Я можу з'їсти яйця, які варять протягом 3 годин з низькою температурою дивлячись трохи коричневий?

Я хотів спробувати те, що відбувається з яйцями протягом тривалого приготування при низькій температурі. Білі речі стали трохи коричневого кольору, і запах трохи відрізняється. Вони їстівні?

[Оновлення] Я використовував найнижчу температуру в газовій плиті з тиском важкий залізний контейнер.

Я їла яйця, жовтий дегустували сухе, а біле насправді смачніше, ніж зазвичай.

+401
Mya Crystal Lynn 13 лист. 2014 р., 05:21:16
34 відповідей

Для одну річ, гоголь-моголь (навколо в одній формі або іншому протягом сотень років) значно давніша молочні коктейлі. Навіть перемикання порядку винахід, правда, ще немає :)

Молочний коктейль на основі морозива і молока, змішаного з ароматизацією. Деякі варіанти не включають морозиво, молочний коктейль-це завжди густий і холодною. Це не включає в себе яйця. Можна випити ароматний молочний коктейль, додавши спеції і алкоголь, але це не гоголь-моголь.

Гоголь-моголь повинен включати яйця, вершки і молоко додають, щоб зробити його багатшим і товщі. Традиційно алкогольна (і коктейлів, які традиційно не є). Поки не подадуть гаряче, це не як холодний напій, як молочний коктейль.

+930
Supriya Kadam 03 февр. '09 в 4:24

Я приготувала гарбузовий суп з вторинним інгредієнти, цибулю, імбир, часник, вершки, перець чилі, мускатний горіх, олія насіння гарбуза, шавлії. Я випадково додали надто багато останнього. Я бажаю, щоб нейтралізувати це.

Я знайшов і досі пробував наступні:

  • Загальні протидію поради , як розбавляти і додавати більше (майже) все інше, що я не хочу робити.

  • Фізичне видалення мудреця, яка не застосовується в моєму випадку, так як мудрець був землі.

  • Додавання цукру (або солодощі). Я зробив це в якійсь мірі, але сприймали ніякого ефекту. Поки солодкість не зіпсувала суп ще, я боюся, що додавши більше він може.

  • Цей сайт рекомендує додати картоплю, які стверджували, щоб прибрати надлишок спецій (в цілому). Я скептично ставлюся до цього твердження, так як я не можу знайти ніяких інших джерел, які підтверджують це. Сказав джерело використовує дуже дистанціювання мова в цьому розділі. Крім того, якщо картопля дійсно підлизуватися кухні в цілому, то вони можуть бути мало корисні для мене з-за підлизуватися все інше.

  • Випадково, я виявив, що додавання солі (або солоні інгредієнти) зменшує ефект, але тільки до певної міри. Крім того, це приходить з недоліком суп дуже солоний.

Чи є інші способи або підстави вважати, що моя оцінка вище варіантів занадто песимістично?

+870
Daddy18 20 лист. 2018 р., 01:29:46
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це повністю залежить від якості чаю і аромат, який ви збираєтеся для. Це звичайна практика (особливо в Китаї), щоб зробити 2-3 або більше чашок/баки чаю з гарною якістю листового зеленого чаю. Аромат буде змінюватися після кожного заварювання, стають світліше і м'якше, але і просто гру. Ви можете зробити те ж саме з будь низької якості чаю, ви просто повинні вирішити, якщо вам подобається смак другого, третього і т. д. заварюванні. Якщо ні, не роби цього.

+863
user7384 6 вер. 2018 р., 01:11:15

Є два різних типів ароматів:

  • Основних смаків, які є хімічно виявлені смакові рецептори безпосередньо: солоний, солодкий, гіркий, кислий, і, можливо, "умами"
  • Аромати, які виявляються ароматичні молекули можуть бути виявлені через аромат, через систему нюху--ніс має зв'язку безпосередньо до гирла, а також зовнішнім світом.

Перший тип аромату можете передавати безпосередньо, будучи фізично передається, або розчиняються з одного корму на інший, але я думаю, що це не те, що ви питаєте про спортивні.

Типи ароматичних ароматів, як правило, більш характерні для конкретних продуктів. Щоб бути сприйняті, вони повинні бути розпорошені в повітрі пахло; це сприяє відчуття смаку.

Існує кілька основних способів, ароматичних і смакових відтінків може бути розірваний, і, таким чином, нехай вони стануть атомізоване:

  • У воді
  • У жир
  • У спирті

Смак речовини розчиняються в цих векторів; вектор, фізично переносить з одного корму на інший.

Крім того, для дрібно нарізаних або протертих продуктів, твердих компонентів їжі може бути призупинено в рідині або соусу, і таким чином фізично передати або приєднатися до іншої їжі в один і той же блюдо.


Антипригарні сковорідки відрізняються від більш традиційних сковорідок в тому, що підрум'яниться біти, як правило, не прилипають до сковороди. Це може бути або перевагою чи недоліком.

Якщо аромат від Браунінг вельми бажано, і ви хочете його розчинити в соусі (наприклад, у класичної французької кухні, де соус проводиться шляхом видалення глазурі каструлю з вином), створення смаку і передача полегшується сковороді.

В інших випадках, що не мають з'єднання ароматні прилипають до сковороди залишить їх більше в саму їжу.

+863
Montag 25 лист. 2018 р., 08:03:50

Я читав в блозі про те, хто відвідав Google в кафе і помітила зображення знака з написом 'меню маркування символами'.

Як я іноді беру участь у якийсь горщик і схожі, і в кінцевому підсумку в результаті картках або стікерах і шулер, так що я можу відзначити те, що люди приносять, я часто думав про те, чи потрібні якісь стандарти для маркування речей.

Є деякі речі, які були навколо протягом багатьох років, таких як capcicum (чилі перець) для позначення гострою, або в різних маркувань кошерну їжу (в яких більшість букв тільки стверджує виробник/пакувальник, якщо є також груповий сертифікації Марк в тому числі).

Але є стандартні символи там 'містить молочні" або " не містить молочний або будь-який з інших пунктів в цьому списку?

Я думаю, що твердження 'це безпечно для даної групи зазвичай використовуються для спільних вечерь і таких чим більше контрольованих джерел живлення (кейтерингах, їдалень), як завжди в цих невідомих товарів, де ви не можете зробити твердження, якщо це безпечно чи ні. (чи він, не отримуючи маркування).

Отже, питання таке: хто-небудь в курсі будь-символ стандарти для такого роду маркування, інші, ніж написання його (я хотів би уникнути "може містити горіхи" і "оброблені в установі, яка обробляє горіхи" ... це або безпечний, або його немає) або кошерний маркування, яка не може бути достатньо для алергії і intollerances?

оновлення : ладно, питання трохи нескладний ... погляньте на цю картину, і він буде, сподіваюся, сенсу.

+830
DavidA 10 груд. 2014 р., 06:53:24

Я б сказала рішуче немає.
унікальність нашого проекту... Або Так, в залежності від того, я відповідаю на ваш заголовок теми, або питання на запитання ;)

Ви не можете використовувати замінник боби, тому що ключовий інгредієнт чорної квасолі соус, ферментовані чорні боби. Все інше-ароматичні добавки; легко замінні залежно від рецепту і бажаного результату.

Залишити сичуаньського перцю, звичайно; більше часнику, чому б і ні; інший оцет, ага: різні сої, як вам більше подобається...
залишити чорні боби... це вже не чорний бобовий соус.

Ви можете, якщо Вам пощастить, вам ферментовані чорні боби на "Заході".
Я б рекомендував поїздку на eBay, Amazon, азіатські місцеві супермаркети і т. д., Якщо ви хочете зробити свій власний.
Якщо у вас є ті, рецепти для домашнього соусі з чорної квасолі, які легко доступні в інтернеті.

Я не впевнений, що я збила собі бродіння - я залишу це для фахівців.

На 'шопінг' Примітка - Якщо ви знаходитесь у Великобританії, шукати роблять кум ки, які мають Лондон дистриб'ютором, але як справді китайський' як ви можете зробити. Я поняття не маю, наскільки вони порівняно добре чи погано байдуже китаєць, але вони принаймні мають певного походження на маркуванні.
[ніяких зв'язків, тільки те, що я можу знайти багато в моєму місцевому супермаркеті і Тасов добре для мене.]
Зазвичай я уникаю 'іноземна їжа для проходів британці'* при купівлі іноземних продуктів - але ваші місцеві ринкові сили будуть диктувати, скільки кадри супермаркет присвятить в 'справжній' спарингу 'англійська запасних запасів.

*Вибачення, якщо це можна вважати 'зворотний расизм проти моєї власної культури - без шкоди, призначені лише в плані смаку, але я віддаю перевагу імпортувати в 'зроблено в Мілтон-Кейнса при покупці продуктів з інших областей світу.

+798
TheBigH 30 січ. 2019 р., 19:34:15

Враховуючи, що вони використовуються таким же чином, теплопровідність-це єдина різниця. Це та швидкість, при якій тепло передається від печі через стінки лотка для хліба

Хліб відкритими у верхній частині лотка буде готувати, використовуючи доступні променистого тепла печі

Хліб, що контактує з поверхнею сковороди дозволить готувати з допомогою тепла, що передається через стінки каструлі. Якщо теплопровідність піддон низький, ви не отримаєте жорсткий або рум'яної скоринки. Фаянсу, кераміки, скла мають набагато меншу теплопровідність, ніж метали, використовувані в каструлях

Керамограніт за визначенням в непористий, традиційні глиняні кілька пористої. Більшість сучасних фаянсу (з Азії), хоча фактично непористий. У будь-якому випадку, можливість для керамограніта для пористих" пара в будь-якій кількості буде дуже обмежений у короткостроковій поїздці в духовці. Якщо ви хочете захистити поверхню потоку використовувати перфорований металевий лоток, таких як виробники багета використовувати

baguette pan

Примітка: виробники багета використовувати такі сковорідки, так що потік може потрапити на хліб, а не тікати від нього. Вони використовують парові печі для просування "духовка весна", яка являє собою процес використання пари для того, щоб тримати хлібної скоринки від загартовування, а хліб все одно піднімається усередині в гарячій духовці. Кришкою каструлю, металеве залізо або інший матеріал, як правило, імітує цей ефект

+742
user1411182 2 жовт. 2014 р., 20:11:57

Я випадково додала більше кефіру, ніж треба було (я нахилив коробку кефіру, а не ложкою), і тепер смак / запах йогурту і його кислотність знаходяться пересилює і йде. Я приготувала ще один цибуля вниз окремо і додається столова ложка демерара, а буль молока (пропозиція від моєї подруги) і додала його в соус (який slowcooker, як я друкую це), але смаки/запахи з це просто занадто переважною. Все, що я міг зробити, щоб стиглий це?

+717
NsPiTBuLL 14 серп. 2018 р., 23:41:52

Аромат чебрецю не можуть бути зімітовані шляхом підміни. Ви можете пропустити його, або знайти інший соус. Різні трави (базилік наприклад) в поєднанні з полуницею в різні страви, але пропорції до вас. Ви можете шукати рецепти, використовуючи як полуниці і кожної з доступних трав, щоб допомогти з вибором і кількістю.

+697
CoderBrien 29 груд. 2012 р., 12:08:57

Якщо ви не тільки алергія на молюсків, але не всі риби, ви могли б спробувати пангасіуса... це не рибка і креветка смак. У мого сина алергія на молюсків, але любить креветки і я використовую його в якості альтернативи його улюблених креветок страви.

+657
Caspar Morgen 17 груд. 2012 р., 02:40:54

Перед тривалій їзді на велосипеді, мій вибір сніданок "каша білок". Це каша з порцією протеїнового порошку. Якщо ви зробили кашу зовсім молочний, я думаю, що це буде відповідати вашим потребам.

+642
Krysta 13 бер. 2010 р., 01:52:02

В тільки інгредієнти можна додати в безе до жорстких пік етапу повинні бути речовини, що відносяться до стабілізації безе сама - кислоти і, можливо, трохи посолити на початку, цукру при переході від м'якої до жорсткої вершини, і крохмаль або інші стабілізатор на кінці жорстких піків. Він також добре збити в невеликій кількості речей, як екстракти або цитрусової цедри ближче до кінця.

Але якщо ви намагаєтеся включити щось у безе, будь то шоколад, розтоплений шоколад, або що-то ще велике, то ви завжди, завжди хочу скласти його після того, як безе буде жорсткою, перш ніж спекти його.

Додавши, що безе рано чи биття в занадто сильно - особливо сало в шоколаді міститься велика) - коштує дуже хороший шанс остаточно обвалять його. Ви включати інші інгредієнти, в той момент, коли це найбільш стабільний і включити їх дуже м'яко.

Якщо ви тільки збивати до м'яких пік етапу, то я думаю, ви хотіли додати шоколад, але результат буде дуже нестійким, і більшість печиво безе зазвичай whippied до стоячих піків.

Зверніть увагу, що якщо ти включають какао - порошок , то можна і потрібно батогом, а не складати його в ході жорсткої розпалі. Багато, якщо не більшість "Шоколадне безе" рецепти включають певну кількість порошку какао і шоколаду.

А як це вийде - це буде не дуже стабільним або сильно підніматися, шоколаду важить це багато, і чекати, що вона значно тріщина. Це все одно буде більше схожий на печиво безе, ніж цільного шматка шоколаду, якщо ви не додати занадто багато.

Якщо ви хочете, щоб деякі шоколадні смакові, але стабільність чистого безе, просто додайте какао-порошок сам по собі.

+623
Taraas 30 вер. 2018 р., 11:26:11

її шкідливо їсти не дуже добре приготоване м'ясо? я помітив в ютубі деякі рецепти, що яловичина є половиною кухаря, з внутрішньої червоним або стусани, а зовні підрум'яниться, я знаю, що вживання в їжу сирих тварин, таких як яловичина і інші види м'яса існуючі можуть бути шкідливі тому, що бактерії, які він може містити. наприклад, може бути при виготовленні, наприклад, яловичина по-веллингтонски, що її запікають досить товстим, щоб отримати добре готувати і має в нутрі, що Стусани колір після запечені, ну я не знаю, якщо є можливість, що м'ясо дійсно добре готувати в нутрі вбиваючи бактерії, такі як сальмонела, наприклад?..якщо так, значить, це не важливо, якщо він виглядає стусани всередині?. я привчаю готувати дуже добре і вже досить м'яса, так само як і інші види м'яса, які можуть бути білі або червоні...

+620
user53478 9 трав. 2010 р., 20:26:15

Найпростіший глазур-це просто вода і цукрова пудра. Цукор і яєчний білок називаєтьсякоролевська глазур'. Я припускаю, що різниця між вашим результатом та у магазині купила результат-сушильна піч; як тільки ви застосуєте глазур на печиво, викладіть його на слабкому вогні в духовці протягом деякого часу, поки вона суха (50 ° С, 10').

+605
liubitel 10 жовт. 2015 р., 01:19:38

Гарячої води пісочне можна зробити дуже добре гарячодеформована і фірма, але і їстівні, якщо співвідношення жирової і час випічки добре підібрані - експериментування рекомендується. Навіть товщина важлива, так що використовуйте качалку: тонкі секції перепекали, ідеям і підсмаженою ГВП можна легко перетворити молярна важко. Крім того, дотримуйтеся обережності робить водно-жирову суміш - це може несподівано почати рвати на вас.

+604
Garret Heaton 29 черв. 2012 р., 22:05:47

Вони можуть вважатися поганим, коли хліб стає плесневелой. Якщо це звичайний хліб з нормальним консервантів, то я б віддав їх близько 7 до 10 днів, раніше не їв їх. Арахіс останній тупо довго і з цукром вони поклали в арахісовій олії мікроби практично не може рости в ньому. Я б більше турбувався про черствості хліба перед рабочея про що-небудь було небезпечно.

+570
Rian Middleton 3 квіт. 2012 р., 11:57:02

Я роблю це все час, коли є хороші продажі на курку ... але я починаю їх в киплячу воду, потім поверніть каструлю на низькій і нехай це кип'ятити на повільному вогні, щоб не пересмажити його. (і це буде вважатися браконьєрством, не шпарки туш в шпарильном чані) тоді я заберу його і заморозити його. Хоча я, як правило, також використовувати рідину для того щоб зробити запас , коли курка була з кістками.

Це зручність річ. Починаючи з попередньо приготовлену курку, я можу зробити багато страв за 20 хвилин. Коли я готую для себе, і не намагаюся нікого вразити, це дійсно не має великого значення. Більшість людей знаходяться під враженням, що я можу готувати на всіх, тим більше робити це добре. І якщо я можу зробити це виглядати легким, і зробити вечерю швидко, це навіть краще.

Браконьєрство і заморожування також означає, що я витрачаю менше їжі, а коли у мене є деякі плани несподівано підійшов, я не забуваю, що у мене пакет з куркою в холодильник, і знайти його пішла до того часу я згадував його. (або, нарешті, повернувся додому і знову готувати)

Є деякі речі, які ви можете зробити, щоб поліпшити вареного м'яса. Ароматні соуси-це одне. Приготування стегон або темне м'ясо ще краще. (і це набагато простіше для обвалки, коли це варені і сирі). Ви також можете покласти трохи олії в сковороді і дайте йому трохи підсмажують, як ви нагріти його назад.

Я розглядаю Ваше ставлення, як новий менеджер, який вирішує внести зміни у свої перші тижні, не знаючи, що відбувається. Запитай свого друга , чому вони роблять це таким чином, ви, можливо, підете просвітленим.

Ви також можете подивитися satisfice цей термін. Я почав робити це, будучи аспірантом ... немає ніякої можливості я збирався витратити час на приготування їжі, коли я повернувся додому після цілого дня роботи і нічний класи. Але це було або з ярликів, як це, збережених від бутербродів або приготовленої їжі, як мікрохвильова піч буріто.

+559
skraggy 20 черв. 2013 р., 23:42:09

Ні, ні, ні. Я приготувала вечерю і довелося викинути, бо моя каструля вибухнула!

Я був опалення гарячу каструлю капежом зробити підливку на плиті зверху і через 5 хвилин на слабкому-мед полум'ям, вона вибухнула і скло (шматками і дуже дрібні шматочки) летіли 2 кімнати геть! Слава богу, ніхто не постраждав.

+547
Inzhiner 27 лип. 2019 р., 00:55:19

Я колишній професійний шеф-кухар і серйозний Домашній кухар. Я можу запевнити вас, що температура обговорювали тут дуже високі. Більшість кухарів не готують м'ясо до 190, так що б їх звільнили або понизили в посаді до посудомийки. Низько і повільно свинини при 145-150 градусів, ви не побачите ні крові, і це буде мед-добре. Ідея з низько і повільно, щоб зберегти м'ясо по 145 за кілька годин. 145 повністю безпечний і я чув від місцевого департаменту охорони здоров'я в Сіетлі, що міністерство сільського господарства США говорить про притягнення темп аж до 135 для баранини, яловичини і свинини.

Ви можете прочитати урядом правилами ресторани тут: http://www.fsis.usda.gov/Factsheets/Keep_Food_Safe_Food_Safety_Basics/index.asp

Я посмажила вчора свинячу лопатку в мій покерний клуб. Це був 9-фунт на кістки свиняча лопатка, що я загартований з сухим руб., кошерної солі та оливкової олії напередодні ввечері. Я взяв її з кулера в 6 ранку наступного ранку, щоб відпочити при кімнатній температурі, поки я розігріту духовку до 500F. Я поставила смажити в гарячій духовці і смажений протягом 30 хвилин з дефлектора капоту на. Цей тип обжарювання створює багато диму. Тримати дверцята закритою, я потім включив духовку на 195F, а потім пішов на роботу. Я витягнув м'ясо з духовки в 6:15 вечора температура обжарювання був 147F. Я служив спекотне стиль Taqueria з свіжої тортильї, сальса, кінза, редис і дрібно нарізану цибулю. М'ясо було відмінно приготовлено протягом соки біжать ясний і кістка була повністю готове. Всі 12 покер приятелів сказав, що це була найкраща свинина у них було. Ви не можете переварити це м'ясо, використовуючи цей процес. Я повільно смажили їх на 12 годин, але могли б 16-20 годин без проблем.

+546
Emma H 22 лист. 2010 р., 04:44:01

Я хотів би зробити заварне тісто, і рецепт у мене підкреслює, приносячи сковороді швидко до кипіння після того, як масло розтане в воду до початку процедури.

У мене є тільки електрична плита, яка може зайняти кілька хвилин, щоб перейти від simmer до правильної кипіння.

Буде це негативно позначитися на моєму тесті, і якщо так, чи є спосіб я можу обійти це?

+543
Eric Cope 20 груд. 2011 р., 08:58:47

Я не зміг знайти відповіді на попередні терміни і прянощів. Більшість прянощів, майонез з яйцем, стають безпечним, створюючи несприятливе середовище для росту бактерій. Додаванням кислоти (я.е, оцту, лимона) або інші "консерванти" вирішує цю задачу. Терміни, як правило, є показником якості, а не Безпеки. Предмети, такі як це є безпечними протягом дуже довгого часу після вигнання, особливо якщо невідкритий, правда якість (смак і консистенція) деградує. Після відкриття у вас є можливість ввести бактерії та спори на утримання. Знову ж таки, бактеріальний ріст буде гальмуватися на сам продукт. Проблема, швидше за все, буде зростання цвілі. Якщо це станеться, викиньте.

+538
user3249694 13 вер. 2015 р., 14:57:15

'Міцність' означає багато різних речей, як це поняття те, що останні з плином часу.

'Силу' насправді має певне значення в матеріалознавстві, так як це кількість сили на одиницю площі-то можна взяти, не викликаючи значної пластичної деформації. (тобто, не повертатися, коли навантаження видаляється)

'В'язкість' - це кількість енергії, необхідної до руйнування, а тому що алюміній деформується для поглинання енергії, вона вважається жорсткіше, ніж сталь по вазі в більшості умов.

Annodizing може поліпшити ці два виміри (хоча, якщо я згадую свої уроки, вона тендітна, так що це допомогло б при стисненні не напруга), але те, що ми в основному хвилює це змінює поверхню характеристик поліпшення 'твердість' (ймовірність подряпати здебільшого) і зміни його характеристик корозії (наприклад, як він веде себе в контакті з кислотами).

+494
Anilopa 19 лип. 2015 р., 15:17:12

Мультиварка потребує рідини, щоб бути ефективними. Існує дуже мало циркуляції повітря.

М'ясо з жиром будуть швидко танути жир, так що ви можете покласти його в сухе.

Розглянемо страва з картоплі з рідиною, навіть якщо це просто томатний соус і четвертинок картоплі.

+493
jsakowitz 9 груд. 2015 р., 01:22:44

Якщо ви говорите про RAW чайний гриб (а не пастеризоване), то відповідь-так, неминуче, в тому сенсі, що воно втрачає свої бажані пробіотичні властивості. Гриб почне рости своя культура (хоч і невеликий), більш відомий як матір або Скобі, який утворює у верхній частині пляшки (контейнера) і по часу займе, Як виглядати і відчувати себе Медузою (вусики звисають). На даному етапі можуть бути шкідливі для споживання, особливо якщо знебарвлені. Однак завмер, коли його полягає в тому, що ваша покупка перейшов від того, вигідно чи не вигідно, (в сенсі не добре для вас, але не погано для вас), ймовірно, вимагають лабораторного обладнання та практичні знання мікробіології. Охолодження значно уповільнює процес культурації, але не привести його до зупинки.

+388
Jacob Genzuk 7 січ. 2014 р., 17:03:10

Я намагаюся зробити деякі замаринований картопля, схожими на https://www.youtube.com/watch?v=CnRvRDUtgY4

Однак, у мене немає Фриер (не хочу, щоб смажити на плиті), так що я думаю готувати їх в духовці, як я зазвичай роблю з картопляними часточками - пар кип'ятити 5 хв., Приправити, потім додати на деко з гарячою олією.

Це дає хороші хрусткі брусочки.

Питання мій - мій картопля замаринований, я повинен пар відварити їх перед тим, як поставити їх у духовку? Чи це якимось чином... де-солити їх?

+313
Messworld 23 квіт. 2015 р., 14:51:22

Не дозволяйте рис охолодити, вона повинна бути досить гарячою.

Є деякі ідеї просто Бенту про те, як зробити це через харчову плівку або пакетик, так що вам не доведеться звертатися в гарячий рис відразу; було також обговорення шлепаясь рису в банку і трясти, засновані на відео, але було вирішено, що рис охолоне занадто швидко для того, щоб працювати протягом більш ніж 1-2 онігірі в пакеті. Холодніше рис, тим менше він буде триматися разом.

+291
simt 20 лист. 2016 р., 07:44:01

Бісквіта-виник блін та вафельні тісто триває день, два.

Відомості: в коледжі, я зробив млинці або вафлі кожен день протягом півтора років, роблячи тісто на 1 день, а потім готувати його в дні 1, 2 і 3. Саме в цей час я захворів на 3 день. Виходячи з цього досвіду, більш ніж на 24 години стає схематичним, хоча 48, здається, працює більшу частину часу.

+279
nehasingh993 12 січ. 2016 р., 11:48:56

Стан їх.
Коли ви сушіть їх дуже добре ( тому, коли ви думаєте, що вони сухі, покласти їх в духовку на 20 хвилин при близько 40 за Цельсієм).

Потім за допомогою ступки. Це точно її використовувати на кухні, щоб перетворити вологі речі в пасту і сухі речі в порошок. Якщо ви не маєте один, використовуйте бідолаха ручний млин.
Лист укласти на великий обробній дошці, а потім використовувати менші зверху. Перемістити його в круговий рух з практично немає тиску.

+269
Richard Ayotte 13 груд. 2014 р., 12:39:52

ну питання для згущення супу і робить його вершково-найкраще, що завжди кукурудзяного борошна. які ви не хочете використовувати. це забезпечує смак і товщину як в суп,використовують його і рецепт сааг палак. в якості альтернативи в суп можна використовувати будь по вашому смаку і вимогам:-

1-Зробіть густу пасту з борошна та олії. Повільно бити його в суп за допомогою змішайте віночком, і доведіть до повільного кипіння, і його треба перемішати і дати застигнути.

2-Спробуйте додати деякі хороші якості миттєвий картопляне пластівці(картопля/редиска/морква) для супу.

3-трохи квасолі з супу і розім'яти їх (або кинути їх в кухонному комбайні) і повільно додати бульйон назад до боби і просто пюре і перелийте його назад в каструлю. Якщо ваш квасолевий суп не так thck, як вам подобається, це буде робити трюк. Він працює краще, ніж кукурудзяний крохмаль і здоровіше.

4-яєчний білок в супі.

5-пюре, відварений рис або розмочений овес буде працювати добре для вересу Н товщина.

+199
ilyaigpetrov 9 груд. 2018 р., 23:34:56

Є своєрідний інструмент, який я хочу, який використовується, щоб очистити поверхню овочів для того, щоб перетворити їх в тонкі нитки для spaghettifying або оладки, але я не знаю, як це називається.

+198
Egg Head 3 вер. 2015 р., 09:20:13

У мене є одна дуже хороша обробна дошка, яку я люблю використовувати з ніж шеф-кухаря. Тому що я використовую тільки цей один обробну дошку і ніж шеф-кухаря, Якщо у мене є рецепт, який закликає для різання сирого м'яса, а також овочі, я вже в черзі з такими ж саму дошку і ніж. Тим не менше, я завжди стурбований тим, що я не зробив достатньо, щоб очистити їх після роботи з м'ясом, перш ніж перейти на овочі.

Що мені потрібно зробити, щоб правильно чистити обробну дошку і ніж, щоб переконатися, що я уникнути зараження інструменти?

+195
Viktor Vasilenko 8 лип. 2012 р., 15:25:15

Насправді це зробив минулої ночі, коли запікаєте курку, зробив кілька Шмальц від жиру я відрізав чверті, великі шматочки її, і покрив їх з освітленого курячого жиру, індекс S&P на гарячий чавун і в піч @ 375 з куркою близько 20 хвилин до курки було зроблено. Підняв темп до 475 і взяв курку на відпочинок. Підняв шафа наверх ще 15 хвилин+/- закінчив під жаровнею. Хороший і хрусткий зовні і м'який, але не солодкуватий, тобто, по приготовленому. Дуже схожий на приготування FF або картопля фрі в 2 рази в 2 різних великі нафти

+93
Sammy Hall 2 жовт. 2013 р., 17:23:17

Одним з можливих варіантів може бути, щоб забрати, як багато рослинного шматки, як ви відчуваєте себе розумно, то пюре все інше. Ви будете в кінцевому підсумку з більш товстим корпусом суп, і менше овочів шматки, але це може бути не поганий компроміс, щоб позбутися від грудочок.

Або (залежно від суми та питомої ваги рідини рослинного) процідити рідину, додати рослинне шматки ситечко в суп, або викидати недоноски залишилися в сито або подрібнюємо із залишками рослинного шматки (в залежності від того, скільки терпіння у вас є для сортування) з зарезервованої рідини.

Останній варіант - якщо чурки будуть досить помітні, ви можете вибрати їх, коли ви бачите їх - наприклад, коли виступає з горщика в блюдо, або кожен раз, коли ви витягнете його з холодильника. Якщо суп вийшов рідким можна спробувати зачерпнувши ложки Бульйон з, як багато чурки, як ви можете, і розливати їх в сито проходить прямо над горщиком, тому рідина буде текти назад і тільки цурки вам замовчувалося.

Ці останні дійсно дратує, і багато роботи, але якщо це дійсно турбує вас, це дійсно допомагає... я робила щось схоже з стравою один раз, хоча це було для Вуді трави біт, так як я не хочу витрачати каструлю їжі.

+65
Rupak Sarkar 6 груд. 2015 р., 03:04:29

Я робила песто в один день і не міг знайти кришку, щоб мій кухонний комбайн. Тому спочатку я спробував змішуючи все це в блендері. Не працювали, листя не піди назустріч клинок. У мене була ця pastey песто внизу і повний листя на вершині. Переніс його на чарівну кулю, думаючи, блендер (це дуже старий блендер) просто лопнув. Те ж саме.

Це розчарування спонукало мене знайти раз і назавжди кришку кухонного комбайна. Я зробив і поклав все в процесор і працює як шарм.

Чому ви не можете зробити песто в блендері? Яка різниця в конструкції кухонний комбайн і блендер?

+60
mickmick 7 серп. 2013 р., 07:34:11

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil