором торт додано 1 3/4 склянки води замість 3/4 склянки води хвилююсь і не знаю, що робити я просто додав 1 чашка млинцевої суміші повний вигляд і сподівалися на краще. Він узяв трохи довше, щоб приготувати, але не було нікого мудрішими і це було дуже добре і не дуже сухою. Я думаю, мені пощастило на цей один. Наступного разу я надів окуляри перед змішуванням. Сподіваюся, що це працює для вас також.

+630
Yuwen Liao 9 трав. 2010 р., 08:13:57

Я експериментував з рецептом бріош. Після змішування перші кілька інгредієнтів (борошно, рідини тощо) та розробити деякі клейковини, я додаю цукор в інструкції рецепт. У цей момент, здається, що тісто набуває різної фактури-гладкою, і майже Веттер-дивитися.

Що саме відбувається з тестом, коли доданий цукор? Чому текстура змінюється? Це дійсно сильно промокала? Я сумніваюся, що цукор перетворюється в рідину при замісі, щоб викликати цей ефект. Я припускаю, що відбувається щось ще???

+544
Djoudi 1 вер. 2010 р., 23:05:23

Пірекс призначена для використання в духовці, так вона буде працювати, якщо він досить глибокий. Ви навіть не потрібно, щоб він догори ногами, я використав мій готель Le Creuset жаровня, як клош праворуч вгору дуже успішно, ви просто зняти кришку на півдорозі. Те ж саме буде працювати з Pyrex.

Головне, що ви повинні розглянути, чи є розмір. Хліб буде значно розширити, особливо якщо мова йде про високої вологості тіста, так що ви використовуєте в якості клош повинен бути більше, ніж тесту. Я б сказав, що ви хочете, принаймні 2 дюйми (5 см) зазор всіх навколо, може бути, навіть більше.

+512
Georgi Chulkov 25 груд. 2017 р., 22:22:44

Ви можете купити духовка стелажі, які дозволяють готувати шматочки курки (або картопля) з лотка без точок дотику

enter image description here

Я думаю, що ви могли легко зробити один із сталевого дроту теж. Або взяти запасну решітку духовки, і з другий або третій провід на околиці, і зігніть її вгору?

+498
Chulainn 1 бер. 2014 р., 05:04:04

Я не хочу принижувати деякі з моїх улюблених кулінарних книг, але коли я хочу що-то трохи більше інституційних або американська традиційна (і я б сказав, що піца відноситься), перші місця я шукати рецепти кращі будинки і сади Куховарська книга чи радість приготування їжі. Я б посперечатися, що їх рецепти будуть направляти вас до такого роду піци.

Я думаю, ти захочеш глянути на рецепт тіста з деяким жиру у ньому, швидше за все оливкова олія. І я думаю, що два піднімається добре б дізнатися, що бутерброд хліб текстурою із дрібних бульбашок/жорсткі крихти. У порівнянні з традиційної італійської піци, вам знадобиться набагато більше бабла, і я очікую, що ви будете готувати його при більш низькій температурі, ніж для тонкої піци (як правило так жарко, як ваша духовка може піти).

Якщо вас турбує густе тісто виходить трохи підгорає (особливо в середині), осліпнути можна запікати (без начинки) коротко, перш ніж приймати його і очолює його.

Якщо ви відчуваєте себе дійсно відчайдушно потребує "такий" тісто для піци і не думаю, що вам буде достатньо білого хліба, робить тісто Піллсбері в тому, що ви можете поп відкрити, як їх рогалики і булочки з корицею. Попса вона і тісто всередині готовий до рок-просто розкачати його і піти.

+450
rakzat 10 трав. 2014 р., 19:00:49

Я бачу кілька проблем з тим, що ви описали:

 1. Мені здається, що значна частина вашого часу 'приготування їжі' насправді очищення. Це може означати, що ви не даєте сковороди значно нагріватися, або що ви не використовуєте достатньо нафти. (так, ми намагаємось бути здоровими, але це смажений рис).

 2. При приготуванні їжі у великій частині, ви, ймовірно, за скупченості каструлю. Це може різко вплинути на структуру кінцевого результату. (див. BaffledCook відповідь)

 3. За фігня, що ти зіскоблювання є, швидше за все, фонд, коричневі біти, які прилипають до сковороди і карамелізувати. Те, що ви хочете зробити, це спробувати гасимо між пакетами з якоюсь рідиною (в ідеалі, все, що ви будете використовувати в соусі, але без крохмалю), але зараз темно-коричнева рідина, щоб зробити ваш соус. Якщо ви не збережете ці біти, то ти кидаєш смак нанівець.

 4. Я підозрюю, що ти готуєш рис і використовувати його в той же день-це призведе до більш стирчать. Ти насправді краще зробити рису в день, розводячи його готувати, потім покласти його в контейнер, поставити в холодильник.

Особисто, щоб прискорити мій рис, я насправді зробити Насі Goereng -- поки сковорода загострюється, дрібно наріжемо лук і будь-які інші овочі, а потім приготувати омлет в розігріту сковороду (відкладіть в сторону, потім ріжуть на стрічки), зварити овочі, додати холодний варений рис + спеції (я часто просто використовувати Мадрас порошок каррі + соєвий соус, перемішати яйце стрічками.

+357
AUSTIN HOLTZAPPLE 29 груд. 2018 р., 01:04:30

Дим виходить з моєї печі, коли я спекти куряче філе грудки. Як тільки я відкриваю дверцята духовки, я бачу дим вислизаючи, і 30 секунд, як залунала сирена. Такого ніколи не було при випічці іншими харчовими продуктами (торти, тістечка та ін).

Я намагався з'ясувати, що це таке, що змушує всіх палити. Інгредієнти...

 • 1 кг замороженого курячого філе грудки
 • 4 чайні ложки соєвого соусу
 • 8 чайних ложок оливкової олії
 • часник
 • італійські спеції

Я запікаю курку на дві аркуші випічки вишикувалися з фольгою. Я поставила духовку до 375 і дайте йому випікати протягом приблизно 23 хвилин. Я не заморочуюсь дозволяючи Розігріти духовку.

Минулого тижня я натрапив на інформацію про те, що сказав оливкова олія димить на 375, так що сьогодні я впустила температуру до 350 і намагався варити на кілька хвилин довше. Пожежна сигналізація все-таки спрацювала.

+341
Alex Rikunov 10 черв. 2018 р., 04:23:46

Нещодавно я зробила еклери, а я знав, що вони б "заглянути". Тим не менш, я був здивований, що вони прийшли, що висока. Мені цікаво, як це можливо, так як немає дріжджів, пекарського порошку, самовозрастающей борошно, збиті білки...

Я думаю, що це із-за яйця, але я не впевнений. Так що, може хто-небудь пояснити це?

+320
Quidam 24 вер. 2011 р., 14:17:37

Це більше пов'язано з прийомом їжі, ніж приготування їжі: є вид їжі, що я можу використовувати, щоб ввібрати соус, але це не висихає так швидко, як хліб?

Я думав в контексті використання хліба отримати залишки соусу з тарілки. І рису паста номінальної страви, в той час як це буде доповнювати блюдо.

коли ви говорите "висохне швидше" ви маєте на увазі за їжу, чи що голова всихає за кілька днів до ви можете все це з'їсти?

Я маю на увазі за 1 або 2 дні, що для мене є досить короткий період часу, надто короткий для того, щоб бути варто купувати свіжий хліб коли-небудь.

Залежно від їжі, буде товстий чіпси бути відповідною заміною? (Великобританія фішок до вашого відома)

Так, я думаю, це може спрацювати, хоча і не так добре, тому що чіпи не поглинати, а також хліба, але це займе більше зусиль і часу для підготовки. Я якось легше на увазі, але я розумію, що те, що я шукаю можливо і не існує.

Я думав щось на зразок індійської коржі наан хліб , але я не впевнений, що це набагато краще залишатися свіжим...

+272
kejadlen 21 лип. 2015 р., 22:45:10

Так, якщо ви звикли до підрум'яниться аромати високого тепла приготування їжі, сувид буде дивно невиразним. Ви можете отримати ці аромати обидві сторони. Або ви можете обсмажити м'ясо, потім запечатати його і закінчити приготування су-вид, або ви можете готувати сувид потім дайте йому відпочити досить довго, щоб охолодити до 30 градусів (або весь шлях до температури холодильник), а потім закінчити з високою тепловою приготування їжі.

+255
Shreyas Dave 3 січ. 2017 р., 09:14:18

Для сімейних посиденьок, я купив 20 великих контейнерів з соусом каррі від мого улюбленого індійського ресторану - 15 Дансаком і 5 корму. Я зібрав соуси в четвер увечері. Контейнери були гарячими на дотик. Потім я загорнув і нарізані відповідну кількість курячого філе стегна. Ці були куплені за день до, в день і зберігати в холодильнику. Я не підрум'яниться з куркою в пакетах з невеликим топленим маслом і часником. Потім я поклала все м'ясо у велику каструлю і кип'ятять у воді протягом приблизно 25 хвилин. Тоді я нахилив всі соуси в дві окремі каструлі - одна Дансаком і одного корму. Соуси були ще досить тепло. Потім я додала вареної курки в соус, поставити кришками і зберігати в холодному парнику ніч.

На наступний вечір я взяв їх до місця проведення свята та їх розігрів, вщухає на деякий час, щоб бути готовим до гостей. Приблизно 3 години тому майже всі корми пішли, поряд з деякими Дансаком. В цей момент я вирішив спробувати деякі з Дансаком. Покласти його в миску з рисом, я помітив досить легким кислим запахом. Я зробила пару ковтків і потім я добре понюхати те, що залишилося в каструлі. Знову пахло трохи смішно так... щоб бути на безпечній стороні, я зняв каструлю з буфету і поклав його на кухні. Через півгодини я попросив мого друга, щоб прийти на кухню, щоб запах і скажіть мені, що він думав. Тепер вона пахла дуже погано. Його не було на спеці, але начебто заквашувати самим, з маленькими світлими бульбашками. Пахло дуже погано (кисло), тому я ставлю каструлю на вулицю. Зараз я дуже хвилювалася, що я, можливо, отруїв кілька людей. Я повернувся і був запах того, що залишилося в горщику корми. Це пахло просто чудово.

За кілька годин, я вийшов на вулицю, щоб утилізувати вміст Дансаком горщик. Зараз запах був зовсім огидним. Проведення наших носів, мій друг і я перегнув її в подвійний поліетиленовий мішок, і ми побачили, що це було насправді відокремлювати і було дійсно жахливо.

Це було кілька днів тому. До мого полегшення, ніхто не став хворим. Я все ще можу 'смак' жахливий запах.

Я зробив те ж саме кілька разів, без проблем взагалі. Мені просто цікаво, якщо хто-то може знати, що могло б викликати, щоб це сталося на цей раз. Це дійсно давало мені спокою.

+249
Ludoze 11 груд. 2012 р., 12:48:20

Не можна розсолу після приготування, але можна нарізати м'ясо і помістіть його в ЮС.

Ви бачите це часто з "італійської яловичини" і "французький діп" бутерброди. Беріть все, що капежом і додати доповнення з яловичини/курячого/овочевого бульйону/бульйон/. Нарізаємо скибочками і кладемо м'ясо в ЮС до сервірування, який може отримати вас ближче до результату, який ви шукаєте.

+160
Ronit Patel 12 трав. 2017 р., 17:37:42

За даними їсть добре , хто консультувався з харчовими продуктами вчений, так, деякі чутливі до нагрівання поживні речовини втрачаються, але не більше ніж в інших формах приготування:

Кулінарія тиску може зменшити термочутливих поживних речовин (наприклад, вітамін C, фолатів) і біологічно активних фитонутриентов, таких як бета-каротин, глюкозинолати (корисні сполуки, що містяться в хрестоцвітних овочах) і омега-3 жирні кислоти, які корисні для здоров'я людини. Але так роблять інші методи—і приготування їжі, як правило, до більш або менш однаковим.

але в інших випадках, як в зернових і бобових, тиск-приготування їжі допоможе:

у разі зерна і зернобобових, незважаючи на вітаміни і теплочутливі вітаміни і фітонутрієнти є уразливими для погіршення, чистий результат тиску-приготування їжі є позитивним отримати від живлення підвищеної засвоюваності макроелементи (протеїн, клітковина і крохмаль) і збільшився біодоступність життєво важливих мінералів.

+124
Muddyw 21 лип. 2010 р., 14:54:57

Я знаю, що це не науковий тест з контрольними групами і таких, але я поділюся своїми думками на цей рахунок і як я маринувати мої свіжі надлишок яєць протягом 25 років з абсолютно ніяких побічних ефектів або охолодження.

Я можу додати, що мої 4 дітей виростили їв ці яйця, навіть у спекотне південне літо, і вони всі дуже живі, зі своїми дітьми... і для мене це достатній доказ мого методу...гаразд, мої покійні дружини спосіб... та ні, вона не померла від харчового отруєння.

Після очевидного жорсткий кипіння і пілінг з яйця, гарантуючи, що яйця не зіпсовані або пошкоджений, я поклав їх в стерилізовані скляні банки з нарізаними халапеньо, чилі або хабанера перець кільцями.

Потім я варю близько 2 чашки білого оцту з 1/4 чашки травлення солі і одну 500 мг, дженерік білий вітамін C таблетки, поки всі тверді речовини розчиняються.

Потім залити її до самого верху залишаючи ніякого повітряного простору, так що, коли кришка і надів кільце і затягнув, зайве витісняється. Як банки прийшли до кімнатній температурі, кришки буде випромінювати "поп", коли смоктати всередину. Якщо не "поп" був почутий і кришку не засмоктує в ці баночки кладуть у холодильник, інші йдуть в коморі... от і все.

У мене ніколи не було банку вдасться, однак було б простий спосіб дізнатися, якщо це так і у вас бактеріальний ріст, рідина буде хмарною, погано, кришка набухне і сильнодіючих забруднення, буде текти... але це ніколи не відбувалося.

Пам'ятайте про це, з точки зору хімії, бактерії, швидше за все, рости в солодкій середовищі, і є трохи, щоб без цукру в мій метод, плюс capsasin в Перці дуже кислий, як аскорбінова кислота у Віт С.

+121
Alexandra Gheban 1 трав. 2011 р., 03:44:43

Я такий на Хеллоуїн пропонує.

1

Ефект досягається за рахунок заповнення неопудрені латексні рукавички з водою і заморожування.

Я б хотів, щоб це крок на сходинку вище, зробивши руки схожі на криваві обрубки. Мій пунш багато слизовий зелений виготовлений з лаймовим шербетом, а руки самі будуть відтінком коричневого. Як я можу зробити кисті рук виглядають так, ніби їх обрубали сокирою?

+98
Abdullah Shaaban 5 квіт. 2017 р., 03:31:36

З наукової точки зору вони тісно пов'язані. Вони навіть не в тому ж порядку. Буряк Caryophyllales замовлення та ріпа є Brassicales замовлення.

+94
digEmAll 18 трав. 2013 р., 06:21:09

Я підозрюю, що це може бути Великобританія-вим, це зазвичай спливає у хліб і рецепти тортів і досить добре відомо на цих берегах. Ви праві, думаю, що це пов'язано з на основі дріжджів випічки - як науково зазначалося вище, дріжджове любить теплу, але не гарячу воду.

Руки гарячі-це просто скорочення для "досить тепло, що ви можете помістити свою руку в його без дискомфорту" і трохи менш похмурим, чим також використовується "температура крові".

+59
Lewis 10 січ. 2017 р., 18:28:48

Я знаходжу сенс приправи слово трохи невловимим. До того як я почав серйозно ставитися до кулінарії, я б сказала, що будь-які трави або спеції, які використовуються в кулінарії, можна назвати приправою.

Не маючи в ній прописані зі мною, я зараз під враженням, що приправа відноситься тільки до додавання солі і перцю під час приготування їжі. Деякі рецепти просто скажуть "приправити за смаком"; сенс в тому, що сіль і перець будуть використовуватися для цього. Зрозуміло, не всі рецепти збігаються у цьому використання.

У кого-небудь є визначення 'приправа', що дозволяє відрізняти його від більш загального 'ароматизатор'?

+10
Xavier Blanco 10 жовт. 2017 р., 09:03:41

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil