Розробка першого нуля рецепт хліба

У мене є деякі тріщини пшениці, висівки, пластівці, зародки пшениці, хліб з борошна і пшеничного борошна (серед інших різних речей). Як я міг, використовуючи ті інгредієнти, і всі основні принципи (те, що я шукаю тут) застосовуються, винайти новий рецепт, який, принаймні, досить добре працював? Які принципи, я міг би використовувати?

Як я вирішую, скільки борошна типу зерен, аби додати, так що хліб, як пристойний смак (я знаю, перші спроби не буде ідеальним і не зруйнуватися або вибухнути?

Звідки я знаю приблизно, скільки води треба додати короткі потихеньку додавати, поки він відчуває себе добре, чи це єдиний спосіб?

Якщо ні-кошторисник води, як я замочити нешелушеной пшениці не заходячи за точку вологість цілого хліба?

Іншими словами, які речі мені потрібно знати для того, щоб мати можливість зібрати речі, у мене є, що здається, що вони могли б зробити хороший хліб?

+702
Alex Dima 15 бер. 2018 р., 04:36:48
38 відповідей

Я купив цілого поросяти з одним. Разом з м'ясом, ми отримали кілька мішків зі шкіри з ~1/2" жиру.

Я вирішив надати жир для тамалес, пироги або, можливо, зробити трохи мила. Коли проби охолоджують, я виявив, що інший побічний продукт цього є желатин.

Я в підсумку за галон (можливо дві) з досить жорсткої желатину. Напевно жорсткіше, ніж будь-курячий бульйон, який я зробив. Я б не кинути його.

Що я можу зробити з ним? Немає ніяких кісток. Акції?

+895
Nishant Saini 03 февр. '09 в 4:24
Питання про приготуванні їжі, зануривши продукти в гаряче масло або жир.
+887
BrianExcelsior 29 вер. 2017 р., 11:51:59
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це не стук-офф, як такої, але саме цієї марки не був імпортований з Італії.

"Сан-Марцано" - це сорт сливи томатний, а також з охоронюваним найменуванням місця походження і для тих помідорів, вирощених в певному регіоні та в традиційному способі. Немає єдиного "Сан-Марцано" торгова марка або товарний знак, який належить до тієї чи іншої фірми, а назва не є юридично захищених у США; замість товарів, що походять з традиційної області позначаються торговою маркою "доп" сертифікати.

Ваш може проводиться Сімпсон імпорту, ті ж компанії, які зробили Сан-Марцано помідори консервовані з пізнаваним дизайном, які ви знайомі з, яка завжди була вирощена в США—так що в цьому сенсі, ваш може це не стук-офф. Однак, історично, бренд, ймовірно, виграли від путани клієнти, які думали, що вони купують помідори з традиційної області. У "СМТ" дизайн представляється нова ребрендинг, не знаючи мотивації, цілком можливо, що він, можливо, буде намагатися встановити trademarkable ім'я, або не включаються Сан-Марцано сортів помідорів на свою продукцію, або поважати позначення захисту і скорочення споживчого безладу, або, можливо, якоїсь іншої причини.

Старі теги:

San Marzano can San Marzano label

Нові теги:

San Merica can San Merica label (Ця мітка для пюре помідори цілком, тому існують додаткові розбіжності не тільки ребрендинг.)

Інформація про Сан Марцано захищеного найменування:

+865
ManP 10 бер. 2011 р., 22:30:19

Я б теж турбувався про ризик тих пляшок, падаючих на плиту і:

 • Починаючи вогонь
 • Гасіння газового пальника, дозволяючи витоку газу з
 • Падіння та перекидання горщик
 • Падіння і просто роблячи безлад
+858
theRock 13 бер. 2014 р., 19:01:58

Одного разу я поклав банку пива в морозилку на годину. Він не замерзне, і це було здорово.

Однак, тепер мені потрібно, щоб охолодити деякі збиті вершки (не збиті), і пакет каже, що я повинен тримати його в холодильнику протягом 24 годин. Але у мене не так довго, і я боюся, що тримаючи його за 1П може бути занадто довго.

Є правило (можливо, по відношенню до маси тіла), або у вас є досвід, як довго я повинен тримати це в морозилці?

+841
user135494 19 лист. 2018 р., 00:53:27

Кукурудзи на зерно є плід, тому що це ділить деякі особливості з іншими фруктами, наприклад: він має два рубці і т. д.

+809
LoicAG 19 черв. 2018 р., 00:59:48

Стандартною мірою чашку рису один раз (давно про звук) ~180мл, який був у якийсь момент на основі японського уряду думка про те, скільки рису-сирцю в середньому людина буде споживати. 1 Коку дорівнює 1000 х 1 іти, так це означає, що типова людина буде споживати майже на одному диханні за один прийом їжі. Але це, ймовірно, були визначені протягом періоду, в якому більшість людей живуть аграрної життя, і, можливо, мали обмежений доступ до широкого розмаїття овочів, м'яса і риби. Вони, можливо, потрібно багато калорій з вуглеводів, таких як рис, тільки щоб підтримувати вагу в фізично вимогливих спосіб життя.

На практиці, я знаходжу, що я їм більше гарнірів, коли у мене є рис, так що я більш ніж задоволений про 1 японський рис, який в середньому займає близько 180мл вареного рису (~90мл рис-сирець) для заповнення. Інші американці, які не схильні вважати рису важливою частиною трапези, можуть знайти ще менше рису адекватного наповнення.

Але в більшості країн, кількість рису насправді служило залежить досить багато про те, що харчування подається. Якщо ти служив каррі або щось на зразок одна тарілка, як donburimono, ви, ймовірно, буде подається більша кількість вареного рису (може доходити до 360 мл гарячий/180мл сировини). Якщо подається кілька основних страв або одне велике блюдо і кілька гарнірів, то невеликий 180мл миску рису буде більш типовим. Що стосується мене, то я, як правило, служать помоему трохи світла в порівнянні з іншою частиною моєї родини, але при оцінці рис на вечерю я припускаю, що близько 90мл за людину, або трохи більше, якщо я хвилююся за великі їдці.

(Вибачаюсь за не використовуючи вимірювання ваги для тих, хто віддає перевагу їх, моє рисоварка налаштований для вимірювання об'єму).

+807
craftkage 56 17 серп. 2017 р., 14:46:21

Коли я був один, я використав, щоб відправитися в магазин і вибирати те, що я хотів би зробити на вечерю в ту ніч. Я хотів пройтися по виробництву і надихатися, що виглядало свіжим і барвистим і йти звідти. У м'ясному відділі часто однієї порції риби або стейк, і у відповідь на запит з'ясувалося, що вони хотіли порвати пачку з м'яса в одній порції для клієнтів. Покупка для однієї людини означала можливість трохи витратитися на певні предмети. Дещо згодилося, був дуже маленький горщик і сковорода для приготування однієї порції. І в тих випадках, коли я робив занадто багато їжі, я б взяла решта на роботу і поділитися з колегами. Найкращі побажання!

+778
thalador 29 жовт. 2011 р., 13:29:24

Strongonaff повинен бути зроблений з ніжне м'ясо, як філе, що тільки приготований на пару хвилин. Короткий час приготування означає, що гасити м'ясо не буде достатньо часу для collegen, щоб денатурувати в желатин і зробити м'ясо більш м'яким.

+720
user3087 15 квіт. 2018 р., 16:30:55

Ви використовуєте занадто багато зеленого чаю? Чайні пакетики містять величезних кількостях порівняно з вщипнути, що ви будете використовувати, якщо ви зробили чай?

Я думав, що ви могли б білий чай? Вам потрібно лише дуже невелика кількість, щоб підготувати його (половина чайної ложки або велика пучку). Ви давайте кип'ячену воду охолодити в чашку/каструлю перед додаванням чаю. Я знаходжу смак м'якше (не гіркий), ніж зелений чай і, здається, аналогічні позови здоров'я/посібників, про це.

Будьте попереджені, це, здається, є багато кофеїну - навіть не намагайся перед сном!

+701
tigrenok86 10 лист. 2010 р., 20:38:14

Я знаю, що більшість духовці рецепти я бачив, пропоную 350 F і перевіряючи кожні 3-5 хвилин. Я особисто віддаю перевагу використовувати сковороду на середньому вогні - таким чином, я можу рухатися гайки навколо, як вони смажили і я мати більше контролю над тим, як темний вони отримують. Час, звичайно, залежить від розміру і типу горіхів і т. д.

+675
Andry Sk 6 жовт. 2013 р., 09:23:53

Мій кращий спосіб-це луг. Смужки приправи без годинника грати з наждачним папером. Замочіть каструлю на сильний луг на ніч, потім промити великою кількістю води.

Вжити заходів обережності при роботі з лугу (Nаон), персонал дуже в'їдливий.

Не використовуйте кислоти на залізній сковороді, вони іржавіють на поверхні в секундах. (Так ні бармена один!)

+663
dchrome 30 черв. 2013 р., 13:50:05

Як вже згадувалося свіжість яйця визначається сила жовток. Спробуйте купувати місцеві, так як не потрібно далеко їхати, щоб дістатися до вашого бакалійника. Також Хитрість в тому, щоб зберігати яйця гострим кінцем вниз в коробку, це тримає всередині яйця в хорошій формі. Як ви бачите hobodave виклав схему. Також перестаньте зберігати яйця в дверцятах холодильника, вибуховою хвилею теплого повітря кожен раз, коли ви відкриваєте ваш холодильник ефекти яйця більше, ніж ви вважаєте.

Крім того, одна річ, яку я пізнав при роботі з продуктами. Використовуйте свої руки, просто бути чисто. Не варто нишпорити жовток від оболонки до оболонки. Корпус твердий і гострий, і легко зламати ваш жовток. Я часто готую страви французької кухні, і я знаємо, як важливо мати ніякого білого в моєму жовтком і без жовтка в моїх білих. Я просто використовувати мої руки і я змогла повністю відділяється жовток і білок, дозволяючи білих вислизнути між 2 пальцями.

+659
Mitch Jackson 3 жовт. 2018 р., 01:49:09

Я повністю насолоджувався десертом піцу з місцевої піцерії:

 1. Банан, ягоди, шоколад (білий і молочний), заварний
 2. Яблуко з корицею, абрикос, кришитися, заварний крем, ягоди

Вони обидва смачні!

+638
Cazjun Spencer 27 квіт. 2011 р., 14:31:54

Вони роблять свою роботу. Я стою на одній за комп'ютерним столом весь день. Я спробував його на кухні один раз, але не подобається, що вони там. Я тримаю чисті пари $2 гумові в'єтнамки для роботи на кухні.

+605
cs1193 28 груд. 2018 р., 05:55:02

Ми використовували Дайя безмолочный сир, щоб зробити піцу, і це дуже близько до реальної речі. http://us.daiyafoods.com/

+569
user206483 24 груд. 2017 р., 08:08:36

Натуральні жири, як правило, тривають досить довго і з якої причини бактерії і жучки не приваблює чистих жирів. Ви також можете зберегти їжу на топленому маслі, сало і жир, так як він кисневого бар'єру.

+565
kodi 4 вер. 2014 р., 06:22:14

Є спеціальності, частина обладнання називається фалафель м'яч совок або фалафель прес.

enter image description here

Ви повинні бути досить терплячі, але це відео демонструє техніку: вантажно дзвін натискати на тісто, потім, використовуючи великий палець на курок, щоб видавити прямо в масло для смаження.

+548
Carol Cat Trochelman 12 бер. 2014 р., 15:30:07

Я приготувала побільше хрустким беконом у велику кількість печі— газові та електричні, комерційного і домашнього, і без конвекції— і я дуже сумніваюся, смаження бекону може бути помітно гальмується слідових кількостей вологи з газу. Звичайна виверт для отримання хрусткої бекон передбачає щедро бризкати водою на тацю перед приготуванням, оскільки він буде обробляти більше жиру (це відбувається в суб-киплячій великі), перш ніж він почне підрум'янюватися. (Особисто я не бачив досить різниці, щоб робити це постійно, але я знаю кухаря, який поклявся його.)

Я чув, як люди кажуть, що це може вплинути на Браунінг хліба, який має сенс, враховуючи, скільки більш легко крохмалю поглинати воду, ніж білка. Це може бути актуально для рецептів, які використовують час, а не зовнішній вигляд/запах/текстура/внутрішньої температури, щоб визначити, коли перестати варити щось, але я засуджую відсутність більш точних вимірювань, розглянути хліба було зроблено і/або необхідного тепла регулюється до Я звинуватив джерела тепла. Я спекла багато хліба, піци та інших крохмалистих продуктів в газових духовках без проблем.

Якщо ви використовуєте той же бекон, який ви використовували у своїй старій духовці, проблема майже напевно неточне термостата печі в один або обидва ваших печей. Термостати печі є завідомо неточними. Я рекомендую придбати термометр духовки, так що ви можете більш точно виміряти температуру вашої печі, і підняття температури, поки ви не досягнете вашого ідеального бекону. Навіть якщо я повністю помиляюся і у вас газова духовка, яка майже пароплав рівня вологий, відповідь, ймовірно, більше тепла.

Удачі!

Редагувати: ви впевнені, що ваша піч правильно стравлюють?

+547
Hossein Amini 28 бер. 2013 р., 04:31:54

Ще кілька років тому, тільки з трохи зусиль, я зміг знайти збиті вершки і вершки без карагенану та інших небажаних інгредієнтів в продуктових магазинах. Тепер мій джерело вичерпався. Як я можу отримати крем, який не містить нічого, крім крему? Я зазвичай потрібні лише в невеликих кількостях і не всі, що часто. Я не думаю, що я можу просто під'їхати до молочної, стук стук і шепіт "psssst...де ви зберігаєте все це добро?"

+431
DonaldTucker 24 черв. 2012 р., 19:49:23

Мене заінтригував це питання, тому я відправляю спроба відповісти на нього, сподіваючись, що це приверне кращої відповіді експерта.

Я не ветеринар, але для мене це виглядає як травма, яка не встигла повністю зажити. Оскільки масового виробництва домашньої птиці підкреслює швидкий ріст птиці, його не те, що дивує мене.

Цих птахів часто тримають в неоптимальному середовищі, тому травма може бути заражений, але він не став досить погано для Туреччини, щоб померти від або для виробника, щоб вважати, що птах гідна викинути або оброблення на дрібні шматки.

Це було безпечно, щоб поїсти? Напевно, так. Якість м'яса може бути хоч і постраждала в якійсь мірі.

+401
Jeane Bustillo 20 лип. 2010 р., 23:49:59

Борошно може взяти в цьому участь. У більшості нам борошно знайти в магазинах, здається, щоб бути біленої, яка може вплинути на якість хліба. Це не просто, щоб знати напевно, що якість/смак була використана в кінцевому продукті.

+378
Ahmad Daher 4 лют. 2010 р., 11:23:41

У мене є пакет активних дріжджів призначені для комерційного використання, що "сплив" у 2009 році (зараз 2014) і вона досі працює, як я очікую. У мене воно зберігається в морозилці все це час. Я отримав родовище в розумні і більш ніж 5 років тому.

+371
Gayver 22 бер. 2011 р., 16:06:39

Один раз, коли така різниця температур має ефект, коли робити варення або кондитерські вироби. У цьому випадку температура кипіння розчин цукру (з іншими інгредієнтами) має вирішальне значення для кольору, який виходить при охолодженні.

Однак, що різниця між кипіння і киплячи більш концентрований розчин, а не між кипіння і кипить.

З іншого боку, на великій висоті точка кипіння води нижче, тому ваш 98°C може насправді бути киплячій.

+349
Jack2711 15 черв. 2017 р., 05:03:47

Для закваски питань, зокрема я рекомендую сир Рада: колективні роботи. Це не загальне керівництво по усуненню неполадок хліб, але у нього є понад 10 сторінок, починаючи, підтримуючи і використовуючи натуральні закваски стартер.

Роуз Леві Beranbaum, автор хлібом Біблії, є сайт , який має Q&розділ з ідеями та порадами.

Мені цікаво, що ви маєте на увазі під "не отримати хороші результати". Я розумію, що ви не запитаєте безпосередньо з усунення неполадок, але мені було б цікаво знати, що рецепт(и), яким ви прямуєте, як ваш хліб не вийде.

+347
PerryJ 5 квіт. 2010 р., 11:14:25

Щоб отримати цукор карамельний на цей прекрасний темно-коричневий, я почну з цукром на плиту і закінчити в духовці.

Я почну, додавши трохи води і кукурудзяний сироп (фруктоза робить коричневий колір більш інтенсивний, але можна пропустити його), щоб цукор і тримати його на середньому пальника, поки він не досягне першої стадії карамелі, при 155°c/311°с. Як відзначає Майкл цукор може піти дуже швидко з цьому етапі згорів. Щоб уникнути цього, я помістіть каструлю в духовку, яка була попередньо нагріту до 180°C/356°F, трохи вище темній сцені карамелі. Перевіряючи кожні дві хвилини з допомогою інфрачервоного термометра (частіше як він отримує ближче до 177°С/350°F), легко отримати цукор до потрібної температури.

Цей пост описує метод більш докладно.

+308
abdollah 10 лист. 2010 р., 05:16:25

Як сказав moscafj, макарони на воді не можуть бути зрозумілі як загусник у всіх. Насправді, я розумію як витончення агент: після того, як ваш соус зводилися до більш пасти (смак, але не дуже захоплюючий, щоб макарони), вам потрібен спосіб, щоб зробити це правильна рідина знову. Що ви не хочете в цей момент, щоб зробити його рідким, водянистим, тому додавання чистої води проблематично. Аналогічно з вином / соком / оцтом і т. д.: це може зробити багато сенсу для видалення глазурі на початку приготування, але додавати їх в кінці приготування соусу водянистою і також додати сирі, огидні увагу. І таких чисто гідрофільних рідин часто не повністю зливатися з ситним соусом з великим вмістом жиру, що робить для неапетитний поділу фаз: вода, як правило, щоб "змити" ароматні частини з макаронів на тарілці.

Отже, макарони на воді: він розріджує соус, але в той же час покращує непередбачені витрати через вміст крохмалю. Акції або крем можуть виконувати однакову роль, але менш нейтральний. Залежить від того, який соус ви хочете. Оскільки у вас завжди є макарони на воді, це перший кандидат.

+279
Hrishikesh Choudhari 5 вер. 2017 р., 20:56:40

Переконайтеся, що ви використовуєте морозильна камера загартоване банку (стоп-Safe) і завжди залишають багато вільного простору у верхній частині банки, щоб залишити місце для варення, щоб розширити, як вона замерзає.

+266
Gabe M 6 трав. 2014 р., 03:11:24

Я ніколи не бачив рецепт, де ви додати рідину після додавання сухого, принаймні, нічого крім води.

Перш ніж кинути в висушеному товарами, ви хочете просійте і збийте їх разом. Це забезпечує правильне розсіювання з найважливіших інгредієнтів (сода, спеції, сіль і т. д.) Це також вірно і вологі інгредієнти.

Масло, як правило, крем для насичення її повітрям. Цукор 'пробиває отвори в масло, дозволяючи бульбашки для розпушувач для розширення. Змішувати яйце в цей момент означає, що всі рідкі жири і в'яжучі буде правильно змішувати в тісто. Після додавання яєць може залишити грудочки жиру або protien в суміші, які можуть вплинути на кінцевий продукт.

Загалом (і, звичайно, для печива), змішати цукор і масла (вершків), потім одне яйце в той час, поки змішане, іншими рідинами (ванілі, патоки), а потім почати додавати в змішані сухі інгредієнти.

Відокремлюючи мокрі і сухі інгредієнти

+233
AcidFroggy 28 лип. 2010 р., 05:35:05

У мене є деякі банани, які я купила в трейдер Джо. Вони гарні, свіжі, жовті і банан-Несс. Але якщо я візьму більше, ніж на тиждень або близько того, щоб з'їсти їх все, вони починають коричневий і менш апетитно. Чи є спосіб я можу збільшити термін придатності моїх бананів на кілька днів?

+226
gabt 4 квіт. 2011 р., 22:43:11

Я вважаю дні до моєї першої партії збереглися лимони будуть готові. Я читав кілька рецептів тажин і кус-кус, я в захваті, це незвідана територія для мене.

На додаток до мого нарізаний лимон, кілька екзотичних (для мене) продуктів видається в порядку і я знайшов можливих варіантів на Amazon.

Дивлячись на коментарі, харісса-це продукт, для якого немає чіткого бренд лідером. Рецепти, які я переглянув навіть не вказати харісса, паста та порошок, поки вони знаходяться приблизно в рівній мірі доступні. Існують кількісні плюси і мінуси один тип або іншого? Один тип більш традиційно розглядається в Марокко та/або інших північно-африканських кухонь? Чи є різниця в терміні придатності? (мій може жити в коморі або холодильнику, це робить ніякої різниці) я розумію, що якість суб'єктивно, але однієї якої-небудь марки більш популярні і більш часто зустрічаються в регіоні(и)? Для чого це коштує, я люблю спеку, тому мене не легко налякати рот горить.

Інше питання, Рас-ель-Hanout і шафран. Я знайшов шафран, щоб бути прекрасним доповненням до інших м'який страви, але в цих додатках, це дійсно варто витрат? Яка ймовірність мені навіть сприймає його відносно маслини, каперси, сушені фрукти, консервовані лимони, харісса, Рас-ель-Hanout і всі грають в одне і те ж? Є щось дивно indescrible/не буде вистачати про поєднанні? Або я можу чекати шафрану до моєї наступної партії збереглися лимони?

Звичайно, я б apprecite які-небудь коментарі на будь-яку тему я торкнувся.

+223
Lyndsy Simon 25 бер. 2019 р., 23:03:01

Це цвіль. Ви, напевно, бачили, як вона росте на хлібі. Охолодження уповільнює його, але з часом воно буде рости.

Ви не скажете, коли ви купили його і відкрив його. Можливо, ваш холодильник не досить холодно?

+214
lynlabs 24 січ. 2017 р., 01:05:20

Якість погіршити? Так, так, тисячу разів так. Часник (як і цибуля та інші члени сім'ї лукабатуна) починає зазнавати хімічні зміни у момент, коли ви нарізати його. Це те ж саме явище, яке змушує вас рвати, коли ви нарізати цибулю.

Цитувати з Вікіпедії статті тут...

Фітохімічні речовини відповідають за гострий аромат часнику утворюються, коли клітини рослини пошкоджені [...] отримані сполуки відповідають за гострий або пекучий смак і сильний запах часнику. Деякі з сполук нестабільні і продовжують реагувати з плином часу.

Помітила, що часник стає солодше і менш гострий навіть на цій Саути? Це із-за нестабільності цих сполук ароматне і як вони розпадаються при варінні.

Велика кількість сполук сірки сприяють запах і смак часнику. Алліцин було встановлено, що з'єднання несе найбільшу відповідальність за "гарячою" сенсацією сирого часнику [...] Процес приготування Часник видаляє алліцин, тим самим пом'якшуючи її гостроту.

Якщо ви визначаєте "якість", як добре збереглися продукт зберігає ті ж характеристики і аромати як свіжі версії, це вже зовсім деградували. Можливо, все ще її використовує, але не чекайте, що це буде навіть віддалено замінити на свіжий часник.

Чи безпечно їсти після повного тижня? Можливо, але дуже важко перевірити будинку. @rumtscho коментар припечатав: якщо це було досить зневоднений, це може бути нормально (в такому разі він буде ще далі від свіжого часнику з точки зору смаку і використання) але це малоймовірно, і до цього треба ставитися, як і будь-який інший приготовленої їжі.

Якщо ви хочете збільшити термін придатності ваших часнику, просто тримати його весь! Неочищений часник буде тримати протягом тижня, якщо зберігається в прохолодному і сухому, і ви можете розірвати окремі гвоздики по мірі необхідності. Все, що потрібно, щоб готовий для приготування Каструлю з товстим дном розбити гвоздики і швидкий прохід з ножем.

+162
Atmaja Pattanaik 5 черв. 2015 р., 02:29:17

Рамен, або миттєвий, локшина, як правило, напівфабрикати, так що ви повинні бути в змозі піти з просто холодною водою мочити. рамен "не готувати" з'являється багато рецептів, але я не знайшов , як довго мочити потрібно для регідратації з холодною водою.

+146
Steffe 29 груд. 2014 р., 06:15:27

Я роблю брауні і маффіни у формі міні-кексу... ви повинні мати темп. шлях вниз і час... практично покласти їх, а потім розвернутися і прийняти їх,... секрет тут не тільки темп і час, але інгредієнти ви повинні додати воду, ні на що інше він закликає, і чим більше води, тим краще вона прийме форму, просто переконайтеся, що ви розпиліть каструлю і переконайтеся, що ви не дозволяйте дайте охолонути занадто багато, або ви не зможете висунути її добре

+105
Hello Wor1d 16 лист. 2019 р., 00:49:14

Ми робимо це регулярно звичайну посуд і тонкого фарфору. Не кажи "безпечна піч". Моя мама теж робила це протягом багатьох років. Процес досить простий:

 • Ставимо нашу духовку крутий параметр (близько 175°F і 80°З, Я думаю)
 • Чекати його, щоб досягти температури
 • Вимкнути його
 • Поставити посуд і закрити духовку. Ми просто складати посуд. Як Джо вказує, вони будуть тепло швидше, якщо не складати їх. Однак, я зазвичай роблю це, коли у мене 6-8 страв, тому укладати простіше.

Будьте обережні, коли берете посуд. Вони будуть гарячі. У нас ніколи не було проблем з стравами, використовуючи цей метод. Однак, якщо ви не думаєте, що ваші страви будуть стояти стає жарко, використовуйте своє власне судження, так як є широкий вибір якісних і матеріалів, використовуваних у налаштуваннях місце.

+99
Demario Smith 15 лют. 2018 р., 03:20:47

Нержавіюча сталь-це незвичайний матеріал для WOK; Ідея або рецепт воке, ймовірно, вважати, і краще всього працюють з:

 • досвідчений вуглецевої сталі/чавуну/ковані вок (що б бути правильним вибором для високої температури обсмажування, або техніка глибокого смаження. Антипригарній з деяких, але не всіх речей, які ви можете кинути на неї.)

Або

 • антипригарній вок (краще для обробки манірне з невеликою кількістю олії на помірному вогні, наприклад, деякі локшину, або для гасіння матеріалів в агресивних соуси, які підкреслюють приправа).

З нержавіючої сталі така ж поверхня у вас на нормальний, старої закалки посуд, з тими ж обмеженнями.

+82
Vis 28 серп. 2013 р., 11:26:16

Заморозивши сік, безумовно, не нашкодити собі сік, але це може пошкодити ваш контейнер, якщо ви не будете обережні. Сік можна розгорнути зовсім небагато під час процесу заморожування, тому переконайтеся, що ваш контейнер не повний, перш ніж заморозити його.

Якщо сік вже в контейнері (тобто ви його купили), то майте на увазі, що контейнер може бути призначений для заморожування і може вибухнути при мінусових температурах, у зв'язку з розширенням обсягу. Якщо ви не знаєте, ви могли б бути краще переносити їх на великі мішки заморажівателя.

Я повинен також згадати, що заморожування призведе лише до уповільнення ферментативної активності, що погіршує фрукти (і фруктові соки) протягом часу, не зупинити його повністю. Більшість фруктів сік кип'яченої інактивувати ферменти, але якщо у вас немає, тоді вас може помітити (погано) зміни кольору і смаку з плином часу. Якщо ви плануєте споживати її протягом декількох тижнів, або якщо сік вже має різні консерванти, то не турбуйся про це, але якщо він дуже свіжий сік, а це для тривалого зберігання, то ви можете прокип'ятіть її перед зберіганням, якщо ви не знаєте про його історію.

Майте на увазі, що вище буде сам змінювати смак, так що якщо ви плануєте зробити його, протестуйте його на невеликій кількості перших, щоб переконатися, що ви можете жити з "ошпареними" смак.

+75
walkmn 17 січ. 2012 р., 11:50:42

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil