Де форму кренделі беруться?

Цікаво, де форма кренделів виникла.

Мої здогадки:

 1. Отвори дозволяють легко помістити їх на палицю або мотузку і зберігайте їх у надійному місці (під дахом?) де мишей було не дістати.
 2. Спочатку цей крендель був довгої тонкої палицею, але це було непрактично для перевезення. Форму кренделі забезпечив стабільність, щоб носити його. Це може бути розбита на дрібні палиці, як шматки і з'їли.
 3. Це нагадує якийсь символ.
 4. Просто для задоволення, тому що дітям подобалося.
+184
HeedfulCrayon 13 вер. 2012 р., 19:11:18
32 відповідей

Пенелопа Касас продуктів і вин з Іспанії пояснює, що

Паелья - це слово, яке в усьому світі означає іспанське рисове блюдо з різними морепродуктів і зазвичай курку. Втім, слово спочатку відносилося тільки до посуді, в якій їжа була приготовлена-в паелью або paellera, від латинського слова Пан, надколінка. Паелью дійсно прийде в нескінченних варіантах, в залежності від шеф-кухаря і фірмові страви регіональної кухні.

Вона підкреслює техніку більш традиційних інгредієнтів (які вона зазначає, що іспанці погодяться), але включає в себе рецепти різних страв з рису з багатьох регіонів, приготовані в основному таким же чином.

Цікаво, її паелья в Ла Валенсиана (Традициональная) насправді не заклик до шафран (це не заклик до паприкою). М'ясо равликів і кролика, і вона зателефонує на цибулину, але він використовується лише, щоб настоятися якийсь час у відварі, а потім відмовилися. Вона включає в себе один помідор, які готують із зеленим перцем і часником. Більшість її інших паелья рецепти включають в себе цибулю в цьому кроці, але це отклонявшиеся від цього рецепта. Вона також закликає до квасолі і "широка, плоска квасоля", і подавати страву з зеленою цибулею на стороні.

+925
Satyam Mittal 03 февр. '09 в 4:24

Аскорбінова кислота є найбільш поширеним способом приготування хліба - і багато іншого - цвілі. Це є природним з'єднанням, і одна з форм ("vitamers") вітаміну С.

Моя проблема з аскорбіновою кислотою, це ніяк не вплине на смак хліба. Я бачив рецепти, які вимагають васабі, який сказав, щоб прищепити багато з тих же захисних властивостей, при додаванні слабкий аромат готового хліба.

+892
Chuck Tung 5 бер. 2013 р., 16:40:01
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я вважаю, що Сахаров, як правило, припиняється в шоколаді по емульсії - емульгатори, такі як лецитин сої, іноді використовуються в комерційних цілях і може підвищити рівень цукру утримуватися у зваженому стані в шоколаді - що може відповісти на частину вашої проблеми, якщо ви можете знайти деякі, щоб спробувати його.

Але я думаю, що реальний відповідь на те, як цукор, як правило, залишається призупинено в шоколаді полягає в механічній емульсії, де цукор підмішують в шоколад і призупинено на дрібні частинки. Рекламу шоколаду робить це в конширування стадії виробництва шоколаду, де шоколад є механічно подрібнюють дуже добре протягом декількох годин або днів, даючи хвилину розмір часток та твердих частинок какао та гранули цукру.

Домашній шоколад з використанням какао-порошок і какао-масло зазвичай не потрібно конширування, оскільки тел вже подрібнюють в дрібний порошок - але ваш ксиліт може бути трохи грубіше, і тому проявляється в змішаному шоколад як піщаний текстуру. Можливо, домашній шоколад робити використовують цукрову пудру або цукор розчиняється легше в шоколад масло, або у роті при дегустації, я не впевнений. Я не думаю, що ви можете додати щось, щоб зробити ваш розчиніть ксиліт або поширювати краще, хоча, ймовірно, зробити шоколад заїсти.

Ви можете спробувати молоти свій ксиліт (з ступку і товкач, або дробарці спеції або що там у вас), що це стає для тонкого порошку - якщо ще немає більш дрібний помел, який буде менше роботи. Це також повинно допомогти з розселенням, оскільки більш дрібні частинки будуть легше, хоча вам може знадобитися, щоб тримати помішуючи, поки воно досить товсте, або план, щоб охолодити досить швидко після того, як його поливають, так, щоб він не встиг осісти.

+829
mariovass 20 квіт. 2015 р., 00:51:15

Моя подруга, японка і, таким чином, поїла і приготувала тофу набагато більше, ніж у мене, каже, що сир повинен бути з'їдений "сирим" або добре проварені. Щоб бути половина і половина буде причиною поганий шлунок. Вона в останній раз сказала мені, коли я сказав, що я тільки додав тофу в місо-суп перед тим, як я їм.

Тим не менш, в минулому році я почав робити мої власні тофу, так що я знаю, що останні нагрівання соєве молоко робить її легкотравної. Тоді, наприклад, тофу, соєве молоко париться/вариться на водяній бані для виробництва тофу. Так що з мого досвіду його їли місо-суп у мене ніколи не було поганий шлунок (тому що я б припустити, опустивши його в гарячий суп буде означати підготовки) і від мого знання про процес топлені харчові у молочній стиглості.

Однак, тофу настільки поширена в Японії, що я знайти її важко звільнити. У кого-небудь є розуміння того, що допомогло б прояснити це.

+799
lindamerrill 14 бер. 2017 р., 17:09:00

Найкраща піца-це гарячий і швидкий. Це те, що дає добрі підрум'яниться сир і хрустка скоринка, не перетворюючи все це в якийсь липкий недоварену кашу, або переварені всього в картон.

Ви хочете тепла, щоб дістатися до центру піцу шарів достатньо, під час підсмажування зовнішні шари зверху і знизу.

Розігріту піцу камінь допомагає передавати тепло земної кори, який є хорошим, але якщо це не ускладнює підсмажування.

+794
Antoine Sinotte 16 квіт. 2019 р., 07:45:06

Якщо я хочу їсти різдвяне печиво, наприклад, в іншій кімнаті, ніж в холодильнику, як довго я можу залишити їх при кімнатній температурі, не турбуючись, що він буде зіпсований?

Це типу cookies містять в основному олія (не добре для догляду за холодильником), а також спирту і цукру (добре для догляду за холодильником).

У мене наприклад такого виду:

 • Пісочне тісто (перша картинка)
 • Осине гніздо (може бути, відомо тільки в моїй країні, я не впевнений, див. Другий малюнок)
 • Колобок

  shortcrust pastry

wasp nest

+757
LinuxNewby 19 лист. 2016 р., 15:19:27

Я вчора загартоване кілька плиток шоколаду, і це був успішний досвід. Тоді я зберігав залишилися в холодильнику. Якщо я розріджують її, це темперований шоколад і може використовуватися за бажанням або я повинен робити все це знову?

+735
Bhargav Dafda 10 серп. 2010 р., 21:49:10

Використовуйте каструлю з водою!

 1. Дізнайтеся найнижчу температуру в духовку (повинна бути як мінімум нижче 212 F для того, щоб працювати). Розігріти духовку в таку спеку
 2. Нагріти воду на плиті до температури, скажімо, близько 10 F нижче температура. Використовуйте термометр цукерки і залишити його у воді, але не торкаючись дна каструлі.
 3. Після того, як духовка попередньо нагрівається, перенесіть горщик з водою в піч, і залишати термометр цукерки на весь час.
 4. Періодично перевіряйте температуру води. Вона має асимптотично наближатися до температури печі. Якщо температура води наближається до температури печі, духовка термометр відкалібрований!
 5. Ви можете переконатися, перевіривши температуру на протилежному кінці. Гріти воду на плиті на 10 F вище температура, і годинник термометр цукерки спуститися до Температура.

Примітка: дуже важливо, щоб отримати воду на плиті близько до Температура. Вода має дуже велику питому теплоємність і займе деякий час, щоб нагрівати в духовці, а на це йде велика кількість енергії для нагріву води.

+734
JrWhite81 4 бер. 2013 р., 08:55:40

Я зазвичай не готую грудинку, але коли я готую інші великі шматки м'яса на лондонську сварку, я буду но розварювати і заколов його неодноразово з вилкою (рівномірно по всій поверхні, перевернути, а потім зробити це знову на іншій стороні), помістіть його в zip-топ мішок, покрити її вільно з Вустершир соусом. Потім я додаю трохи соєвого соусу в сумки, компрес з повітря, і нехай це сидіти протягом десь від години до доби (залежно від того, наскільки заздалегідь я повинен підготувати його).

Щось подібне має працювати для вас, хоча ви, ймовірно, збираєтеся на повільному вогні готувати, поки я палицю міну під бройлерів протягом декількох хвилин.

Іншим варіантом є, щоб служити хорошим соусом ... або зловити капежом, так що ви можете нарізати м'ясо, дайте йому вбратися в соках, перш ніж подавати ваш гостям.

+704
Syed Muhammad Akhter 2 жовт. 2015 р., 22:05:32

Домовилися з питань вологи. Процес відтавання буде йти дуже багато втратили крабовий сік, який потрібно буде замінити деякі жири. Рекомендую відтавання і потім злив перед змішуванням зі сполучною речовиною і приправ.

+674
Gyaneswar Niraj Ramsohoy 5 черв. 2013 р., 06:48:27

Ви пробували, використовуючи один зелений пакетик чаю і один пакетик трав'яний чай? Є багато трав'яного чаю пакети семплер, який ви могли б отримати, щоб спробувати кілька смаків чаю. Оскільки ви робите чай з льодом, я б радив додавати нарізані фрукти один раз чай попити - я хотів би представити деякі хрусткі яблука і навіть свіжі дині додати дійсно освіжає профілю. Ви навіть можете дати плоди крутим охолодженої рідини, як чай-сангрія.

Інший варіант-створити ароматизований простий сироп, щоб підсолодити свій чай з льодом. Це завжди краще використовувати простий сироп в холодній рідині, ніж будь-який "сухий" цукор. Простий сироп-це легко зробити на плиті або в мікрохвильовій печі, і просто додати деякі аромати ви могли б при одночасному її нагріванні. Я не рекомендую ванілі для зеленого чаю (інстинктивна реакція), але, можливо, лаванди, апельсина або кардамон?

+668
Shaidar 23 січ. 2020 р., 05:08:56

Крім того, кури можуть мати годували Маїс (кукурудза), вони на ринку певного кукурудзи годували абсолютно сюди і хомути ці яйця дуже темно-жовтий, а також.

+665
Benny Neugebauer 15 вер. 2014 р., 13:28:03

Покладіть його в холодильник або проточною водою (холодною) бур не більше 5днів

+631
Daryl Bennett 1 лист. 2014 р., 06:38:28

Транзит через заточник ніколи не буде робити так, як ретельну роботу по заточування вашого ножа, як камінь, і з плином часу втрачають свою ефективність і фактично тьмяна лезо. У крайньому разі вони можуть бути корисні, але будьте впевнені, щоб дати ніж кілька проходів на гарну якість стали згодом, як протяжка заточування, як правило, для видалення металу досить крупно.

+629
MahBkm 16 квіт. 2011 р., 04:32:49

Меду може варіюватися від дуже світлого до темного; від того, що у мене в наявності на даний момент

four bottles of honey

один може бути в змозі бачити, що правий тенденції до майже чорної. Ці зразки все від бджіл в Тихоокеанському Північно-Західному регіоні.

+617
Jansharaski A 5 лист. 2019 р., 16:09:07

Примітка для себе : обов'язково прочитайте відповідь уважно, і слідуйте по посиланню. (можливо, я бачив згадка дріжджів питання, і не бачив, він сказав, що знає, як боротися з дріжджами).

...

Хімічних реакцій сповільнюється при температурах холодніше, але я поняття не маю на скільки, або навіть якщо вона застосована в даному випадку. Хімічної реакції не відбулося б швидко, якщо пекарського порошку змішують в добре, і я підозрюю, що тобі потрібні гроші для відпочинку якийсь ... який буде перешкоджати холодильнику, але якщо це так, то тобі доведеться дати тісту у теплі знову (який може бути 30 хв або близько того, перемігши багато сенсу в цьому)

Хоча вони закликають покласти тісто в холодильник на кілька хвилин, якщо це занадто липким, що значно відрізняється від даючи вам всі холодним шляхом.

Я не буду намагатися залишити його, щоб відпочити з холодильника, бо повітря повільно бігти, викачуючи бабла. Це не стільки проблема з подвійної дії порошку випічки, так як воно випустить більше газу, коли він нагрівається.

Якщо ситуація така, що у вас є зараз якийсь час, але не достатньо, і ви будете мати більше часу, тоді я б перемішуємо сухі інгредієнти зараз. Також можна приготувати мастило/змішати цукор, але ви хочете, щоб покласти його назад в холодильник і підігріти його пізніше (може, низький мікрохвильовці?). Коли все готово, змішайте яйця в сухі речі і додати вершкове масло/суміш цукор.

(і в прочитавши рецепт, я не знаю, якщо "пропонує 1 - 50 печиво" означає, що одна людина з'їдять всі 50 печеньок, або що ви могли б зробити одну велику печеньку або 50 маленьких)

Оригінал (БАД) відповіді наступним чином:


Я часто залишаю речі піднімаються в холодильник на ніч або поки я на роботі (або обидва), коли за рецептом потрібно залишити його до тих пір, поки два рази'.

Я зазвичай покласти його в контейнер близько 3 до 4 разів більше, ніж обсяг тесту, нещільно кришкою, чим-небудь важким зверху (у разі, якщо він намагається піднятися так сильно, що виходить з контейнера).

Коли ви берете його з холодильника, можливо, буде потрібно, щоб це тепло назад трохи вгору, так як це може призвести до речі, щоб бути трохи жорсткіше, ніж це було б при кімнатній температурі.

Я б не залишити його при кімнатній температурі, так як він буде бродити набагато більше, ніж передбачено в рецепті.

+564
djjolicoeur 9 бер. 2012 р., 23:03:48

Сьогодні я вскрою головку часнику, тільки щоб виявити, що ядро в основному чорний порошок. Що це було? Я ніколи не бачив його раніше в моєму житті. Зовні лампи, здавалося, буде добре. Це не було явно гнилий або темно-або що-небудь подібне.

+551
Ana R 16 лип. 2018 р., 00:33:35

Я хотів би знати. Білок у кислої сироватки стає денатурованим і непридатним для вживання. За кислої сироватки я маю на увазі сироватки, який був зроблений за допомогою лимонної кислоти, розщеплення агент для паннер(творог). Як я можу зберегти його на тиждень, щоб провести його випробування в лабораторії.

+521
ivan2143 3 черв. 2011 р., 00:32:34

Був цибулька випадково купив у місцевому фермерському ринку або садівник?

Я виріс цибулю, який зробив це, експериментуючи з перезимівлі цибулі і дозволяючи їм 2-й зріст, з луком, що я думав, що занадто малі, щоб врожай восени, тому хай буде. Експеримент провалився. Зовсім згнила, але деякі зробили це, випустив лук, який виглядав добре, але мало, шкірясті шари і порожнини або зростання в середині. Смак був прекрасним, трохи сильний, але текстура була менш приємною. Деякі мухи і розладів, таких як Чумацький згниє і буде довбати їх, але значну частку часу також спричинить за собою слиз або слиз і я не бачив товсті шари, пов'язані з цими умовами, але це строго особистий досвід. І, він легко може бути фізична особа мутанта або болтового заводу.

Будь-який стрес у той час як занадто багато або занадто зростає, мало води, тепла, світла може призвести рослина до болт і перейти до повної зрілості, перш ніж вона має. ВИ випадку, на мій особистий очей, цибульний схожі на ті, що йшли до повної зрілості, а не хвороба. Ми насправді є багато пунктів, як цибуля і часник, перш ніж вони повністю дозріли. В обох цих пунктах, цвіте зазвичай видаляються, щоб спробувати затримати заводу з повним погашенням. Це допомагає виробляти більше цибулини і зубчик голови. У випадку з цибулею, якщо цибуля повністю дозріває, відбувається гниття або продукт, подібний до того, що у вас є. Тільки припущення, але те, що моє мислення-це лук, який був пропущений, коли верхні бутони були видалені, або той, який повністю дозрів, не спромігшись Блум.

+460
Wendy Morris 11 лип. 2018 р., 13:18:08

Стебла їстівні та смачні, з хрускотом, що може або не може бути бажаним у ваше блюдо, але нижня частина їх має тенденцію бути трохи тягучий. Я завжди обрізати дно, а інша частина стовбура, це залежить від того, що я роблю.

Для сирих страв, де він рубається дуже дрібно (koshimbir, Піко де гайо) або навіть землю, щоб пасти (чатні), або якщо є інші хрустку текстуру інгредієнтів, я буду колоти і включають стебла (Середня до верхньої частини, де є і листя, що відходять, або стільки про нього, здається, тендер).

Якщо я готую (як приправу до супу або дал) або якщо він буде в'янути і паряться, як це було гаряче блюдо, то це також добре, щоб включити його (подрібненої).

Для інших речей (сировини, де хрускіт буде недоречно), я використовую тільки дуже ніжні частини стебла з листям. Або якщо листя будуть більш помітні в якості гарніру або акцент, я міг би обдерти листя від стебел більш акуратно і не використовуйте будь-якої (або багато) стебла.

Це взагалі як я ставлюся до більшість трав, які не мають деревне стебло, принаймні, якщо стебло має приємний смак, як листя.

+426
Christopher bridges 14 жовт. 2015 р., 03:58:54

Я віддаю перевагу кемекс, тому що останній ковток не має будь-які частинки в ньому. Прес гарантує ковток кави, піску якщо ви хочете, щоб закінчити вашу чашку.

+409
Frank Broome 17 січ. 2020 р., 13:33:37

Занадто вологе середовище, як ви бачите, уповільнити процес твердіння вниз. Доки вони ще зменшуючись у вазі, ви повинні бути в порядку, але ви повинні бути обережні з вологою, утворюючи на зовнішній стороні корпусу, так як це може спонукати гаже пресформи для того щоб вийти за межі Білого очікується на салямі.

Якщо вони не втрачають вагу у все це проблема, так як це вказує на вміст води в ковбасі не зменшується, а високий вміст води буде стимулювати зростання бактерій і в кінцевому підсумку зіпсувати м'ясо.

Спробуйте відкривши холодильник ви використовуєте протягом декількох годин в день, щоб дозволити вологи (що ви нагріти його небагато, але якщо це всього лише на кілька годин ви повинні бути в порядку). Якщо більш сильне зниження вологості, то необхідно направити вентилятор на них і запустити його на годинку в день. Циркуляції повітря навколо ковбаски допоможе видалити вологу, але не може бути все, що економічний, якщо врахувати, електрика.

Редагувати:

Якщо відкрити холодильник і/або використовуючи вентилятор не працює для вас більш радикальний підхід, який може спрацювати, може бути спробувати кремнезему набори гель (на кшталт тих, що бувають у Упаковка для електроніки) в нижній частині холодильника. Це абсолютно неперевірені ідеї, але теоретично повинно працювати, так як вони призначені для поглинання вологи і не токсичний (хоча на етикетці попереджає, що не їсть їх швидше проковтнути, ніж будь-яка отрута, щоб турбуватися про). Мені було б дуже цікаво почути, як ви успішні, якщо ви спробувати цей маршрут.

+330
sanches 28 груд. 2016 р., 22:20:45

Я початківець кухар, але був заінтригований Меган Макардл просто-достатньо-навіть для мене рецепт заморожені артишоки:

Я також величезний шанувальник заморожених артишоків, що коли смажений на 500 градусів С трохи побризкати оливковою олією і посипати морською сіллю, зробити смачний, недорогий, низькокалорійний і з високим вмістом клітковини вечерю або гарнір. У нас завжди є в нашому холодильнику, і після їжі теж в нашому домі, деякі друзі почали запасатися, а також. Вони такі гарні, як свіжі вирощують, місцеві артишоки будуть? Немає. Але місцеві артишоки не дуже давно у Вашингтоні, округ Колумбія, і я, як правило, засмучуються через завдання скоротити дванадцяти артишоки, щоб витягти серце.

ОК, в мене є всі інгредієнти, але питання залишається: як довго я повинен спекти серця при 500°?

+251
Ross 26 груд. 2013 р., 09:29:04

Оцет-це безалкогольне, і моя пропозиція буде розсіл якийсь, по суті, маринуючи його. Альтернативно, ви могли просто висохнути.

Я повинен також додати імбир являє собою корінь, і взагалі можна зберегти свіжими в прохолодному темному місці (тобто погребі) протягом деякого часу.

+225
user2398755 24 квіт. 2017 р., 08:36:36

Ваше питання має два аспекти.

Я відповім на перший. Під час приготування пива або вина, ви порадили стерилізувати все обладнання і використовувати особливі культури бактерій. Тому що, якщо "речі" ви намагаєтеся фермент отримує деякі дикі дріжджі/цвілі/бактерій, ваш кінцевий результат буде не тим, чого ви бажаєте. Так що ви намагаєтеся знизити цей ризик, стерилізуючи його.

Я вважаю, що люди з відповідними продовольчої безпеки досвід буде краще відповісти на ваше друге запитання про безпеку ферментації. Як я залишу його без відповіді. Хоча я теж думаю, що в аналогічних умовах з вами.

+202
Martin Magakian 11 груд. 2018 р., 03:46:31

Я тільки що вдалося зробити шоколадний мус з 5 шарів (бісквіт, шоколад тонким шаром, нуга мус, Мус з темного шоколаду, ганаш). Я додав деякі "агар-агар", щоб зробити його більш твердим і покласти їх в холодильник. Використавши деякі Inox праска кільце диска, щоб надати їм форму (див. Фото) Цікаво, як я зможу зняти кільце, не зачіпаючи при цьому мус.

Я думав, що я міг би використовувати трохи газовим пальником, але я не впевнений, чи є це краще, щоб залишити їх у холодильнику або помістити їх в морозилку, щоб вони трохи більш жорсткий і менш імовірно, щоб отримати зруйнована, коли я витягаю кільце з факелом. Іншими словами, Я боюся, що залишивши їх у холодильнику, вони будуть занадто м'якими, щоб дозволити кільце диска видалити без шкоди.

Що є кращим способом, щоб видалити їх?

Mousse

+181
mohsen solhnia 11 вер. 2016 р., 20:23:41

Який вид борошна ви використовуєте? Якщо ви використовуєте манку, як і очікувалося, ви повинні спробувати, щоб просіяти його і видалити грубі частини. Крім того, ви можете змішати 75% манної крупи і 25% на м'яку пшеницю на борошно. Яйце робить тісто набагато (набагато) складніше пресувати, ви можете спробувати підставляючи воді для яєць:

 • за 453 грами манки, 162 г води

Я свіжу пасту з чудовим mx700 Сімак (які можна знайти в інтернеті приблизно 40/60$) і я можу вас запевнити, що тиск на машину величезні і, коли я не отримую суміш ретельно збалансований мотор явно кричить і машина тріщини, як він збирається відкрити в півтора рази.

My mx700 Simac

У Венеції, Італії у нас є традиційна ручна машина макаронних виробів під назвою Bigolaro, що трохи нагадує той, який ви виклали, але ручка набагато більше, тому простіше звернутися: Ви повинні використовувати металеві труби (з кожного боку), щоб зробити вашу роботу легше!

bigolaro

+172
Alankar Meshram 7 вер. 2011 р., 14:23:25

Я роблю паелью на 20 осіб, але не в змозі купити паелья в цей час. Яку сковороду можна замінити ?. Я думав про використання потертостей пана, так як він не дуже глибокий, як паелья.

+162
PeachMode 9 бер. 2013 р., 02:16:16

Я готую мої 4 фунта свинини в духовці, але так як мої гості приїхати на 1 вечори на обід, я хотів почати варити напередодні ввечері, а потім зберегти частково приготовану свинину в холодильнику до наступного дня і закінчити приготування, потім. Ось витяг ніжною свинини і вкусполный і що щодо безпеки? Крім того, можна встановити температуру в духовці дуже низькою і готуйте свинину на всю ніч для обробки 1 вечора? Спасибі!

+88
Ricardo Vigatti 24 бер. 2017 р., 01:43:47

Я не їм цибулю ні в якому вигляді. Я повинен читати ярлики на все і будьте особливо обережні в ресторанах. Я був радий виявити, цибуля-шалот після декількох років без цибулі (я їла цибулю без проблем, поки мені не виповнилося 22 років і любив їх-то розвиненою непереносимість). У мене немає ніяких проблем з цибулею-пореєм, часником або цибулею. Цибуля містить якийсь компонент, не характерні для інших трьох і цибулю-порей і цибулю-шалот часто можуть бути замінені.

+87
codemantx 3 лип. 2013 р., 18:30:25

Ми нещодавно перейшли на роботу в офіс старий і холодний Містер кави 12-чашка на роботі старий, але гарячий кави Банн чайник. Це 10-Кубок ВХ-Б, і, схоже, не пошкоджені деталі. Однак, коли я заварюю каву, його починає булькати з кращих після перших тридцяти секунд заварювання.

Після прийняття-тільки й очищення кошика і сопло брызга, молоти кава була перша річ, яку я потягнув. Спочатку було трохи добре з-за того, що було придбано за холодний піт. Я отримав відповідне авто-крапельного Grind і вона продовжувала переливатися. Я теж пробував великий стиль кавовий фільтр, щоб переконатися, що він не був переповнений підстав спускаючись в носик.

Приблизно через тридцять секунд слабкий потік через кошик, води спиною вгору до точки, де він починається розлив, разом з підставою, зверху пивоварної кошика (де його зустрічає начальник бази).

Що робити, щоб уникнути цього поведінки?

 • Я можу задати для крупного помелу з місцевих кафе, якщо це буде мати значення.
 • Якщо це викликає занепокоєння, ми знаходимося на дев'ятому поверсі будівлі.
 • Крани в будівлі, як правило, мають ознаки жорсткої води.

Я справді волів би не повертатися в холодний піт, оскільки він варить каву менш ароматний, вимагає надлишок підстав, щоб вона не була водянистою, і займає 12-15 хвилин настоятися.

+74
Sam Muthukumarana 23 груд. 2011 р., 02:39:58

Я використовую доказ налаштування для моєї духовки, яка 100F. Я навіть не знав, що в мене бабла докази, встановивши, поки не перечитав інструкцію і раптом побачив його. Так що я просто встановити піч для 100F, які я готую і це ідеальна температура, як я впевнений, що моя посудомийка спекотніше, ніж це і є безпечною для плити.

+41
ja6a 8 бер. 2016 р., 17:14:05

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil